PDA

Zobacz pełną wersję : MOST do nikad



switas
14-05-06, 23:23
Urząd Miasta w Płocku pięć lat budował most przez Wisłę. Most kosztował 190 mln zł. Ma 1,2 km długości. W nocy jest pięknie oświetlony, monitoruje go 40 szybkoobrotowych kamer, jezdnia wyposażona jest w czujniki temperatury. Jednym słowem - cacko. Tyle że nie można po nim przejechać, bo władze miasta nie zbudowały dróg dojazdowych. Przez 2005 r. nie udało się zorganizować i rozstrzygnąć przetargu na dojazd. Wszystkie unieważniano, bo brakowało np. dwóch słów albo zmienił się numer porządkowy przyznanej dotacji. Mieszkańcy Płocka nazywają most "powietrznym", bo można doń dostać się tylko z powietrza. Popularne jest też określenie "Daleko od szosy".

whatever
14-05-06, 23:27
ja to bym tam lądowisko dla smigłowców zrobil. chociaz 1,2 km to malo.
w niemczech tez o takim moscie ogladalem program.

sztetke
15-05-06, 09:57
to moze stacjonarny lotniskowiec lepiej.

nsz
15-05-06, 17:40
ja to bym tam lądowisko dla smigłowców zrobil. chociaz 1,2 km to malo.
w niemczech tez o takim moscie ogladalem program.
:cmok: a ja nie ogladalem :) nie lubie "niemcow" jak sie pisze ich z malej litery :) ,
1,2 km to rzeczywiscie za malo aby smiglowiec wyladowal :)
Po za tym maslo jest maslane :)
Najlepiej co dla niektorych, nalezalo by z takiego mostu skoczyc i zycie oddac :)
Switas :) moze lepiej nie skakaj, naprzod trzeba sprobowac wyleczyc
spoleczenstwo z glebokiego debilizmu i zboczen od lat 17, a potem
dopiero budowac mosty :) i drogi :)
Za komuny budowali bez problemu, teraz jestescie "wolni innaczej" :) :) :)

Simmek
15-05-06, 18:58
Za komuny budowali bez problemu, teraz jestescie "wolni innaczej" :) :) :)
pierdolisz niedaleko mnie w lesie jest wiadukt kolejowy zbudowany za komuny, i problem jest ze ktos torow nie ulozyl pod spodem...

nsz
15-05-06, 19:00
Sprawdz jeszcze raz!!!
Widocznie polozyli szyny na wiadukcie :)

DZIADZIA
15-05-06, 20:00
a nasi 'umiom' zbodowac pono najpierw dacha potem ściany w do\mu

switas
15-05-06, 20:03
DZIADZIA to proste, dach stawia sie na stemplach, a potem ... sciany. Co w tym dziwnego ?

DZIADZIA
15-05-06, 20:24
DZIADZIA to proste, dach stawia sie na stemplach, a potem ... sciany. Co w tym dziwnego ?Eh, nie sprecyzowałem bo byłaby długa wyowiedz. Olej

switas
15-05-06, 20:28
...slonecznikowy, Zgadza sie Dziadzia, olac to