PDA

Zobacz pełną wersję : Rumuni



6 biegowy
14-05-06, 04:06
jakos nigdy nie lubialem Rumunskiego scierwa,Cyganow itp....
Bardzo graficzny film,nie wiem dokladnie o co poszlo,dodam tylko ze film jest nieprzyjemny,z tego co wiem prostytutka zostaje pobita przez sutenera.
http://www.flurl.com/item/Romanian_Woman_Beaten_u_136424/

sztetke
14-05-06, 07:45
parafrazujac bogusia L. ,co ty wiesz o rumunii ?,nie lubisz kraju bo jakis bolek pobil przed kamera kobiete ? (pewnie nakrecili to dla jakis pojebanych dewiantow-onanistow z usa,albo europy zachodniej).

[ Dodano: 14-05-2006, 07:48 ]
a,to "itp",to pewnie wegrzy,w koncu zyje ich tam pewnie ze 2 miliony.

Vito Andolini
14-05-06, 09:04
6B
rasizm i ksenofobia to nie rozwiazanie . otworz serce na swiat , ty jako czlowiek swiatowy , taki amerykanski . za co ich nie nawidzisz , za kolor skory , no powiedz za co?
tak mnie to zastanawia od dluzszego czasu , jestes faszolem?
biala rasa tak?
jakie masz usprawiedliwienie swoich dewiacji?

mineczka
14-05-06, 10:06
jakos nigdy nie lubialem Rumunskiego scierwa,Cyganow itp....
znam paru cyganów i mi oni nie przeszkadzają-są ok

6 biegowy
14-05-06, 16:46
tym wszystkim milosnikom Rumunii zycze takich baniek jak na filmie.
Sentyment mozesz miec gdzies racje w tym przypadku ale nie jestem faszysta,raczej rasista widzacym prawdziwe zagrozenie.
Sztetke zauwaz kolego ze napisalem "NIGDY NIE LUBIALEM",oznacza to ze akurat ten film mna nie nie kierowal.
Znam paru Cyganow osobiscie (Romow)i znam tutaj (w Chicago) troche Rumunow,zlodzieje,pijacy i ogolnie lewuski nie z tej ziemi.
Mineczka wiesz ze gdybys byla Cyganka moglabys byc zona w wieku 12 lat i musiala dawac dupy w bolu bo taka jest natura ich koczowniczego plemienia,moglabys tez zebrac pieniadze na chleb (bo przeciez pracowac to im sie nie chce) z dzieciurem w blocie.

mineczka
14-05-06, 16:54
Mineczka wiesz ze gdybys byla Cyganka moglabys byc zona w wieku 12 lat i musiala dawac dupy w bolu bo taka jest natura ich koczowniczego plemienia ?
piszę tylko że znam Paru cyganów i nic do nich nie mam ,jeżeli mi któryś krzywdę zrobi to powiem że go nie lubię ale jak na razie nie będę o nich źle pisać bo nie mam powodów.A że mają takie a nie inne obyczaje to już nie moja sprawa :124:

6 biegowy
14-05-06, 17:14
Mineczka wiesz ze gdybys byla Cyganka moglabys byc zona w wieku 12 lat i musiala dawac dupy w bolu bo taka jest natura ich koczowniczego plemienia ?
piszę tylko że znam Paru cyganów i nic do nich nie mam ,jeżeli mi któryś krzywdę zrobi to powiem że go nie lubię ale jak na razie nie będę o nich źle pisać bo nie mam powodów.A że mają takie a nie inne obyczaje to już nie moja sprawa :124:

Czyli nie przeszkadzaja Ci (w calym znaczeniu tego slowa) Rumunki lezace z pol nagim dzieckiem w sniegu zebrzace o pieniadze na "jedzenie" ?

Karla
14-05-06, 17:16
Ogladalam o tym program. Ok, wychodza bardzo mlodo za maz, ale przez ladnych pare lat spia z tesciowa! Pilnuje ich... taka jest tradycja.

Jesli chodzi o zebry... to mezczyzni ich do tego zmuszaja

6 biegowy
14-05-06, 17:23
Ogladalam o tym program. Ok, wychodza bardzo mlodo za maz, ale przez ladnych pare lat spia z tesciowa! Pilnuje ich... taka jest tradycja.

Jesli chodzi o zebry... to mezczyzni ich do tego zmuszaja

To dlaczego w niektorych krajach Cyganie ida do wiezienia za seks z nieletnimi ?
Gdy 15 letnie dziecko rodzi dziecko to jakos tesciowa nie za bardzo pilnowala (szczegolnie gdy lezala odlogliem na chodniku zebrzac o pieniadze)

DZIADZIA
14-05-06, 17:26
6b masz raci troche ale nigdy nie wolno mówić odrazu o całym narodzie, polacy kradną na potęgę ale to nie znaczy ze ja czy ty kradniemy. to jest subtelna różnica ale jest

6 biegowy
14-05-06, 17:36
6b masz raci troche ale nigdy nie wolno mówić odrazu o całym narodzie, polacy kradną na potęgę ale to nie znaczy ze ja czy ty kradniemy. to jest subtelna różnica ale jest

Widzisz od czasu do czasu (coraz rzadziej ostatnimi czasy) pomimo calej negatywnosci skierowanej ku Polakom slyszy sie jednak cos pozytywnego.
Z checia poslucham czegos pozytywnego o Cyganach w Polsce,fakty takie jak:
nikogo dzisiaj nie okradli,
nie zrobili staruszki w balona,itp... nie sa pozytywnymi faktami.

DZIADZIA
14-05-06, 17:37
6b masz raci troche ale nigdy nie wolno mówić odrazu o całym narodzie, polacy kradną na potęgę ale to nie znaczy ze ja czy ty kradniemy. to jest subtelna różnica ale jest

Widzisz od czasu do czasu (coraz rzadziej ostatnimi czasy) pomimo calej negatywnosci skierowanej ku Polakom slyszy sie jednak cos pozytywnego.
Z checia poslucham czegos pozytywnego o Cyganach w Polsce,fakty takie jak:
nikogo dzisiaj nie okradli,
nie zrobili staruszki w balona,itp... nie sa pozytywnymi faktami.W sumie... :) Oni mają chuujowe nastawienie, robić im sie nie chce. bo my jacybyśmy nie byli to robimy, a im sie nie chce i to chyba dlatego są tak postrzegani

6 biegowy
14-05-06, 17:39
6b masz raci troche ale nigdy nie wolno mówić odrazu o całym narodzie, polacy kradną na potęgę ale to nie znaczy ze ja czy ty kradniemy. to jest subtelna różnica ale jest

Widzisz od czasu do czasu (coraz rzadziej ostatnimi czasy) pomimo calej negatywnosci skierowanej ku Polakom slyszy sie jednak cos pozytywnego.
Z checia poslucham czegos pozytywnego o Cyganach w Polsce,fakty takie jak:
nikogo dzisiaj nie okradli,
nie zrobili staruszki w balona,itp... nie sa pozytywnymi faktami.W sumie... :) Oni mają chuujowe nastawienie, robić im sie nie chce. bo my jacybyśmy nie byli to robimy, a im sie nie chce i to chyba dlatego są tak postrzegani

Hehe ja tam mam swoje powody ale nie bede sie dzielil,moze Gorres zrozumie i pare innych osob.

arcz
14-05-06, 17:40
ta sa ci zli i ci dobrzy . jak w kazdym narodzie. jak w kazdym narodzie tak i w rumuńskim sa mendy społeczne i sa tacy ludzie którzy uczciwą pracą dorobili się takich majątków o których pozostaje mi czy tobie tylko pomarzyć.

sztetke
14-05-06, 17:46
moze Gorres zrozumie
no, ja sadze,ze ci to wytlumaczy co to jest rumunia,bo zdaje sie kompletnie nie masz pojecia.

Shandor
14-05-06, 17:46
coś pozytywnego:

Papusza i jej piękne wiersze...

6 biegowy
14-05-06, 17:48
moze Gorres zrozumie
no, ja sadze,ze ci to wytlumaczy co to jest rumunia,bo zdaje sie kompletnie nie masz pojecia.

Co mi wytlumaczy co to jest Rumunia ?
Poniewaz wydaje Ci sie ze nie mam pojecia to wcale nie znaczy ze tak jest.

DZIADZIA
14-05-06, 17:50
W rumuni to jest bida aż piszczy i nie mają dróg

Goerres
14-05-06, 17:55
hehe, juz kiedys sie z kims klocilem, ze rumuni sa biali, sa to potomkowie rzymian zdaje mi sie, natomiast romowie sa z indii, i to straszne kur.wy :)
wiadomo, jak wszedzie znajda sie wyjatki, niestety ja na takie nie trafilem.
wielu osobm myla sie rumuni z romami, moze dlatego ze AZ 2,5% spoleczenstwa rumunskiego to cyganie

[ Dodano: 14-05-2006, 18:03 ]
moze ta baba naprawde na to zasluzyla...

Shandor
14-05-06, 18:04
Goerres ty to mądry człowiek jesteś, ale wielu i tak nie pojmie tej "subtelnej" różnicy...

DZIADZIA
14-05-06, 18:09
Goerres ty to mądry człowiek jesteś, ale wielu i tak nie pojmie tej "subtelnej" różnicy..."subtelnej", jak dla mnie to jest ona troche duża...

ps. ja wiedziałem z podstawówki ze jast taka różnica, no ale trzeba się było edukować do tej 5 kl;asy

sztetke
14-05-06, 18:11
coś pozytywnego:

Papusza i jej piękne wiersze...

dodac trzeba romulusa vuplescu i brancusi constantin (tam gdzie sie urodzil chcialbym umrzec)

[ Dodano: 14-05-2006, 18:15 ]

wiadomo, jak wszedzie znajda sie wyjatki, niestety ja na takie nie trafilem
no w naszym kraju tak to wyglada,ale w rumunii,normalnie ,chodza sobie cyganki w cekinach po ulicy,faceci zapieprzaja stojac na furmankach z gorki,nie ma tam jakiegos syfu,no i w brew pozorom,drogi nie sa takie zle,w chuj turystow z europy zachodniej tam przyjezdza,tylko my w tym zadupiu nic oczywiscie o rumunii nie wiemy,amerykanie sa usprawiedliwieni-oni nic nie wiedza :89:

DZIADZIA
14-05-06, 18:17
Goerres ty to mądry człowiek jesteś, ale wielu i tak nie pojmie tej "subtelnej" różnicy..."subtelnej", jak dla mnie to jest ona troche duża...

ps. ja wiedziałem z podstawówki ze jast taka różnica, no ale trzeba się było edukować do tej 5 kl;asy

Shandor
14-05-06, 18:19
Goerres ty to mądry człowiek jesteś, ale wielu i tak nie pojmie tej "subtelnej" różnicy..."subtelnej", jak dla mnie to jest ona troche duża...

ps. ja wiedziałem z podstawówki ze jast taka różnica, no ale trzeba się było edukować do tej 5 kl;asy


z tego powodu, że jest jednak kolosalna, wzięłam "subtelną" w cudzysłów :10:

mineczka
14-05-06, 18:22
Czyli nie przeszkadzaja Ci (w calym znaczeniu tego slowa) Rumunki lezace z pol nagim dzieckiem w sniegu zebrzace o pieniadze na "jedzenie" ?
przeszkadza mi każda krzywda ,ale to nie znaczy że jak mąż bije żonę to mam tępić wszystkich mężów ,nie mierzę wszystkich jedną miarą

DZIADZIA
14-05-06, 19:15
Goerres ty to mądry człowiek jesteś, ale wielu i tak nie pojmie tej "subtelnej" różnicy..."subtelnej", jak dla mnie to jest ona troche duża...

ps. ja wiedziałem z podstawówki ze jast taka różnica, no ale trzeba się było edukować do tej 5 kl;asy


z tego powodu, że jest jednak kolosalna, wzięłam "subtelną" w cudzysłów :10:oh niezauważyłem :32:

Enemigo
14-05-06, 21:40
Moze spalem w szkole, ale Romowie i Rumuni to chyba co innego :)

6 biegowy
14-05-06, 22:43
Dla wyjasnienia ,
nigdzie nie napisalem ze mam problemy z RUMUNIA jako krajem (to dla tych slabiej zintegrowanych umyslowo,tych ktorzy maja problemy ze zrozumieniem tekstu).
Ja osobiscie mam problem i z ROMAMI i z RUMUNAMI doskonale wiedzac gdzie istnieje granica.
Rumunow nie lubie tak jak i Bulgarow,mam do tego wlasne powody.

[ Dodano: 14-05-2006, 22:44 ]
Rumuska duma
http://www.ling.ed.ac.uk/~dan/dacia.jpg

DZIADZIA
14-05-06, 22:47
Abstrachując od tematu to podobny 'obrazek' widziałem w polszy, tylko koleś w ten sposób wiózł karoserię od "kredensa" fiata 125p... w centrum sosnowca....

Vito Andolini
15-05-06, 08:14
Jesli chodzi o zebry... to mezczyzni ich do tego zmuszaja
nie prawda
u cyganow to tradycja
albo zebraczka albo zlodziejstwo
i nie ma uczciwych cyganow :32:

Rumunki lezace z pol nagim dzieckiem w sniegu zebrzace o pieniadze na "jedzenie" ?
i tutaj jest mala roznica ,
w Rumuni zyje oficjalnie 2 miliony cyganow
znam rumunow dobrze , 80 % sa uczciwi i porzadni
ale tez ci cyganie , twierdza ze sa rumunami
jak odroznic?
kolor skory
chociaz nie zawsze bo cyganie porywali biale dzieci i sie mieszali
sposob bycia :28: sposob zycia
nastawienie do otoczenia itp
Rumuni sa naprawde wartosciowi
Cyganie to scierwo :32:

Polska Polska!
15-05-06, 10:35
rumuni są fajni :28:

SaiykoPat
15-05-06, 10:36
rumuni są fajni :28: zwlaszcza Vlad :106:

Adamitsu
15-05-06, 12:16
w Krakowie lubią rumunów

Simmek
15-05-06, 13:21
tez napierdalam swoje prostytutki... :32:



niekturym bedzie ciezko zrozumiec :119:

Kamich
15-05-06, 16:17
mnie tylko denerwuje to jak sie zachowuja w polsce...
mianowicie , wychodze z kolegami z boksu a tam 10 rumunow robi burde . nie wiecej niz 20 metrow dalej idzie matka z dzieckiem (dziecko 8 lat, 1 m 20 cm wysokosci a 1 m w pasie :) )
i sie "buja" niby nic ale powiedzialem do tego dziecka ze chce przejsc , spieszy mi sie ( uprzejmie i spokojnie) a ta jego matka do mnie z morda po polsku i po rumunsku ze jestem cham itd wiec powiedzialem jej to co powiedzialem i poszedlem dalej...

puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie :32:

sztetke
15-05-06, 16:42
puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie

no to teraz blysnales,ale chyba zlotym zebem (wersja bazarowa)

Kamich
15-05-06, 16:53
puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie

no to teraz blysnales,ale chyba zlotym zebem (wersja bazarowa)

eee czepiasz sie jakies nawiazanie do tematu jest

kiedys trzeba te 1000 postow nabic

SaiykoPat
15-05-06, 17:49
przez 2 strony ludzie tlumaczyli co poniektorym roznice pomiedzy romami i rumunami ale jak widac nie do wszystkich dotarlo :32:

sztetke
15-05-06, 19:38
puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie

no to teraz blysnales,ale chyba zlotym zebem (wersja bazarowa)

eee czepiasz sie jakies nawiazanie do tematu jest

kiedys trzeba te 1000 postow nabic
no ,a pozniej co,dostaniesz loda :10:

Enemigo
15-05-06, 20:04
puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie

no to teraz blysnales,ale chyba zlotym zebem (wersja bazarowa)

eee czepiasz sie jakies nawiazanie do tematu jest

kiedys trzeba te 1000 postow nabic
no ,a pozniej co,dostaniesz loda :10:

Zrobi :84:

Kamich
16-05-06, 15:26
puenta : powinni sie w polsce zachowywac jak myszki pod miotla bo przeciez polska daje im azyl z dobrej woli no nie? niech sobie takie rzeczy wyczyniaja u siebie

no to teraz blysnales,ale chyba zlotym zebem (wersja bazarowa)

eee czepiasz sie jakies nawiazanie do tematu jest

kiedys trzeba te 1000 postow nabic
no ,a pozniej co,dostaniesz loda :10:

Zrobi :84:

musze sie nauczyc zeby przy niektorych nie zartowac
a tak wogole bez napinki plz

sztetke
16-05-06, 17:41
gdziez,napinki nie ma,a zarty to esensia tego forum przeciez :106: :28:

Polska Polska!
16-05-06, 18:36
tato sztetke'a zaplac w koncu te podaki :113:

sztetke
16-05-06, 18:53
tato sztetke'a zaplac w koncu te podaki :113:
moj stary jest w samoobronie,wiec sam rozumiesz,nie da rady,w statucie maja .

Polska Polska!
16-05-06, 21:22
tato sztetke'a zaplac w koncu te podaki :113:
moj stary jest w samoobronie,wiec sam rozumiesz,nie da rady,w statucie maja .

WOW! EJ PROSZĘ ZAŁATW MI AUTOGRAF :28: :28: :28:

sztetke
16-05-06, 21:41
prosze,wydrukuj sobie.
http://img447.imageshack.us/img447/5537/autograftaty8us.jpg (http://imageshack.us)

Polska Polska!
16-05-06, 21:48
sztetke! OCH sztetke! Jesteś zajebisty :84:
spełniłeś moje dziecięce marzenia :28:

sztetke
16-05-06, 21:51
tata mowi,ze jak dojda do wladzy to taki bedzie znak wodny na nowych banknotach (ale to tajemnica)

Polska Polska!
17-05-06, 10:31
tata mowi,ze jak dojda do wladzy to taki bedzie znak wodny na nowych banknotach (ale to tajemnica)
Super, zrobie ksero tego grafa i zaczne go sprzedawac na allegro :28:

Goerres
17-05-06, 16:05
tym wszystkim milosnikom Rumunii zycze takich baniek jak na filmie.
Sentyment mozesz miec gdzies racje w tym przypadku ale nie jestem faszysta,raczej rasista widzacym prawdziwe zagrozenie.
Sztetke zauwaz kolego ze napisalem "NIGDY NIE LUBIALEM",oznacza to ze akurat ten film mna nie nie kierowal.
Znam paru Cyganow osobiscie (Romow)i znam tutaj (w Chicago) troche Rumunow,zlodzieje,pijacy i ogolnie lewuski nie z tej ziemi.
Mineczka wiesz ze gdybys byla Cyganka moglabys byc zona w wieku 12 lat i musiala dawac dupy w bolu bo taka jest natura ich koczowniczego plemienia,moglabys tez zebrac pieniadze na chleb (bo przeciez pracowac to im sie nie chce) z dzieciurem w blocie.
hmmm...
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=35116&wid=8313337&rfbawp=1147874630.038

6 biegowy
17-05-06, 20:49
tym wszystkim milosnikom Rumunii zycze takich baniek jak na filmie.
Sentyment mozesz miec gdzies racje w tym przypadku ale nie jestem faszysta,raczej rasista widzacym prawdziwe zagrozenie.
Sztetke zauwaz kolego ze napisalem "NIGDY NIE LUBIALEM",oznacza to ze akurat ten film mna nie nie kierowal.
Znam paru Cyganow osobiscie (Romow)i znam tutaj (w Chicago) troche Rumunow,zlodzieje,pijacy i ogolnie lewuski nie z tej ziemi.
Mineczka wiesz ze gdybys byla Cyganka moglabys byc zona w wieku 12 lat i musiala dawac dupy w bolu bo taka jest natura ich koczowniczego plemienia,moglabys tez zebrac pieniadze na chleb (bo przeciez pracowac to im sie nie chce) z dzieciurem w blocie.
hmmm...
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=35116&wid=8313337&rfbawp=1147874630.038


To przeciez ich taka kultura i oni wogole sa fajni,dobrzy ludzie,nie mozna okreslac wszystkich bo jeden czy tysiac tak robi :)

tibor69
18-05-06, 10:02
http://chrzanow.naszemiasto.pl/wydarzenia/601772.html
Wszystkie polaczki jebią swoje mamy. :112:

sztetke
18-05-06, 10:18
a pewien gosc gwalcil kury pod krakowem,pamietacie to ?,na nkt byl temat.
dajcie teraz jakas historie o japonczyku,to sie stwierdzi ,ze japonia to jakis skurwialy kraj :89: .

STERN
18-05-06, 10:19
A pewien gosc zjadl w niemczech drugiego goscia...a wiec niemcy to kanibale !!! :6:

sztetke
18-05-06, 10:24
w zyciu do niemiec nie pojade :96:

Simmek
18-05-06, 12:34
A w ameryce same grubasy mieszkaja... :114:

SaiykoPat
18-05-06, 15:03
a chinczycy psy jedza :((

Advocatus.D
18-05-06, 15:12
RUMUNOM RAUZ Z POLSKI !!! :) :)
a zreszta i tak tu nie siedze wiec niech ( i tak wypierdalaja :99: )

tibor69
18-05-06, 15:20
dajcie teraz jakas historie o japonczyku,to sie stwierdzi ,ze japonia to jakis skurwialy kraj .
http://img127.imageshack.us/img127/8896/kelly14pr.jpg
Azjaty to straszne brudasy są. Nie mają szaletów i sikają na ulicy. Wszystkie kobiety azjatów mają anoreksję. Azjaty nie mają też samochodów, mają za to ulice żeby po nich chodzić tłumnie i szybciej zużywać buty z produkcji których utrzymuje się rząd.

6 biegowy
18-05-06, 18:58
Slyszalem ze w Polsce sami pijacy i nieroby :)

SaiykoPat
19-05-06, 03:16
Slyszalem ze w Polsce sami pijacy i nieroby :) dokladnie wszystkie cpuny i debile do hameeryyki wyjechaly :28: