PDA

Zobacz pełną wersję : EX



switas
14-05-06, 00:25
Wqrwila mnie dzis niesamowicie, nie wiem nawet dlaczego, moze dlatego ze chciala sie przyjaznic, a teraz jest w ciazy i nie moze utzymac swego szczeniackiego amanta na kotkiej smyczy. Mam ochote zobic im takiego syfu, ze ... Jestem zly i nawet nie wiem dlaczego. Nie Kocham jej juz od dawna, nienawisc tez mi przeszla, a teraz... Normalnie mam ochote kogos zabic...

sabinka
14-05-06, 06:29
nienawisc Ci przeszla, ale masz ochote kogos zabic? :)


luz switas :piwo:

Shandor
14-05-06, 09:55
czy wydzwania do Ciebie i prosi o rady? :10:

mineczka
14-05-06, 09:58
Switas olej ją i tak już ma się czego bać :)

Vito Andolini
14-05-06, 10:13
a ja dla wiekszej satysfakcji na twoim miejscu bym sie na niej odegral .
sciagnal pod jakims pretekstem do ustronnego miejsca a potem :araj: ....
[potem to juz zostawiam twojej wyobrazni :84: ]
wez swoja cyfrowke i porob zdjecia :104:

Karla
14-05-06, 10:19
Jest w ciazy... hmm... zeby tylko nie wyskoczyla ze to twoje :)

mineczka
14-05-06, 10:20
Sentyment przemoc w tym wypadku nie jest wskazana-kobiet się nie bije :)

Vito Andolini
14-05-06, 10:21
kobiet się nie bije
jak nie jak tak :)


bylam niegrzeczna misiu .... musisz mnie ukarac ..... zbij mnie mocno .... ohh tak .. :)

mineczka
14-05-06, 10:24
Sam chciałeś
:74: :74: :74: :74: :74:
i za to też


jak nie jak tak
:74: :74: :74: :74: :74:

Vito Andolini
14-05-06, 10:28
tak mi dobrze , tak mi rob ........ :28:

Polska Polska!
14-05-06, 11:32
Wqrwila mnie dzis niesamowicie, nie wiem nawet dlaczego, moze dlatego ze chciala sie przyjaznic, a teraz jest w ciazy i nie moze utzymac swego szczeniackiego amanta na kotkiej smyczy. Mam ochote zobic im takiego syfu, ze ... Jestem zly i nawet nie wiem dlaczego. Nie Kocham jej juz od dawna, nienawisc tez mi przeszla, a teraz... Normalnie mam ochote kogos zabic...
Switas nie mozna tlumic emocji, wybierz sie do goscia i zrob mu z dupy lato nowozytne :99:
Bo widac że na tej kobicie ci jeszcze zalezy, wiem jak to jest, niby sie nic nie czuje ale cos tam jednak siedzi. Musisz sie przemóc i pierdolic to co tam sie dzieje, jak cie rzucila to niech teraz cierpi :28: (chyba ze to ty ja rzuciles wczesniej) a po pewnym czasie nie bedzie cie juz meczyc co sie z nia dzieje :103:

Indianka
14-05-06, 11:51
Wqrwila mnie dzis niesamowicie, nie wiem nawet dlaczego, moze dlatego ze chciala sie przyjaznic, a teraz jest w ciazy

A to już nie możecie sie przyjaźnić jak ona jest w ciąży? :)


Nie Kocham jej juz od dawna,

Oj wydaje mi się inaczej :47:

[ Dodano: 14-05-2006, 11:51 ]
Jak zwykle źle zacytowałam,ale o to chodziło właściwie :)

Polska Polska!
14-05-06, 11:52
Wqrwila mnie dzis niesamowicie, nie wiem nawet dlaczego, moze dlatego ze chciala sie przyjaznic, a teraz jest w ciazy

A to już nie możecie sie przyjaźnić jak ona jest w ciąży? :)


Nie Kocham jej juz od dawna,

Oj wydaje mi się inaczej :47:

[ Dodano: 14-05-2006, 11:51 ]
Jak zwykle źle zacytowałam,ale o to chodziło właściwie :)

Mi też :), switas jest poprostu zazdrosny :yaho:

arcz
14-05-06, 11:58
Jestem zly i nawet nie wiem dlaczego. Nie Kocham jej juz od dawna, nienawisc tez mi przeszla, a teraz... Normalnie mam ochote kogos zabic...

to nie pasuje : złość , nienawiśc , to że masz ochote kogoś zabić do tego iż jej już niby nie kochosz :)

Kasiunia
14-05-06, 19:03
Albo cos jest z twoja psychika i masz problemy albo jednak jej nienawidzisz.

switas
14-05-06, 19:06
heh, nie moge napisac wszystkiego, nie Kocham jej to FAKT! Moze ja lubilem troche, choc od pewnego czasu z nia nie rozmawialem i zapomnialem o jej istnieniu (przez was tu na DoFo), a teraz sie odzywa i okazuje sie ze to nie ona pisze do mnie tylko jej dupek. Zazdrosny jest o nia stasznie, pewnie chcial wyczuc, czy ze soba ozmawiamy i czy ... nie wiem, moze, bo jak napisalem ze jade do niej w tygodniu, to zaczal reagowac osto i nie wytrzymal i mnie wyzwal od ... niewazne, nawet mnie to nie zaskoczylo, ani nie znerwowalo. Zadzwonilem do niej i pytam sie jej, czy mi to wyjasni, a ona, ze to moze jej wyjasnic jej chlopak, bo ... powiedzialem jej ze nie chce jej znac i odlozylem sluchawke, zablokowalem ja na wszystkich komunikatorach jakie mam, a ona mi maila wysyla, ze nie moze ze mna rozmawiac, bo jej chlopaczek sie denerwuje, a im sie rodzina powiekszy i cos tam jeszcze. To mnie wqwilo, wydaje mi sie, ze ona sie teraz go uczepila jak tonacy deski na morzu. A boli mnie to widocznie, ze znam typa i wiem, ze ja pusci bokiem pedzej czy pozniej. Jest jeszcze wiele innych rzeczy, ale nie mi tu o nich pisac. Zreszta po co jaw ogole to tu pisze :124:

[ Dodano: 14-05-2006, 19:11 ]
PS Kasia, tak, teraz jej nienawidze !

wenus
14-05-06, 19:32
Switas,moim skromnym zdaniem za bardzo ta sytuacje roztrzasasz i probujesz ja zrozumiec a nawet przewidziec co bedzie dalej.To co tu napisales swiadczy jedynie o tym ,ze pewien etap twojego zwiazku z nia nie zostal do konca zamkniety ,a to duzy blad.Czy cos do niej czujesz,czy nie ,to Twoja sprawa ,moim zdaniem nie upieralbys sie tak przy tym,ze jednak NIC gdyby faktycznie tak bylo.Powiem Ci tylko,ze najlepszym lekarstwem na nieudany zwiazek jest NOWY .Niekoniecznie musi sie z nim wiazac jakas wielka przyszlosc,ale nowa dziewczyna troche by Cie odciagnela od myslenia o Twojej ex.Wybor bycia samemu na pewno Ci nie ulatwi szybciej zapomniec ,a wrecz przeciwnie.To samo jezeli chodzi o pisanie tutaj na DoFo.Na krotki czas pomoze ,ale czy to Ci wystarczy.... :32:
Wcale nie musisz sie ze mna zgadzac,ale zycze Ci rozwiazania tej sytuacji jak najlepiej i najszybciej.eh te kobiety.... :)

switas
14-05-06, 20:25
Zgadza sie p. wenus, ale bylem wczoraj tak wqrzony, ze ... wlasciwie tylko w takich chwilach mysle o niej w jakis sposob. Normalnie mam ja gleboko gdzies, nawet udawalo mi sie przez jakis czas o niej nie myslec...
Opuszki palcow prawej reki sobie oparzylem o kominek. Kurcze, nie ma dnia, zebym sobie czegos nie zrobil

Indianka
14-05-06, 20:46
Opuszki palcow prawej reki sobie

:brech2:

mineczka
14-05-06, 21:01
A jutro Ci komputer na nogę spadnie :85:

switas
14-05-06, 22:02
A jutro Ci komputer na nogę spadnie :85:

malo prawdopodobne

Nazwisko
14-05-06, 22:09
eh z tymi ex to same problemy :-/

Indianka
14-05-06, 22:19
eh z tymi ex to same problemy :-/

Nie no......następny ze złamanym sercem :31: :47:

70m3k
14-05-06, 22:27
eh z tymi ex to same problemy :-/

Nie no......następny ze złamanym sercem :31: :47:

to teraz już doszedł kolejny... :(

Indianka
14-05-06, 22:35
Indianka napisał/a:
Cytat:
eh z tymi ex to same problemy :-/


Nie no......następny ze złamanym sercem :31: :47:


to teraz już doszedł kolejny... :(
_________________

Trzeci?Bosz......tosz to plaga jakaś :a4: :114: :96:

Enemigo
15-05-06, 22:28
a ja dla wiekszej satysfakcji na twoim miejscu bym sie na niej odegral .
sciagnal pod jakims pretekstem do ustronnego miejsca a potem :araj: ....
[potem to juz zostawiam twojej wyobrazni :84: ]
wez swoja cyfrowke i porob zdjecia :104:

Sentyment dlaczego w 1 poscie namawiasz do milowania blizniego, a w drugim piszesz cos tkaiego jak to powyzej?

wenus
15-05-06, 22:53
Sentyment dlaczego w 1 poscie namawiasz do milowania blizniego, a w drugim piszesz cos tkaiego jak to powyzej?

Ktoz dojdzie tego co mysli Sentyment :124: :124: :124: :)

Enemigo
15-05-06, 23:36
Sentyment dlaczego w 1 poscie namawiasz do milowania blizniego, a w drugim piszesz cos tkaiego jak to powyzej?

Ktoz dojdzie tego co mysli Sentyment :124: :124: :124: :)

Mi sie wydaje ze ten chlopina ma rozdwojenie jazni juz kiedys o tym wspominalem przy jakims poscie :32:

sabinka
16-05-06, 00:51
Mi sie wydaje ze ten chlopina ma rozdwojenie jazni juz kiedys o tym wspominalem przy jakims poscie :32:

a mi sie wydaje ze on czasami probuje byc smieszny takimi tekstami, albo..... jest jakos wewnetrznie niezaspokojony :32: :124:

STERN
16-05-06, 01:33
mysle tak jak sabinka, sentnyment = :loser: X 10000

Enemigo
16-05-06, 16:18
jest jakos wewnetrznie niezaspokojony :32: :124:


To jest fakt akurat sliini sie do kazdej dziewczyny na forum :10: :103:

STERN
16-05-06, 16:30
Sentyment na sile probuje sie wkrecic, znalesc jakis kolegów, kolezanki, ja pierdolę chyba najbardziej żałosny typek jakiego widzialem na necie...no ale jak mial 3 x dziennie anal w seminarium to co sie dziwic. W realu grzeczny i ułozony, uległy, słuzy innym, w wirtualu stara sie na sile robic z siebie tego bardziej zlego ale efekt jest taki ze robi z siebie tylko idiote. Z postury chudzina i leszcz. Na liscia. Co za pedał, pedofil, dewiant i chuj wie kto jeszcze

DZIADZIA
16-05-06, 16:46
:))) :))) :)))i :)))
JUSZ Tó NIE WRUCE

STERN
16-05-06, 16:55
DZIADZIA ale ty jestes przewidywalny tak jak twoj kolega arczi.

DZIADZIA
16-05-06, 16:57
No kurka popatrz. :32:

-ZEGNAJCIE-

STERN
16-05-06, 16:59
DZIADZIA ja juz odszedłem z forum, a to ze mnie widzisz to nie ja tylko twoje omamy. Zwariowałeś i widzisz rzeczy ktorych nie ma :)

k0573k
17-05-06, 17:58
eh z tymi ex to same problemy :-/


Nie no......następny ze złamanym sercem


to teraz już doszedł kolejny... jakby bylo sie czym przejmowac

70m3k
17-05-06, 19:32
jakby bylo sie czym przejmowac

Ty masz 20 pustaków, a ja tą mam jedną, która jest juz service unavaliable, bo dała mi kick+ban i wykasowała konto shell'owe z wyłączeniem opcji ponownej rejestracji...... więc łatwo Ci tak mowic... :/

Enemigo
15-01-08, 16:49
a ja dla wiekszej satysfakcji na twoim miejscu bym sie na niej odegral .
sciagnal pod jakims pretekstem do ustronnego miejsca a potem :araj: ....
[potem to juz zostawiam twojej wyobrazni :84: ]
wez swoja cyfrowke i porob zdjecia :104:

Czy na sali jest psychoterapeuta? :96: