PDA

Zobacz pełną wersję : Azureus



Karla
12-05-06, 12:47
Caly czas pisze, ze mam DHT za firewallem. Sprawdzilam, mam wylaczone blokowanie tego programu... co moge zrobic by szybciej sciagalo?

SaiykoPat
12-05-06, 12:50
jak jestes w lanie to conajwyzej poprosic admina o przekierowanie portow ale raczej male szanse
a tak wogole to zamien azureusa na bitcometa lepiej sobie radzi za nat'em i mniej obciaza system

Polska Polska!
12-05-06, 13:06
Pewnie masz problem z natem, jestes w jakiejś sieci. Jak masz dostęp do routera to ustaw przekierowywanie portów sobie, albo admina poproś (chociaż w osiedlowych sieciach sie nie zgodzą pewnie na to :/). Albo tak jak saiyko gada, zmien na bitcometa, niema takich problemow z natem.

Karla
12-05-06, 13:15
Juz to zrobilam... sciaga jeszcze wolniej niz Azureus... znalazlam ta gre na rapidshare, ale tu pisze, ze iles juz tam sciagnelam i musze czekac 20 minut... a nic nie sciagalam :( Admin sie nie odzywa... pewnie ma mnie gdzies

SaiykoPat
12-05-06, 13:17
jak ma duzo zrodel to sie rozpedzi, a gry z rapida sciagac to masakra

portia
12-05-06, 13:23
Juz to zrobilam... sciaga jeszcze wolniej niz Azureus... znalazlam ta gre na rapidshare, ale tu pisze, ze iles juz tam sciagnelam i musze czekac 20 minut... a nic nie sciagalam :( Admin sie nie odzywa... pewnie ma mnie gdzies
To nie ty ściągnęłaś tylko inne osoby, które wychodzą przez tą samą bramę - niestety takie są uroki siedzenia za NATem. Zapłać dla admina za publiczne IP i po kłopocie - będzie działał RS, DHT i Kad i Overnet :)

Karla
12-05-06, 13:33
Podobno skonczyla im sie pula zewnetrznych IP... chcialam... no ale coz zrobic :( Mam beznadziejny dostep do internetu a place za to niemalo... trafia mnie. Gdyby nie limity to dawno zainstalowalabym neostrade. Moim rodzicom dziala slicznie

70m3k
12-05-06, 15:39
Podobno skonczyla im sie pula zewnetrznych IP... chcialam... no ale coz zrobic :( Mam beznadziejny dostep do internetu a place za to niemalo... trafia mnie. Gdyby nie limity to dawno zainstalowalabym neostrade. Moim rodzicom dziala slicznie

na neostradzie "kiepsko" działa licznik transferu, moim kumplom zazwyczaj nawet nie zlicza tego co ściągają przez torrenty :D

tibor69
12-05-06, 19:35
A ja używam teraz Utrorrent. Gorąco wszystkim polecam :)

Adamitsu
18-05-06, 19:46
A ja używam teraz Utrorrent. Gorąco wszystkim polecam :)
A oprócz tego, że mniej pamięci zżera, to ma jakąś przewagę nad Azureusem? Ja w obydwu programach prędkości mam takie same.

tibor69
18-05-06, 20:30
Mniejsza pamięciożerność i serwisy na których ważne jest ratio nie gryzą się z nim. Nie wiem jak jest z DHT w azureusie teraz ale utorrent obsługuje.

SaiykoPat
19-05-06, 03:10
Mniejsza pamięciożerność i serwisy na których ważne jest ratio nie gryzą się z nim porownywanie czegokolwiek do azureusa ktory w porywach prawie 100mb pameici mi zarl jest chybione, jakies super roznice w predkosciach sciagania? z tego co wiem to ut ma ta zalete ze dziala bez instalacji

tibor69
19-05-06, 08:36
Działa bez instalacji i nigdy mi nie przeskoczyło 20mb. Nawet przy kilku torrentach i prędkości 100kB/s nie obciąza kompa (bitcomet nieraz żarł ponad 100mb). Na transferach nie ma różnicy bo to torrent, cudów nie bedzie.

portia
19-05-06, 08:45
licze i pijawy srają się o 10 kilo w tą, albo w tamtą :)))
mułek uczy cierpliwości :)

SaiykoPat
19-05-06, 11:24
licze i pijawy srają się o 10 kilo w tą, albo w tamtą minimalnie 1:1 u mnie :32:
mułek uczy cierpliwości nigdy nic nie sciaglem nim u mnie w sieci, to mnie rzeczywiscie tylko cierpliwosci moglo uczyc