PDA

Zobacz pełną wersję : kod do dupy



sztetke
11-05-06, 19:02
czyli kod leonarda davinczi-co za kiszka straszna,kiepsko napisana,dretwa akcja,przeczytalem do konca bo nie mialem co czytac,ale juz wole tygrysy,przynajmniej po nich ma dreszcze.
no i jeszcze folm zrobili,pewnie rownie dretwy kak ksiazka.

DZIADZIA
11-05-06, 19:05
Nieno jest dobra, ale anioły i demony zdecydowanie lepsza.


ps. nie znasz sie na ksiżążkach

pepek
11-05-06, 22:04
mi tam sie podobala ... i fajnie sie czytalo i wogole :p

whatever
11-05-06, 23:54
przeczytalem ze 100 stron a koles ledwo dotarl do muzeum.
Troche mnie meczy dokladnosc opisow. Jak wchodzi po schodach, to wiem dokladnie ile bylo stopni. Na razie odlozylem na bok...

tibor69
12-05-06, 08:23
Mi tam się podobała. Przeczytałem jeszcze 2 jego ksiązki i też były ok. Może za bardzo była nagłośniona i dlatego się rozczarowałeś :(

portia
12-05-06, 09:13
Myślałem, że to temat nawiązujący do USTAWKI :106:
Książkę przeczytałem i były to miłe chwile. Literatura rozrywkowa, lekka, cechująca się wartką akcja i przedstawiająca ciekawe fakty i teorie, czasami zabawne czasami zaskakującę. Zachęca do spojżenia na różne sprawy w inny sposób, jednak ja przynajmniej traktuję to jako rozrywkę - zdużym przymrużeniem oka.
Odsłuchałem też "Cyfrową twierdzę" - tamta książka bardziej dotyka sfery o której mam jako takie pojęcie i chyba bardziej mi się podobała.

Simmek
12-05-06, 11:28
czytadlo jak czytadlo, przebrnolem kawalek i jakos nie interesi co bedzie dalej, juz Sapkowskiego wole meczyc...

DZIADZIA
12-05-06, 14:58
MĘCZYĆ SAPKOWSKIEGO? kurrwa, przeciez to sie czyta jakby sie piwko piło - na spontanie

sztetke
12-05-06, 17:41
Mi tam się podobała. Przeczytałem jeszcze 2 jego ksiązki i też były ok. Może za bardzo była nagłośniona i dlatego się rozczarowałeś :(
nawet nie chodzi mi o fabule,ale o sposob pisania,po prostu slaby jest kolo w te klocki,no chyba ,ze to przy tlumaczeniu zrypali.
najlepsze jest poslowie w tej ksiazce wyjasniajace zblaskanemu polskiemu katolikowi ,ze papiestwo nie jest takiei zle jak to maluje autor w swoich teoriach spiskowych..

Adamitsu
12-05-06, 19:39
ogólnie ok. tylko koniec jakiś taki nudnawy

Simmek
12-05-06, 21:29
MĘCZYĆ SAPKOWSKIEGO? kurrwa, przeciez to sie czyta jakby sie piwko piło - na spontanie

Kilka lat temu stwierdzilem, ze wszystkich ksiazek na swiecie nie przeczytam, wiec mecze wszystko co otworze, jednak czytanie to marnotrawienie czasu...

DZIADZIA
12-05-06, 22:50
7tomów wiedzmina przeczytałem około 12 razy....

biolent
12-05-06, 22:53
przeczytałem w jedną noc :32: i ok

[ Dodano: 12-05-2006, 22:54 ]


Mi tam się podobała. Przeczytałem jeszcze 2 jego ksiązki i też były ok. Może za bardzo była nagłośniona i dlatego się rozczarowałeś :(
nawet nie chodzi mi o fabule,ale o sposob pisania,po prostu slaby jest kolo w te klocki,no chyba ,ze to przy tlumaczeniu zrypali.
najlepsze jest poslowie w tej ksiazce wyjasniajace zblaskanemu polskiemu katolikowi ,ze papiestwo nie jest takiei zle jak to maluje autor w swoich teoriach spiskowych..

to napisz coś ciekawszego :108:

[ Dodano: 12-05-2006, 22:55 ]

7tomów wiedzmina przeczytałem około 12 razy....

widać ciągle cierpisz :124:

Simmek
12-05-06, 22:57
to napisz coś ciekawszego :108:



piekarz ma wegiel wydobywac :10:

Karla
12-05-06, 22:57
Prawie cala ksiazka byla pasjonujaca- strasznie mi sie podobalo jak Brown laczyl elementy kultury i przygody. Zainteresowal swiat dzielami sztuki, przywrocil mode na Paryz. Pod koniec bylo lekko nudnawo... ta cala historia z babcia, bratem... flaki z olejem. W tym roku ma wyjsc kontynacja... zobaczymy.

Przeczytalam rowniez "Cyfrowa twierdze" i "Anioly i Demony"... we wszystkich 3 ksiazkach konwencja jest podobna- bierzemy jakies znane miasto i umieszczamy w nim ekscytujaca przygode. Ogolnie- bardzo podoba mi sie styl pana Dana. Czytal moze ktos " Zwodniczy Punkt"?

DZIADZIA
12-05-06, 23:00
czytaem szyskie 4 ksiązki browna i nsa podobne ,a le niezle

biolent
12-05-06, 23:07
" Zwodniczy Punkt

czytałem :28:cyfrową twierdzę też :32:

Karla
12-05-06, 23:11
A polecacie? Moze prosic o obiektywna ocene?

SaiykoPat
13-05-06, 01:46
kurde kolejna ksiazka po alchemiku ktora pewnie nawet mandaryna czytala tylko nie ja :((

Simmek
13-05-06, 10:33
kurde kolejna ksiazka po alchemiku ktora pewnie nawet mandaryna czytala tylko nie ja :((

Alhemik byl dobry, jak sie mialo lat 15...

STERN
13-05-06, 10:42
Alhemik byl dobry, jak sie mialo lat 15...

dokładnie

sztetke
13-05-06, 12:00
to napisz coś ciekawszego :108:



piekarz ma wegiel wydobywac :10:

no dokladnie,jak moge namalowac co najwyzej monalise :89:

Polska Polska!
13-05-06, 12:31
to napisz coś ciekawszego :108:



piekarz ma wegiel wydobywac :10:

Myślisz że górnicy mają jakieś wykształcenie? Piekarz nie kaleka, da se rade.

wenus
27-05-06, 22:57
Kod Leonarda.. jest jedna z najciekawswzych ksiazek jakie mialam ostatnio okazje przeczytac :104:
Faktycznie koniec ksiazki jak najbardziej prosi sie o kontynuacje ale to jeszcze bardziej podsyca ciekawosc czytelnika i rodzi wyobrazenie o tym czego jeszce nie wiemy...
Zawsze znajda sie tacy,dla ktorych tego typu lektura bedzie nudna,ale po wielu reakcjach jakie wzbudza wejscie filmu na ekrany,mozemy sie tylko przekonac jak bardzo kontrowersyjne jest to ,co ukazal Dan Brown na temat kosciola i wyznawcoow chrzescijanstwa.Jutro ide do kina i pomimo tego,ze opinie nie sa na temat filmu pochlebne ,jestem ciekawa jakie wrazenie zrobi na mnie :10:

Simmek
28-05-06, 18:06
to napisz coś ciekawszego :108:



piekarz ma wegiel wydobywac :10:

Myślisz że górnicy mają jakieś wykształcenie? Piekarz nie kaleka, da se rade.


W dzisiejszych czasach na pewno tak, obawiam sie ze te wszystkie maszyny gornicze sa dosc skomplikowane.
I jak ktos jest piekarz moze niech lepiej nie bierze sie za wydobywanie wegla, bo raczej nic dobrego z tego nie wyjdzie...

arcz
28-05-06, 18:13
Myślisz że górnicy mają jakieś wykształcenie?

powiedz mi po co w krakowie jest taka wielka akademia górniczo hutnicza ?

Simmek
28-05-06, 18:25
Myślisz że górnicy mają jakieś wykształcenie?

powiedz mi po co w krakowie jest taka wielka akademia górniczo hutnicza ?


Mimo ze ja tego nie napisalem, ale

Znajomi absolwenci AGH raczej gornikami nie sa :)

yardin
12-08-06, 17:52
przeczytalem najpierw KOD.... pozniej Anioly i denomy... obie ksiazki sa godne uwagi, jednak Anioly i demony chyba bardziej sie rozkrecaja i jest zmiana akcji... Tylko denerwuje mnie jedna rzecz.... Ze jego ksiazki zaczynaja sie bardzo podobnie!!!

Adamitsu
12-08-06, 19:48
jego wszystkie książki są do siebie bardzo podobne

tibor69
12-08-06, 23:44
Zwodniczy punkt i Cyfrowa twierdza są inne. Tylko te zahaczającę o historię Chrześcijaństwa śą do siebie podobne.

Ambrozja
27-04-08, 18:48
"Anioły i demony" - Dan Brown (moim zdaniem dużo lepsza od "kodu") Z gatunku literatury sensacyjnej
"Kod Leonarda Da Vinci" - Dan Brown - (zupełnie nie rozumiem afery jaka wywołala ta książka ? )

Enemigo
27-04-08, 19:19
Poczytaj troche o marketingu to zrozumiesz