PDA

Zobacz pełną wersję : mam jakies pasje



Vito Andolini
15-10-05, 11:40
pare lat wstecz zbieralem plyty z muzyka mp3 (stan na dzien dzisiejszy okolo 1200 )
minelo
teraz mnie rajcuja karty (prawie 2000 ) telefoniczne i ksiazki z dziedziny parapsychologii :)
ps. ktos ma podobne zainteresowania?

Dark Tidus
15-10-05, 12:12
ja mam tylko pare GB mp3 na dysku...

ełe piotruś
16-10-05, 11:18
mp3 mam jakies kilka gb moze ze 3 i tyle jakos nie sciagam namietnie muzyki, jak czasem jskaś płyta fajna sie pokaze na torrentach to sobie ją zassam a to to luzik.

DZIADZIA
16-10-05, 11:51
Ja zbieram Stuff [nie nie ty;)] związany z Metallicą - Single, Winyle, kasety VHS i przedewszystkim bootlegi MP3, mam ponad 500 koncertów i około 40 Video [proshot oraz Audience] Jea ;)

Goerres
19-10-05, 01:34
Ja zbieram Stuff [nie nie ty;)] związany z Metallicą - Single, Winyle, kasety VHS i przedewszystkim bootlegi MP3, mam ponad 500 koncertów i około 40 Video [proshot oraz Audience] Jea ;)
mam jakas ksiazke o metallicy (biczowanie dzwiekiem), i jakas stara-kultowa bandamke, na widok ktorej bys sie spuscil, ma pow. 10 lat, jak i jakis chujowy kalendarzyk kieszonkowy metallica, na tle chyba jakiegos samolotu. Mialem wszystkie cd (oryginaly), lecz teraz nie wiem gdzie one sie podzialy... a tak w ogole dajcie mi link do S&M !!

[ Dodano: 2005-10-19, 01:37 ]
a co do moich pasji, chyba wroce do ksiazek, tzn. kupna i czytania i zaloze wielka narodowo-socjalistyczna panbiblioteke