PDA

Zobacz pełną wersję : ze nie poszedlem do zawodowku tudzierz technikum



k0573k
02-05-06, 21:30
bym byl potem dumnym robotnikem i robilbym to co lubie a tak sobie gnije w liceum

Velvet
02-05-06, 21:41
no bo zawodówku tudziuż techniku jest wiele bardziej efektywniejsze potem dostaniesz odziez ochronną...twoim tokiem myslenia ...
nie boj sie po liceum walniesz se kursik i tez ci dadzą kombinezonik super duper robotnika

k0573k
02-05-06, 21:45
walniesz se kursik i tez ci dadzą kombinezonik super duper robotnikaale tu nie chodzi o kombinezonik ja lubie fizyczna prace i dobrze mi idz takie roboty mam silne lapy wiec sobie radze trzebami bylo isc do jakiegos technikum albo zawodowki ale ja glupi chcialem liceum to teraz mam czuje ze bedeac robotnikem bylbym szczesliwy z tego co robie biorko mnie nie ciagnie

Velvet
02-05-06, 21:49
nie boj sie nawet z maturą wezną cie do kopania rowów :81:

k0573k
02-05-06, 22:14
nie boj sie nawet z maturą wezną cie do kopania rowówa kto chce kopac rowy raczej jakas ekipa remontowa tapetowanie malowanie gipsowanie robinie szkieletow do paneli same panele itd ostaczenie slusarz lub hydraulik

Polska Polska!
09-05-06, 13:27
Typie ciesz sie ze do technikum nie poszedleś. Ja właśnie w jednym siedze i jest taka padaka że o ja pierdole. Nikt nie rozumie co tam nauczyciele pierdolą, na lekcjach nikt nie slucha co tam pierdola bo sie nie da poprostu. Jak zaczna gadac o tych zlaczkach troj dzielnych homogenizowanych itd itp to pierdolca czlowiek dostaje i zaczyna zalowac ze do LO nie poszedl. Także masz powod do radości bo w technikum moze i powinni uczyc czegos ale CHUJA WAFLA!! NIKT NIC NIE UMIE ZROZUM TO! A ŻEBY MIEĆ MIANO TECHNIKA TO TRZEBA ZDAWAĆ TEST NA DRUGIM KOńCU POLSKI! TERAZ NIE WYSTARCZY ZDAć 4TEJ KLASY ZEBY BYC TECHNIKIEM! ożesz ale sie rozbujałłem, sory...

SaiykoPat
09-05-06, 13:47
A ŻEBY MIEĆ MIANO TECHNIKA TO TRZEBA ZDAWAĆ TEST NA DRUGIM KOńCU POLSKI z tego co wiem to chyba zawsze byl egzamin zawodowy ?
TERAZ NIE WYSTARCZY ZDAć 4TEJ KLASY ZEBY BYC TECHNIKIEM a nie 5 lat :10:

Nazwisko
09-05-06, 14:15
TERAZ NIE WYSTARCZY ZDAć 4TEJ KLASY ZEBY BYC TECHNIKIEM
a nie 5 lat

Saiyko teraz LO to 3 lata a technikum 4 , sie pozmieniało ..troszku.

Ale z tym egzaminem to nie łapie, zawsze był ale nie na drugim koncu Polski :119:

SaiykoPat
09-05-06, 14:32
ja tam niewiem, dawno to bylo i nieprawda :32:

Simmek
09-05-06, 14:52
Mnie wkurwiali ludzie po LO na studniach ART na geodezji, nie mieli o niczym bladego pojecia, jak trafili mi sie w grupie wiedzialem ze bedzie porazka, czy wybierajac szkole srednia nie wie co chce sie robic w zyciu?

Kostek, pewnie mozesz zmienic szkole... :32:

k0573k
09-05-06, 14:56
Kostek, pewnie mozesz zmienic szkole... i jeden rok w dupe
Typie ciesz sie ze do technikum nie poszedleśpoweim tak trawa jest zawsze bardziej zielona tam gtdzie nas nie ma wiec skoro uwazm ze sie tam nie ucze to obstawiam ze bylobymitam lepiej i jakso mi nie przeszkadza praca fizyczna bo nawet lubie

Simmek
09-05-06, 15:01
Kostek, pewnie mozesz zmienic szkole... i jeden rok w dupe

Jeslis zdolny, to niekoniecznie...

MaT
09-05-06, 15:13
A ŻEBY MIEĆ MIANO TECHNIKA TO TRZEBA ZDAWAĆ TEST NA DRUGIM KOńCU POLSKI z tego co wiem to chyba zawsze byl egzamin zawodowy ?
Egzamin zawodowy jest dopiero od tego roku, w latach poprzednich wykonywało się pracę dyplomową, plus odpowiadało się na parę błahych pytań nauczycieli, którzy to oceniali. I w ten o to sposób praktycznie każdy miał tytuł technika w kieszeni, gdyż wystarczyło mieć znajomego w podobnej branży, który za małą opłatą zrobił wszystko. W tej chwili jest o wiele trudniej, ponieważ jest część praktyczna i teoretyczna. W części teoretycznej są zawarte zagadnienie obejmujące 4 lata nauki, plus dodatkowo pytania z przedsiębiorczości. W części praktycznej na zaliczenie należy mieć aż ok 70 % i wygląda ona mniej więcej tak, że musimy napisać sprawozdanie z wykonanych czynności na danym sprzęcie (Obliczenia, wnioski, wykresy itp).

Ogólnie rzecz biorąc to, jeżeli 30 % uczniów ze szkół technicznych zda ten egzamin w pierwszym podejściu, będzie to nie lada sukces !

Simmek
09-05-06, 15:19
...Ogólnie rzecz biorąc to, jeżeli 30 % uczniów ze szkół technicznych zda ten egzamin w pierwszym podejściu, będzie to nie lada sukces !

Ogolnie rzecz biorac, to te trzydziesci procent TECHNIKOW wystarczy w takim kraju jak polska, reszta rowy kopac...

k0573k
09-05-06, 15:22
Jeslis zdolny, to niekoniecznie...trzeba lenia zrzuci i sie do roboty wziac to chociarz jakos przywoicie skomcze ta pierwsza klase lo i trzeba juz teraz myslec o zmianie szkoly tzn od nowego roku szkolnego bo potem bedzie za pozno

SaiykoPat
09-05-06, 15:26
Ogólnie rzecz biorąc to, jeżeli 30 % uczniów ze szkół technicznych zda ten egzamin w pierwszym podejściu, będzie to nie lada sukces ! w polibudach beda mieli mniej osob do wywalania :32: