PDA

Zobacz pełną wersję : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

switas
28-04-06, 23:31
No to prosze opisy albo fotki. Jak w temacie, kazdy ma chyba kilka blizn.

Shandor
29-04-06, 09:05
a o jaką aktywność chodzi? :10:

switas
29-04-06, 12:31
nie chodzi o aktywnosc, tylko o pamiatki po niej .... jihad

SsMyQ
29-04-06, 12:47
mam rozsianych blizn tyle ze ło.... aktywny tryb Życia :P
na czole mam 27 szwów ,mała wojna kiedyś tam :)
na brodzie jakieś 4
na dloniach ogólnie jakieś 15 /palce/
na kolanie prawym jakieś 4
na kostce jakies 4 również :)

wojenne zycie :)

stuff
29-04-06, 12:57
na czole duza szrama po spotkaniu z plotem i drutem kolczastym rowniez miedzy oczami widac blizne po drucie malo co by brakowalo a bym nie mial oczu:( ale po pijaku czlowiekowi nic powazniejszego nie grozi :D
Na nodze na lydce blizna sam nie wiem po czym bo w nocy wstalem z namiotu i poszedlem gdzies w snie. A rano taka wlasnie niespodzianaka ze noga rozjebana.

switas
29-04-06, 12:57
wojenne zycie :)

nie lubie byc pierwszy :D
27, no no, ja ma na glowie 39 tylko niektore moge zidentyfikowac, resdzte nawet nie pamietam, jedna na szyi, jedna na piersi, jedna na brzuchu (10 i 8 cm - to najdluzsze, jakie mam) lewa reka 2 grubosci 2 cm - to najgrubsze jakie mam :D dlonie, hmmm 8 powazniejszych , reszta to skaleczenia, tego sie nie da policzyc,prawe udo, hmm 3 po strzalach z luku, 2 od paintballa lewa lydka 3 lokcie i kolana to miejsce okreslane mianm jedna wielka blizna. Hmmm to chba wszystko co moge zobaczyc, plecow nie ogladalem, ale tez by sie tam pewnie znalazlo co nieco.

SsMyK, czy my przypadkiem nie walczylismy na tej samej wojnie ?

SsMyQ
29-04-06, 13:04
Nie dodałem :) ze nie mam u prawej dłoni w środkowym paluszQ opuszka :)

jakoś mi go urwało...

teraz sie troche spowazniało ale i tak jezdze z bejsbolem w aucie...
po co mam dłonie niszczyc :D

dodatkowo /co mi sie jeszcze przypomniało a co jest zaslonięte.. :)
prawe ramie / jakies rozdarcie było i sie zrosło../
tyłek mam cały i zdrowy :)

a niedawno złapał mnie kiełkami piesek znajomego ale obeszło sie bez szwów ale blizna chyba bedzie...
/widziałem jak do mnie leci i pierwsze co mi przyszło do głowy to dać mu w trąbe bo miałem go na wyciągnięcie pięsci... ale szkoda mi niewiem zupełnie kogo wtedy.../

ekhm.. to tyle..:)

switas
29-04-06, 13:09
wymien baseboll na kij do golfa, wieksza klasa komus przylozyc czyms takim ... no iwrazenia

whatever
29-04-06, 13:11
na czole mam mala, prawie niewidoczna. nie rzuca sie w ogole w oczy
kiedys mi sie snilo, ze robak mi "chrupie" w piszczelu i pozniej z niego wylazi. mam malutka blizne w tym miejscu. bez jaj nie pamietam skad sie wziela i kojarze ja z tym snem hehe
na kolanach tez cos jest od wywrotki na rowerze.
znamie na ramieniu i jedna na lewym boku

ogolnie to mam raczej blizenki niz blizny i bez lupy trudno byloby je chyba znalezc

SsMyQ
29-04-06, 13:12
wymien baseboll na kij do golfa, wieksza klasa komus przylozyc czyms takim ... no iwrazeniaalbo raz Tym ,raz Tym... :) zalezy na kogo sie trafi i z jaka klasa trzeba go potraktowac :D

whatever
29-04-06, 13:13
hmm 3 po strzalach z luku,polowali na ciebie?

wymien baseboll na kij do golfa, wieksza klasa komus przylozyc czyms takim ... no iwrazenia widzialem za 1000 euro takie fajne :)

switas
29-04-06, 13:20
hmm 3 po strzalach z luku,polowali na ciebie?

cos w tym rodzaju, gralo sie w LARP'y rozne

wymien baseboll na kij do golfa, wieksza klasa komus przylozyc czyms takim ... no iwrazenia widzialem za 1000 euro takie fajne :)

hmmmm, jak mi ktos da znizke to wezme z 5 i bede albanczykow napierdzielac. Przyszylem sobie szwedzka fage do kurtki i juz w ich oczach zostalem rasista. Wrazliwy narod, wiec nie moge sobie pozwolic na basebolla. Musi byc :84:

Ale odbiegamy od tematu

SaiykoPat
29-04-06, 14:13
wymien baseboll na kij do golfa, wieksza klasa komus przylozyc czyms takim ... no iwrazeniaalbo raz Tym ,raz Tym... :) zalezy na kogo sie trafi i z jaka klasa trzeba go potraktowac :D to niezly pomysl do golfowego niemaja sie jak przyczepic a bejsbol od razu przy kontroli

a co do tematu to jakos tam malo, mam jedna na czole z dziecinstwa po spotkaniu z kaloryferem :)
inne jakies takie male i w wiekszosci niewiem skad (no moze oprocz tych po wybijaniu szyb piesciami po pijaku :32:)

mineczka
29-04-06, 20:46
Miałam niedawno wypadek-wywaliłam się i miałam zdarte kolano ale już nie ma śladu(na szczęście) :)

whatever
29-04-06, 20:58
slyszalem, ze [you:d57f63a985] ma blizne po cesarskim cieciu

SaiykoPat
29-04-06, 21:03
slyszalem ze za tego taga mam banowac :32:

ja mam jeszcze blizne po matce

switas
29-04-06, 21:04
ja tez t o samo slyszalem whatever i potwierdzam [you:bd198bc896] ma taka blizne !

mineczka
29-04-06, 21:31
dobrze że w porę się zorientowałam -już Whatevera i Switasa chciałam się zapytać skąd wiedzą :)))

Józefina
29-04-06, 21:37
Ja mam jedna blizna na palcu (kroilam rogalika) druga na kolanie (spadlam z roweru)

switas
29-04-06, 21:46
Ja mam jedna blizna na palcu (kroilam rogalika) druga na kolanie (spadlam z roweru)

Wszyscy to juz wiedza, cala szwecja wczoraj o tym rozmawiala :D

Józefina
29-04-06, 21:51

Wszyscy to juz wiedza, cala szwecja wczoraj o tym rozmawiala :D
Tobie to cos powiedziec :)

whatever
29-04-06, 22:08
mialem 2 razy szycie. raz w przedszkolu jak lazilem po siatce to sobie dziurke pod malym palcem zrobilem - zgonilem na chlopaka ze mnie ganial i to jego wina haha :) i rak kroilem ser w powietrzu siwezo zaostrzonym nozem. nie polecam :)

70m3k
30-04-06, 16:53
slyszalem, ze [you:aa0b99cae3] ma blizne po cesarskim cieciu
znacznik you - powinni tego zabronic :D

biolent
30-04-06, 19:12
slyszalem, ze [you:738745a0e2] ma blizne po cesarskim cieciu

ja słyszałem że operacja mózgu polosatowca i jego sjamskiego brata siutaska się nie udała :112: i nadal macie pusty łeb :119:

[ Dodano: 30-04-2006, 19:15 ]
whatever, wszystko na półobrotu :32:

Qrwa znowy się dałem złapać :((:

Nazwisko
30-04-06, 19:47
upst znowy się dałem złapać

:10: a to dziwne ,zazwyczaj pierwszy był araj :)

juSta
30-04-06, 21:03
na lewej dłoni- jak byłam mała położyłam rękę na tylnym kole od roweru. rower był akurat w ruchu... :)
serdeczny palec prawej dłoni- próbowałam zasypać piaskiem ognisko, niestety podczas kopania piachu natrafiłam na szkło, a że byłam głupia to oczywiście kopałam łapami :)
nad lewym okiem- "zahaczyłam" o sznur na bieliznę :)
obydwa kolana- upadłam na żwir podczas biegu, na szczęście już za metą :)

ostatnio mam też na dłoniach ślady po kocich pazurach, zupełnie nie wiem skąd one się wzięły... :124:

biolent
30-04-06, 21:23
1.serdeczny palec lewej ręki 4 szwy przewróciłem sie na rowerze
2. prawe kolano 14 szwów przewróciłem się w bieszczadach na wakacjach dwa tygodnie w szpitalu
3.złamane żebro po prawej stronie na obozie stażackim wyskakiwałem przez okno namiotu nie zauważłem "śledzia"
4. wieloodłamowe otwarte złamanie piszczeli prawej nogi niezauważyłem forda fokusa na przejściu dla pieszych miesiąc w szpitalu aż się zagoiła rana i rok w gipsie potem senatorium :81:
5. i ostatnie zerwane więzadła krzyżowe w kolanie jak zwykle prawej nogi jeszcze się kuruje
a wracając do blizny po cesarce mam też taką podobną na prawym boku po wypadku chirurg otwierał żeby zobaczyć czy nie ma obrażeń wewnętrznych :114:

o pierdułach typu zwichnięta noga czy wybity palec za dużo by pisać :28:

mineczka
30-04-06, 21:41
upst znowy się dałem złapać
myślałam że wiesz i sobie jaja robisz :)))

switas
01-05-06, 19:21
ostatni nabytek nie liczac blizny na dloni gdzie dluto sobie wsadzilem, ale ... nie chce mi sie zdjecia robic

http://img374.imageshack.us/img374/9324/dscn26838zn.jpg

mineczka
01-05-06, 19:27
co Ci się stało? :((:

juSta
01-05-06, 19:27
switas jak to się stało?

sabinka
01-05-06, 19:31
- na brodzie - w przedszkolu "wpadlam" jakos w instrumenty i rozdarlam sobie brode o talerze :D

- na prawej dloni - kroilam bulke trzymajac ja w reku, tak nozem "do reki", i w pore nie wyhamowalam :D

- na prawej lydce chyba z 2 - mama zawsze mowila zeby nie zdrapywac strupkow, bo beda blizny....

- na malym palcu w prawej rece - jakos tak mi sie noz czubkiem wbil :124:

switas
01-05-06, 19:40
daszek byl z niski i sie nie schylilem :D

mineczka
01-05-06, 20:14
daszek byl z niski i sie nie schylilem
dzisiaj?

switas
01-05-06, 20:57
neeeee

De Viant
03-05-06, 08:15
Whatever plotkarzu! Heh czyżby ktoś tu miał zwyczaj podglądania kolesi pod prysznicem? :-P
Mam 5 blizn: dwa to stare sznyty na lewym przedramieniu, jedna po kawałku szkła na lewej dłoni (w przypływie pijackiej złości wybiłem kiedyś szybę) Jeszcze mam ślad na lewym udzie po rykoszecie śrutu z wiatrówki. Ostatnia blizna na lewej stopie, jak po ciemku wszedłem na deskę z gwoździem wystającym do góry - dziura na wylot. Myślałem że walnę kloca jak poczułem... Heh stare dobre czasy mając lat naście... :-D

whatever
26-02-07, 05:39
mam dwie nowe z tego lata na lewej dloni :(

ełe piotruś
26-02-07, 09:38
na kolanie mam bo jak byłem w podstawówce to sie wyjebałem na rozbite butelki koło monopolowego

na balatonie zaś jak sie kąpałem to wszedłem na jakiś syf i mi pięta się rozwaliła:D

na bicepsach mam rozstępy sam nie wiem od czego ale wyglądają nie sexy:(

na czole bo jak miałem chyba ze 3,4 latka to mi karuzela zajebała

she
26-02-07, 16:23
na mam na pięcie ;) po rowerze. lekarz powiedział, że ledwo co a nie wiadomo czy bym chodziła bo już było widać scięgno achillesa, 6 szwow, ogólnie nic strasznego i nic co bardzo rzuca się w oczy. Miałam też na łokciu przez ok 3lata miałam bliznę po wypadku rolkowo-rowerowym ;) ja byłam na rolkach, koleżanka na rowerze, przez niecałe 2 lata miałam także sino-fioleową bliznę na udzie jako pamiątka po opazeniu meduzy - czyli pływanie.

Teraz na szczescie zeszły i została tylko ta na codzien niewidoczna na pięcie

stern
26-02-07, 17:25
jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

albo po byciu fajtłapą :D

ja mialem zlamaną nogę, ręke, kosc policzkową, nos, zebro a bliznę mam tylko 1 i to małą

MaT
26-02-07, 20:22
U mnie standardowo - Plecy, barki, ramiona (bicepsy, tricepsy) i trochę na nogach. Oczywiście wszystkie te "blizny" to pozostałości po rozstępach. Na początku były trochę denerwujące, ale z biegiem czasu robiły się mniej widoczne i można było się do nich przyzwyczaić.

she
26-02-07, 21:05
wsensie po siłowni i odzywkach? Bo aj się zastanawiałam nad siłownią przez jakiś czas ale rozstępów mieć nie chcę.

MaT
26-02-07, 21:31
wsensie po siłowni i odzywkach? Bo aj się zastanawiałam nad siłownią przez jakiś czas ale rozstępów mieć nie chcę.
Tak. Tylko, nie dokońca. Każdy ma inny organizm, inne predyspozycje genetyczne. W moim przypadku jest akurat tak, że już w podstawówce, gdy jeszcze nie ćwiczyłem na siłowni, a byłem w trakcie etapu intenswnego wzrostu, pojawiły mi się rozstępu na plecach i nogach. Więc już w tedy wiedziałem, że jeżeli zaczne ćwiczyć (a, ciało moje reaguje dość dobrze na ćwiczenia) będę mial problemy z rozstępami. No i oczywiścię, nie pomyliłem się. Genetyki nie zmienię, więc tylko mogłem się pogodzić z tym faktem. Oczywiście wszystko ma swoje plusy i minusy. Nabieram szybko masy mięśniowej, ale organizm (skóra) nie nadąża nadbudowywać ubytków/braków.
Odpowiednie odżywianie, dużo witamin, balsamy do ciała, które nawilażają i uelastyczniają pomagają w walce z rozstępami. Z biegiem czasu stają się bledsze i mniej widoczne, ale oczywiście pozbyć się ich w 100% niestety się nie da.

Więc, jeśli się zdecydujesz na siłownie pamiętaj, że zagrożenie rozstępami istnieje zawsze, ale w przypadku kobiet, jeśli chodzi o siłownie nie jest aż tak wysokie. Nie przybieracie tak na masie jak faceci, gdyż ćwicząc nie o to wam chodzi. Jeżeli jednak coś by się działo, to będzie to etap powolny i stopniowy.

Osobiście polecam siłownię, jak najbardziej.

she
26-02-07, 21:44
Mat, też mam uwarunkowania genetyczne w takim razie, kiedyś bardzo schudłam, nie, że się odchudzałam ale tak wyszło i bach, co nieco wiem o tym problemie.

hm, ale fakt to proces powolny a ja nie chce tam chodzić Bog wie ile, 3 miesiące w zupełności mi wystarczą.

a blizny u mezczyzn nie sa tak szpecace jak u kobiet wiec się nie przejmuj ;)

yardin
27-02-07, 12:34
Mam blizne na lewym lokciu, nadgarstku, kolanie, udzie i kostce.... ale mam nadzieje ze po jakims czasie te blizny znikna...nie byly dosc glebokie, byly to obtarcia po szlifie na motorze:(