PDA

Zobacz pełną wersję : Wkurza mnie ze wszyscy imprezuja....



Józefina
28-04-06, 23:30
a ja nie moge :((:

switas
28-04-06, 23:55
a ja nie pije i tez nie imprezuje, wiec siedze w domu dzis. Co sie martwisz, nie jestes sama...

sabinka
29-04-06, 00:02
a ja siedze w domu i sie ucze na jutro bo mam zaliczenie..... suuper :106:

SaiykoPat
29-04-06, 00:08
:((:

whatever
29-04-06, 13:28
a do mnie podeszla wczoraj najfajniejsza dziewczyna w lokalu


tylko mnie opitolila :((:
hehe

Dark Tidus
29-04-06, 13:51
a ja w piatek nie imprezowalem, za to sobota-niedziela jest impreza wiec wypas :yaho:

SsMyQ
29-04-06, 14:10
dziś jakoś mi sie udaje jeszcze myslec ale już jutro bedzie zupełnie odwrotnie :P i do końca weekendu sie nie widzę...

stuff
29-04-06, 15:20
ale za to jozefino ominol cie dzisiaj rano bol glowy :)

whatever
29-04-06, 15:22
mnie nie ominal. a weekend jeszcze trwa :((:

SsMyQ
29-04-06, 22:23
w zasadzie to ja nie wiem, co ja tu robie ale mnie sie podoba już stan mam CViekawy tylko brakuje doprawić sie na dobre ,jest miło i sympatycznie ....




wiecie ... Kobiety Tańczą Pupami :D


Koloroy świat kiedy jja dotykam własnie ją :):):):)

mineczka
29-04-06, 22:28
Ja właśnie piwko otworzyłam i zaczynam pić -mniammmmm

Józefina
29-04-06, 22:29
a ja winko....od razu mam lepsza wene tworcza :)

SaiykoPat
29-04-06, 22:40
heh ja whisky a moze whiskey nie wiem :10:

Józefina
29-04-06, 22:41
heh ja whisky a moze whiskey nie wiem :10:
łiski

SaiykoPat
29-04-06, 22:44
ojjjj bo niewiem skad ona a irlandza inaczej sie pisze niz szkocka ale teraz niewiem ktora jak, niewazne

whatever
29-04-06, 23:23
ja tylko jaedna warke dzisiaj wypilem :((:

mineczka
29-04-06, 23:44
ja tylko jaedna warke dzisiaj wypilem
przynajmniej jutro kaca nie będziesz miał :)
a poza tym Ty wczoraj piłeś a inni nie -więc dzisiaj jest na odwrót :)

efis
30-04-06, 00:29
Spirytus dzisiaj piłem :) . Poważnie - nie żartuję. Nie było żadnego innego alkoholu, więc żona wlała do szklanki kieliszek spirytusu i dopełniła sokiem pomarańczowym + cytrynka , lód, słomka - niezłe było.

mineczka
30-04-06, 00:42
Spirytus dzisiaj piłem . Poważnie - nie żartuję. Nie było żadnego innego alkoholu, więc żona wlała do szklanki kieliszek spirytusu i dopełniła sokiem pomarańczowym + cytrynka , lód, słomka - niezłe było.
No to wszyscy piją jeszcze mam wódkę ale już nie piję

efis
30-04-06, 00:50
No to wszyscy piją jeszcze mam wódkę ale już nie piję
Nie bądź taka - napij się :piwo: lub :106: :k0573k: :97: . Nie zapomnij o :85: , bo rano będzie :(( i :70:

mineczka
30-04-06, 01:19
nie jest źle trzeźwa jestem a gdybym wypiła jeszcze coś to rano na pewno by mnie głowa bolała

JaMajka
20-02-10, 14:15
Co za pijackie forum:kawa1:

A ja wczoraj przetańczyłam 4,5h:) w zasadzie dzisiaj.
Fajnie było tylko tego idiote Miska Koterskiego spotkałam, a na nerwy mi jakos działa ta persona.

szl
30-03-10, 11:37
Przestańcie pić bez sensu, skupcie sie, zrobcie coś fajnego, nie wiem ze sobą, swoim zyciem itp. pijcie tylko zeby coś opijać albo wyhaczyć. Taka moja rada, no chyba ze chcecie być jak miecio wieczny student i jezdzić cale zycie tramwajem.

Kazdy lubi sie zabawic ale cisnienie na imprezy w zadymionym klubie rok w rok co piatek juz od dawna jest passe. A napinania na imprezowiczów w necie nawet nie chce komentować :)

JaMajka
30-03-10, 12:15
Przestańcie pić bez sensu, skupcie sie, zrobcie coś fajnego, nie wiem ze sobą, swoim zyciem itp. pijcie tylko zeby coś opijać albo wyhaczyć. Taka moja rada, no chyba ze chcecie być jak miecio wieczny student i jezdzić cale zycie tramwajem.

Kazdy lubi sie zabawic ale cisnienie na imprezy w zadymionym klubie rok w rok co piatek juz od dawna jest passe. A napinania na imprezowiczów w necie nawet nie chce komentować :)

Nie no dobrze, ze mówisz jak jest passe to koniecznie musze przestać:( i tak do klubów chodzę rzadko jak na mój gust bo wtedy kiedy mnie siorka z Poznania odwiedzi, albo kiedy mi sie zachce odreagować, średnio raz w miesiącu, ale skoro już nie trendy no to lipa:(

A z tym piciem sobie wypraszam. Ostatnimi czasy jedynie swojego konia opiłam, a pieniadze które wydawałam na balety ze znajomymi przeznaczam na siano i słome. Poza tym ja tam nie musze pić zeby coś wyhaczyć (współczucia). Nie lubie pić kiedy ide tanczyc bo równowagi nie moge złapać:zgnite:

szl
30-03-10, 12:38
Poza tym ja tam nie musze pić zeby coś wyhaczyć (współczucia).

No to jesteś fajniejsza ode mnie. :124:
Z tym passe to zle slowo i tu mnie dojechałaś ale nie chce mi sie tlumaczyć o co mi chodzilo.:6:

JaMajka
30-03-10, 13:00
No to jesteś fajniejsza ode mnie. :124:
Z tym passe to zle slowo i tu mnie dojechałaś ale nie chce mi sie tlumaczyć o co mi chodzilo.:6:

Nie dziwie sie bo z tego co zauwazyłam poprostu chciales pokazac swoja wyzszosc nad ludzmi, ktorzy na forum napisza sobie na temat wlasnego wykorzystania wolnego czasu, temat mało ambitny to fakt, raczej bardzo luzny, ale nikt nikomu nie zabrania sobie napisac "najebalem sie jak swinia, zwiedzilem wszystkie kluby w miescie i bylo zajebiscie". Kazdy sie lubi pobawic to fakt jak napisales, wiec po co dorosłych ludzi próbujesz umoralniać?
Mówisz zebysmy zrobili cos fajnego ze soba i swoim zyciem zamiast pic? czujesz sie upowazniony? skad wiesz co kazdy z nas robi ze soba i swoim zyciem? Piszesz tez w jakich przypadkach mamy pic zeby nie byc jak jakistam Miecio. "Pijcie zeby cos opić" słuchaj no, okazje znaleśc to dla chcącego nic trudnego, mozna nawet opijac kolejny dzien, jak to robia alkoholicy, wiec ta Twoja "rada" dosc mętna jest.

czy ja jestem fajniejsza? Dla mnie tak, juz takie mam do siebie podejscie, ze dobrze mi ze soba i siebie lubie, Tobie tez polecam- poczucie własnej wartosci i uwazanie siebie za fajnego jest lepsze zeby cos "wyhaczyc" od picia.

szl
30-03-10, 13:22
wiec po co dorosłych ludzi próbujesz umoralniać?

Czasem wychodzi ze mnie taki społeczniak. :65: Pisalem to troche po przemyśleniach swoich i nad swoimi znajomymi jakoś drażni mnie to ze sporo jest ludzi zdolnych a np. upijają sie troche bez sensu i za czesto, zwlaszcza kobitki. Balet balet i chuj a czas płynie i nic sie nie zmienia. No nie wiem jak to ująć ale masz racje z tym umoralnianiem.

JaMajka
30-03-10, 13:32
Bo w przypadku ludzi których znasz masz wieksze pole do popisu, ale tutaj niewiesz tak naprawde jak kto zyje i jak sie bawi. Poszczególnym jednostkom mozna wytknac taki styl życia (chociaz to ich sprawa) ale zeby zaraz całemu ogółowi?

lagotek
30-03-10, 20:11
a ja nie moge :((:

A mnie ciekawi dlaczego ? :>

luiliana
31-03-10, 00:16
Co za pijackie forum:kawa1:

A ja wczoraj przetańczyłam 4,5h:) w zasadzie dzisiaj.
Fajnie było tylko tego idiote Miska Koterskiego spotkałam, a na nerwy mi jakos działa ta persona.

Ja też go ostatnio spotkałam w McDonaldzie (też za nim nie przepadam). Ale śmiać mi się chciało bo zupełnie nikt nie zareagował na jego obecność i wydawał się dość rozczarowany... Zjadł - wyszedł a potem nie wiadomo po co jeszcze się ze dwa razy wracał-wychodził - miałam ubaw:)

JaMajka
31-03-10, 00:25
A mnie ciekawi dlaczego ? :>
bo zupa była za slona.

JaMajka
31-03-10, 00:29
Ja też go ostatnio spotkałam w McDonaldzie (też za nim nie przepadam). Ale śmiać mi się chciało bo zupełnie nikt nie zareagował na jego obecność i wydawał się dość rozczarowany... Zjadł - wyszedł a potem nie wiadomo po co jeszcze się ze dwa razy wracał-wychodził - miałam ubaw:)

słuchaj pracowalam w restauracji na retkini, wszedl tam kiedys rzucil mi na bar swoje manele z tekstem "pilnuj tego"(efekt taki ze poszlam w drugi kąt sali i zajelam sie czyms innym) poszedl do kibla jakby u siebie w domu byl, wyszedl i ani be ani me, nawet nie spytal sie czy dla nie-klientow kibel nie jest platny, jeszce to spojrzenie- jego rzeczy same sobie, nikt nie pilnuje, wzial i polazl. No dziwak i cham nie wychowany.

luiliana
31-03-10, 00:31
Burak i tyle:)

JaMajka
31-03-10, 01:00
zeby nie bylo- napisalabym "toaleta" a nie "kibel" ale to dlatego zeby uwydatnic to jak on to potraktowal. Buc oblesny. A wtedy jak do klubu sie wbil na impreze to bylo po 4rano kiedy muzyke juz wylaczyli, klub zamykali on wszedl ciagnac za soba jakas panne, ludzie wychodzac do niego: "hej misiek, na impreze przyszedles? troche pozno!" a ten tez mina sfochowana i ani be ani me, on z plebsem nie gada bo on jest "misiek". niemazaco

luiliana
31-03-10, 01:23
Koleś porażka - wygląda i zachowuje się jak nieudany eksperyment genetyczny:zgnite:

lagotek
31-03-10, 13:12
bo zupa była za slona.

A wiesz ze sól jest niezdrowa ? :P

JaMajka
31-03-10, 13:28
A wiesz ze sól jest niezdrowa ? :P

niewiem:10: czemu?

lagotek
31-03-10, 14:23
Dokladniej - jej chociaz niewielki nadmiar, obciaza nerki i do tego podnosi cisnienie... tak mi lekarz powiedzial :)

JaMajka
31-03-10, 14:31
Dokladniej - jej chociaz niewielki nadmiar, obciaza nerki i do tego podnosi cisnienie... tak mi lekarz powiedzial :)

a niedobór?
a wiesz, ze nadmiar żelaza powoduje wymioty i biegunke, a nadmiar wapna może być przyczyną powstawania kamieni w pęcherzu żółciowym, a nadmiar potasu objawia się uczuciem mrowienia skóry, niedowładem, osłabieniem mięśni, zaburzeniami rytmu serca i uszkodzeniem mięśnia sercowego...
sól jest niezdrowa? e tam.. niemazaco

luiliana
31-03-10, 17:37
Jest niestety... bo zatrzymuje wodę w organizmie(stąd obciążenie nerek i wysokie ciśnienie,a także opuchlizna rąk,nóg)

JaMajka
31-03-10, 17:45
a co za tym idzie, jej niedobor powoduje wyplukiwanie waznych pierwiastkow z organizmu razem z utrata wody.

luiliana
31-03-10, 17:46
Czyli morał - wszystkiego z umiarem :)

JaMajka
31-03-10, 18:26
i sól nie jest niezdrowa tylko jej nadmiar jak wszystkiego.