PDA

Zobacz pełną wersję : Z orłem w kieszeni, z flagą na czole



SaiykoPat
28-04-06, 21:43
Rozmowa z satyrykiem, Krzysztofem Piaseckim

akurat to dzis czytalem w db polecam calosc, a odpowiedz na ostatnie pytanie, smutna prawda ale i tak :84: dla piaseckiego


- Czyli my Polacy nie umiemy się jeszcze z siebie śmiać?
- Ludzie z kompleksami nie pozwalają na żartowanie z siebie. A my jako naród mamy ogromne kompleksy w Europie. Myślimy tak - przecież jesteśmy fantastyczni, tylko nikt o tym nie wie. Czujemy się niedoceniani. Na szczęście teraz tak się porobiło, że nasi zaczęli jeździć do pracy po całej Europie. I okazało się, że to „talenciaki” jakich mało. Ja się z tego cieszę, bo ja o tym wiedziałem. Ale to się nie przekłada na naszych polityków. Te bęcwały narodowe, że tak powiem, podsycają w dalszym ciągu nasz kompleks. Cały czas nabzdyczeni. Z orłem w kieszeni, z flagą na czole... Upominają się bez przerwy o coś. Ale my tacy jesteśmy. To wynika z niedojrzałości. Walkę z caratem i inne walki wyssaliśmy z mlekiem matki. A teraz mamy raptem szesnaście lat demokracji. Nie oczekujmy więc cudów.

caly art (http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/595852.html)

biolent
28-04-06, 22:56
Szkoda że rozwalono ALE PLAMA :((: z Rewinskim mądrze wyśmali całą "śmietankę polityczną " w tym Kraju :104:

whatever
29-04-06, 15:44
ale plama bylo slabe zwlaszca te ich glupie piosenki
"bu,erang" na polsacie byl lepszy. teraz nie wiem czy to jeszxcze leci, bo malo ogladam TV

biolent
29-04-06, 18:20
ale plama bylo slabe zwlaszca te ich glupie piosenki
"bu,erang" na polsacie byl lepszy. teraz nie wiem czy to jeszxcze leci, bo malo ogladam TV

polsatowiec :93:

bumerang nie powrócił a, ale plama może niedługo :)

whatever
29-04-06, 18:51
a chcesz bana, za tego polsatowca?


lubisz na pewno te pioseneczki hehehe

SaiykoPat
29-04-06, 18:56
jak nie polsatowiec to moze mason z tvn'u albo dziecie mtv :28:

whatever
29-04-06, 19:00
dla mnie istnieje tlko tv twram


co mi pozwolicie poza tym ogladac?

SaiykoPat
29-04-06, 19:05
mozesz jeszcze zobaczyc co chuck ma wypisane na podeszwie buta i umrzec :28:

whatever
29-04-06, 19:07
1 nie interesuje mnie co i gdzie ma chuck wypisane
2 jestem za mlody, by umierac

SaiykoPat
29-04-06, 19:10
nie to nie :32:

biolent
29-04-06, 20:10
nie to nie :32:

Ale mi przykro :((:

SaiykoPat
29-04-06, 20:38
nie to nie :32:

Ale mi przykro :((:a tobie to czemu znowu?

biolent
29-04-06, 22:25
nie to nie :32:

Ale mi przykro :((:a tobie to czemu znowu?

Bo wrażliwy jestem :124:

SaiykoPat
29-04-06, 22:27
nie to nie :32:

Ale mi przykro :((:a tobie to czemu znowu?

Bo wrażliwy jestem :124: :10: , nie

Papla
01-05-06, 01:16
Rozmowa z satyrykiem, Krzysztofem Piaseckim

akurat to dzis czytalem w db polecam calosc, a odpowiedz na ostatnie pytanie, smutna prawda ale i tak :84: dla piaseckiego


- Czyli my Polacy nie umiemy się jeszcze z siebie śmiać?
- Ludzie z kompleksami nie pozwalają na żartowanie z siebie. A my jako naród mamy ogromne kompleksy w Europie. Myślimy tak - przecież jesteśmy fantastyczni, tylko nikt o tym nie wie. Czujemy się niedoceniani. Na szczęście teraz tak się porobiło, że nasi zaczęli jeździć do pracy po całej Europie. I okazało się, że to „talenciaki” jakich mało. Ja się z tego cieszę, bo ja o tym wiedziałem. Ale to się nie przekłada na naszych polityków. Te bęcwały narodowe, że tak powiem, podsycają w dalszym ciągu nasz kompleks. Cały czas nabzdyczeni. Z orłem w kieszeni, z flagą na czole... Upominają się bez przerwy o coś. Ale my tacy jesteśmy. To wynika z niedojrzałości. Walkę z caratem i inne walki wyssaliśmy z mlekiem matki. A teraz mamy raptem szesnaście lat demokracji. Nie oczekujmy więc cudów.

caly art (http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/595852.html)


ha ha ha :)

na co Henio vel Harier przez jedno r odpowie Piaseckiemu

"Zdechnij k.u.rwo, pamietam jak za komuny jeszcze kase robiles w kabarecie bo pewnie miales bolszewickich rodzicow. Nomenklatura zalatwila ci prace w "powtorce z rozrywki" a teraz sie wysmiewasz i szydzisz z ojczyzny, wpie.rdalasz pewnie cieple buleczki z maslem gdy inni musza chleb z serem zrec. Wyp.ie.rdalaj z Polski jak ci sie nie podoba!!! bo ja zadnych kompleksow nie mam. Mowia ze czasami mikrofon ma krotkie spiecie i moze porazic pradem na smierc, wiec tego ci zycze".

nsz
01-05-06, 10:59
Rozmowa z satyrykiem, Krzysztofem Piaseckim

akurat to dzis czytalem w db polecam calosc, a odpowiedz na ostatnie pytanie, smutna prawda ale i tak :84: dla piaseckiego


- Czyli my Polacy nie umiemy się jeszcze z siebie śmiać?
- Ludzie z kompleksami nie pozwalają na żartowanie z siebie. A my jako naród mamy ogromne kompleksy w Europie. Myślimy tak - przecież jesteśmy fantastyczni, tylko nikt o tym nie wie. Czujemy się niedoceniani. Na szczęście teraz tak się porobiło, że nasi zaczęli jeździć do pracy po całej Europie. I okazało się, że to „talenciaki” jakich mało. Ja się z tego cieszę, bo ja o tym wiedziałem. Ale to się nie przekłada na naszych polityków. Te bęcwały narodowe, że tak powiem, podsycają w dalszym ciągu nasz kompleks. Cały czas nabzdyczeni. Z orłem w kieszeni, z flagą na czole... Upominają się bez przerwy o coś. Ale my tacy jesteśmy. To wynika z niedojrzałości. Walkę z caratem i inne walki wyssaliśmy z mlekiem matki. A teraz mamy raptem szesnaście lat demokracji. Nie oczekujmy więc cudów.

caly art (http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/595852.html)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaka demokracja????
Demokracja to byla za 1 RP jak i 2 RP!!!
Dzisiaj to mamy tylko liberalizm, tak promowany przez media :usa:

Papla
02-05-06, 02:55
Wkur wiaja mnie poyeby ktorych cala odpowiedz ogranicza sie do cytowania wypowiedzi poprzednika bez dodania nawet jednego slowa.

harier
02-05-06, 16:47
ha ha ha :)

na co Henio vel Harier przez jedno r odpowie Piaseckiemu

"Zdechnij k.u.rwo, pamietam jak za komuny jeszcze kase robiles w kabarecie bo pewnie miales bolszewickich rodzicow. Nomenklatura zalatwila ci prace w "powtorce z rozrywki" a teraz sie wysmiewasz i szydzisz z ojczyzny, wpie.rdalasz pewnie cieple buleczki z maslem gdy inni musza chleb z serem zrec. Wyp.ie.rdalaj z Polski jak ci sie nie podoba!!! bo ja zadnych kompleksow nie mam. Mowia ze czasami mikrofon ma krotkie spiecie i moze porazic pradem na smierc, wiec tego ci zycze".[/quote]

Ty Papla nie badz wrozka i nie mow co ja bym powiedzial Piaseckiemu ( a swoja droga to go akurat nie trawie :32: ) i nie przeginaj z tym :
Zdechnij k.u.rwo, bo jeszcze nie przyszla pora zebym tak komus powiedzial.
Zyczylem Ci tylko pogryzienia przez psy dingo a to wielka roznica :brech:
I przestan pieprzyc bo mialem telefon od paru kangurow ze strasznie tesknisz za Polska :118: :118:

Papla
03-05-06, 02:36
Papla!!,co Ty kurcze sobie myślisz,wyjebałeś z tego kraju w latach -80,bo ojciec był dowódcą jednostki w Warszawie,bo inaczej żyłbyś dalej w Polsce,ale nie każdy ma taki start jak Ty,więc zamknij pipko mordę,bo mam dosyć tej Twojej złośliwości,sarkazmu,jaka ta Polska jest zła,jaka jest BE i wogóle.

[ Dodano: 22-04-2006, 21:16 ]
I chciałybym kuwa żeby Ciebie na pierdolonym polowaniu pogryzły psy dingo!!!!



Mówią,że raz do roku broń wypala,mam nadzieję że pierdolnie Ciebie w ten Twój bardzo inteligętny łeb.

Booo .... :))) nie widzisz podobienstwa (analogii?)? oj, jaka szkoda

harier
03-05-06, 11:48
Booo .... nie widzisz podobienstwa (analogii?)? oj, jaka szkoda

Oj Papla przestan,przeciez jak by Tobie cos sie stalo,to ja pierwszy bym na tym forum plakal-jak slysze o jakims tsunami czy cos to az wlos mi deba staje ze strachu o Ciebie :111: Tak tylko Polak potrafi martwic sie o Polaka. :32:

k0573k
03-05-06, 13:19
Jaka demokracja????
Demokracja to byla za 1 RP jak i 2 RP!!!
Dzisiaj to mamy tylko liberalizm, tak promowany przez media tylko taka prawicowa malpa<chamuje swoja flustracje bo chcialem napisac gorzej> moze miec taki podpis

wenus
04-05-06, 22:19
a kto to wogole jest nsz ????

SaiykoPat
05-05-06, 01:21
a kto to wogole jest nsz ???? taki maly trolik na forum :32:

Papla
05-05-06, 14:33
zapluty karzel reakcji :)

biolent
06-05-06, 21:40
a kto to wogole jest nsz ????

nsz - nieźle zasrany syjonista

SaiykoPat
07-05-06, 01:33
a kto to wogole jest nsz ???? spodobala mi sie zabawa w rozwijanie tego skrotu
nsz - niedorozwiniety smarkaty zrzeda :)