PDA

Zobacz pełną wersję : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja



Papla
14-10-05, 08:16
a jak bede mial wiecej czasu, to napisze dlaczego

araj
14-10-05, 08:24
normalne, Polaków w Polsce wkurwiaja inni Polacy, ale chyba bardziej mnie wkurwiaja niektórzy "migranci", niektórzy zaznaczam, znam kilku , którzy mieszkaja w Niemczech czy Dani :65:

Vito Andolini
22-08-06, 11:27
a jak bede mial wiecej czasu, to napisze dlaczego

niedlugo rok minie i nie napisales ....
za to ja pokaze filmik o Polakach :)))
http://youtube.com/watch?v=CH12Vhb9-Nk

70m3k
22-08-06, 11:37
za to ja pokaze filmik o Polakach
http://youtube.com/watch?v=CH12Vhb9-Nk

akcja sprzed 2-3 lat z mojego miasta, ulica Piotrkowska... aż mi sie żal chłopaka zrobilo...

pepek
22-08-06, 12:39
a ten filmik juz byl kiedys z tego co pamietam :P

SsMyQ
22-08-06, 13:45
niezmienia to faktu ze polak na wygnaniu Bedzie zawsze polakiem ...

A Zadna Inteligencja i salonowe wychowanie nie przycmi Chamstwa i Drobnomieszczaństwa...

DZIADZIA
22-08-06, 20:12
niezmienia to faktu ze polak na wygnaniu Bedzie zawsze polakiem ...

A Zadna Inteligencja i salonowe wychowanie nie przycmi Chamstwa i Drobnomieszczaństwa...Szkoda ze niektorzy o tym nie pamietaja :32: :32:

Velvet
22-08-06, 21:24
polak na wygnaniu Bedzie zawsze polakiem

albo aż Polakiem zalezy z jakim potencjałem sie wyjezdza

Polak w Polsce jak cham to ten sam zagranicą bedzie chamem do potęgi - taka mentalnosc

Ps. pizdolony łóżkowe from wiatrakowo :araj: najgorsze przedstawicielstwo Polaczkow za granicami

ełe piotruś
11-09-06, 15:59
polacy za granica to nic dobrego ale w samej polsce sa jeszcze wiekszymi ujami wiec i tak zle i tak niedobrze, no ale z tym sie nic nie zrobi

Tutenchamon
03-09-07, 13:55
szukacie minusow u polakow?, poszukajcie na stronkach inno jezycznych, nawet q-wa na japonskich jesli ktos zna te kwiatki, zobaczycie ze polacy to aniolki i nie prdolcie mi tutaj bo was wszystkich kilim...kurwa mac...lol

JaMajka
06-09-07, 15:43
Mniejsza z tym kochani kto kogo wqrfia... macie najpiękniejsze kobitki (i świadome tego a jakże;P) na świecie:))):thx:

6 biegowy
06-09-07, 15:46
Mniejsza z tym kochani kto kogo wqrfia... macie najpiękniejsze kobitki (i świadome tego a jakże;P) na świecie:))):thx:


:))) wybacz moja ignorancje,ile to Swiata zwiedzilas zeby taki wniosek wyciagnac ?

Papla
07-09-07, 10:59
jak znam zycie, to pewnie lustro polaczone z zerowym stopniem samokrytyki..

choc z drugiej strony, to faktycznie, oprocz sentymenta, dofowiczki to ladne dziewczyny :)

JaMajka
07-09-07, 21:27
a propos tematu =====> 6 biegowy. (chociaż ta ignorancja... mmmm...:P)
A co do Ciebie papla dziękuję za opinię, jak Cię spotkam jeszcze kiedyś to od razu ban i no comment:P

6 biegowy
07-09-07, 22:17
a propos tematu =====> 6 biegowy. (chociaż ta ignorancja... mmmm...:P)
A co do Ciebie papla dziękuję za opinię, jak Cię spotkam jeszcze kiedyś to od razu ban i no comment:P

nie wiem dokladnie co ma =====> oznaczac,juz jakos wyroslem a moze nigdy nie wroslem w te wszyskie buziaczki jakze uwielbiane przez dzieci neostrady.

JaMajka
07-09-07, 22:39
to akurat bynajmniej nie był buziaczek, ale for you sie stał właśnie:)))

Miekki
07-09-07, 23:01
wtf?

6 biegowy
07-09-07, 23:10
to akurat bynajmniej nie był buziaczek, ale for you sie stał właśnie:)))

http://my.bzflag.org/resources/images/wtf.png

JaMajka
07-09-07, 23:29
nvm 6 biegowy, spróbowałam być dla Ciebie przez chwilę miła bo mi się Twoje aroganckie odpowiedzi spodobały, ale to faktycznie było niepoważne z mojej strony...:P
Btw... jak ja królików nie cierpię... i nie odpowiadaj znowu w stylu: "tak nie cierpisz królików, a pewnie nawet pasztetu z nich nie jadłaś!" I jadłam z nich pasztet i miałam króliki 2... i wiem co mówię... nie cierpię królików:P

Miekki
07-09-07, 23:31
( Ona jeszcze nie wie gdzie sie tak naprawde znalazła ;) )

JaMajka
07-09-07, 23:39
miękki... so, explain me:)

Porzadny
07-09-07, 23:45
Bardzo ciezki watek. :)

6 biegowy
07-09-07, 23:45
miękki... so, explain me:)

Ja Ci wytlumacze,a raczej postaram sie ,aha poprawna forma brzmi ....so,please explain IT TO me !
http://www.slapyo.com/wp-content/owned020.jpg

JaMajka
08-09-07, 00:24
haha 6 biegowy jesteś strasznie słodziutki:)) dzięki:) fakt to zdjęcie pełne jest expresji... so IT IS nice place:P

Porządny... fakt niezły temat dla wypowiedzi starych dofowiczów- czym jest DoFo?

mineczka
09-09-07, 00:04
[QUOTE=JaMajka;264725- czym jest DoFo?[/QUOTE]
To tylko forum internetoweniemazaco

she
12-09-07, 16:27
Mniejsza z tym kochani kto kogo wqrfia... macie najpiękniejsze kobitki (i świadome tego a jakże;P) na świecie:))):thx:

hm, no, wystarczy spojrzeć na supermodels.nl i kilka polskich nazwisk się znajdzie, ale wcale nie najwięcej. Ogólnie słowianki są ładne, nie tylko Polki, ale co się komu podoba. Chyba ogromną zaletą Polek jest to, że przeważnie o siebie dbają a wystarczy obejrzeć jakieś amerykańskie realiti szoł, wiadomości, cokolwiek i zobaczyć, że tam, tłuściochy mejd in burger king to norma, nie ma relacji żeby choć jeden w kadr nie wlazł :D

co do tematu, lepszy Polak w Polsce niż polaczek za granicą. ;-)


( Ona jeszcze nie wie gdzie sie tak naprawde znalazła ;) )

Mjendki, Tyto zawsze się musisz wygadać, a przecież tyle razy było mówione żeby nie płoszyć ofiary nim dobrze w sieć nie wpadnie :p

JaMajka
13-09-07, 01:04
hmmm... she bez stresów kochana, nie na taką znowu ofiarę trafiło:p nie czuję się na razie jak ofiara... ale skoro tak się teraz bawimy...:P

she
13-09-07, 07:25
nikt sie nie stresuje ;-)))

niemiecki
13-09-07, 07:46
jak znam zycie, to pewnie lustro polaczone z zerowym stopniem samokrytyki..

choc z drugiej strony, to faktycznie, oprocz sentymenta, dofowiczki to ladne dziewczyny :)





:):):)

Porzadny
01-10-07, 19:48
:):):)
Co Niemiecki?
Widzisz ja to przynajmniej pelne zdanie ulozylem, a ty nawet z tym masz problemy. :loser:
Wiec patrz najpierw na siebie, a potem oceniaj innych, troche wiecej samokrytyki chlopaku. :)

JaMajka
01-10-07, 20:03
:):):)

pfffffft śmiej się z siebie, słodziutki- ja jak słusznie zauważył Hitman bardzo siebie lubię i nie zmieniam o sobie zdania nawet jeżeli ktośtam ma inne. Na Paplę się nie denerwuję bo jego złosliwosci to takie przekomażanie po znajomości, nie raz coś miłego też powiedział.

Porzadny
01-10-07, 20:06
Jamajka zostaw go w spokoju bo jeszcze powie, ze jest uklad na niego. :)

k0573k
01-10-07, 22:07
akcja sprzed 2-3 lat z mojego miasta, ulica Piotrkowska... aż mi sie żal chłopaka zrobilo...

jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala

JaMajka
02-10-07, 00:15
Jamajka zostaw go w spokoju bo jeszcze powie, ze jest uklad na niego. :)

Witam Porządny:) skoro jesteś tu dłużej, oddałam Ci ten przywilej odniesienia się do mojej osoby jako pierwszemu, czekałam, czekałam i się doczekałam bardzo mi miło, a jak dalej zobaczymy hehe:)
Co do tego co napisał niemiecki to się spodziewałam riposty miałam ochotę odpowiedzieć ale widzę,że zanim pójdę spać nie mam chyba szansy więc odpowiem z góry:
- A po jakiego ch**a mi samokrytyka? człowiek nigdy sam siebie prawidłowo nie ocenia wiec ja wolę się przeceniać niż niedoceniać, wolę być pewna siebie niż kitrać się przed byle kim, wiele razy takie podejście do samej siebie pomogło mi wygrać sprawy pozornie przegrane, pokonać przeciwników pozornie silnych i poradzić sobie tam gdzie każdy radził odpuścić... mi takie podejście odpowiada i jeżeli kogoś ono bezpośrednio dotyka to ma qrfa straszne problemy ze samym sobą i jedyne co może z tym zrobić to przestać zwracać uwagę i wyleczyć swoje kompleksy lub iść się powiesić bo ja się dla byle kogo nie zmienię.... ale dopuszczam taką możliwość jeżeli ktoś mi zaimponuje, będzie miał wystarczająco szeroką mózgownicę przede wszystkim i spore doświadczenie. Wtedy przyznam rację i się podporządkuję gdyż nie będę utrzymywać że lubię przewodnictwo.. lubię podporzątkowanie, ale wybitnym jednostkom.
A w ogóle to jak jutro pogadamy na trzeźwo to będzie lepiej:) bo chciałam się dziś z kimś kłócić ale ni miałam z kim:(

Enemigo
12-10-07, 18:06
jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala

Wyjasnij co uczynil

stern
26-09-08, 23:50
Mniejsza z tym kochani kto kogo wqrfia... macie najpiękniejsze kobitki (i świadome tego a jakże;P) na świecie:))):thx:

:loser: bez przesady

a co przystojnych Polaków to niby nie ma?

żalosne

Enemigo
08-11-08, 09:37
Zycia proza

Enemigo
01-04-09, 17:11
jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala

Czy ja sie doweim co on zrobil wg ciebie?