PDA

Zobacz pełną wersję : postacie niesmialosci u kobiet

STERN
14-10-05, 00:42
zauwazylem ze u kobiet sa 2 rodzaje niesmialosci...

1. niesmialosc najczesciej spotykana - "na sierotke"

czyli rumience, spuszczanie glowy, nerwowe tiki. zazwyczaj z takich dziewczyn pozniej paczkuja fajne kobiety, choc sa wyjatki...

2. niesmialosc rzadziej spotykana -"agresywna ozieblosc"

to jest cos czego duzo facetow nie czai. pewien procent niesmialych kobiet maskuje sie wlasnie ozieblymi pozami, a czasem nawet lekko agresywnym zachowaniem. ogólnie to trudne jednostki, z ktorymi mogą byc problemy, ale z tym tez roznie bywa.

Co sadzicie o niesmialych kobietach? Lubicie takie? Ja raczej nie lubie, choc taka niewinna niesmialosc czasem jest slodka.

ełe piotruś
14-10-05, 07:43
dlatego ja wole ruskie dziwki bo on sa bardzo smiałe.

switas
14-10-05, 09:12
Nieesmiale same sobie robia problemy, tym bardziej te ozieble, ktore zazwyczaj trafiaja tylko na napalonych palantow

Vito Andolini
14-10-05, 09:49
a ja wole niesmiale , powiem wam z doswiadczenia ze niesmiale w zyciu sa bardzo ogniste prywatnie (czyt. w lozku :) ) a najbardziej czarujacy jest ten gest gdzie panna patrzy przed siebie przymglonymi oczyma , lekko przygryza dolna warge i nawija pukiel wlosow na palec wskazujacy :2:

Karla
14-10-05, 10:36
Kurka... no to zlapaliscie wstydliwa strone kazdej kobiety... ja jestem CHOLERNIE NIESMIALA, ale tylko w jednym przypadku... w zyciu codziennym jestem naprawde bezwzgledna, nie poddaje sie, ale jesli tylko zostaje sam na sam z moim facetem to umieeeram w srodku... mam ochote sie schowac, czerwienie sie co nigdy mi sie w innej sytuacji nie zdarza... po prostu tragedia. A jestesmy ze soba juz ponad 1,5 roku... i co tu zrobic??!!

juSta
14-10-05, 10:39
i co tu zrobic??!!
nic nie robić, zostawić! :)

ja mam to szczęście, że czerwone policzki mam tylko wtedy, gdy jest zimno :P

A N D E R S
14-10-05, 14:41
niesmiałe są fajne ale bez przesady bo gdy dziewczyna nie jest niesmiała to za pare lat bedzie miała wiecej h... w dupie niz ja włosów na głowie :)

araj
14-10-05, 15:24
niesmiałe są fajne ale bez przesady bo gdy dziewczyna nie jest niesmiała to za pare lat bedzie miała wiecej h... w dupie niz ja włosów na głowie :)to udowodnij,że nie jestes łysy

Simmek
14-10-05, 15:31
Ster w ktorej grupie Ty jestes... :(

Makabra773
21-07-12, 20:02
A ja mam obydwa typy w sobie :D raz jestem czerwoniutka a raz agresywna. Chociaż to drugie raczej wynika ze złych doświadczeń z ludźmi :P

mali
28-08-12, 21:30
hehe kiedyś też byłam bardzo nieśmiała. Na szczęście z wiekiem mi przeszło, ale kiedyś to się wstydziłam nawet obcego człowieka na ulicy o godzinę zapytać ;)

pozjadałamRozumy
05-09-12, 11:26
A co fajnego może być w nieśmiałości? czasami jest trochę urocza, ale robienie z siebie sierotki przez cale życie jest nudne, męczące i trochę nienormalne. Nieśmiałość można przecież przezwyciężać. małymi krokami można dojść do poziomu "normalności"

whatever
28-09-12, 08:06
A co fajnego może być w nieśmiałości? czasami jest trochę urocza, ale robienie z siebie sierotki przez cale życie jest nudne, męczące i trochę nienormalne. Nieśmiałość można przecież przezwyciężać. małymi krokami można dojść do poziomu "normalności"
no wlasnie, nawet leki na to sa specjalne w plynie

whatever
28-09-12, 08:08
Kurka... no to zlapaliscie wstydliwa strone kazdej kobiety... ja jestem CHOLERNIE NIESMIALA, ale tylko w jednym przypadku... w zyciu codziennym jestem naprawde bezwzgledna, nie poddaje sie, ale jesli tylko zostaje sam na sam z moim facetem to umieeeram w srodku... mam ochote sie schowac, czerwienie sie co nigdy mi sie w innej sytuacji nie zdarza... po prostu tragedia. A jestesmy ze soba juz ponad 1,5 roku... i co tu zrobic??!!
daj mu wreszcie dupy