PDA

Zobacz pełną wersję : wodka w plecaku



konaar
18-04-06, 17:45
bylismy sobie na wycieczce szkolnej. pewnej nocy wpadl do nas do pokoju nauczyciel opiekun (podobno zachowywalismy sie glosno). pokrzyczal troche, pokrecil sie troche i nagle poszedl do plecaka kumpla i znalazl tam wodke przelana do butelki po sprite. odkrecil powachal i mamy przerabane :/ moje pytanie brzmi: czy mial prawo do przeszukiwania naszych plecakow jezeli nie bylo ku temu podstaw (nie bylismy pijani, ani na takich nie wygladalismy)?

araj
18-04-06, 18:05
nie miał-do sądu go podajcie

Dark Tidus
18-04-06, 18:09
jezeli mial jakies podejzenia o to ze macie wodke to teoretycznie mial prawo, w koncu jest waszym opiekunem, trzeba bylo rozlac na 2 bytelki coli i zrobic drinki, to by raczej nie sprawdzil :28:

whatever
18-04-06, 18:14
a w leb ksiazka nauczyciel ma prawo dawac?


konar ile masz latek? hehe

Shandor
18-04-06, 18:16
odpowiadał za was, więc miał prawo :) chociaż, jakbyście chcieli się z nim sądzić to są pewne szanse na wygraną, ale marne. Zależy jeszcze po ile macie lat, jak nielaty, to macie przesrane, bo jest waszym opiekunem prawnym na takiej wycieczce :)

odnieś sobie do tego opiekuna co odpowiedział za śmierć uczniów w lawinie...

konaar
18-04-06, 18:17
nie miał-do sądu go podajcie

ironizuj dalej, w koncu to moj pierwszy post, trzeba pojechac nowego, niezaleznie od tego co pisze :104:

lat mam 18

araj
18-04-06, 18:42
ironizuj dalejjuz wiecej nie bede

SaiykoPat
18-04-06, 18:47
nie miał-do sądu go podajcie

ironizuj dalej, w koncu to moj pierwszy post, trzeba pojechac nowego, niezaleznie od tego co pisze :104:

lat mam 18
dokladnie :)
a po za tym sluchaj Shandor wie co mowi :32:

whatever
18-04-06, 19:20
lat mam 18
skonczone, czy takie jak moj brat?

6 biegowy
18-04-06, 19:27
Znalazl wodzie i bedzie teraz jazda,mial prawo bo jako opiekun pelni w sumie role rodziciela,ojciec by sie pytal czy moze plecak sprawdzic ?

DZIADZIA
18-04-06, 19:37
Znalazl wodzie i bedzie teraz jazda,mial prawo bo jako opiekun pelni w sumie role rodziciela,ojciec by sie pytal czy moze plecak sprawdzic ?Mi ojciec nie grzebalby w plecaku :28: :28:
:)

whatever
18-04-06, 19:46
Mi ojciec nie grzebalby w plecaku
moja mama znalazla u mnie kiedys jakiegos playboya czy twoj weekend jak bylem w podstawowce jak szukala dzienniczka :)

Dark Tidus
18-04-06, 20:31
Znalazl wodzie i bedzie teraz jazda,mial prawo bo jako opiekun pelni w sumie role rodziciela,ojciec by sie pytal czy moze plecak sprawdzic ?Mi ojciec nie grzebalby w plecaku :28: :28:
:)buehehe, jak ci wneku znalazla puste piwo pod luzkiem do tego nie twoje bueheh :)))

kamikadze
20-04-06, 17:46
Eeee tam przerąbane ale to że ją zabrał to jest prawdziwa tragedia a raczej prawo miał

70m3k
20-04-06, 19:11
ja mialem na wycieczce szkolnej przypał z alko, prawie mnie wyjebali ze szkoly... moze i nauczyciel nie mial prawa przeszukac plecaka, ale nikogo to nie obchodzi :124: mozesz tylko liczyc na łaske dyrektorki...

DZIADZIA
20-04-06, 19:24
ja mialem na wycieczce szkolnej przypał z alko, prawie mnie wyjebali ze szkoly... moze i nauczyciel nie mial prawa przeszukac plecaka, ale nikogo to nie obchodzi :124: mozesz tylko liczyc na łaske dyrektorki...u mnie zawsze znajdą, no ale cieżko nie zauważyć jak były akcje że nauczyciel wchodzi rano a na stole kilka pustych flaszek :D

k0573k
03-05-06, 10:44
to fajne macie szkoly u mnie kazali pic tak zeby nie bylo widac na wycieczce i jeszce zesmy sobie przykopcilia do szlugow to sie nwet nie czepiali jak widzieli

Enemigo
15-08-13, 23:09
to fajne macie szkoly u mnie kazali pic tak zeby nie bylo widac na wycieczce i jeszce zesmy sobie przykopcilia do szlugow to sie nwet nie czepiali jak widzieli

Wow ale twarrdziej z Ciebie!

fronda
15-08-17, 17:03
Pewnie że miał prawo bo to opiekun i za Was odpowiada.A jakby coś się stało to kto by odpowiadał? Opiekun.

MarciPisz
03-01-18, 10:15
Jak kolega fronda pisze. Jeżeli jedziecie na wycieczkę i jesteście do tego niepełnoletni, to wasi rodzice podpisują zgodę, że nauczyciele za was odpowiadają. Przez co są pełnoprawnymi opiekunami na ten moment.
Druga sprawa czy powinien się o to czepiać... jeżeli byliście do przesady porobieni, no to już raczej był jego obowiązek.

adrian222we
12-06-21, 08:41
W tym wątku powinno być więcej wpisów. Takie jest moje zdanie na ten temat.
__________________________________________________ _
szufelki automatyczne (https://centralne-odkurzacze.net/18-szufelki-automatyczne)