PDA

Zobacz pełn± wersję : Jakie potrawy najbardziej Wam Smakowały



SsMyQ
17-04-06, 11:18
Uwielbiam Sałatke warzywn± ...
Dobra jest też salatka z Qrczakiem...
no i Ciasta... /choc to nie potrawa/ sernik jest de best

Dark Tidus
17-04-06, 11:24
z ciast to najbardziej "fale dunaju" czy cos kolo tego, takie ze smiesznym kremem, jablkami itp.

a poza tym salatka z kukurydza i jajka nadziewane pieczarkami :104:

SsMyQ
17-04-06, 11:37
no wlasnie o tych jajkach zapomniałem ...

Enemigo
17-04-06, 12:13
Piers z kurczaka i frytki :32:

MaT
17-04-06, 12:25
Sałatki, sałataki i jeszcze raz sałatki, uwielbiam je :) ....no oczywi¶cie ciasta, ale już trochę się ich przejadłem.

SsMyQ
17-04-06, 12:36
Zapomniałem na ¦mierc o Gołˇbkach ....


Miodzik w PyszczQ

JotKa
17-04-06, 13:49
A mnie najbardziej smakowała sałatka z ananasem :)
Uwielbiam sałatki :)

sabinka
17-04-06, 20:47
sernik kocham, moja mama robi najlepszy na swiecie z 12 jajek taki wieeeeeeelki :)

a poza tym salatka warzywna albo salatka: kurczak, rodzynki, ryz i kukurydza :)

DZIADZIA
17-04-06, 20:48
HAHaaha widze ze kaŻdy TAK samo :D Mi też sałatki spasiły, a zwłaszcza ta tuńczykowo warzywna

Dark Tidus
17-04-06, 21:22
i sledzie z rodzynkami, cebula i czyms tam jeszcze, takie na slodko-ostro, pycha :)

wenus
17-04-06, 21:46
moje golabki :)

salatki tez uwielbiam - warzywne,ze sledzi , z feta, byle nie z owocami

i golonke z zasmazana kapusta!

mineczka
17-04-06, 21:57
Ziemniaczana sałatka z galaretk± z kurczaka do tego schab i karczek wędzony no i kiełbaska biała i wędzona

SsMyQ
18-04-06, 00:30
ide zanurkować w lodoweczce bom co¶ kolwiek głodny... pogoda u mnie powoduje wzrost checi do jedzenia

sabinka
18-04-06, 02:01
a ja teraz cos zglodnialam :124:

Simmek
18-04-06, 05:29
piwo mi smakowalo :28:

6 biegowy
18-04-06, 05:40
piwo mi smakowalo :28:

znowu sie popisales,nikt sie zapewne nie spodziewal takiej wypowiedzi od Ciebie.
Ja naprzyklad spekulowalem ze pomogles przygotowac pieczen nadziewana,moze jakies ciasta a tu nic :(

Ahhh jak ja lubie dobre golabki :)

Simmek
18-04-06, 06:24
piwo mi smakowalo :28:

znowu sie popisales,nikt sie zapewne nie spodziewal takiej wypowiedzi od Ciebie.
Ja naprzyklad spekulowalem ze pomogles przygotowac pieczen nadziewana,moze jakies ciasta a tu nic :(

Ahhh jak ja lubie dobre golabki :)

Kpie sobie, no cuz taki jestem...
Zajebisty temat chrzescijanie i katolicy przezywaja swieta... jakiez to piekne co wpierdolilem dobrego przez ten weekend?

Tak sie zlozylo ze pracowalem caly czas prawie i nawet nie zwracalem wiekszej uwagi co jem...

Jakos nikt nie zalozyl tematu: Kto z was pierdoleni katolicy byl w czwartek i piatek na naborzenstwach? Dla wiekszosci swieta zaczely sie w sobote dopiero, ja pierdole takich katolikow...

6 biegowy
18-04-06, 06:36
piwo mi smakowalo :28:

znowu sie popisales,nikt sie zapewne nie spodziewal takiej wypowiedzi od Ciebie.
Ja naprzyklad spekulowalem ze pomogles przygotowac pieczen nadziewana,moze jakies ciasta a tu nic :(

Ahhh jak ja lubie dobre golabki :)

Kpie sobie, no cuz taki jestem...
Zajebisty temat chrzescijanie i katolicy przezywaja swieta... jakiez to piekne co wpierdolilem dobrego przez ten weekend?

Tak sie zlozylo ze pracowalem caly czas prawie i nawet nie zwracalem wiekszej uwagi co jem...

Jakos nikt nie zalozyl tematu: Kto z was pierdoleni katolicy byl w czwartek i piatek na naborzenstwach? Dla wiekszosci swieta zaczely sie w sobote dopiero, ja wale to takich katolikow...

Nie okreslaj wszystkich jedna miarka,poniewaz komus smakowalo jedzenie w niedziele a nie zaczal o tym tematu to automatycznie wcale nie oznacza ze jest pseudo-katolikiem.

Simmek
18-04-06, 06:45
Nie okreslaj wszystkich jedna miarka,poniewaz komus smakowalo jedzenie w niedziele a nie zaczal o tym tematu to automatycznie wcale nie oznacza ze jest pseudo-katolikiem.

Znow nie kumasz co ma data tematu do mojego szydzenia :10:

Masz racje te "swieta" lepiej pozostana w mojej pamieci z powodu... dania numer 14 i chuj z tego ze nie dociera do mnie ze nie wiem do konca co swietuje i jak jako osoba "swietujaca" /przezywajaca przede wszystkim meke i smierc chrystuska/ powinnam czy powinienem sie zachowac, ja nie czuje wiec nie swietuje i mam prawo szydzic z innych...


W TV powiedzieli ze sporzywanie duzych ilosci alko w swiata stalo sie nasza nowa polska tradycja, jednoczesnie o 20 w wiadomosciach podali ze akcja policji sprawdzajaca trzezwosc na drogach konczy sie o 24 zajebiscie...

Chyba jeden dzien jednak "swietowalem" zgodnie z Tradycja

6 biegowy
18-04-06, 06:51
Nie okreslaj wszystkich jedna miarka,poniewaz komus smakowalo jedzenie w niedziele a nie zaczal o tym tematu to automatycznie wcale nie oznacza ze jest pseudo-katolikiem.

Znow nie kumasz co ma data tematu do mojego szydzenia :10:

Masz racje te "swieta" lepiej pozostana w mojej pamieci z powodu... dania numer 14 i pitol z tego ze nie dociera do mnie ze nie wiem do konca co swietuje i jak jako osoba "swietujaca" /przezywajaca przede wszystkim meke i smierc chrystuska/ powinnam czy powinienem sie zachowac, ja nie czuje wiec nie swietuje i mam prawo szydzic z innych...


W TV powiedzieli ze sporzywanie duzych ilosci alko w swiata stalo sie nasza nowa polska tradycja, jednoczesnie o 20 w wiadomosciach podali ze akcja policji sprawdzajaca trzezwosc na drogach konczy sie o 24 zajebiscie...

Chyba jeden dzien jednak "swietowalem" zgodnie z Tradycja

Ja rozumiem patetyczne przeslanie twojego wpisu i mowie Ci jeszcze raz ze nie wszystko musi byc publiczne,nie kazdy musi sie obnosic z tym ze poscil czy sie modlil,jezeli nie zaczal o tym tematu ale wpisal sie w tym to absolutnie nie mozesz jeszcze polaczyc kropek w oparciu o swoja filozofie.
Widzisz jestes prostym czlowiekiem ktory stara sobie i innym wmowic ze tak nie jest,wydaje Ci ze szydzisz a wychodzisz na idiote,wydaje Ci sie ze zjadles wszystkie rozumy swiata ,pamietaj ze to co piszesz,niewazne jak bardzo sie starasz dla niektorych pozostanie zawsze opinia Simmka ktora wcale nie musi byc akuratna.
Co wiecej z czasem czytajac ten belkot niektorzy zapewne traca ochote tlumaczenia Ci oczywistych faktow.
Skoro podchodzisz do tematu jako ateista to co tak naprawde mozesz wiedziec o swietowaniu ? ? ?

Simmek
18-04-06, 07:05
Ja rozumiem patetyczne przeslanie twojego wpisu i mowie Ci jeszcze raz ze nie wszystko musi byc publiczne,nie kazdy musi sie obnosic z tym ze poscil czy sie modlil,jezeli nie zaczal o tym tematu ale wpisal sie w tym to absolutnie nie mozesz jeszcze polaczyc kropek w oparciu o swoja filozofie.
Widzisz jestes prostym czlowiekiem ktory stara sobie i innym wmowic ze tak nie jest,wydaje Ci ze szydzisz a wychodzisz na idiote,wydaje Ci sie ze zjadles wszystkie rozumy swiata ,pamietaj ze to co piszesz,niewazne jak bardzo sie starasz dla niektorych pozostanie zawsze opinia Simmka ktora wcale nie musi byc akuratna.
Co wiecej z czasem czytajac ten belkot niektorzy zapewne traca ochote tlumaczenia Ci oczywistych faktow.
Skoro podchodzisz do tematu jako ateista to co tak naprawde mozesz wiedziec o swietowaniu ? ? ?

Widzisz czasy sie zmienily, mozna wszystko powiedziec...
Czy ja cos lacze? Czepiles sie mojego postu i rozkladasz to na jakies tam czynniki co mam przyklasnac Ci o jak bardzo mi dowaliles?

Gdybym:
uwazal sie za jakas ponadprzecietnosc, nie byl bym szczesliwy
gdybym sie wstydzil tego co tu pisze, nie dal bym adresu tego forum moim znajomym
gdybym mial nadzieje ze mam we wszystkim racje i wiem wszystko, bylbym bogiem.

Faktow nie trzeba tlumaczys szczegolnie tych "oczywistych"...

Co do Ateizmu, to pewnie wiesz ze polga to na odrzuceniu wiary w boga, a nistety pewnie jestem zaplytki aby mnie przekonac ze go nie ma...
Mozna natomist powiedziec sobie, i tak sie nie zmienie i tak bede grzeszny, wiec po jakiego mam udawac przed saba ze jest wszystko oki... to jest dopiero hipokryzja...

Indianka
18-04-06, 12:28
Bigos :85: naturalnie bez kiełbasy tylko z mięskiem
Goł±bki,ale tylko Wenuski :piwo:
Sledż z kurkami,ogóreczkiem i cebulk± z dodatkiem ostrego keczupu :81:

Józefina
18-04-06, 12:42
sernik :)

JotKa
18-04-06, 12:45
i kokosek :)

Józefina
18-04-06, 12:47
i kokosek :)
a coz to? daj przepis :)

JotKa
18-04-06, 13:03
kokosek tzw rafaello :) musze zdobyc przepis bo mi zginal i zawsze biore od sasiadki jakos jeszcze nie przepisalam nie wiem czemu, dzisiaj do mnie przyjdzie topowiem zeby przepis wziela to sie podziele, naprawde polecam, jest przeeeepyszny

sabinka
18-04-06, 13:19
osz qrcze rafaello za darmo :104: szukaj przepisu!! :D