PDA

Zobacz pełną wersję : ebay



DZIADZIA
14-04-06, 17:26
Jakbym chciał coś z amerykańskiego ebaya, co mam zrobić? Tzn jak wygląda taka tranmzakcja z polski, co musze zrobić po kolei? Pomóżcie

SaiykoPat
14-04-06, 17:27
to co wszedzie zarejestrowac sie i znalezc kogos kto ci to wysle do polski ()

Dark Tidus
14-04-06, 17:29
a wiecie ile to moze kosztowac?

Nazwisko
14-04-06, 17:38
Przelew do stanów [jak da sie pay pal to nie wiele, jak nie to przelew od 40pln chyba ze zapłacisz karta kredytowa jak sie da] + przesyłka do Polski [od 40pln w góre zalezy czym] + jak bedziesz miał pecha to cło i Vat

Generalmie wszystko to co jest w USA kupisz u nas na alegro a róznica bedzie wynosiła jakies 100pln [po zliczeni wszystkich kosztów]
ook no moze troche przesadziłem , co chcecie sciagnac ???

6 biegowy
14-04-06, 17:39
Placisz Visa lub Master Card (chyba ze masz konto PAYPAL) i ktos wysyla Ci przesylke,lotnicza kosztuje fortune,morska idzie pare miesiecy.
Wyslalem kiedys list UPS czerwonym z Chicago do Warszawy,cena $170 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nazwisko
14-04-06, 17:42
Placisz Visa lub Master Card (chyba ze masz konto PAYPAL) i ktos wysyla Ci przesylke,lotnicza kosztuje fortune,morska idzie pare miesiecy.
Wyslalem kiedys list UPS czerwonym z Chicago do Warszawy,cena $170 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.polamerusa.com/ :10: u mich tez by to tyle kosztowało ?

6 biegowy
14-04-06, 17:44
Placisz Visa lub Master Card (chyba ze masz konto PAYPAL) i ktos wysyla Ci przesylke,lotnicza kosztuje fortune,morska idzie pare miesiecy.
Wyslalem kiedys list UPS czerwonym z Chicago do Warszawy,cena $170 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.polamerusa.com/ :10: u mich tez by to tyle kosztowało ?

Przesylki lotnicze POLAMEREM ida jakies 2 tygodnie,sredni (zaleznie od wagi i wymiarow) bede okolo $30-60 :)
Licz sie z tym ze ktos kto sprzedaje na EBAY nie bedzie zapewne sie fatygowal w poszukiwaniu Polskiego biura podrozy.

Dark Tidus
14-04-06, 17:54
...czyli lipa z lekka :124:

Nazwisko
14-04-06, 17:56
http://ircalc.usps.gov/default.asp?Mode=Intl_Single&CID=10357 mi tu wyszła paczka do około 0,5 kilograma ,droga lotnicza , dostarczona 4-7 dni =$9.75
ale moge sie mylic

tu jest kalkulator poczty amerykanskiej wpisz tylko odpowiedna wage i juz :)

6B to była propozycja tylko dla ciebie alternatywa dla UPS co do szybkosci to rózne rzeczy słyszałem , podobno mieszcza sie w 7 dniach .
Jak dl mnie to spoko.

6 biegowy
14-04-06, 18:02
http://ircalc.usps.gov/default.asp?Mode=Intl_Single&CID=10357

tu jest kalkulator poczty amerykanskiej wpisz tylko odpowiedna wage i juz :)

6B to była propozycja tylko dla ciebie alternatywa dla UPS co do szybkosci to rózne rzeczy słyszałem , podobno mieszcza sie w 7 dniach .
Jak dl mnie to spoko.


UPS i FedEx,nie ma mocnych stary,moze DHL.
Chcesz wyslac cos i potrzebujesz zeby bylo to w Polsce nastepnego dnia,masz taka opcje :)

DZIADZIA
14-04-06, 18:06
czyli dvd wartego 30$ nie warto? [w Polszy nie ma NIGDZIE]

6 biegowy
14-04-06, 18:14
czyli dvd wartego 30$ nie warto? [w Polszy nie ma NIGDZIE]

Nie warto bo przesylka bedzie zbyt droga (no ale to zalezy jak bardzo chcesz go miec) ,ni chce tu nikogo wprowadzic w blad ale istnieje mozliwosc 2 roznych systemow odbioru DVD,USA i Europa,musze sprawdzic.

Nazwisko
14-04-06, 18:18
czyli dvd wartego 30$ nie warto? [w Polszy nie ma NIGDZIE]

ale co to za firma???
w polszy kupisz za 50$ jak mówisz o stacjonarnym oczywiscie firmy "...."

DZIADZIA
14-04-06, 18:24
... dvd w znaczeniu PŁYTA DVD :D a dokładnie kolekcjonerskie wydania 3 płytowe :D

[ Dodano: 14-04-2006, 18:25 ]


czyli dvd wartego 30$ nie warto? [w Polszy nie ma NIGDZIE]

Nie warto bo przesylka bedzie zbyt droga (no ale to zalezy jak bardzo chcesz go miec) ,ni chce tu nikogo wprowadzic w blad ale istnieje mozliwosc 2 roznych systemow odbioru DVD,USA i Europa,musze sprawdzic.Wiadomo strefa 1 i 2, + systemy PAL i NTSC, ale mam sprzęt któremu to nie robi różnicy :D

6 biegowy
14-04-06, 18:30
Niech zgadne,South Park ?

MaT
14-04-06, 18:32
ni chce tu nikogo wprowadzic w blad ale istnieje mozliwosc 2 roznych systemow odbioru DVD,USA i Europa,musze sprawdzic.
Chodzi Ci zapewne o regiony DVD. Dokładnie to jest ich 6 i obejmują:
1 Kanada, Stany Zjednoczone i pobliskie terytoria
2 Europa, Japonia, Południowa Afryka, Środkowy Wschód (włączając Egipt)
3 Azja Południowo-Wschodnia, Azja Wschodnia (włączając Hongkong)
4 Australia, Nowa Zelandia i Oceania, Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa, Karaiby
5 Kraje byłego Związku Radzieckiego, Indie, Afryka, Północna Korea, Mongolia
6 Chiny

6 biegowy
14-04-06, 18:34
dzieki Mat,nie bylem pewien specyfikacji ale wiedzialem ze nic nie jest proste :)

DZIADZIA
14-04-06, 18:41
Niech zgadne,South Park ? :84: :84: :84:

Dark Tidus
14-04-06, 19:41
tez bym zamowil ale szkoda kasy, trzeba sciagac te plyty dvd...