PDA

Zobacz pełną wersję : Sałatki



JotKa
13-04-06, 19:23
Jakie pyszne robicie sałatki na swieta? bede miala duzo czasu i chciałam zrobić coś fajnego ale nic mi do głowy nie przychodzi a wole nie experymetować.... :)

mineczka
13-04-06, 19:46
ugotuj w skórce z 5 ziemniaków,1 mały seler,5 pietruszek,5 marchewek,po ugotowaniu i ostudzeniu i obraniu pokrój wszystko w kosteczkę,do tego-2 ogórki kiszone 3 jajka na twardo 2 małe cebule 1 jabłko,wszystko też w kostkę pokrój.Wymieszaj z groszkiem z puszki majonezem solą i pieprzem.



nie wiem czy już ktoś nie dawał tego przepisu ale nie chce mi się szukać

JotKa
13-04-06, 20:09
aha :)
a cos z ananasem może znasz? bo jedna na bank robie z ananasem i zkurczakiem ale moze cos innego ....

mineczka
13-04-06, 20:17
puszka kukurydzy puszka groszku 5 jajek na twardo 1 jabłko sól pieprz majonez no i ananas-jadłam tą sałatkę z ananasem i bez obie bardzo dobre


a z kurczakiem to;makaron ogórek konserwowy papryka konserwowa ugotowana pierś z kurczaka majonez i przyprawy składniki wedle uznania

JotKa
13-04-06, 20:22
a no z kurczakiem to wiem wiem :)
dziekuje :)

mineczka
13-04-06, 20:26
wiesz jadłam tą sałatkę z kurczakiem wędzonym i nawt dobra była

JotKa
13-04-06, 21:14
uwielbiam kurczaka wędzonego z jakos fajnie doprawionego :)
Chciałam w te święta zrobić coś nowego, wymieszac cos z ananasem, ma słodko... :)

[ Dodano: 17-04-2006, 13:48 ]
Pochwale sie ze zrobiłam pyszna sałatke z kyrczakiem wędzony, ananasem i kukurydzą :) pyszna wyszla, musialam pilnowac zeby jej nie zjedli calej w 1 dzien :)