PDA

Zobacz pełną wersję : Smoke



SsMyQ
13-04-06, 08:51
Portret Psychologiczny

70m3k
13-04-06, 08:53
strasznie tajemniczy typ, mało pisze, a duzo osob go kojarzy... a jak juz napisze to w sposob zagadkowy, często jakimś poematem...

Shandor
13-04-06, 14:50
jest tak tajemniczy, że wydaje się być iluzją... a tak naprawdę to pomimo, że pisze naprawdę mało to jednak dosadnie i treściwie... z niecierpliwością czekam na kolejne posty. Co prawda często są zakręcone, dla niektórych może i idiotyczne ale zawsze przekazują coś ważnego. Jest intrygujący, zabójczo interesujący... więcej nie napiszę bo się wstydzę :84: (strasznie mnie onieśmiela, przy takich ludziach czuję się jak głupek :) )

araj
13-04-06, 14:57
to co pisze,to po prostu KONKRET, nic zbednego,wiekszość nie nadąża...jak brudasy za zdrowa cywilizacją

:84:

Simmek
13-04-06, 16:05
Czasami dolujacy jednak jest, wyobraznia mnie poniesie, taki totalny luzak... a wie pewnie wiele o tym co robi...

Józefina
03-05-06, 11:58
inteligentny...ale jego posty mnie doluja, nie potrafie wyjasnic dlaczego

k0573k
05-05-06, 12:53
chyba jestem jedynyum ktory go nie kojarzy teraz przeczytal pokoj prawdy z nim w roli glownej i nie mam o nim zdania nie podwazam jego inteligencji o ktorek ktos juz wyzej wspomnial ale uwazam go za normalnego goscia z nutka tajemnicy

Vito Andolini
25-07-07, 08:52
mam wrazenie ze pisze z jakiegos psychiatryka

wenus
25-07-07, 12:49
jestem pod wrazeniem - ktos kto ma klase , umie pisac jak nikt na dofo , malo tego - pisze tylko jak ma cos konkretnego do powiedzenia ( napisania)

sabinka
25-07-07, 15:24
kocham go, jest fantastyczny i zbieram z jego wypowiedzi materialy na ksiazke :zgnite:

she
26-07-07, 00:00
bywa sarkastyczny, ma osobliwe poczucie humoru które mi osobiście się podoba a którego ostatnio jakby nie pokazuje :> wypowiada się konkretnie, jego wypowiedzi są przemyślane, inteligentne i hm.. ma ciekawe spojrzenie na niektóre kwestie, ma swoje zdanie, lubię go mimo, że mamy często sprzeczne poglądy {np. na temat Ameryki itp} i bywało, że się sprzeczaliśmy.


acha, zapomniałam dodać: fajnie pisze.

Karla
26-07-07, 00:04
Czasami przez niego czuje sie niepelnosprawna :) Nie moge przeczytac jego dluzszych wpisow bez wklejenia ich do worda, zwiekszenia czcionki i dodania akapitow. Bez tego wszystko zlewa mi sie w oczach

Ambrozja
09-05-08, 20:13
Na wstydliwego Smoke raczej nie „wygląda”

6 biegowy
09-05-08, 20:33
Na wstydliwego Smoke raczej nie „wygląda”

Nikt nie wie jak wyglada Smoke.
Czy jest moze mlodziencem z lnianymi lokami ? moze ogolonym na lyso twardzielem,moze charakteryzuje sie na Jamajczyka-raste,kto wie ?
Moze Smoke to biznesmen ktory chodzi do fryzjera i kosmetyczki co tydzien,jezdzi Mercedesem i ma pare kochanek ?
Mozna by tu dedukowac latami,prawda jest taka ze Smoke to wyjatkowo tajemnicza osoba i istnieja nawet spekulacje ze moze posiadac nadprzyrodzone mozliwosci,jak Kaszpirowski albo Jezus.

Ambrozja
09-05-08, 21:16
Myślę, ze smoke jest facetem w średnim wieku, szczupłej budowy ciała. „Odrobinę” cynicznym i zdystansowanym do otaczającej go rzeczywistości. Nadużywa alkoholu i papierosów. Lubi czytać, bywa towarzysko niepoprawny, co może wprawić innych w stan wiecznej niepewności, co tak naprawdę myśli.
Ktoś kiedyś odebrał mu radość życia, dzisiaj żyje na uboczu – schowany gdzieś w cieniu, zatrącając się w gąszczu własnych myśli.

6 biegowy
09-05-08, 22:23
Myślę, ze smoke jest facetem w średnim wieku, szczupłej budowy ciała. „Odrobinę” cynicznym i zdystansowanym do otaczającej go rzeczywistości. Nadużywa alkoholu i papierosów. Lubi czytać, bywa towarzysko niepoprawny, co może wprawić innych w stan wiecznej niepewności, co tak naprawdę myśli.
Ktoś kiedyś odebrał mu radość życia, dzisiaj żyje na uboczu – schowany gdzieś w cieniu, zatrącając się w gąszczu własnych myśli.

Ja sobie wyobrazam Smoke jako faceta ciagle chodzacego w plaszczu i ciemnych okularach,pije mocna kawe i czesto sie obnaza w parku.

Ambrozja
09-05-08, 23:36
Ja sobie wyobrazam Smoke jako faceta ciagle chodzacego w plaszczu i ciemnych okularach,pije mocna kawe i czesto sie obnaza w parku.
Dokładnie tak, to ja wyobrażam sobie ciebie .

6 biegowy
09-05-08, 23:41
Dokładnie tak, to ja wyobrażam sobie ciebie .

Chwalisz sie czy zalisz ?

Ambrozja
11-05-08, 01:37
Cierpi na depresję maniakalną ( zaburzenie afektywne dwubiegunowe.)

Ambrozja
11-05-08, 10:14
Bardzo się wzruszyłam misiu – pysiu. Uważaj tylko żeby ci się synapsy nie przegrzały.

wenus
11-05-08, 18:11
dlaczego od razu cierpi?

glupstwa opowiadasz kruszynko - ja (na nic) nie cierpie, ja jestem wariat "z urzedu" - by sie tak wyrazic - wariat predysponowany jestem!


zasada jest taka,ze osoba, o której jest temat nie ma prawa w nim pisać, nie wolno tez komentowac innych wpisów i plis...nie uzywajcie hamskich i prostackich zdan


i kto powiedział ,ze władza nie uderza do głowy? :zgnite:

araj
11-05-08, 20:39
tak jest,wywalilem post smoka,w dodatku nawalonego smoka

6 biegowy
11-05-08, 21:52
Lepszy piany Smoke niz trzezwa Ambrozja/Ambrozy IMHO.