PDA

Zobacz pełną wersję : Modne fryzury



k0573k
11-04-06, 17:48
Jakie teraz sa modne ostatnio podobno modne sa takie z lat 70

STALÓWKA
11-04-06, 18:21
Jeśli chodzi o chłopaków to na ulicy widuję różne od tych półdługich spadających na twarz po krótkie nażelowane jeżyki :118:

Simmek
11-04-06, 18:41
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...

STALÓWKA
11-04-06, 18:51
MNIAM :?:

6 biegowy
11-04-06, 18:57
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...

Czyli brudas :loser:
Definicja brudasa:
Cpun,zul,anarchista,pacyfista,wrak umyslowo-fizyczny ktory szuka przykrywki ideologicznej zeby sie ujebac codziennie


Czy brudasy czy cyganie dla niech nie zabraknie kul !!
Spiewal LEGION

:96: :96: :96:

Simmek
11-04-06, 19:06
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...

Czyli brudas :loser:
Definicja brudasa:
Cpun,zul,anarchista,pacyfista,wrak umyslowo-fizyczny ktory szuka przykrywki ideologicznej zeby sie ujebac codziennie


Czy brudasy czy cyganie dla niech nie zabraknie kul !!
Spiewal LEGION

:96: :96: :96:

Twoj ideal faceta? Moze jeszcze sie postaraj na lepszego trafisz...

Selena
11-04-06, 20:00
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...
A gdzie to taka moda panuje?

Simmek
11-04-06, 20:03
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...
A gdzie to taka moda panuje?
No chyba w swiecie mody, modele tak maja, pewnie oni myja, i czyms im tam robia wyglad na takie :).

Tak wygladaja modele w pismach dla facetow reklamujacych garnitury czy kosmetyki... :32:

6 biegowy
11-04-06, 20:03
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...

Czyli brudas :loser:
Definicja brudasa:
Cpun,zul,anarchista,pacyfista,wrak umyslowo-fizyczny ktory szuka przykrywki ideologicznej zeby sie ujebac codziennie


Czy brudasy czy cyganie dla niech nie zabraknie kul !!
Spiewal LEGION

:96: :96: :96:

Twoj ideal faceta? Moze jeszcze sie postaraj na lepszego trafisz...


Zabolalo ?

Selena
11-04-06, 20:08
No chyba w swiecie mody, modele tak maja, pewnie oni myja, i czyms im tam robia wyglad na takie .

Tak wygladaja modele w pismach dla facetow reklamujacych garnitury czy kosmetyki...
No mnie bynajmniej te wlosy na nieumyte nie wygladaja,ale byc moze dlatego iz znam sie na tym. :10:

6 biegowy
11-04-06, 20:16
takie 12 cm plus, koniecznie nieumyte, a ha i nie nalezy sie golic...
A gdzie to taka moda panuje?
No chyba w swiecie mody, modele tak maja, pewnie oni myja, i czyms im tam robia wyglad na takie :).

Tak wygladaja modele w pismach dla facetow reklamujacych garnitury czy kosmetyki... :32:

Przeciez ty nawet nie powinnies tego ogladac,wielkie korporacje,kreowanie stylu w oparciu o marke,oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz :(
;)

Selena
11-04-06, 20:23
oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz
Przestan zawstydzac :)

Simmek
11-04-06, 20:44
Zabolalo ?

To jest jedynie Twoje wyobrazenie o mnie, a ja nie mam zamiary tego prostowac.

6 biegowy
11-04-06, 20:44
oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz
Przestan zawstydzac :)

:)
Simmek sie nie wstydzi bo on operuje innymi kategoriami :)
No ale zeby reklamy ogladac,wstyd,taki niezalezny a tu dupa znowu :(

Simmek
11-04-06, 20:46
No mnie bynajmniej te wlosy na nieumyte nie wygladaja,ale byc moze dlatego iz znam sie na tym. :10:

Ja sie nie znam, ale jeszcze ich zmeczone spojrzenie /oj nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...

6 biegowy
11-04-06, 20:46
Zabolalo ?

To jest jedynie Twoje wyobrazenie o mnie, a ja nie mam zamiary tego prostowac.

W porownaniu do ciebie twoja osoba naprawde malo mnie interesuje,wlacznie z wyobrazeniami i przypuszczeniami.

Simmek
11-04-06, 20:47
Przeciez ty nawet nie powinnies tego ogladac,wielkie korporacje,kreowanie stylu w oparciu o marke,oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz :(
;)

Widzisz zeby ich ruchac i zrobic cos co pozwoli mi kilka miesiecy zyc, poswiecam wiele...

6 biegowy
11-04-06, 20:50
Przeciez ty nawet nie powinnies tego ogladac,wielkie korporacje,kreowanie stylu w oparciu o marke,oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz :(
;)

Widzisz zeby ich ruchac i zrobic cos co pozwoli mi kilka miesiecy zyc, poswiecam wiele...

Jestes chamskim prostakiem Simmku,niektorzy dokonuja samospalenia dla ideii,moze sprobujesz ?
Tluste wlosy ponoc pala sie szybko :)

Simmek
11-04-06, 20:55
Przeciez ty nawet nie powinnies tego ogladac,wielkie korporacje,kreowanie stylu w oparciu o marke,oj Simmek a miales byc taki niezalezny a tu szmatlawce ogladasz :(
;)

Widzisz zeby ich ruchac i zrobic cos co pozwoli mi kilka miesiecy zyc, poswiecam wiele...

Jestes chamskim prostakiem Simmku,niektorzy dokonuja samospalenia dla ideii,moze sprobujesz ?
Tluste wlosy ponoc pala sie szybko :)

Ja jestem zbyd wielkim egoista aby sie za kogokolwiek i dlakogokolwiek poswiecac...

Selena
11-04-06, 21:00
nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...
Widzisz niektorzy ciezko pracuja na kawalek chleba.

Simmek
11-04-06, 21:21
nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...
Widzisz niektorzy ciezko pracuja na kawalek chleba.

Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja pierdole...

Selena
11-04-06, 21:28
Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja wale to...
Z tego co zauwazylam to siedzisz ciagle na DF,wiec chyba tak ciezko nie pracujesz jak ci modele z brudnymi wlosami.

6 biegowy
11-04-06, 21:29
nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...
Widzisz niektorzy ciezko pracuja na kawalek chleba.

Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja wale to...

No to musisz miec zajebista prace zeby sobie pozwolic na takie glosniki,gratuluje,szczerze.
Mark Levinson ?
Zakladam ze masz wyjatkowy sprzet zeby naglosnic te glosniki,uchylisz rabka tajemnicy?

Simmek
11-04-06, 21:33
Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja wale to...
Z tego co zauwazylam to siedzisz ciagle na DF,wiec chyba tak ciezko nie pracujesz jak ci modele z brudnymi wlosami.

Co niekturzy zarabiaja pieniadze dzieki swojej wiedzy i nie musza robic z siebie idiotow.

araj
11-04-06, 21:33
ja stawiam na jamo...bo na b&o nie stac simka...mało kogo stac :)

jaki masz sprzet simek? moze by tak założyc temat,jak kiedys zrobilem to na nkt i chwalić sie sprzetami,wymieniac sie pogladami,wskazówkami.... :D

6 biegowy
11-04-06, 21:41
no to ja tez chce poslyszec o tym sprzecie co pociagnie takie glosniki :)
No bo wiadomo do Kasprzaka nie bedziesz ich podlaczal :)

Selena
11-04-06, 21:43
Co niekturzy zarabiaja pieniadze dzieki swojej wiedzy i nie musza robic z siebie idiotow.
Zgadzam sie jedni zarabiaja dzieki swojemu wygladowi co wcale nie jest idiotyzmem,a drudzy zarabiaja pieniadze dzieki swojej wiedzy-o ile ja posiadaja.

Simmek
11-04-06, 21:46
nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...
Widzisz niektorzy ciezko pracuja na kawalek chleba.

Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja wale to...

No to musisz miec zajebista prace zeby sobie pozwolic na takie glosniki,gratuluje,szczerze.
Mark Levinson ?
Zakladam ze masz wyjatkowy sprzet zeby naglosnic te glosniki,uchylisz rabka tajemnicy?

No chciec a kupic to duza roznica, pewnie jednak zadowole sie czyms tanszym, mialbym wyrzuty sumienia ze ktos nie ma na chleb, a ja marnuje pieniadze.

Masz Racje z tym ze Mark Levinson nigdy nie robil wzmacniaczy grajacych wyraznie i bez znieksztalcen przy malej mocy, ja naleze do tych osob ktore nie musza denerwowac sasiadow.

A posiadam bardzo stary 1982 rok wzmacniacz harman/kardon PM 650 ktory jak na dzien dzisiejszy spelnia wszystkie moje oczekiwania, nie jestem glupcem i wiem ze pewnie sa lepiej grajace, ale wszystkich nigdy nie bede wstanie odsluchac :(

W sumie JOLIDA JD 800 iles tam nizle buczala...

6 biegowy
11-04-06, 21:51
nieprzespane trzy noce, aby wiecej zarobic/...
Widzisz niektorzy ciezko pracuja na kawalek chleba.

Masz racje, ja pracuje aby miec jedynie nowe glosniki do kolumn, bagatela 20 000 zl, o czym to ja wale to...

No to musisz miec zajebista prace zeby sobie pozwolic na takie glosniki,gratuluje,szczerze.
Mark Levinson ?
Zakladam ze masz wyjatkowy sprzet zeby naglosnic te glosniki,uchylisz rabka tajemnicy?

No chciec a kupic to duza roznica, pewnie jednak zadowole sie czyms tanszym, mialbym wyrzuty sumienia ze ktos nie ma na chleb, a ja marnuje pieniadze.

Masz Racje z tym ze Mark Levinson nigdy nie robil wzmacniaczy grajacych wyraznie i bez znieksztalcen przy malej mocy, ja naleze do tych osob ktore nie musza denerwowac sasiadow.

A posiadam bardzo stary 1982 rok wzmacniacz harman/kardon PM 650 ktory jak na dzien dzisiejszy spelnia wszystkie moje oczekiwania, nie jestem glupcem i wiem ze pewnie sa lepiej grajace, ale wszystkich nigdy nie bede wstanie odsluchac :(

W sumie JOLIDA JD 800 iles tam nizle buczala...

Harman/Kardon to sprzet dobrej jakosci,mam wzmacniacz HK w aucie ktory napedza 12" subwoofer

Simmek
11-04-06, 21:57
ja stawiam na jamo...bo na b&o nie stac simka...mało kogo stac :)

jaki masz sprzet simek? moze by tak założyc temat,jak kiedys zrobilem to na nkt i chwalić sie sprzetami,wymieniac sie pogladami,wskazówkami.... :D

Temat rzeka, ale mozna zalozyc...


Mysle o trujdroznych zamknietych kolumach na glosnikach vifa /strasznie skaplikowana zwrotke trzeba zrobic/ a to jedyne glosniki za rozsadna cene pozwalajace na ciecie w niskich <1000 i wysokich cos kolo 4000, z dugiej strony lezy biala dębina dosc gruba /darmo/ z kturej mozna wystrugac pudelko.

Wszystko i tak dopiero na wakacjach... moze :(

BTW: nie kupilbysmi glosnikow w Dani ?

[ Dodano: 11-04-2006, 20:59 ]


Co niekturzy zarabiaja pieniadze dzieki swojej wiedzy i nie musza robic z siebie idiotow.
Zgadzam sie jedni zarabiaja dzieki swojemu wygladowi co wcale nie jest idiotyzmem,a drudzy zarabiaja pieniadze dzieki swojej wiedzy-o ile ja posiadaja.

Oczywiscie, ale hyba sie ze mna w pelni zgodzisz ze nawet najdrozszy garnitur kupiony w sklepie bedzie do dupy w porownaniu do uszytego na miare, przez 60 letniego krawca?

[ Dodano: 11-04-2006, 21:11 ]


Harman/Kardon to sprzet dobrej jakosci,mam wzmacniacz HK w aucie ktory napedza 12" subwoofer

Te nowe niebieskie modele, juz nie sa takie "dobre" wazniejsza od jakosci stala sie ilosc sprzedanych egzemplarzy, chos nawet teraz trafiaja sie bardzo dobre modele... :32:
/i tu nie ma ironi :)/

SsMyQ
12-04-06, 21:01
Ja mam Irokeza na Łebku ,takiego zawadiackiego ,ale zapuszcze bardziej bo chce osiagnąć zawadiackiego I poszczelonego....