PDA

Zobacz pełną wersję : Trudności z wystąpieniem z kościoła katolickiego



SaiykoPat
05-04-06, 17:47
Mieszkaniec Olecka, który chce wystąpić z kościoła katolickiego, odwoła się od decyzji olsztyńskiego sądu. Sąd odrzucił pozew w jego sprawie.

http://wiadomosci.onet.pl/1301297,11,1,0,120,686,item.html

Vito Andolini
05-04-06, 18:23
a mi sie wydaje ze proboszcz nie ma prawa nie przyjac pisma parafianina
sa wogole jakies normy okreslajace takie przypadki :10:

Goerres
05-04-06, 19:17
"O wszystkim Ostatni post: Trudności z wystąpieniem z koś...
nie wiesz w jakim dziale napisac...pisz tutaj"
i taki przyklad daje nam junior admin :((:

SaiykoPat
05-04-06, 20:27
"O wszystkim Ostatni post: Trudności z wystąpieniem z koś...
nie wiesz w jakim dziale napisac...pisz tutaj"
i taki przyklad daje nam junior admin :((: ze niby w religii powinno byc ? ten pan chcial nie miec z nia nic wiecej wspolnego, jak moglem cos takiego mu zrobic :)

wenus
05-04-06, 20:36
to jeszcze nic ...ostatnio pokazywali w tv goscia ,(chyba arab,ale pewna nie jestem)ktory zmienil wiare na katolicyzm

temu to dopiero sie dostalo,uznali go za wariata i chyba w kraju ma jakis wyrok :10:

nie wiem czy czegos nie pokrecilam,bo tak na koniec newsa sie zalapalam :124:

6 biegowy
05-04-06, 21:03
to jeszcze nic ...ostatnio pokazywali w tv goscia ,(chyba arab,ale pewna nie jestem)ktory zmienil wiare na katolicyzm

temu to dopiero sie dostalo,uznali go za wariata i chyba w kraju ma jakis wyrok :10:

nie wiem czy czegos nie pokrecilam,bo tak na koniec newsa sie zalapalam :124:

Zapewne mowa o Afganistanie,niby mu darowali zycie a o ile sie nie myle Wlochy daly mu azyl.
Teraz wracajac do orginalnego postu,jest to wspanialy dowod mojej jakze juz starej teorii,czarna mafia ma was w rekach i to legalnie (teoretycznie i praktycznie).
To oni wplywaja na losy Polski,podburzaja ciemnote i kontroluja kazdy ruch pionkow :)

Goerres
05-04-06, 21:36
"O wszystkim Ostatni post: Trudności z wystąpieniem z koś...
nie wiesz w jakim dziale napisac...pisz tutaj"
i taki przyklad daje nam junior admin :((: ze niby w religii powinno byc ? ten pan chcial nie miec z nia nic wiecej wspolnego, jak moglem cos takiego mu zrobic :)
wiadomosci ze swiata ?

SaiykoPat
05-04-06, 21:39
nich ci bedzie, ale ten podpis pod ogolnym jest mylacy