PDA

Zobacz pełną wersję : Rosja: Atak bojowników na miasto



wieśniak
13-10-05, 09:01
Niezidentyfikowani napastnicy zaatakowali siedzibę MSW Republiki Kabardyjsko-Bałkarskiej i kilka innych obiektów w stolicy tej kaukaskiej republiki - Nalczyku, poinformowała agencja Interfax.
Według rosyjskiej agencji, w mieście trwają walki - słychać serie z automatów i wybuchy.

Uzbrojeni napastnicy prawdopodobnie zajęli jedną z tamtejszych szkół.

Według jednego z nauczycieli, dzieci zostały ewakuowane - poinformował serwis Dow Jones Newswires.

Przedstawiciele miejscowych władz informują, że co najmniej trzej bojownicy zostali zabici.

Według korespondenta "Faktów TVN" w Rosji, z miastem została zerwana łączność telefoniczna.

Vito Andolini
13-10-05, 09:09
islamscy wojownicy na kaukazie :) pewnie czeczenom sie poprzewracalo w glowach ..

OZESZLOL
13-10-05, 12:27
koniec swiata :32:

STERN
13-10-05, 15:14
Trzeba niszczyc czerwoną pajęczyne

Papla
16-10-05, 02:58
i znowu jakis pojeb nazywa bandytow bojownikami

a potem ten sam pojeb sie dziwi, ze ruscy buduja jakis kurwa rurociag i maja najjasniejsza w dupie

wieśniak
16-10-05, 12:12
Zawsze mnie dziwiła tempota i krótkowzroczność połączona z lekkim niedorozwojem niektórych ludków ale już przestała ,to znaczy może nie przestała ale przyzwyczaiłem się do nich na tyle na ile jest to możliwe,poprostu chyba jestem tolerancyjny.
Ciekawe jak my byśmy się zachowali w sytuacji gdyby nam ktoś wyrżnął pół rodziny tylko za to ze urodzilismy sie tam gdzie nie powinniśmy a tam w Czeczeni tak dzieje sie kazdego dnia,mordowane są tam całe rodziny wraz z dziećmi a poźniejsze ataki,napady terrorystyczne są konsekwencją czynów jakich uprzednio dokonuja żołnierze rosyjscy.Nie tłumacze tutaj terrorystów którzy napadli na republike Rosyjską tylko trzeba czasem zrozumieć drugą strone konfliktu jakimi motywami się kieruje itp. Większość to doskonale rozumie ale i wsród większośći znajdą sie takie perełki tempoty jak ten wyżej dla którego słowo potomka Lenina (Putin) jest słowem świętym,jak powie ze Kali zły to Kali zły bez względu na wszystkie okoliczności łagodzące.

Papla
17-10-05, 12:07
chlopczyku, z toba nikt normalny nie dyskutuje
niektorzy daja cie do zrozumienia ze jestes debilem
ale ... z toba nikt normalny nie dyskutuje

wieśniak
17-10-05, 12:09
Spójrz na siebie kto z Tobą dyskutuje dawnie bo jakoś patrze i czytam i za cholere nie mogę tego dostrzec,rozumiem że jest Ci przykro z tego powodu ale nie musisz swojej frustracji tym faktem przenosić na innych.Zwróć również uwage na to że głownie wyzywasz ludzi jak zaczynają mieć inne zdanie niż Ty,ale to taka przypadłość ludków ktorzy nie mają nic sensownego do powiedzenia.


niektorzy daja cie do zrozumienia ze jestes debilem

Ten zwrot wyjątkowo często gości w Twoich ustach,albo masz takie przezwisko w swoim środowisku albo wyjątkowo mały zasób słownictwa :10:

Simmek
17-10-05, 12:44
...Ciekawe jak my byśmy się zachowali w sytuacji gdyby nam ktoś wyrżnął pół rodziny tylko za to ze urodzilismy sie tam gdzie nie powinniśmy a tam w Czeczeni tak dzieje sie kazdego dnia,mordowane są tam całe rodziny wraz z dziećmi a poźniejsze ataki,napady terrorystyczne są konsekwencją czynów jakich uprzednio dokonuja żołnierze rosyjscy.Nie tłumacze tutaj terrorystów ...

Byles widziales ? tez gowno wiesz... tylko tak pieprzysz

Smiesza mnie jedynie wiadowmosci TV raz bojownicy islamscy, a raz terrorysci.
Powinni ich tam w chuj ogrodzic i niech sie sami wyrzna...

wieśniak
17-10-05, 12:49
Byles widziales ? tez gowno wiesz... tylko tak pieprzysz


A wiesz ,bardzo często w telewizji wypowiadają się sami zainteresowani a więc uchodzcy czeczeńscy głównie kobiety i jakoś bardziej wierzę im aniżeli kremlowskim desydentom.

Simmek
17-10-05, 12:58
Byles widziales ? tez gowno wiesz... tylko tak pieprzysz


A wiesz ,bardzo często w telewizji wypowiadają się sami zainteresowani a więc uchodzcy czeczeńscy głównie kobiety i jakoś bardziej wierzę im aniżeli kremlowskim desydentom.

Oczywiscia masz do tego prawo, Tylko dlaczego nie opowiadaja jak ogniem spalali rozyjskie czolgi...

pierdolic wojny...

wieśniak
17-10-05, 13:03
Oczywiscia masz do tego prawo, Tylko dlaczego nie opowiadaja jak ogniem spalali rozyjskie czolgi...

Zapomniałeś już w jaki sposób Polacy walczyli z faszystami?

Poczytaj sobie,przynajmiej rzuć pobieżnie okiem bo jest tego sporo,myślisz ze zalezy mi na tym aby pierniczyć tu jakieś głupoty,opieram się na świadkach tych zdarzeń a nie na osobistych doświadczeniach.


http://czeczenia.pl/new_page_107.htm
http://czeczenia.pl/new_page_108.htm
http://czeczenia.pl/new_page_109.htm
http://czeczenia.pl/new_page_112.htm

Teraz czekam na kremlowskie źródła paplatego wraz z jego komentarzem na który liczyć raczej mozna jedynie w formie wyzwisk w jego stylu.

Simmek
17-10-05, 13:26
Oczywiscia masz do tego prawo, Tylko dlaczego nie opowiadaja jak ogniem spalali rozyjskie czolgi...

Zapomniałeś już w jaki sposób Polacy walczyli z faszystami?

Poczytaj sobie,przynajmiej rzuć pobieżnie okiem bo jest tego sporo,myślisz ze zalezy mi na tym aby pierniczyć tu jakieś głupoty,opieram się na świadkach tych zdarzeń a nie na osobistych doświadczeniach.


http://czeczenia.pl/new_page_107.htm
http://czeczenia.pl/new_page_108.htm
http://czeczenia.pl/new_page_109.htm
http://czeczenia.pl/new_page_112.htm

Teraz czekam na kremlowskie źródła paplatego wraz z jego komentarzem na który liczyć raczej mozna jedynie w formie wyzwisk w jego stylu.

I co dzieki temu cos sie zmieni?, gdy mialem lat 21 moglem w to bezkrytycznie wiezryc, dzis mam w dupie..., a winny wszystkiemu jest Bog i do niego pretensje...

wieśniak
17-10-05, 13:47
co dzieki temu cos sie zmieni?, gdy mialem
lat 21 moglem w to bezkrytycznie wiezryc, dzis mam w
dupie..., a winny wszystkiemu jest Bog i do niego
pretensje...

Nierozumiem co ma zmienić piszesz że aby dyskutować w temacie
trzeba mięc w nim jakąś wiedze a więc przytoczyłem Ci moją
wiedze i źrodła na jakie się powołuje ? Zapytałeś skąd mam te
informacje to Ci pokazałem skąd.Skoro nie chcesz rozmawiać to po co wogóle zaczynasz ? by na koniec stwierdzić ze gówno Cie to obchodzi,jestęś poprostu niepowaznym rozmówcą.
Chodzi o to aby dostrzec wady i manakamenty obydwu stron a
nie tylko to ze był jakiś zamach zabito tylu i tylu,Kreml
ogłosi ze to są terroryści i trzeba z nimi walczyć a nie
zauwazyłeś ze nigdy nie wspominają o źródłach konfliktu, z
jakiego powodu do tego doszło i co zrobić aby sie nie
powtórzyło?

Simmek
17-10-05, 19:24
Nierozumiem co ma zmienić piszesz że aby dyskutować w temacie
trzeba mięc w nim jakąś wiedze a więc przytoczyłem Ci moją
wiedze i źrodła na jakie się powołuje ? Zapytałeś skąd mam te
informacje to Ci pokazałem skąd.Skoro nie chcesz rozmawiać to po co wogóle zaczynasz ? by na koniec stwierdzić ze gówno Cie to obchodzi,jestęś poprostu niepowaznym rozmówcą.
Chodzi o to aby dostrzec wady i manakamenty obydwu stron a
nie tylko to ze był jakiś zamach zabito tylu i tylu,Kreml
ogłosi ze to są terroryści i trzeba z nimi walczyć a nie
zauwazyłeś ze nigdy nie wspominają o źródłach konfliktu, z
jakiego powodu do tego doszło i co zrobić aby sie nie
powtórzyło?
To moze przeanalizujmy przyczyny wybuchu IIWW lub konfliktu arabsko palestynskiego?
Zaczynasz piekne tematy. Tylko czy zastanawiasz sie po co one, czy to sie zdarza niespodziewanie /vide Londyn/, nie oczywistosc do ktorej wiekszosc sie juz przyzwyczaila, i przyjmuje takie wydarzenia bez zbednego przejecia sie. Nie tacy ludzie jak my analizowali zaistniala sytuacje nie moga zrozumiec przez 20 kilka lat co sie stalo, jakie byly przyczyny, jak i kiedy sie zakonczy konflikt.
gdybys poszukal co dzien bys znalazl zabitych po obu stronach konfliktu...

Mysle ze wiadomosci raczej karzdy oglada, ma jakas swoja opinie...

Moja jest prosta:
chuj im w dupe, temat nie istotny aby sie nim przejac, nie jade tam na wakacje, bo mnie ktos zajebie


Teraz w tamacie:
Bardzo dobrze zachowali sie Rosjanie wyrzneli wszystkich z bronia w reku, jeszcze lepiej zachowuje sie caly swiat nie mogac sobie poradzic: z glupia Rosja, aby nie eksterminowala ludnosci czeczenskiej... i co ? poplakac sie mam, przejac czyims losem?

Zastanow sie kto jeszcze razem z Toba chce czytac i pisac w Takich tematach?
Mnie to juz mierzi...
I cos mi sie wydaje ze jednak albo nie masz tych 30 lat, albo cos z toba jest jednak nie tak...

wieśniak
17-10-05, 19:51
Simmek czy Ty jestes rozmumnym facetem ? Wkleiłem prosty tekst informacyjny i tyle czekałem aby z kimś inteligentnym o tym podyskutować kimś kto ma coś fajnego do powiedzenia ,widać nikt taki się nie trafił czego dowodem jestescie wy obaj a ten tekst to dobitnie potwierdził:


To moze przeanalizujmy przyczyny wybuchu IIWW lub konfliktu arabsko palestynskiego? :) :) :) :) :) :)

Pajacujesz z takimi tekstami od początku dyskusji o czymkolwiek i w kazdym temacie nie tylko ze mną i jak z Tobą można powaznie rozmawiać sam powiedz.
Piszesz że nie mam nic do powiedzenia a tymczasem gdy wyciagam argumenty Ty zwinnie wycofujesz się z dyskusji wypominając mi grom wie co?

Odpowiedz mi raz jasno i wyraźnie po kiego uja wogóle wpierniczasz sie w temat i ludzi odstraszasz ,skoro nie masz nic do powiedzenia ,gdyby nie Te debilne docinki można by o tym normalnie na poziomie porozmawiać ale Ty nie zawssze musisz dodać swoje trzy grosze,nie wazne czy mądre ale musisz.


Teraz w tamacie:
Bardzo dobrze zachowali sie Rosjanie wyrzneli wszystkich z bronia w reku, jeszcze lepiej zachowuje sie caly swiat nie mogac sobie poradzic: z glupia Rosja, aby nie eksterminowala ludnosci czeczenskiej... i co ? poplakac sie mam, przejac czyims losem?


Ok wyraziłeś swoj pogląd na te sprawe i ja to szanuje,odrębną sprawą jest mój komentarz do tego ale go nie skomentuje z jasnego powodu,nie ma z kim o tym dyskutować :24: Czy nie mogłeś tego napisać na samym początku ? Uniknelibyśmy ten porąbanej i nic do tematu nie wnoszącej dyskusji.


Nie tacy ludzie jak my analizowali zaistniala sytuacje nie moga zrozumiec przez 20 kilka lat co sie stalo, jakie byly przyczyny, jak i kiedy sie zakonczy konflikt.
gdybys poszukal co dzien bys znalazl zabitych po obu stronach konfliktu...

I na koniec czy Ty kiedyś w końcu zrozumiesz do czego słuzy forum ? A więc Ci przypomne ,forum służy między innymi do dyskusji w różnych tematach,wymiany opini i ogólnie dobrej zabawie natomiast Ty wszedzie dopatrujesz sie kij wie czego,masz chyba manie prześladowczą,nie możesz przejść obojętnie obok zadnej dyskusji,na większość tematów nie masz nic do powiedzenia a wchodzisz tylko aby sie z kim pokłucić.

Simmek
17-10-05, 19:56
I na koniec czy Ty kiedyś w końcu zrozumiesz do czego słuzy forum ? A więc Ci przypomne ,forum służy między innymi do dyskusji w różnych tematach,wymiany opini i ogólnie dobrej zabawie natomiast Ty wszedzie dopatrujesz sie kij wie czego,masz chyba manie prześladowczą,nie możesz przejść obojętnie obok zadnej dyskusji,na większość tematów nie masz nic do powiedzenia a wchodzisz tylko aby sie z kim pokłucić.

Dobrze juz mi nie bedziesz musial wiecej przywolywac do porzadku pozostawiam Cie sam na sam z Twoimi jakrze powaznymi, lecz zupelnie glupimi tematami jak na to forum...

araj
17-10-05, 20:01
tematy nie sa głupie....trzeba umieć wymieniać poglądy jak ludzie :)

wieśniak
17-10-05, 20:08
Chciałem tylko pogadać i tyle,nie chce zmieniać swiata ani niczego innego,tylko pogadać,szkoda że niektórym to tak ciężko przetrawić :24:

Simmek
17-10-05, 20:20
tematy nie sa głupie....trzeba umieć wymieniać poglądy jak ludzie :)

Niestety nie sa tematy z ktorymi nie poradzil sobie nikt, nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi i niestyety walkowanie ich w pewnych momentach nie ma sensu:
po prostu w pewnym momencie sie mowi:
- chuj w dupe terrorysta czy bojownikom w czeczeni
- chuj w dupe Otylli jedrzejczak
- chuj w dupe przejechanemu kibicowi
- chuj w dupe arabom, a tym bardziej bushowi ktory sobie z nimi nie radzi...
Oczywiscie ze mozna, poprzez dyskusje poglebic wiedze w temacie, ale obawiam sie ze nie na tym forum i nie z wszystkimi osobami...

araj
17-10-05, 20:24
tematy nie sa głupie....trzeba umieć wymieniać poglądy jak ludzie :)

Niestety nie sa tematy z ktorymi nie poradzil sobie nikt, nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi i niestyety walkowanie ich w pewnych momentach nie ma sensu:
po prostu w pewnym momencie sie mowi:
- pitol w dupe terrorysta czy bojownikom w czeczeni
- pitol w dupe Otylli jedrzejczak
- pitol w dupe przejechanemu kibicowi
- pitol w dupe arabom, a tym bardziej bushowi ktory sobie z nimi nie radzi...
Oczywiscie ze mozna, poprzez dyskusje poglebic wiedze w temacie, ale obawiam sie ze nie na tym forum i nie z wszystkimi osobami...obawiam się,że twoje obawy zmierzaja w złą strone

wieśniak
17-10-05, 20:31
Niestety nie sa tematy z ktorymi nie poradzil sobie nikt, nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi i niestyety walkowanie ich w pewnych momentach nie ma sensu:

I tu się mylisz,ma sens jak najbardziej ale tylko z sensownymi ludzmi,nie chodzi tu o to aby kogoś przekonać do swoich racji czy rozwiązać problem ,nie, chodzi aby wyraźić opinie w temacie,wiadomo wszyscy jestesmy różni i każdy sprawe widzi inaczej i po to jest temat abyśmy wyraźili swój pogląd,Ty tego nigdy nie zrozumiesz masz inne podejście do sprawy,wazne aby zamieszać.
Ale skoro prawie nikt nie chce o tym pogadac to ok przecież nikogo do tego nie zmuszam a moim jedynym błędem zakładając temat było to że uprzednio nie zrobiłem sądy aby sprawdzić czy ktoś będzie tu dyskutował :)

Simmek
17-10-05, 21:18
I tu się mylisz,ma sens jak najbardziej ale tylko z sensownymi ludzmi,nie chodzi tu o to aby kogoś przekonać do swoich racji czy rozwiązać problem ,nie, chodzi aby wyraźić opinie w temacie,wiadomo wszyscy jestesmy różni i każdy sprawe widzi inaczej i po to jest temat abyśmy wyraźili swój pogląd,Ty tego nigdy nie zrozumiesz masz inne podejście do sprawy,wazne aby zamieszać.
Ale skoro prawie nikt nie chce o tym pogadac to ok przecież nikogo do tego nie zmuszam a moim jedynym błędem zakładając temat było to że uprzednio nie zrobiłem sądy aby sprawdzić czy ktoś będzie tu dyskutował :)

Alez oczywiscie jest to najlepsze miejsce do powaznych i glebokich dyskusji na powazne tematy w gronie okolo 50 przypadkowych osob znajdujesz sobie i temat i osobe godna powaznej dyskusji:

Oki moja propozycje tematow:

Dlaczego mimo lat komputery na magistrali 100 MGH FSB sa nadal wydajniejsze od magistrali 133 chos procesor z zalozenia jest dwukrotnie wolniejszy...

Lepszy:
Przyczyny konflikty arabsko izraelskiego ze szczegolnym uwzglednieniem wojen krzyzowych

Lub
Wplyw Architektury Finlandi lat 50-60 na architekture wspolczesna

Moze jeszcze powazniejsze znajdziemy, moze zaproponuj Ty...

Oczywiscie mi te Twoje na pewno beda sie wydawac idiotyczne...

wieśniak
17-10-05, 21:24
A masz coś ciekawego lub konstruktywnego w nich do zaproponowania?

Odpowiedziałem Ci już wcześniej,Ty tylko nadajesz sie do popierniczenia o idiotyzmach,w tych tematach czujesz się świetnie i tego się trzymaj ,oczywiście z dale odemnie :)

Wypaliłeś się poprostu,nie da się z Tobą rozmawiać o czymkolwiek.

Simmek
17-10-05, 21:46
A masz coś ciekawego lub konstruktywnego w nich do zaproponowania?

Odpowiedziałem Ci już wcześniej,Ty tylko nadajesz sie do popierniczenia o idiotyzmach,w tych tematach czujesz się świetnie i tego się trzymaj ,oczywiście z dale odemnie :)

Wypaliłeś się poprostu,nie da się z Tobą rozmawiać o czymkolwiek.

No jesli je proponuje to widocznie cos tawm swego czasu na nie poswiecilem, tylko czy jest sens pisania jesli nie znajde nikogo do dyskusji?

wieśniak
17-10-05, 21:55
No jesli je proponuje to widocznie cos tawm swego czasu na nie poswiecilem, tylko czy jest sens pisania jesli nie znajde nikogo do dyskusji?


Kompletnie nie ma,ale nie dowiesz jeśli nie spróbujesz, może akurat kogoś znajdziesz.

Simmek
17-10-05, 22:01
No jesli je proponuje to widocznie cos tawm swego czasu na nie poswiecilem, tylko czy jest sens pisania jesli nie znajde nikogo do dyskusji?


Kompletnie nie ma,ale nie dowiesz jeśli nie spróbujesz, może akurat kogoś znajdziesz.

Dlatego wlasnie pozostane przy opcji pisania pierdol i odpowiadania w tematach w ktorych kazdy moze wyrazic swoja opinie nie narazajac sie na smiesznosc.

wieśniak
17-10-05, 22:12
Dlatego wlasnie pozostane przy opcji pisania pieprz i odpowiadania w tematach w ktorych kazdy moze wyrazic swoja opinie nie narazajac sie na smiesznosc.

Myślisz że to Ci się udaje ? :cool:

Simmek
17-10-05, 22:41
Dlatego wlasnie pozostane przy opcji pisania pieprz i odpowiadania w tematach w ktorych kazdy moze wyrazic swoja opinie nie narazajac sie na smiesznosc.

Myślisz że to Ci się udaje ? :cool:

Jakos Ci na ktorych opini mi zalezy nie narzekaja...

Papla
18-10-05, 08:41
tematy nie sa głupie....trzeba umieć wymieniać poglądy jak ludzie :)

araj, ale trzeba najpierw MIEC POGLADY

wypowiedzi w kontekscie "chuj wie co, byle przeciwko ruskim" lub "kto nie glosuje na samoobrone to komuch", szczegolnie padajace z ust kogos kot nie zna ani jednego ani drugiego, nie sa klasyfikowane jako "poglady"

Podziwiam Simmka za jego cierpliwosc :)

STERN
18-10-05, 08:44
Niszczyc rosyjskich untermenshow :8:

wieśniak
18-10-05, 10:22
araj, ale trzeba najpierw MIEC POGLADY

wypowiedzi w kontekscie "pitol wie co, byle przeciwko ruskim" lub "kto nie glosuje na samoobrone to komuch", szczegolnie padajace z ust kogos kot nie zna ani jednego ani drugiego, nie sa klasyfikowane jako "poglady"


I to pisze ktoś z którego ust w temacie nie padło ani jedno
logiczne słowo na poparcie swojej tezy ba nawet tezy nie
postawił ,to jest dopiero paradoks ale nic przynajmiej
pośmiać się można :7:

Papla
18-10-05, 12:42
chlopczyku, wiesz co.. spierdalaj na bambus, niedlugo moja cierpliwosc w stosunku do ciebie sie wyczerpie, wiec lepiej rob tak (albo nie rob nic), zebym nie stracil cierpliwosci

jezeli caly czas nie rozumiesz dlaczego nikt sie tu z toba nie zgadza, to ci wytlumacze --> bo wszyscy sie myla a ty jeden masz racje

Vito Andolini
18-10-05, 12:47
chlopczyku, wiesz co.. pobiegaj sobie na bambus, niedlugo moja cierpliwosc w stosunku do ciebie sie wyczerpie, wiec lepiej rob tak (albo nie rob nic), zebym nie stracil cierpliwosci

jezeli caly czas nie rozumiesz dlaczego nikt sie tu z toba nie zgadza, to ci wytlumacze --> bo wszyscy sie myla a ty jeden masz racje

:10: :cool: :)

wieśniak
18-10-05, 12:49
chlopczyku, wiesz co.. pobiegaj sobie na bambus, niedlugo moja cierpliwosc w stosunku do ciebie sie wyczerpie, wiec lepiej rob tak (albo nie rob nic), zebym nie stracil cierpliwosci



Jestem wręcz przerażony :cool: Podać Ci mój adres?


jezeli caly czas nie rozumiesz dlaczego nikt sie tu z toba nie zgadza, to ci wytlumacze --> bo wszyscy sie myla a ty jeden masz racje

Nikt :10: Jakoś poznałem tylko opinie simmka i niczyją inną,pragnę po raz kolejny przypomnieć Ci ze stare czasy minęły bezpowrotnie i wypowiadnie się za wszystkich stwierdzeniem "nikt" jest nie na miejscu,mów za siebie.
Nigdzie nie stwierdzilem że mam racje ,wyraźiłem tylko swoją opinie,czy tak trudne do pojęcia?

Aha bym zapomniał chciałem Ci przypomnieć początek rozmowy gdzie przytoczyłem w całości relacje z "Faktów" bez własnego komentarza co wyraźnie było napisane u dołu natomiast Ty po raz kolejny się zamotałeś (w swoim stylu) i skomentowałeś to jakby to były moje słowa komentując w ten sposob:


i znowu jakis pojeb nazywa bandytow bojownikami

a potem ten sam pojeb sie dziwi, ze ruscy buduja jakis kurcze rurociag i maja najjasniejsza w dupie

Także tu wyraźnie jest pokazane o co Ci chodzi,Tobie nie zalezy na dyskusji nie tyle ze mną co podejrzewam że z nikim,najważniejsze aby popierniczyć a czy z sensem to już schodzi na drugi plan,ot i cały paplaty i jeszcze mi grozi :)

Papla
01-11-05, 05:51
http://czeczenia.pl/new_page_109.htm

nic dziwnego, jak pojeby poczytaja sobie taka "naukowa lekture", to im faktycznie we lbach sie jebie

a zydzi jedli katolickie dzieci na sniadanie

wieśniak
01-11-05, 07:52
Fakt bardziej wiarygodnym źródłem informacji jest pismo św.wg. Karola Marksa czy pamiętniki Władimira Ilicza Uljanowa tudzież propaganda prokremlowska którą niektóre mózgi są przesiąknięte,cóż niektorzy debilami się rodzą a niektórzy są z wyboru.

Rozumiem że chcesz wyjść z twarzą z dyskusji (paplaniny) i ciągle szukasz jakiegoś haka do ktorego możesz się przyczepić i na swoj pokręcony sposób skomentować ale niestety bolku robisz to zbyt nieudolnie wyrywając cząski rozmowy z kontekstu,taki jest właśnie Twój styl dyskusji w której masz zero do powiedzenia :)

Jak ja uwielbiam ludków ktorzy łażą po tematach za kimś i chcą mu dokopać próbując być przy tym śmiesznym :)

I rada na przyszłość,nie wpierniczaj się do tematów w ktorych nie masz nic do powiedzenia albo nie chcesz nic powiedzieć bo tylko pajacujesz i nikt nie chce w nich pisać a Twoje przygłupawe docinki są na poziomie niedorozwiniętego nastolatka.Jest taka stara maksyma ale jakże na czasie ,co za dużo to niezdrowo i jak coś było śmieszne kiedyś to nie znaczy że jest zawsze.