PDA

Zobacz pełną wersję : Józefina



SsMyQ
28-03-06, 23:59
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Józefina-----PYTAJCIE :cool:

[center:71229cc6ba]
Przypominam ŻE kazdy aktualny GOSPODARZ musi nominowac następna osobe do Pokoju Prawdy !!!![/center:71229cc6ba]</FIELDSET>

inde
29-03-06, 00:15
czy jak bedziesz juz w wielkiej brytani to odwiedzisz mnie w Telford? to jest kolo birmingham

mineczka
29-03-06, 09:29
Jak możesz określić w kilku słowach swój charakter?

Vito Andolini
29-03-06, 09:33
spodniczka czy spodnie?
lakierujesz paznokcie u stop?
hetero czy bi?
wierzaca?
wyzwolona?
wolna czy w zwiazku?
najzawbawniejsza historia twojego dziecinstwa?
ile palisz dziennie?
kolor bielizny?
chcialas sie kiedys zabic?
masz psa?
ulubiony kolor?
dyskoteka czy pub?
co myslisz o shandor?

juSta
29-03-06, 09:43
gdybyś wygrała 1mln zł na co byś przeznaczyła kasę?
bez jakich 3 rzeczy nie mogłabyś się obejść na bezludnej wyspie?
bruneci czy blondyni? :)

Józefina
29-03-06, 10:14
czy jak bedziesz juz w wielkiej brytani to odwiedzisz mnie w Telford? to jest kolo birmingham
Jak beda ku temu sprzyjajace okolicznosci to czemu nie. Ty zawsze mozesz mnie odwiedzic :)


Jak możesz określić w kilku słowach swój charakter?
- opanowana
- kieruje sie zdrowym rozsadkiem
- sceptyczna


co myslisz o shandor?
Uwielbiam ja :) Jest genialna kobieta. Silna osobowosc, a nie porcelanowana laleczka. Gdyby mieszkala we Wroclawiu a nie na drugim koncu Polski na pewno wypilybysmy niejedno piwo :)


dyskoteka czy pub?
Pub w ciagu tygodnia, gdy chce z kims pogadac i napic sie piwa. Dyskoteka przewaznie w soboty wieczorem, wtedy baluje do rana



ulubiony kolor?
Nie mam ulubionego. Lubie wszystkie kolory ziemi czyli braz, bez, czarny, zielony. Nie lubie jaskarwych kolorow. Lubie rozowy, ale rozowe mam tylko pizamki :)


masz psa?
Tak, jamnika dlugowlosego. Najmadrzejszy pies na swiecie :) Mimo swojego sedziwego wieku (11 lat) , jest jak szczeniaczek:)


chcialas sie kiedys zabic?
Nigdy!


kolor bielizny?
Ulubiona czarna, ale nosze tez biala, bordowa


ile palisz dziennie?
W ciagu tygodnia staram sie nie palic wiecej niz 5 dziennie. Jak wychodze w sobote wieczorem cala paczka



najzawbawniejsza historia twojego dziecinstwa?
Nie jestem w stanie sobie zadnej przypomniec, chyba bylam powaznym dzieckiem


wolna czy w zwiazku?
Niedawno sie z kims rozstalam, wiec wolna


wyzwolona?
Mozna to roznie interpretowac


wierzaca?
Wierzaca w sensie ze Bog istnieje


hetero czy bi?
Hetero


lakierujesz paznokcie u stop?
Zawsze


spodniczka czy spodnie?
Zima spodnie , latem spodniczki


gdybyś wygrała 1mln zł na co byś przeznaczyła kasę?
Troche malo :) Ale kupilabym sobie dom gdzies gdzie jest cieplo


bez jakich 3 rzeczy nie mogłabyś się obejść na bezludnej wyspie?
-szczoteczka do zebow
- pasta do zebow
- mydlo

:)

bruneci czy blondyni?
Bruneci :)

[ Dodano: 29-03-2006, 10:16 ]
p.s Zastanawiam sie czemu tu jestem skoro orzesz mnie nie nominowal :124:

Vito Andolini
29-03-06, 10:36
najwiecej orgazmow w ciagu jednej nocy?
uderzylas kiedys faceta?
jak wspomionasz wizyte do stanow i jakie wrazenie zrobili na tobie amerykanie?
czemu UK?

SsMyQ
29-03-06, 10:45
p.s Zastanawiam sie czemu tu jestem skoro orzesz mnie nie nominowal :124: no cóż.... jak nie miał kogo nominować to ja nominowałem :)

Józefina
29-03-06, 10:48
najwiecej orgazmow w ciagu jednej nocy?
wystarczajaco duzo




uderzylas kiedys faceta?
No co Ty :)


jak wspomionasz wizyte do stanow i jakie wrazenie zrobili na tobie amerykanie?
Wizyta w usa byla naprawde udana. Poznalam wielu cudownych ludzi. Na pewno tam wroce, prawdopodobnie juz w przyszlym roku. Amerykanie sa strasznie sympatyczni, uczynni, otwarci. Na poczatku bylam w szoku ze ludzie ktorych nie znam pytaja jak sie czuje i sie usmiechaja. Ale to wlasnie mi sie w nich najbardziej podobalo. Nie maja zmyslu geograficznego, 50% ludzi ktorych poznalalm nie wie gdzie jest Polska, mysli ze Polska jest czescia Rosji itd itp. Ale nadrabiaja te braki naprawde duzym zainteresowaniem twoja osoba. Moja sasiadka pierwszego dnia jak sie wprowadzilam przyniosla mi globus zebym jej pokazala gdzie ta Polska jest.
Ogolnie mowiac w usa mieszka sie bardzo przyjemnie


czemu UK?
Bo blisko Polski, 2 godz samoltem od Wroclawia, bo mowi sie tam po ang a innego jezyka (oprocz polskiego) nie znam. Mam duze obawy przed wyjazdem tam, ale mysle ze nie powinno byc tak zle. Jedno jest pewnie to sa moje ostatnie miesiace w naszym pieknym kraju

Vito Andolini
29-03-06, 10:55
co tam (UK) bedziesz robic?
zostaniesz tam na stale?
bedziesz wpadac na DoFo?
palilas kiedys haszysz?
slodzisz kawe?
masz piegi na nosie?

Józefina
29-03-06, 11:01
co tam (UK) bedziesz robic?
Pracowac. Mam zalatwiona prace (hotel Hilton, recepcja) Ale bede ja chciala w najblizszym czasie zmienic, bo nie po to konczylam studia




zostaniesz tam na stale?
Jak znajde prace w ktorej bede mogla sie rozwijac, to tak


bedziesz wpadac na DoFo?
Jak bede miala dostep do netu i czas, to tak


palilas kiedys haszysz?
Tak




slodzisz kawe?
Tak, dwie lyzeczki




masz piegi na nosie?
Nigdzie nie mam piegow :)

efis
29-03-06, 11:54
Może przeoczyłem, ale jakie skończyłaś studia? - jakie masz kwalifikacje zawodowe?
Twoje długoterminowe plany na przyszłość - zawodowe, rodzinne

Józefina
29-03-06, 13:43
Może przeoczyłem, ale jakie skończyłaś studia? - jakie masz kwalifikacje zawodowe?
Twoje długoterminowe plany na przyszłość - zawodowe, rodzinne

Skoczylam Akademie Ekonomiczna we Wroclawiu, na wydziale Gospodarki Narodowej, kierunek stosunki miedzynarodowe. Moja specjalizacja to handel zagraniczny

Co do moich planow na przyszlosc. Chcialabym sie zajmowac inwestycjami na rynku kapitalowym. Jak sie uda w przyszlym roku chce zdac egzamin na doradce inwestycyjnego.
Planow rodzinnych na razie nie mam sprecyzowanych. Na razie chce sie skupic na planach zawodowych. A jak bedzie to zycie pokaze

DZIADZIA
29-03-06, 13:47
próbowałas heroiny albo seksu z dziewczyna?

Józefina
29-03-06, 14:02
próbowałas heroiny albo seksu z dziewczyna?

Co do pierwszego to kategorycznie NIE
Co do drugiego tez NIE ale juz nie tak kategoryczne
:)

STALÓWKA
29-03-06, 14:18
Czy byłaś kiedykolwiek wcześniej w Anglii?
Masz już jakieś wyobrażenie o Anglikach i Anglii? :)

Józefina
29-03-06, 14:23
W Anglii to bylam tylko na lotnisku Heathrow. Z Anglikami mialam do czynienia jedynie w samolocie bo lecialam British Airways. Wiec pewnie po przyjezdzie czeka mnie duzo niespodzianek :)

DZIADZIA
29-03-06, 14:26
Londyn jest fajny ci powiem ;]
Czesto bywasz w kościele?
Ile masz wzrostu?

Józefina
29-03-06, 14:59
Ile masz wzrostu?
Wystarczajaco


Czesto bywasz w kościele?
Nie bywam wcale

inde
29-03-06, 15:18
bylas kiedys karana sadownie?
ulubiony samochod?
piwo czy wodka?
wino czy szampan?
papierosy czy hash?
wanna czy prysznic?
sport w telewizji czy sport w praktyce?
pobilas kiedys kogos?:)))

Józefina
29-03-06, 15:43
bylas kiedys karana sadownie?
Nigdy


ulubiony samochod?
Porsche Carrera...o takie
http://www.porsche.com.pl/files/models/911carrera/c_highl_intro_big.jpg



piwo czy wodka?
Wodka ale z sokiem




wino czy szampan?
Wino


papierosy czy hash?
Hash jest dobry raz na jakis czas.
Papierosy to swinstwo ktore musze rzucic


wanna czy prysznic?
Wanna


sport w telewizji czy sport w praktyce?
Ani w telewizji ani w praktyce. Jestem totalnie asportowa. Jedyne co lubie to rower i basen


pobilas kiedys kogos?:)))
Tak, w podstawowce bilam sie z kolezanka. Ja jej wyrwalam troche wlosow ona mi rozbila glowe o szafke. Ale nie pamietam o co poszlo

inde
29-03-06, 16:07
NTak, w podstawowce bilam sie z kolezanka. Ja jej wyrwalam troche wlosow ona mi rozbila glowe o szafke. Ale nie pamietam o co poszlo

HARDCORE :104:

juSta
30-03-06, 09:20
Moja specjalizacja to handel zagranicznyElu spadłaś mi z nieba dosłownie! :) jestem na obrocie towarowym i mam w związku z tym pytanie:

czy masz dostęp [strony, jakieś prywatne źródła] do info o wielkiej brytanii? [gospodarka, handel między GB a Polską]

:)

Józefina
30-03-06, 10:33
Powinnas cos na ten temat znalezc na stronie eurostatu, na stronie ambasady uk w polsce powinny tez byc jakies inf. jak jeszcze mi cos wpadnie do glowy to napisze

Shandor
30-03-06, 14:35
jest coś czego o Tobie nie wiem a powinnam to wiedzieć?
jeśli tak to co?
:)
byłaś ostatnio na jakiejś fajnej randce? :28:

Józefina
30-03-06, 14:49
jest coś czego o Tobie nie wiem a powinnam to wiedzieć?
jeśli tak to co?
:)
byłaś ostatnio na jakiejś fajnej randce? :28:

Moja droga wiesz o mnie wszystko, a nawet jesli nie to zawsze mozesz zapytac wprost :)

Na randce bylam :) i bylo :104:

SsMyQ
30-03-06, 15:16
kogo nastepnego do pokoju

Józefina
30-03-06, 17:00
kogo nastepnego do pokoju
pomoz bo mi sie wydaje ze juz wszyscy byli :)

Shandor
30-03-06, 17:16
Smoke nie było, hehehehe... tylko za wiele by nam nie powiedział o sobie... ale można spróbować :)

mineczka
30-03-06, 17:17
miekki .selena?

Józefina
30-03-06, 17:17
to nominuje smoke :)

inde
30-03-06, 17:24
Smoke nie było, hehehehe... tylko za wiele by nam nie powiedział o sobie... ale można spróbować :)

dlaczego zawiele by niepowiedzial?

Shandor
30-03-06, 17:29
bo smoke z zasady mało mówi... a mam tyle pytań do niego, tylko gdyby chciał odpowiedzieć...

maciekmrc
30-03-06, 22:02
bo ostro cpa :D ale lubie go za to, jakis artysta pewnie ale ostro zeschizowany ;)

Papla
01-04-06, 08:23
dlaczego nie ma twoich fotek?
co bylo powodem klotni z "you know who"?
jak dlugo (w minutach) zajelo otwarcie oczu (w sensie "polska nie jest pepkiem swiata, mozna zyc inaczej a amerykanie nie pija krwi malych dzieci z coca cola")?
najprzystojniejszy aktor?

Józefina
01-04-06, 14:20
dlaczego nie ma twoich fotek?
Bo nie widze powodu by prezentowac swoj wizerunek na ogolnodostepnym forum




co bylo powodem klotni z "you know who"?
To jest sprawa miedzy mna a tym kims


jak dlugo (w minutach) zajelo otwarcie oczu (w sensie "polska nie jest pepkiem swiata, mozna zyc inaczej a amerykanie nie pija krwi malych dzieci z coca cola")?

Nigdy nie uwazalam Polski za pepek swiata. Moze jedynie bylam naiwna bo myslalam ze gdy skoncze studia sytuacja zmieni sie na lepsze. BYlam wielokrotnie za granica i juz dawno wiedzialam ze po zachodniej stronie zyje sie lepiej, latwiej, przyjemniej. Moze w POlsce kiedys sie to zmieni ( chociaz nie wierze w to co napisalam), ale ja nie bede na to czekac. Obecna sytuacja w Polsce jest dla mnie nie do zniesienia pod kazdym wzgledem. Uwazam ze czlowiek ktory skonczyl studia i ma konkretna wiedze nie zasluguje na to by stac w urzedzie dla bezrobotnych albo pracowac za 1200 zl brutto. Nie jestem az taka patriotka by to znosic w imie milosci dla ojczyzny.

A co do Amerykanow to powiem tylko tyle, POlacy mogliby sie od nich wiele nauczyc, a przede wszystkim podejscia do siebie i do wlasnego zycia


najprzystojniejszy aktor?
Moze nie najprzystojniejszy, ale w swoim wygladzie ma to co lubie Nicolas Cage

Papla
02-04-06, 02:49
Dlaczego Hans Kloss jest lepszy niz Janek Kos?

Józefina
02-04-06, 13:24
Dlaczego Hans Kloss jest lepszy niz Janek Kos?
Nie mam pojecia :124: nie ogladalam 4 pancernych

Papla
02-04-06, 14:28
nie wierze!!!! kazdy polak ma obowiazek ogladania czterech pancernych. Ostatnio ogladalem wszystkie odcinki jakis rok temu, a sztirlitza w listopadzie

Józefina
02-04-06, 14:31
nie wierze!!!! kazdy polak ma obowiazek ogladania czterech pancernych. Ostatnio ogladalem wszystkie odcinki jakis rok temu, a sztirlitza w listopadzie
jak bedzie powtorka w tv to obejrze

yardin
02-04-06, 14:36
to kiedy wyjezdzasz do anglii?? moze kiedys sie wybierzemy na jakies piwko we wrocku??

Józefina
02-04-06, 14:45
to kiedy wyjezdzasz do anglii?? moze kiedys sie wybierzemy na jakies piwko we wrocku??
Na poczatku lipca :) juz sie nie moge doczekac

yardin
02-04-06, 14:45
nabijasz sie ze mnie??:(

Józefina
02-04-06, 14:51
nabijasz sie ze mnie??:(
zle mnie zrozumiales, nie moge sie doczekac wyjazdu do Anglii. Za piwo dziekuje

Vito Andolini
04-04-06, 09:10
jak masz naprawde na imie ?
dlaczego Jozefina?
kogo z dobrego forum poznalas osobiscie (w realu) ?

Józefina
04-04-06, 10:10
jak masz naprawde na imie ?
Ela



dlaczego Jozefina?
Sa dwa powody:
- chcialam miec nick calkowicie aseksualny (nie wyszlo mi troche, ktos mnie uswiadomil ze ogladal film dla doroslych o takim wlasnie tytule. Co gorsza film ten byl ponoc NIEZLY )

- moja ukochana babcia ma tak na imie


kogo z dobrego forum poznalas osobiscie (w realu) ?
Z DF nikogo