PDA

Zobacz pełn± wersję : tosty



stuff
12-10-05, 17:55
z czym je robicie ja zawsze wkladam do srodka ser zolty, pieczarki, jakas wedlinka pocieta w drobna kostke czasami dodam cebule ale raczej cebule dodaje w czasie jak pieczrki sie podsmazaja.tosty sa zajebioza z ketchupem.

Dark Tidus
12-10-05, 17:58
hmm, sera bardo duzo, kawalek szynki, cebula... tak najczesciej... z keczupem lub bez

araj
12-10-05, 18:00
sre, cebulka, boczek(lub mięsko jakie¶)pieczony

STERN
12-10-05, 18:15
mam gleboki uraz do tostów, bo kiedys musialem je jest non stop przez 2 tyg. blee

Dark Tidus
12-10-05, 18:19
mam gleboki uraz do tostów, bo kiedys musialem je jest non stop przez 2 tyg. blee
o jaaaa, opowiedz co sie stalo... :)

ełe piotru¶
12-10-05, 21:44
ser, cebula, pomidor, ogórek, rzepa biała koniecznie, selerka kawałek i szynke oraz kiełbase, do tego keczup i majonez.

araj
12-10-05, 21:47
ser, cebula, pomidor, ogórek, rzepa biała koniecznie, selerka kawałek i szynke oraz kiełbase, do tego keczup i majonez.i co jeszcze :109:

sztetke
12-10-05, 22:39
a co to sa tosty,jakies bulki pieczone ?

DZIADZIA
12-10-05, 22:41
a co to sa tosty,jakies bulki pieczone ? :10: JAja sobie robisz? Bułeczkens z serem i jaki¶ mięsem + dodatki zapieczony w tosterze lub piekarniku

sztetke
12-10-05, 22:55
JAja sobie robisz? Bułeczkens z serem i jaki¶ mięsem + dodatki zapieczony w tosterze lub piekarniku
no nie bardzo jaja,bo naprawde nie wiem,ja robie takie cos podobne do tego o czym piszecie (oczywiscie bez padliny),ale w folii aluminiowej,pieczone w piekarnikuma jak mamy ognisko to na starym wiadrze (moj patent)

araj
12-10-05, 22:59
JAja sobie robisz? Bułeczkens z serem i jaki¶ mięsem + dodatki zapieczony w tosterze lub piekarniku
no nie bardzo jaja,bo naprawde nie wiem,ja robie takie cos podobne do tego o czym piszecie (oczywiscie bez padliny),ale w folii aluminiowej,pieczone w piekarnikuma jak mamy ognisko to na starym wiadrze (moj patent)NIE WIDZIAŁES NIGDY TOSTERA?

Dark Tidus
12-10-05, 22:59
JAja sobie robisz? Bułeczkens z serem i jaki¶ mięsem + dodatki zapieczony w tosterze lub piekarniku
no nie bardzo jaja,bo naprawde nie wiem,ja robie takie cos podobne do tego o czym piszecie (oczywiscie bez padliny),ale w folii aluminiowej,pieczone w piekarnikuma jak mamy ognisko to na starym wiadrze (moj patent)
a slyszales o chlebie tostowym? albo o tosterze? no nie no, wydawalo mi sie ze tosty to dosc popularny posilek

sztetke
12-10-05, 23:09
NIE WIDZIAŁES NIGDY TOSTERA?

chyba w tv-shopie ,ale to jakis z bajerami byl,kaczki tam smazyli w nim.
aaaa,przypomniALEM SOBIE,MIALEM TAKIE COS JAK BYLEM MALY,W SRODKU MIALO GRZALKE ELEKTRYCZNA(SZAMOTOWA) I TAKIE 2 METALOWE KLAPY,MYSMY ZAWSZE PIEKLI CHLEB Z CZOSNKIEM W TYM,TO CHYBA JAKIS PROTOPLASTA DZISIEJSZEGO TOSTERA.

stuff
13-10-05, 06:53
to byl opiekacz moja babcia ma jeszcze taki zabytek :)

ełe piotru¶
13-10-05, 07:24
toster dobra rzecz ale szybciej w mikrofalówce sie przypieka:D choć nie smakuje tak dobrze:)

BA_Baracus
13-10-05, 15:42
ser i szynka to podstawa, ¶wietnie się komponuj± razem
czasem dorzucę kiszonego kawałekalbo cebulki i ok

Dark Tidus
13-10-05, 15:44
toster dobra rzecz ale szybciej w mikrofalówce sie przypieka:D choć nie smakuje tak dobrze:)
w mikrofalowce? to jakas taka ciapka sie chyba zrobi...

BA_Baracus
13-10-05, 15:45
w mikrofali to nie to samo
skórka całkiem inaczej przypieczona

switas
13-10-05, 16:47
nie lubie cebuli, ale tosty owszem, serek szyneczka albo co mi pod lapki wpadnie - koniecznie duzo miesa, reszta nie jest taka wazna- no i bez cebuli, moze byc cokolwiek procz z wyjatkiem cebuli, a najleie do tego jeszcze ------> :44:

Czarny kot
13-10-05, 16:54
Jak można nie wiedzieć co to toster przecież to takie popularne....
No cóż.... No coments...

[ Dodano: 13-10-2005, 16:55 ]
Masz co¶ do cebuli? A co z ni± złego?

BA_Baracus
13-10-05, 17:02
Jak można nie wiedzieć co to toster przecież to takie popularne....
No cóż.... No coments...

[ Dodano: 13-10-2005, 16:55 ]
Masz co¶ do cebuli? A co z ni± złego?

kto nie wie co to toster??? huuuh
no wła¶nie cebulka jest spoko

switas
13-10-05, 17:04
Cebula mi nie sluzy i nawet czasem mnie to boli - dziwne, ale wszsycy z mojej rodziny ja jedza, wiec nie moge nawet sie tlumaczyc urazem z dziecinstwa...

kamikadze
13-10-05, 17:06
w mikrofalowce? to jakas taka ciapka sie chyba zrobi...

nooo próbowałem raz porażka totalna

Dark Tidus
13-10-05, 17:41
Cebula mi nie sluzy i nawet czasem mnie to boli - dziwne, ale wszsycy z mojej rodziny ja jedza, wiec nie moge nawet sie tlumaczyc urazem z dziecinstwa...
ja tam cebule tez popieram, jak sie fajnie przysmazy to jest pycha... albo prazona cebulka na Hot-Dogu Super w Hamburgejrałie na dlugiej przerwie w szkole... mmmmm :2:

stuff
13-10-05, 18:16
cebulka jest spoko najlepsza przysmazona ale surowa tez da rade zjesc razem z chlebem i ze smalcem :)

BA_Baracus
13-10-05, 19:57
albo prazona cebulka na Hot-Dogu Super w Hamburgejrałie na dlugiej przerwie w szkole... mmmmm
to o czym piszesz to niebo w gębie ale nie wszędzie tym posypuj±


magharrrrgh szkoda:((

kask
10-03-21, 19:01
Ja nie lubię tych tostów z serem z opiekacza, jak mówię tosty, mam raczej na my¶li upieczony na chrupko chlebek tostowy, a na to mało orzechowe, czy dżem, albo tost z awokado i jajkiem. To moje ulubione ¶niadanie, nie ma nic lepszego :). Miałam stary toster, ale mi się popsuł i kupiłam nowy, tym razem ze sklepu internetowego firmy Supreo, dokładnie tutaj: https://supreo.pl/tostery. Jest w dobrej cenie, wygl±da trochę retro, co mi naprawdę odpowiada, no i dobrze działa, co jest najważniejsze :).Sklep jest jak najbardziej godny polecenia, na pewno jeszcze nieraz zrobię tam zakupy.