PDA

Zobacz pełną wersję : Jotka



araj
22-03-06, 21:42
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Jotka -----PYTAJCIE :cool:

[center:66bbbfed87]
Przypominam ŻE kazdy aktualny GOSPODARZ musi nominowac następna osobe do Pokoju Prawdy !!!![/center:66bbbfed87]</FIELDSET>

efis
22-03-06, 23:59
Pracujesz? Jeżeli tak to w jakiej branży, jeżeli nie, to co robisz? lubisz to co robisz?
Zamężna? Jeżeli tak, to z jakim stażem, jeżeli nie to jaki jest Twój ideał mężczyzny?
Dzieci? Jeżeli tak, to ile, jeżeli nie to iche chciałabyś mieć?
Zamiłowania: Co lubisz robić w wolnych chwilach?
Charakter: Szybko wyprowadzić Cię z równowagi, jak szybko przebaczasz, zapominasz, czy potrafisz obrażona nierozmawiać z kimś kilka dni?
Ulubiony kolor: w ogóle, ubiorów
Kwiatek, czy upominek - co wolisz: jeżeli kwiaty, to jakie? jeżeli upominek, to jaki: słodycze, pluszaki, lub tym podobne??

6 biegowy
23-03-06, 00:02
Nie chce mi sie sprawdzac ale odnosze wrazenie ze jestes para ze Ssmykiem,jezeli tak to czy Krzysztof poswieca Ci wystarczajaco czasu ?
Dziekuje

JotKa
23-03-06, 00:19
Pracuje i ucze się, moja branża to finanse,rachunkowośc i kosmetologia. Nie jest to do konca to colubie i nie wiąze swojej przyszłości z ta branżą.

Nie jestem zamężna, ale planuje :) Ideał mężczyzny - to mój mężczyzna, jest taki jaki powinien, czyli dla mnie cudowny :)

Nie mam dzieci ale tez planuje, bo dzieci uwielbiam, chciałabym miec 2.

Wolnych chwil mam niestety mało, spędzam je z moim mężczyzną, a jak nie z nim to czytam, ćwicze, spotykam sie z przyjaciółkami (co uwielbiam).

Kiedyś mozna było szybko wyprowadzić mnie z równowagi, teraz jestem spokojniejsza i do niektórych rzeczy podchodze sceptycznie, jestem osoba niekonfliktową, więc przebaczam szybko, czasem za szybko, ale jestem pamiętliwa, nie obrażam sie, chyba że dla żartów na 10 min, nie potrafie tak....

Lubie ubierac się na jasne kolory, w sumie to moja szafa jest pełna kolorowych ciuchów wiec ciezko sprecyzować, zalezy od dnia i humoru :)

Lubie upominki i kwiaty jak chyba każda kobieta, uwielbiam konwalie i słoneczniki, upominki...hm...tez lubię ale wole pluszaka od słodyczy!!Lubie oryginalne, skromne upominki, tj. malutki porcelanowy słonik z trabą do góry :)

juSta
23-03-06, 08:10
co zrobiłabyś gdybyś wygrała 1mln zł?
jeden przyjaciel czy wielu znajomych?
zwierzaki- masz, chcesz mieć? :)

Vito Andolini
23-03-06, 08:35
co oznacza twoj avatar?
w jakim miejscu na ziemi chcialabys sie osiedlic?
co o mnie myslisz?

JotKa
23-03-06, 10:36
co zrobiłabyś gdybyś wygrała 1mln zł?
jeden przyjaciel czy wielu znajomych?
zwierzaki- masz, chcesz mieć? :)
Gdybym wygrała tyle kasiurki, napweno zainwestowalabym w nowy piekny, wypasiony dom, zabrała mojego mena na jakąś super wycieczke doookola świata, a z reszta napewno bym 'nie rozwalila' tylko w cos inwestowała i psełniała nasze marzenia.

Mam 4 prawidziwe przyjaciólki i jeżeli chodzi o znajomych to mam ich bardzo duzo ale one w zupełności mi wsytarczają, więc zdecydowanie przyjaciel

Mam pieska, dalmatyńczyka, suczke, taka maskotka do przytulania :) Uwielbiam psy wiec gdybym sie miala decydowac znów na psa, napewno byłby to owczarek niemiecki (suczka oczywiście) :)

[ Dodano: 23-03-2006, 10:44 ]

co oznacza twoj avatar?
w jakim miejscu na ziemi chcialabys sie osiedlic?
co o mnie myslisz?
Mój avatar, to kobieta troszke podrapana...pod obrazkiem był tekst 'przetrwam wszystko'.
Nie ma dla mnie zadnego znaczenia, poprostu jak do Was dołaczalam to znalazłam u siebie na komputerze jakis obrazek taki 'w miare' i tak zostal, miałam go zmienic ale jakos tak nie wiem... :)

W Maiami,California, wszystkie miejsca, gdzie jest zawsze ciepło i jest blisko do morza, plaża palemki, zimne drinki, zabawy, moj mezczyzna u boku i nic mi wiecej nie potrzeba :)

A cóż ja moge o Tobie mysleć? :) napewno nic nie przyjemnego, staram sie nikogo od tej strony nie postrzegać, także mysle o Tobie bardzo pozytywnie, i widze że masz szeroką wiedzę na temat religii, Jak będę chciała się zagłebiac w dłuższa konwesacje na ten temat to będę wiedziała do kogo się zgłosić :)[/scroll]

k0573k
23-03-06, 17:37
lubisz mnie??jak nie to napisz co o mnie myslisz??
ile masz wzrostu??
kiedy zamierzacie sie pobrac ze Ssmykiem??
lubisz zolty ser??

DZIADZIA
23-03-06, 17:38
za co nie lubisz dziadzi?

Enemigo
23-03-06, 19:32
Ile masz lat?

JotKa
23-03-06, 20:26
lubisz mnie??jak nie to napisz co o mnie myslisz??
ile masz wzrostu??
kiedy zamierzacie sie pobrac ze Ssmykiem??
lubisz zolty ser??
Lubię Cie, nie mam powodów żeby Cie nie lubieć
ile mam wzrostu...no nie ... :) 162-3 niziutka jestem
Nie mamy wyznaczonej daty ślubu
Uwielbiam żółty ser, a najbardziej wędzony i oscypki

[ Dodano: 23-03-2006, 20:27 ]

za co nie lubisz dziadzi?
Za nic :) Ja tu wszstkich lubie, bo wszystkich mało znam, więc za dużo o nikim nie moge powiedzieć :)

[ Dodano: 23-03-2006, 20:30 ]

Ile masz lat?
No wiesz... o wiek sie kobiety nie pyta ... ale na szczęscie jeszcze nie musze sobie odejmować :) 20

Giewont
23-03-06, 20:31
A dlaczego Jotka?
Co cię tu sprowadza?
Jak długo dziennie siedzisz na forum?

JotKa
23-03-06, 20:35
A dlaczego Jotka?
Co cię tu sprowadza?
Jak długo dziennie siedzisz na forum?
JotKa to od mojego imienia, Judyta - w zdrobienieniu Judka, tak do mnie mówią, a czasem Jotka, tez od moich inicjałów JK

Sprowadział mnie ty Smyk :)

Hm...jak jestem w domu i mam komputer wlączony albo sie przy nim uczę, to zawsze forum na chwilkę włącze :)

Karla
23-03-06, 23:57
Jakie sa twoje ulubione perfumy?
Co myslisz o MSR-ach?? :)
Gdybys mogla cofnac czas... co bys w swoim zyciu zmienila?
Czy jestes zazdrosna o Smyka?

JotKa
24-03-06, 00:10
Jakie sa twoje ulubione perfumy?
Co myslisz o MSR-ach?? :)
Gdybys mogla cofnac czas... co bys w swoim zyciu zmienila?
Czy jestes zazdrosna o Smyka?
Jest wiele perfum które lubie, szybko mi sie nudzą, np amor amor, D.Gabana, J'Adore diora
MSR - Rachunkowość...eh nie dla mnie, ale czasem mus to mus
Niigdy sie nie zastanawialam nad tym co bym zmienila, raczej myśle o tym co moge zrtobic by bylo dobrze
Tak jestem zazdrosna, to przeciez normalne :)

OZESZLOL
25-03-06, 21:31
Halo jestem tutaj :)

JotKa
26-03-06, 00:04
OZESZLOL, poczekaj na swoja kolejkę :)

SsMyQ
26-03-06, 15:17
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Jotka -----PYTAJCIE :cool:

[center:eed7a4dc9e]
Przypominam ŻE kazdy aktualny GOSPODARZ musi nominowac następna osobe do Pokoju Prawdy !!!![/center:eed7a4dc9e]</FIELDSET>

6 biegowy
15-05-08, 17:02
Czy Ssmyk sprawdzil sie jako mezczyzna czy dal dupy jak jego V6 Mundek na skrzyzowaniu w Warszawie tryskajac olejem i plynem chlodnicznym ?