PDA

Zobacz pełną wersję : TOP GEAR



wenus
18-03-06, 19:39
Oglada to ktos czasem na TVN TURBO ?
Moze nie jestem fanka motoryzacji ,ale uwielbiam ten program i tych gosci ,co o prowadza :104:
Dzis wyposarzyli autko w rakiety i puscili w dol na prawdziwej skoczni :)

whatever
18-03-06, 19:43
czego oni juz tam nie robili z autami :)
lubie te super wozy, ktorymi sobie jezdza - mozna sobie pomarzyc... :)
maja poczucie humoru. program fajny - ogladam jak na niego trafie

ełe piotruś
18-03-06, 20:43
nie mam tego w kablówce bo zdjeli ze wzgledu na podwyzke cen przez bbc. jebac angoli tych synów kurwich. a sam program był śmieszny tyle o ile, bez rewelacji ale czasami ktos powiedział dobry żart. choć narzekania strego stało sie nudne i do dupy. ciągle mu cos nie pasi- tak go dorwać na długośc ręki.

wenus
18-03-06, 22:48
Ele marudzisz bo nie masz programu :)
bardzo dobry super teksty i fajne auta :104:

InferniKnight
18-03-06, 23:18
nie mam tego w kablówce bo zdjeli ze wzgledu na podwyzke cen przez bbc. jebac angoli tych synów kurwich.
u mnie kurw@ to samo... ale program jest niezły ...

6 biegowy
19-03-06, 04:35
Wenus chyle glowe z szacunkiem,piekna i do tego oglada programy samochodowe,perfekcyjna kobieta :)
Bardzo lubie TOP GEAR,czasami przesadzaja z krytyka ale ogolnie wspaniali kierowcy i bardzo ciekawy program.

ełe piotruś
19-03-06, 07:34
6b pokonałbyś STIGA na torze? :32:

Dark Tidus
19-03-06, 09:49
ja widzialem jak sie scigali na torze z helikopterem, konkręd

ełe piotruś
19-03-06, 09:53
na fifth gear szumacher w F1 ferrari scigał sie z odrzutowcem na dystansie 900 metrów . heh pod koniec samolot ścignąłgo a tak to formułka prowadziła:)

SaiykoPat
19-03-06, 11:06
bez rewelacji ale czasami ktos powiedział dobry żart. choć narzekania strego stało sie nudne i do dupy. ciągle mu cos nie pasi- tak go dorwać na długośc ręki.pewnie po tym jak tego poldzera zmasakrowal :) a nawet dwa

ełe piotruś
19-03-06, 11:10
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:

6 biegowy
19-03-06, 16:57
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:


Nie zeszmacili a pokazli prawde.

DZIADZIA
19-03-06, 17:11
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:


Nie zeszmacili a pokazli prawde.jak nie wiesz o czym mowa to niepisz. zeszmacili, udeżali nimi o siebie a potem zjebali z 30 metrów na maske. JAkie ukazywanie prawdy to jest?

ełe piotruś
19-03-06, 17:14
żadna prawda polonez choć szmata zasługiwał na nie rozwalenie

whatever
19-03-06, 17:14
w ten sposob rozjebali tam dziesiatki aut
co z poldka smiac sie nie moga?

6 biegowy
19-03-06, 17:27
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:


Nie zeszmacili a pokazli prawde.jak nie wiesz o czym mowa to niepisz. zeszmacili, udeżali nimi o siebie a potem zjebali z 30 metrów na maske. JAkie ukazywanie prawdy to jest?

gdy sie nauczysz angielskiego to zrozumiesz o czym mowili,nazwali go najgorszym samochodem jakim mieli "zaszczyt" jezdzic,no a to nie jest dalekie od prawdy.

DZIADZIA
19-03-06, 17:31
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:


Nie zeszmacili a pokazli prawde.jak nie wiesz o czym mowa to niepisz. zeszmacili, udeżali nimi o siebie a potem zjebali z 30 metrów na maske. JAkie ukazywanie prawdy to jest?

gdy sie nauczysz angielskiego to zrozumiesz o czym mowili,nazwali go najgorszym samochodem jakim mieli "zaszczyt" jezdzic,no a to nie jest dalekie od prawdy.Znam angielski bardzo dobrze, może nawet jak tak jak ty miałeś sposobność nauczyć się pracując przy azbescie.

To bez różnicy co mówią, chodzi o to co robią. NIe pieprz że rozwalenie auta zrzucając je z dzwigu to nie jest zeszmacenie.

whatever
19-03-06, 17:33
To bez różnicy co mówią, chodzi o to co robią. NIe pieprz że rozwalenie auta zrzucając je z dzwigu to nie jest zeszmacenie.
a ile aut tak zeszmacili?????? katapultowali wysadzali rozjebywali topili itd.

DZIADZIA
19-03-06, 17:37
To bez różnicy co mówią, chodzi o to co robią. NIe pieprz że rozwalenie auta zrzucając je z dzwigu to nie jest zeszmacenie.
a ile aut tak zeszmacili?????? katapultowali wysadzali rozjebywali topili itd.No i co z tego? NIE CZAISZ? 6b pisze ze nie zeszmacili a ja mówie ze rozjebanie auta to jest zeszmacenie go, i co ma do rzeczy czy zeszmacili 1 czy milion aut?!?

whatever
19-03-06, 17:40
skrytykowali auto i sie posmiali. co mieli pomnik poloneza zrobic? nie pieprz, ze to urazilo twoja dume narodowa. poldek to kiepskie auto i tyle. pozastym to nie bylo zeszmacenie, tylko pewnie nie wiedzieli co z nim zrobic :)

DZIADZIA
19-03-06, 18:17
skrytykowali auto i sie posmiali. co mieli pomnik poloneza zrobic? nie pieprz, ze to urazilo twoja dume narodowa. poldek to kiepskie auto i tyle. pozastym to nie bylo zeszmacenie, tylko pewnie nie wiedzieli co z nim zrobic :)TEż BYM GO ROZWALIł BO TO SZMATA, WIęC POWIEDZ zeszmacili go i cH.uj

Dark Tidus
19-03-06, 19:18
poldek kupa szitu...

6 biegowy
19-03-06, 19:25
poldony to chyba jedyne auta które zeszmacili tak :((:


Nie zeszmacili a pokazli prawde.jak nie wiesz o czym mowa to niepisz. zeszmacili, udeżali nimi o siebie a potem zjebali z 30 metrów na maske. JAkie ukazywanie prawdy to jest?

gdy sie nauczysz angielskiego to zrozumiesz o czym mowili,nazwali go najgorszym samochodem jakim mieli "zaszczyt" jezdzic,no a to nie jest dalekie od prawdy.Znam angielski bardzo dobrze, może nawet jak tak jak ty miałeś sposobność nauczyć się pracując przy azbescie.

To bez różnicy co mówią, chodzi o to co robią. NIe pieprz że rozwalenie auta zrzucając je z dzwigu to nie jest zeszmacenie.

z tego co pamietam to ty azbest zrywales w UK,nawet sie tym chwaliles.
Teraz moze spuscisz z tonu bo widze ze cos ci na watrobie lezy.

DZIADZIA
19-03-06, 19:34
pamięć cie zawodzi

6 biegowy
19-03-06, 19:35
pamięć cie zawodzi

nie pisales na NKT ze jedziesz do UK na budowe?

DZIADZIA
19-03-06, 19:36
To była wałek, ja sie jeszce ucze. A w UK byłem turystycznie.

6 biegowy
19-03-06, 19:42
To była wałek, ja sie jeszce ucze. A w UK byłem turystycznie.

zapewne taki sam walek jak to ze nie pisales na 6bforum.
Klamiesz i wciskasz kit ciagle chlopcze,do tego zaczynasz juz sie platac w klamstwach.

DZIADZIA
19-03-06, 19:59
To była wałek, ja sie jeszce ucze. A w UK byłem turystycznie.

zapewne taki sam walek jak to ze nie pisales na 6bforum.
Klamiesz i wciskasz kit ciagle chlopcze,do tego zaczynasz juz sie platac w klamstwach. :118: :118: :118: :118: no kto mi to powiedział :D:D:D:

wenus
19-03-06, 20:02
nie psuc tematu!
Szacunek dla prowadzacych (Richard Hammond,James May,Jeremi Clarkson) fajne dialogi i zarty.Podoba mi sie ze testuja drogia autka i nieraz wyjawiaja okrutna prawde :) :)


http://img459.imageshack.us/img459/6373/topgear9qg.th.jpg (http://img459.imageshack.us/my.php?image=topgear9qg.jpg)

6 biegowy
19-03-06, 20:10
Ktory odcinek zapadl wam naprawde w pamieci?
Lata temu pamietam testowali McLarena F1,ahhhh chyba ponad 340 km/h :)

DZIADZIA
19-03-06, 20:21
mi sie podobał jak im Nick Mason z PF wypożyczył Enzo, to chyba jedyny program co go testował.

ełe piotruś
20-03-06, 06:10
bo mieli hajs od bbc to program miał rozmach.

JotKa
22-03-06, 07:50
Też fanką motoryzajcji nie jestem ale czasem moge popatrzec, a nawet muszę, bo Krzyś to uwielbia