PDA

Zobacz pełną wersję : Kąpiel



araj
11-10-05, 19:29
wanna,czy prysznic? Co bardziej lubicie? Kiedy sie kapiecie,rano czy wieczorem(a może tu itu?)....bo np. tu w dani ludzie maja zwyczaj rano, przed praca, wieczorem nie...ja kapie sie wieczorem, w wannie :34: , lubie sobie poleżeć, prysznic nieraz w ciagu dnia, taki szybki

Giewont
11-10-05, 19:31
JA wole prysznic ale dobrze jest czasem poleżeć w wannie.

Shandor
11-10-05, 19:32
raczej prysznic, ale to z braku czasu, w wannie lubię sobie poleżeć i poczytać jakąś dobrą książkę

araj
11-10-05, 19:35
a kochaliście sie w jakuzi?...polecam

Giewont
11-10-05, 19:44
a kochaliście sie w jakuzi?...polecam
Narazie nie mam ale jak będe miał to napewno spróbuję.

Kto ci wsadził ostrzeżenie za ten temat??

DZIADZIA
11-10-05, 19:45
Lubie kąpiel ciepłą. Normalnie wieczorem, w wekendy rano. Prysznic czasami.

araj
11-10-05, 19:46
a kochaliście sie w jakuzi?...polecam
Narazie nie mam ale jak będe miał to napewno spróbuję.

Kto ci wsadził ostrzeżenie za ten temat??no patrz...ludzie to są :10:

juSta
11-10-05, 20:12
prysznic rano, kąpiel jak mam więcej czasu na wypoczęcię w wannie :)

Dark Tidus
11-10-05, 20:13
prysznic wieczorkiem, niekiedy rano jak wroce sciorany do domu albo usne przy ksiazce uczac sie...

DZIADZIA
11-10-05, 20:54
prysznic wieczorkiem, niekiedy rano jak wroce sciorany do domu albo usne przy ksiazce uczac sie...Bo nie masz wanny :D Przynajmniej na górze :D

Dark Tidus
11-10-05, 20:56
ale na dole mam duuuuza wanne ale mi sie nie chce wody lac codziennie, lazic tam, bawic sie itp... ale czasem lubie polezec :)



ps. a ty prysznicka nie masz :8:

stuff
11-10-05, 20:58
wole prysznic bo do wanny sie jakos ju znie mieszcze :(

Simmek
11-10-05, 21:39
tak kolo poludnia po drugiej kawie, a przed obiadem, jak mam malo czasu to prysznic jak duzo to nawet kawe biore do wanny...

katsiu
11-10-05, 22:43
nie mam czasu na kąpiel w wannie, chyba że jestem CHORY :) wtedy moge sobie pozwolić na taki rarytas, w innym przypadku śpiecham się jak moge do kumpli ;)

ełe piotruś
14-10-05, 06:45
ja stosuje kapiele błotne bądź w gnojówce ( szmabo ) zawsze wieczorem to dobrze działa na skórę.

araj
14-10-05, 07:56
ja stosuje kapiele błotne bądź w gnojówce ( szmabo ) zawsze wieczorem to dobrze działa na skórę. :niewolno: jak piszesz bezsensy, to pisz po polsku, co to jest szmabo

pepek
14-10-05, 09:31
ja tam tylko prysznic stosuje :D do wanny mi sie nie chce wody lac i takie tam bajebr lezysz pozniej w brudnej wodzie i chuj :D

arcz
14-10-05, 09:39
Rano prysznic, wieczorem wole w wannie się wymoczyć ale nie zawsze jest jak to w zamian też może być prysznic :p

Karla
14-10-05, 10:03
Wanna i tylko wanna... zawsze dodaje do wody jakis olejkow... nie wlazlabym bez nich... uwielbiam cynamonowe!! Rozgrzewajace...

Przegralam zaklad i jestem winna takiemu jednemu wspolna kapiel... ale jakos sie wywijam... szkoda, ze nie mam jakuzzi Araj :)

Lisu
14-10-05, 12:46
no to moze ze mna sie o cos zalozysz?? hehe. A tak poza tym to w wannie mozna sobie ksiazke dobra poczytac bez problemu i spokojnie. Prysznic jak nie ma sie czasu albo rano przed wyjsciem. Kapiel wieczorkiem. Dla uspokojenia i ukojenia... ehhh :)

switas
14-10-05, 13:23
Jakby mi laptop wpadl do wanny przy czytaniu, to najpierw bym sie zalamal, a potem by mnie prad porazil - mialbym spokoj przynajmniej :95: :11:

Lisu
14-10-05, 15:11
no wiesz. aku w laptopie chyba nie ma 230 V. hehe chyba ze bylby do pradu podlaczony i kabelek by sie zamoczyl. Zawsze mozesz sobie wrzucic suszarke. hehe. A ja mowie o papierowaj ksiazce a nie ebook'u. :6:

pepek
14-10-05, 15:51
ej ale nie zabijaja V tylko A :D

stasek9
15-10-05, 00:15
nie mam czasu na kąpiel w wannie, chyba że jestem CHORY :) wtedy moge sobie pozwolić na taki rarytas, w innym przypadku śpiecham się jak moge do kumpli ;)
Katsiu to niedobrze swiadczy o Tobie. Jest haslo "myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny" i ono niestety odnosi sie tez do chlopakow, bo co bedzie gdy sie cos trafi atu wstyd cha,cha :)(:

Lisu
15-10-05, 12:33
ale ile A moze byc w takim akumulatorku?? co polaskoczecie Cie to po jajkach?? hehe. Watpie zeby zrobilo krzywde natezenie z takiego aku.

pepek
15-10-05, 17:06
zabija chyba 80mA a zasilacz do laptopa ma...
http://www.swistak.pl/aukcje/1197822.html
:92:

Karla
15-10-05, 17:21
Czyli jednak switas widzialby smierc swojego laptowa i sam wyszedl z tego calo :)
Ot tak... popularyzujmy ksiazki papierowe!!

ełe piotruś
15-10-05, 21:38
araj szambo to gnojówka inaczej

Lisu
16-10-05, 13:40
ksiazki papierowe to ksiazki papierowe czytanie ebookow itp rzeczy to juz nie to samo. Nie czyc papieru. Trudno zaciac sie kartka. hehe. switas. wiesz co?? jak przyjedziesz to pozycz mi tego laptopa na jeden wieczor. sprawdzimy czy mnie zabije. ale mi chodzi o aku a nie zasilacz. kurcze trzeba w praktyce poprobowac a nie pieprzyc teorie.

kamikadze
16-10-05, 15:02
araj szambo to gnojówka inaczej

Można by polemizować ale nie jestem ekspertem :) A jeśli chodzi o kąpiel to wieczorem wanna a rano prysznic bo nie ma czasu :34:

Pantris
11-04-17, 11:01
Ja teraz sobie w końcu zamontowałem prysznic podprowadziłem rury wszystkie do kanalizacji i teraz o wiele lepiej jest jednak prysznic jest niezastąpiony i wolę jednak taki prysznic niż wannę zdecydowanie. Jest szybciej i wygodniej. Ja tylko raz dziennie teraz prysznic biorę.

Arkadiusz1
19-09-21, 13:46
To jednak nie taka prosta kwestia. Trzeba przyznać, że prysznice po prostu czasem się psują i ciężko temu zapobiec. Na szczęście teraz jest o tyle prościej, że jesteście w stanie bez problemu zorganizować dla swojej łazienki serwis kabin prysznicowych. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, to po prostu zajrzyjcie do https://www.dobralazienka.com.pl/serwis-kabin-prysznicowych i tam poszukajcie inspiracji. To bardzo ważna rzecz, więc nie ma co dalej się zastanawiać, tylko trzeba zacząć działać.