PDA

Zobacz pełną wersję : przegrywanie muzyki z kaset



sztetke
11-10-05, 18:51
czy to jest jakos specjalnie trudne ?,mam wszyswtkie kable,program tez mam (audacity),no i mam pytanie czy na cos mam zwrocic specjalna uwage ,zeby nie robic tego przez 3 dni.

Simmek
11-10-05, 23:02
czy to jest jakos specjalnie trudne ?,mam wszyswtkie kable,program tez mam (audacity),no i mam pytanie czy na cos mam zwrocic specjalna uwage ,zeby nie robic tego przez 3 dni.

kabej na wejscie do karty i wevy / jak chcesz to moszesz edytowac/, ale to przy dobrym wzmacniaczy nie ma sensu, poziom zapisu dosc glosno, i chyba nic wiecej, kiedys mialem jakis program do Sound Blastera sam sobie kawalki wybieral...

sztetke
11-10-05, 23:05
czyli puscic to przez wzmacniacz (nie bezposrednio z magnetofonu) ?

Simmek
11-10-05, 23:11
czyli puscic to przez wzmacniacz (nie bezposrednio z magnetofonu) ?

A to juz zero ruznicy, raczej nie masz jakiejs w chuj wie jakiej karty myzycznej?

Ja obcinam zawsze troche basy, to dlatego, ale edycja za dlugo trwa i trzeba byc muzykiem dosc dobrym, aby sie bawic

Sprawdz czy glosno nagra bez wzmacniacza jesli oki to i tak zrob jeden kawalek na roznych glosnosciach.

To tak jak z magnetogonu na magnetofon w sumie

sztetke
11-10-05, 23:14
a nawet nie wiem jaka mam ,jakiegos Sound Blastera,ale bez bajerow specjalnych,mam jakis program dolonczony dio niej (do edycji) ,ale chyba zopstane przy tym co pisalem (po polsku jest :))