PDA

Zobacz pełną wersję : Macie skype out?



araj
11-10-05, 16:47
mi ostatnio entuzo powiedział, wczesniej jakoś nie zwracałem na to uwagi...REWELACJA...dzwoniąc z dani do polski zawsze kupowałem karte za 100dk(50 zł) i mogłem gadać 2,5 godziny z numerem stacjonarnym, w skype wykupiłem konto za 10 euro(ok 40 zł) i moge gadać prawie 9 godzin....

Kraj / Cena za minutę
Polska / 8 groszy
Polska (kom.)/ 92 grosze
Niemcy / 8 groszy
Niemcy (kom.)/ 92 grosze
Francja/ 8 groszy
Francja (kom.)/ 76 groszy
Anglia/ 8 groszy
Anglia (kom.)/ 95 groszy
USA / 8 groszy
USA (kom.) / 8 groszy

Dark Tidus
11-10-05, 16:48
ja mam ale rzadko kozystam, czasem z kims pogadac, a to plik jakis przeslac... sporadycznie

stuff
11-10-05, 16:54
kiedys mialem skypa niezla beka byla jak sie spaliliscy z kolesiami i dzwonilismy do afganistanu.

Dark Tidus
11-10-05, 16:56
ej, ja tez dzwonilem do afganistanu! i najlepsze jest to ze jak kogokolwiek pytam czy ma skype to mowi ze fajnie sie do afganistanu dzwoni! to jakas paranoja... ale spoko, kolo odb iera, jakies "uma? ubugaduga, dzihaaaaaad!" i odklada... :):):)

n2zo
11-10-05, 16:57
Zgadza sie fajna sprawa, mozna sobie nawet kupic telefon VOIP a takze numer stacjonarny w dowolnym kraju.

araj
11-10-05, 17:17
Zgadza sie fajna sprawa, mozna sobie nawet kupic telefon VOIP a takze numer stacjonarny w dowolnym kraju.po tym jak mi powiedziałes, kupiłem za 10 euro i jeszcze mam 5, a gadałem ze wzystkimi znajomymi, a z mamuska gadałem 1,5 godziny:)

Giewont
11-10-05, 19:02
No Skype fajna sprawa ale mało ludków narazie mam

araj
11-10-05, 19:23
No Skype fajna sprawa ale mało ludków narazie mamale ja nie o tym....skupe out-możliwość dzwonienia na telefony stacjonarne,lub komórki(trzeba wykupic konto)

Dark Tidus
11-10-05, 19:25
tak, tak ja to wiem araj, tylko powiedzialem z czego kozystam, skype-out wiem co to jest i nie mam potrzeby narazie ale jakbym byl za granica to pewnie ta oferta bylaby bardzo kuszaca :)

araj
11-10-05, 19:33
tak, tak ja to wiem araj, tylko powiedzialem z czego kozystam, skype-out wiem co to jest i nie mam potrzeby narazie ale jakbym byl za granica to pewnie ta oferta bylaby bardzo kuszaca :)np. wystarczy,że masz znajomka za granica, to wiele taniej dzwoniac do niemiec,wloch,dani,belgii i jeszcze16

Dark Tidus
11-10-05, 21:15
np. wystarczy,że masz znajomka za granica, to wiele taniej dzwoniac do niemiec,wloch,dani,belgii i jeszcze16


no to wtedy na pewno tak, tylko trzeba jeszcze znajomkow/rodzine tam miec :)