PDA

Zobacz pełną wersję : Profesorowie



DZIADZIA
27-02-06, 21:31
Tak, a dokładniej licealni nauczyciele każący się tak tytułować, choć mają tylko magistra. A dokładniej jedna taka *osoba*.
Dyrektorka mojej szkoly niejaka, Mirka S. Jest szmatą. Od 4 klasówek brakuje mi 1 pkt do Dopa (2)[przypadek?]. Co z tego? Otóż jeśli poznamy moje oceny z jej przedmiotu -(Język Ojczysty [tak, wielkimi])[aha, na żywca mówie inaczej niż tu pisze, i ortografia pisana działa lepiej niz ta klawiaturowa ;)] Status na dzień dzisiejszy, 1+ kawałek 2 semestru : 1,1,1,1,1,1,1,1,1,2,2,2,2,3,5, nie uwzględniam + i - . - to się robi słabo.

Uh, no mi na sercu leżało po dzisiejszym 3 godzinnym maratonie z tą Dziwką :D Odrazu lepiej.

SaiykoPat
27-02-06, 21:36
urzekla mnie twoja historia :)

DZIADZIA
27-02-06, 21:39
urzekla mnie twoja historia :)a gdzie kwiaty ?

sabinka
27-02-06, 21:39
tylko co ma tytulowani esie nauczycieli w liceum (u mnie tez tak bylo, jakas zbyt wysoka samoocena? :124: ) do tej konkretnej polonistki? :D

DZIADZIA
27-02-06, 21:42
tylko co ma tytulowani esie nauczycieli w liceum (u mnie tez tak bylo, jakas zbyt wysoka samoocena? :124: ) do tej konkretnej polonistki? :Dnic, to ogólnie jest. ale u niej to jest bardzo wkurzające, bo jakby kazała się tytulować per *Szmata bez szkoły* - to byłaby za wysoka samoocena, a teraz to jest jakaś kurw@ wielka przesada i brak jakiejkolwiek przyzwoitości

ełe piotruś
28-02-06, 06:23
moja stsra pracuje na akademi medycznej wykłąda łącine ma tytuło mgr. i tak do niej każdy mówi! co to za zwyczaje w liceum zeby do tych pionków mówić pre profesor arhhhh

STERN
28-02-06, 09:49
ładna średnia :)

juSta
28-02-06, 09:52
my normalnie mówiliśmy do nauczycieli per pan/i, pech dziadzia, pech :)

ps. sporo tych 1 :P

Józefina
28-02-06, 11:38
Ja tam nigdy nie mowilam do nauczycieli z liceum per pani/pan profesor. Bo niby z jakiej paki? Jak chca zeby sie tak do nich zwracac to niech sie pojda doksztalcac :)

efis
28-02-06, 13:15
Mnie to też kiedyś wkurzało. To jest bardzo stara tradycja - może czas ją zmienić.
Nawiasem mówiąc, gdyby zacząć zwracać się do nich - po prostu Pan, Pani - chyba nie zwrócą na to uwagi. Sprawdźcie.

Wyobrażacie sobie, aby w liceum zwracać się do belfra: "Panie magistrze, Pani magister", czy też Doktorze. To byłoby dopiero komiczne.

SaiykoPat
28-02-06, 14:39
ale w liceum jest to okreslenie bardziej honorowe uzywane z szacunku dla belfra, na uczelniach raczej jest to nie do pomyslenia dlatego ze ucza tam nie tylkoi mgr ale tez dok i prof'y zwyczajni i nadzwyczajni wiec raczej sie pilnuje tego mimo ze zadko ktory zwraca na to uwage
wiec teraz kwestia czy nauczycielka dziadzi zasluguje na ten szacunek, a z jego postu wynika ze nie

DZIADZIA
28-02-06, 14:48
Mnie to też kiedyś wkurzało. To jest bardzo stara tradycja - może czas ją zmienić.
Nawiasem mówiąc, gdyby zacząć zwracać się do nich - po prostu Pan, Pani - chyba nie zwrócą na to uwagi. Sprawdźcie.

Wyobrażacie sobie, aby w liceum zwracać się do belfra: "Panie magistrze, Pani magister", czy też Doktorze. To byłoby dopiero komiczne.NO z wejścia było PANI, PAn i polowa z mordąż " CZY JA CI WYGLADAM NA PANIĄ? MÓW PANI PROFESOR!!" ehh

[ Dodano: 28-02-2006, 14:49 ]

Ja tam nigdy nie mowilam do nauczycieli z liceum per pani/pan profesor. Bo niby z jakiej paki? Jak chca zeby sie tak do nich zwracac to niech sie pojda doksztalcac :)

ładna średnia :)

No dziś dzoło kolejne 1 :yaho: Hura, szmata zadała mi 2 pytania, na jedno odpowiedziałem, pała. POzatym ojebała mnie że nie mam notatek, no i luz jak chuj, tyle że mam a ona nawet nie otworzyła zeszytu mojego :118:

Józefina
28-02-06, 14:55
Dziadzia u nas we wrocku sprawy takie jak Twoja zalatwia sie inaczej...przypadek IX L.O - nauczyciel kontra siekiera


taki zarcik :)

ełe piotruś
28-02-06, 14:58
dziadziks ostro jedziesz z pałami, chcesz franza dogonić? :104:

btw ile ten franz pajac ma szczałek na czysto już?

DZIADZIA
28-02-06, 15:07
dziadziks ostro jedziesz z pałami, chcesz franza dogonić? :104:

btw ile ten franz pajac ma szczałek na czysto już?tylko na polskim., z reszty mi iodzie przyzwoicie :D


Franz pewno koło 40 :D

SaiykoPat
28-02-06, 15:09
Franz pewno koło 40 z jednego przedmiotu? a kuratorium tam jakies macie? baba jest do odstrzalu

DZIADZIA
28-02-06, 15:12
Franz pewno koło 40 z jednego przedmiotu? a kuratorium tam jakies macie? baba jest do odstrzalunie ogólnie kolo ma ze wszystkiego koło 40-45, on jest zdolny :D

A rekord z jednego przedmiotu nalezy chyba do mojego kumpla który ma z anglika 13 kap, pod rząd -taki płotek w dzienniku.


A z tą moja polonistką jest problem bo jest derektorką szkoły, i odrzu sie słabo robi

k0573k
28-02-06, 17:23
ja tam nie nazzekam ale ocen z polaka nie zazdroszcze

ełe piotruś
28-02-06, 21:30
dziadziks ostro jedziesz z pałami, chcesz franza dogonić? :104:

btw ile ten franz pajac ma szczałek na czysto już?tylko na polskim., z reszty mi iodzie przyzwoicie :D


Franz pewno koło 40 :D

bosz franC ta cipa jedna :96: :96:

kamikadze
28-02-06, 21:41
kolo ma ze wszystkiego koło 40-45, on jest zdolny

Moja klasa w ogóle wymiata mamy tylko jednego kujonka który sie przepisuje i od kogo ja mam k,urwa teraz spisywać niemiecki !? Eee tam nie pżejmój śe ocenami pewnie sie wiecej naóczyłeś i lepiej zdasz matóre :)

InferniKnight
28-02-06, 21:54
ja tam nie nazzekam ale ocen z polaka nie zazdroszcze

Bo cie Soczówa nie uczy...

k0573k
28-02-06, 21:56
Bo cie Soczówa nie uczy...nie znasz mojej baby od rosyjskiego tez jest dyra koszmar ide o zaklad ze jest gorsza od soczowki

DZIADZIA
28-02-06, 21:58
niema takiej opcji kostek, od niej nie ma gorszych, wierzaj mi

ełe piotruś
01-03-06, 07:10
i mi bo chodzłem do plater 17 lat

DZIADZIA
06-03-06, 18:15
Hm znów kapa z polaka, mam teraz 5 jedynek na czysto na ten semestr, dziadzi na rok kibluje? a może poporawka w wakacje? kurw, juz mnie to nie śmieszy, szmata kazala przeczytać prace domową, powiedziała że ładnie i ze mam palke

k0573k
07-03-06, 07:28
niema takiej opcji kostek, od niej nie ma gorszych, wierzaj miuznajmy ze twoja jest gorsza
Hm znów kapa z polaka, mam teraz 5 jedynek na czysto na ten semestr, dziadzi na rok kibluje? a może poporawka w wakacje? kurw, juz mnie to nie śmieszy, szmata kazala przeczytać prace domową, powiedziała że ładnie i ze mam palkeidz do ministra albo badz maks lizodup na lekcjach bo jak nie zdasz to sobi na forum nie pogadamy w wakacje :((:

vega
15-05-07, 12:44
i mi bo chodzłem do plater 17 lat

to zdolny musisz byc bo w plater mało jest takich debili

vega
15-05-07, 13:03
Tak, a dokładniej licealni nauczyciele każący się tak tytułować, choć mają tylko magistra. A dokładniej jedna taka *osoba*.
Dyrektorka mojej szkoly niejaka, Mirka S. Jest szmatą. Od 4 klasówek brakuje mi 1 pkt do Dopa (2)[przypadek?]. Co z tego? Otóż jeśli poznamy moje oceny z jej przedmiotu -(Język Ojczysty [tak, wielkimi])[aha, na żywca mówie inaczej niż tu pisze, i ortografia pisana działa lepiej niz ta klawiaturowa ;)] Status na dzień dzisiejszy, 1+ kawałek 2 semestru : 1,1,1,1,1,1,1,1,1,2,2,2,2,3,5, nie uwzględniam + i - . - to się robi słabo.

Uh, no mi na sercu leżało po dzisiejszym 3 godzinnym maratonie z tą Dziwką :D Odrazu lepiej.

biedactwo :/... plater to plater, nie wiedziałeś?

efis
15-05-07, 13:16
ełe to musi jakis problem miec z tym franzem... ciekawe...


cwaniak pierdolony :/


inteligent sie znlazł


Ty za to czystego debilizmu


biedactwo :/... plater to plater, nie wiedziałeś?

Jesteś nowy :))) i cieszę się, że zaczynasz aktywnie pisać :)
Proponuje zatem zapoznać się (tak na wszelki wypadek :) ) z:
http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=9847
http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=1456

Życzę długiego i owocnego, dającego dużo zadowolenia, pobytu na naszym DoFo :)

MaT
15-05-07, 13:27
Jesteś nowy :))) i cieszę się, że zaczynasz aktywnie pisać :)
Proponuje zatem zapoznać się (tak na wszelki wypadek :) ) z:
http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=9847
http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=1456

Życzę długiego i owocnego, dającego dużo zadowolenia, pobytu na naszym DoFo :)
Efis PW :)

Papla
15-05-07, 14:30
jezu, zaczyna sie

MaT
15-05-07, 14:33
do 125 jeszcze długa droga :loser:

ełe piotruś
15-05-07, 18:38
znów jakiś wygrzeb sprzed 30 lat.