PDA

Zobacz pełną wersję : JESZCZE RAZ NAPISZE!!!!



araj
26-02-06, 22:36
CO JAKIS CZAS BEDE CZYSCIŁ KILKA TABEL W BAZIE DANYCH, A TO PO TO, ABY ZMNIEJSZYĆ JEJ POJEMNOŚC ,TYM SAMYM ,ABY FORUM GENEROWAŁO SIE SZYBCIEJ.SA TO TABELE Z PRYWATNYMI WIADOMOŚCIAMI, Z TEMATAMI NIE PRZEGLADNIETYMI(PO TYM KAZDY BEDZIE MIAŁ WSZYSTKO JAKO PRZEGLADNIETE) Z WPISAMI W SHOUTBOXIE.NIE SA TO ZNACZACE RZECZY--A FORUM BEDZIE "CHODZIĆ" SZYBCIEJ.
DLATEGO PROSZE, JAK MACIE WAZNE PW-ZAPISUJCIE JE SOBIE NA DYSKU

DZIADZIA
26-02-06, 22:37
Dzieki.
Swoją drogą teraz śmiga ja marzenie, no ale jak uważasz - looooooooooooooooooz :113: :81:

araj
05-04-06, 21:41
PRZYPOMINAM (czytaj 1 post)

SaiykoPat
05-04-06, 22:20
araj te pare kilo miejsca ktore zajmuja PW to az takie obciazenie? jak chcesz troche na tym zaoszczedzic to zmiejsz liczbe mozliwych do przechowania, userzy sami beda je czyscic :32:

araj
05-04-06, 22:36
SaiykoPat, tu nie chodzi o wage, tu chodzi o zapytania sql do bazy danych...na wadze mi nie zalezy,mam gruuuuby zapas

SaiykoPat
05-04-06, 22:45
a czesto czytasz stare pw? ja tylko takie w ktorym mam cos waznego a takich mam ze 2 moze reszte moge kasowac

araj
05-04-06, 22:46
ja? raz tylko czytam....ale jestem dobryczłowiek i wole uprzedzić

Papla
06-04-06, 02:32
no super, ale czemu nagle nieczytane PW z wczoraj zniknelo? I nie wiem kto, co i gdzie, choc wiem kiedy?

araj
15-11-06, 00:06
CO JAKIS CZAS BEDE CZYSCIŁ KILKA TABEL W BAZIE DANYCH, A TO PO TO, ABY ZMNIEJSZYĆ JEJ POJEMNOŚC ,TYM SAMYM ,ABY FORUM GENEROWAŁO SIE SZYBCIEJ.SA TO TABELE Z PRYWATNYMI WIADOMOŚCIAMI, Z TEMATAMI NIE PRZEGLADNIETYMI(PO TYM KAZDY BEDZIE MIAŁ WSZYSTKO JAKO PRZEGLADNIETE) Z WPISAMI W SHOUTBOXIE.NIE SA TO ZNACZACE RZECZY--A FORUM BEDZIE "CHODZIĆ" SZYBCIEJ.
DLATEGO PROSZE, JAK MACIE WAZNE PW-ZAPISUJCIE JE SOBIE NA DYSKU

pamiętajcie o tym....shoutboxa na razie nie czyszcze, ale pw zapiszcie na hdd,jak macie wazne,poniewaz za kilka dni wyczyszcze kazdemu skrzynke

Giewont
15-11-06, 22:09
OK mówisz masz

SaiykoPat
15-11-06, 22:12
wocu nie :((:

Kimari
20-11-06, 14:57
nie chce marudzic ale chodzi wolniej :D
takie odwołanie do bazy w sprawie nowych pw to z jedno zapytanie :>