PDA

Zobacz pełn± wersję : niejaki franz mów :loser :D ;



DZIADZIA
16-02-06, 21:33
że mog± być tzw. konflikty sprzętowe że co¶ do siebie nie pasuje i psuje kompa, że to jest bardzo często itd. NIe ufam mu za gros :d jest co¶ takiego?

[np twierdzi ze jak u siebie wyj±ł karte dzwiękow± to mu komp zapierd.ala jak miło a wczesniej nie działał :loser:]

SaiykoPat
16-02-06, 22:48
tak :32:

70m3k
16-02-06, 22:49
owszem :32:

DZIADZIA
17-02-06, 08:08
hahahaha pecety :loser: moje zdanie na ich temat spadło jeszce barziej :D

ełe piotru¶
17-02-06, 09:44
kupujesz nowego ziom bo inaczej syfilis sie zrobi a nie pc.

tibor69
17-02-06, 09:53
Możliwe. Czasem wystarczy sloty zamienić. Pannie jednej np. ci±gle komp się resetował jak kliknęła "zamknij" :). Format ani nic w tym stylu nie pomagało. Sieciówkę wyj±łem i git.

kamikadze
17-02-06, 15:35
NIe ufam mu za gros

A kto ufa ? :) Nigdy nie miałem żadnych konfliktów sprzętowych to jaka¶ bujda

SaiykoPat
17-02-06, 15:45
to jaka¶ bujda tak ci sie tylko wydaje :32:

Simmek
17-02-06, 18:24
hahahaha pecety :loser: moje zdanie na ich temat spadło jeszce barziej :D

Dlatego, w wielu "sklepach" skladajacych komputery na szis plycie Asrock, klienci sa czestymi klientami w sprawie: ze nie dziala...
Nie lubie jak ktos cos namiesza samemu /np. dolozy ram/ a potem sie dziwi ze widzi niebieski ekran...

Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne....

DZIADZIA
17-02-06, 19:44
hahahaha pecety :loser: moje zdanie na ich temat spadło jeszce barziej :D

Dlatego, w wielu "sklepach" skladajacych komputery na szis plycie Asrock, klienci sa czestymi klientami w sprawie: ze nie dziala...
Nie lubie jak ktos cos namiesza samemu /np. dolozy ram/ a potem sie dziwi ze widzi niebieski ekran...

Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne....ja wale co za biznes. jak może więcej ramu być niekomapatybilne, kocham PC co za kur...wa szajs

Nazwisko
17-02-06, 20:09
Jak do samochodu nalejesz ropy zamiast benzyny to tez sie tak bedziesz dziwił??? :)

DZIADZIA
17-02-06, 20:13
Jak do samochodu nalejesz ropy zamiast benzyny to tez sie tak bedziesz dziwił??? :)Taaaa piękne porównanie :d Czy w instrukcjii obsługi plytROCk jest napisane "nie wsadzaj ramu firmy XXX i dzwięku YYY? :D

SaiykoPat
17-02-06, 20:31
Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne.... a nigdy niezdarzylo ci sie ze cos sie walilo bez powodu ?

DZIADZIA
17-02-06, 20:48
Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne.... a nigdy niezdarzylo ci sie ze cos sie walilo bez powodu ?no wła¶nie? mi sie wali bez powodu, ¶migało 2 lata wporzo a od 2 miechów jest zgon. [chyba ze nowy monitor lcd jest kur....wa nie kompatybilny :loser: :D:D:D:D]

DZIADZIA
17-02-06, 21:41
hahahaha pecety :loser: moje zdanie na ich temat spadło jeszce barziej :D

Dlatego, w wielu "sklepach" skladajacych komputery na szis plycie Asrock, klienci sa czestymi klientami w sprawie: ze nie dziala...
Nie lubie jak ktos cos namiesza samemu /np. dolozy ram/ a potem sie dziwi ze widzi niebieski ekran...

Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne....



Ja mam asrocka i kupa znajomych tez i nikt sie nie skarzyl :119:

Co w nich jest nietak? Poza tym ze kosztuja 1/3 ceny dobrych butow :)Tyz mam ASrocka bo był najtańszy, i był cacy przez 2 lata

Simmek
18-02-06, 10:11
Jak do samochodu nalejesz ropy zamiast benzyny to tez sie tak bedziesz dziwił??? :)Taaaa piękne porównanie :d Czy w instrukcjii obsługi plytROCk jest napisane "nie wsadzaj ramu firmy XXX i dzwięku YYY? :D


Nie ale w instrukcji czesto pisze:
- pamieci sa obslugiwane do magistrali XXX, ale jedynie na pierwszym banku, przy wlozeniu do drugiego, czestotliwosc obnizy sie do YYY...
- Karta agpx8 niekoniecznie bedzie dzialac prawidlowo... na plycie agp4
- plyta obsluguje dyski powyzej 20 GB, w przypadku mniejszych moga wystepowac bledy

- Karta dzwiekowa SB Live do prawidlowego /na niekturych plytach glownych/ dzialania wykorzystuje przerwanie 05, kture nie moze byc dzielone z innymi urzadzenniami..

DZIADZIA
18-02-06, 10:13
Jak do samochodu nalejesz ropy zamiast benzyny to tez sie tak bedziesz dziwił??? :)Taaaa piękne porównanie :d Czy w instrukcjii obsługi plytROCk jest napisane "nie wsadzaj ramu firmy XXX i dzwięku YYY? :D


Nie ale w instrukcji czesto pisze:
- pamieci sa obslugiwane do magistrali XXX, ale jedynie na pierwszym banku, przy wlozeniu do drugiego, czestotliwosc obnizy sie do YYY...
- Karta agpx8 niekoniecznie bedzie dzialac prawidlowo... na plycie agp4
- plyta obsluguje dyski powyzej 20 GB, w przypadku mniejszych moga wystepowac bledy

- Karta dzwiekowa SB Live do prawidlowego /na niekturych plytach glownych/ dzialania wykorzystuje przerwanie 05, kture nie moze byc dzielone z innymi urzadzenniami..Ja nie miałem nic takiego w instrukcjii swojej, może teraz tak robi±

Simmek
18-02-06, 10:19
Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne.... a nigdy niezdarzylo ci sie ze cos sie walilo bez powodu ?

Tak po zastanowieniu: NIE zawsze jednak jest przyczyna, a komputery sklada sie na "potrzeby uzytkownika" chcesz miec dobry PC musisz wladowac kase, a podstawa jest niezla plyta glowna, no chyba ze to ma byc konsola do netu na przyklad...

[ Dodano: 18-02-2006, 10:39 ]


Ja mam asrocka i kupa znajomych tez i nikt sie nie skarzyl :119:

Co w nich jest nietak? Poza tym ze kosztuja 1/3 ceny dobrych butow :)Tyz mam ASrocka bo był najtańszy, i był cacy przez 2 lata[/quote]


Sorki enemigo za skasowanie posta, ale nie wiem jak przywrycic :10:
jest wiele na nie, w przypadku gdy cos konkretnego ma smigac, /np. baza danych 10 000 rekordow w lanie/
Karta SCSi na PCI...
Karta tv zadziala po wylaczeniu zintegrowanej muzyki...

Ale jesli komputer ma byc na 2 lata, i nikt nie wymysli, ze w tym czasie potrzebuje np: 2xcom to jest oki... a za 2 lata do kosza, a np: moj 1 komputer dziala do dzis :)

SaiykoPat
18-02-06, 13:52
Ale jesli sie wszystko przemysli i odpowiednio dobierze elementy to nie ma prawa... cos byc niekompatybilne.... a nigdy niezdarzylo ci sie ze cos sie walilo bez powodu ?

Tak po zastanowieniu: NIE zawsze jednak jest przyczyna, a komputery sklada sie na "potrzeby uzytkownika" chcesz miec dobry PC musisz wladowac kase, a podstawa jest niezla plyta glowna, no chyba ze to ma byc konsola do netu na przyklad...

a nigdy nie miales ze niewykrywalo dysku, mimo ze zworki i inne takie ustawione prawidlowo a po zamianie tasmy na 2 identyczna nagle zaczynal dzialac? albo ze cos nie dziala a za 16 razem nagle zaczynalo mimo ze nic nie zmieniles? taka zlosliwosc rzeczy martwych? :124:

katsiu
18-02-06, 14:59
że mog± być tzw. konflikty sprzętowe że co¶ do siebie nie pasuje i psuje kompa, że to jest bardzo często itd. NIe ufam mu za gros :d jest co¶ takiego?

[np twierdzi ze jak u siebie wyj±ł karte dzwiękow± to mu komp zapierd.ala jak miło a wczesniej nie działał :loser:]
moge Ci pokazać archiwum z gg. ja mu to mówiłem... :| to prawda, u mnie moge Ci pokazac co sie dzieje jak sie zamieni sloty od roznorakich kart... u mnie jak dysk zapniesz do innej ta¶my to nie działa więc wiesz... nie ¶miej sie z tego co powtarza franz po mnie ;)

[ Dodano: 18-02-2006, 15:05 ]


NIe ufam mu za gros

A kto ufa ? :) Nigdy nie miałem żadnych konfliktów sprzętowych to jaka¶ bujda
albo masz laptopa i masz jak pogrzebać przy sprzęcie albo nie miałe¶ z nim za dużo wspólnego... uwierz że tak jest

DZIADZIA
18-02-06, 22:35
Kat¶ masz chu.joze a nie PC :D Zreszta ja nie mam co mówić, nie? Z miom pc... :D Franz to palant ;)

Simmek
18-02-06, 22:55
a nigdy nie miales ze niewykrywalo dysku, mimo ze zworki i inne takie ustawione prawidlowo a po zamianie tasmy na 2 identyczna nagle zaczynal dzialac? albo ze cos nie dziala a za 16 razem nagle zaczynalo mimo ze nic nie zmieniles? taka zlosliwosc rzeczy martwych? :124:


Chodzi ci o zasilacz w moim PC ? To nie jest dziwne po prostu ma przebicie gdzies i sie wylancza raz w tygodniu bez "powodu" nie chce mi sie tego robic...

a - tasma byla wadliwa?
u mnie nie ma czasu nawet na trzeci test jesli cos nie dziala...

Juz tyle tych PC robilem ze widzialem duzo glupich rzeczy, ale jakos nie bylo takiego, abym nie zdiagnozowal co jest nie tak., czasami jest to banal /zasilacz 300 watt a w kompie 4 nowe prodazerne dyski/, ale czasami trzeba wszystko rozkrecic na podzespoly bazowe na stole w kuchni i lepiej pomyslec.

Juz nawet pod wszystkie srubki mocujace podkladam izolacje z gory i z dolu tak na wszelki wypadek :)

katsiu
19-02-06, 04:25
Kat¶ masz chu.joze a nie PC :D Zreszta ja nie mam co mówić, nie? Z miom pc... :D Franz to palant ;)
kto ma ch.ujoze to ma, nie badz taki madry ;>

ełe piotru¶
19-02-06, 06:25
kat¶ czy twój pece robi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajeb po odpaleniu?

whatever
20-02-06, 03:43
mnie tak zaczal wnerwiac stary komp, ze z niego zrezygnowalem. sprzet sie gryzl na bank, bo po formacie dzialal jakis czas a pozniej mu sie pieprzylo pod kopuł± i znow to samo