PDA

Zobacz pełną wersję : uczulenie czy jaki....



Slonzok
13-02-06, 19:42
Ostatnio wysypeja mi sie na twarzy i mostu mi sie czerwone plamy :| cos ala bardzo wysuszona skura, byłem u dermatologa ale ten szajs co mi dała nie pomga :(

Załączam foto: http://www.kapelusz.pl/~kajak/fotki/piotrek.jpg

Może zna ktos jakiś dobry sposób, albo miał kiedys coś podobnego?

Nazwisko
13-02-06, 20:30
To ja czekam na odpowiedzi, mysle ze bedzie wesoło... :D

Slonzok
13-02-06, 21:16
Moim zdanie to wcale nie jest śmieszne, nie widze tu powodu do smiechu.

k0573k
14-02-06, 06:50
fajnie by blo jak by fotka weszla a nie blad heh trudno

Slonzok
14-02-06, 11:00
fajnie by blo jak by fotka weszla a nie blad heh trudno

Jaki błąd ci sie wyświetla? Mnie wchodzi bez problemu :)

k0573k
14-02-06, 15:42
Nie można odnaleźć zdalnego serwera

http://www.kapelusz.pl/~kajak/fotki/piotrek.jpg taki wlasnie mi sie wyswietla

arcz
14-02-06, 15:45
normalnie mi sie otwiera to zdjęcie

k0573k
14-02-06, 16:03
jestem odmiencem no cuz moze je ktos na forum wstawi to wreszcie je zlukam

Nazwisko
14-02-06, 16:23
Moim zdanie to wcale nie jest śmieszne, nie widze tu powodu do smiechu.
No fakt ja narazie tez niewidze tu nic smiesznego, byłem pewien ze którys z szanownych forumowiczów wygłosi jakąś niezwykle trafna diagnoze nawiazujac oczywiscie do zrealizowanego niedawno marzenia erotycznego..

Slonzok
14-02-06, 20:28
Moim zdanie to wcale nie jest śmieszne, nie widze tu powodu do smiechu.
No fakt ja narazie tez niewidze tu nic smiesznego, byłem pewien ze którys z szanownych forumowiczów wygłosi jakąś niezwykle trafna diagnoze nawiazujac oczywiscie do zrealizowanego niedawno marzenia erotycznego..

A co oczekiwałes komentarza w stylu: "Jak taki <potworek> mógł spełnic swoją fantazje"?
Niektóre kobitki patrza na wnetrze nie tylko na wyglad.
Poza tym mój wygląd zrekompensowałem jej moimi umiejetnościami :D

Nazwisko
14-02-06, 20:39
Aaaaa "slonzok" za kogo ty mnie masz, sa gusty i gusciki ,mi sie nie musisz podobac wystarczy ze podobasz sie tej jednej jedynej.....
Czego oczekiwałem ??? ..
ze pojawi sie lista chorób wenerycznych , na które mozna zapasc jak sie idzie z nieznajomą do łóżka. :)

Slonzok
14-02-06, 20:52
Aaaaa "slonzok" za kogo ty mnie masz, sa gusty i gusciki ,mi sie nie musisz podobac wystarczy ze podobasz sie tej jednej jedynej.....
Czego oczekiwałem ??? ..
ze pojawi sie lista chorób wenerycznych , na które mozna zapasc jak sie idzie z nieznajomą do łóżka. :)

Jeśli cie uraziłem to sorki, ale czasem ludzie dają takie posty że aż szkoda słów :)
Co do tej dziewczyny, nie była mi ona taka nieznana, przez pewnem czas klikaliśmy na gg, a co do chorób wenerycznych.....no cóz nie boje się, od czegoś są gumki :)

Nazwisko
14-02-06, 20:54
no cóz nie boje się, od czegoś są gumki
:D tys prowda

sint
14-02-06, 21:39
po pierwsze przenioslem ten temat do dzialu medycyna bo bardziej tutaj pasuje. A po 2 to napisz cos wiecej o tych swoich plamach. Swedza? bola? cos nagle zmieniles w odzywianiu? w stylu zycia? nie wiem. Na tym zdjeciu nic nie widac a z opisu niewiele wynika :( poza tym co Ci przepisal dermatolog? podaj nazwe

Dark Tidus
14-02-06, 21:57
na zdjeciu mozna zobaczyc najwyzej lekko zaczerwieniona skore, a tekie cos to moze byc od wszystkiego...