PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sie siec....



Activman
29-09-05, 23:57
jest najbardziej atrakcyjna, jezeli chodzi o ogólny koszt eksploatacji(rozmowy itp)?

kamikadze
19-10-05, 17:09
era najlepsze telefony tanie rozmowy najlepszy zasięg

stuff
19-10-05, 17:19
era najlepsze telefony tanie rozmowy najlepszy zasięg
masz racje era w tej chwili najlepsza jest ma dobre promocje ja mam w plusie i nie jestem zadowolony musze sobie na ere zamienic.

Dark Tidus
19-10-05, 17:21
ja jestem w erze kilka lat i jest spoko, teraz biore tak-taka...

kamikadze
20-10-05, 21:17
a ja mam heyah i jest totalnie zajebiste

Jacina
01-11-05, 11:43
Hehe, ciekawe co powiesz jak ci karta padnie, jak skończy Ci się limit na karcie i nie doładujesz jej bez pomocy netu, bądź innej karty heyah, pozatym spróbuj się dodzwonić do biura obsługi, niech ci wyślą ustawienia MMS, bądź cokolwiek innego. Heyah, to najgorsze możliwe do wyboru gówno. No może drugie od końca, zaraz po SamiSwoi...

Jedyny pozytywny aspekt wejścia wirtualnych operatorów typu Heyah, był znaczny spadek cen na połączenia. I to jest fakt niezaprzeczlny.

Dark Tidus
01-11-05, 15:18
no fakt, przez 2 tygodnie mialem heyah zanim mi nie aktywawali taktaka i za nic nie moglem skonfigurowac maila, wapa, gprsa i mmsow... smsy przysylali i po c.huju nic dalej nie dziala...

kamikadze
07-11-05, 20:04
Hehe, ciekawe co powiesz jak ci karta padnie, jak skończy Ci się limit na karcie i nie doładujesz jej bez pomocy netu, bądź innej karty heyah, pozatym spróbuj się dodzwonić do biura obsługi, niech ci wyślą ustawienia MMS, bądź cokolwiek innego. Heyah, to najgorsze możliwe do wyboru gówno. No może drugie od końca, zaraz po SamiSwoi...

Jedyny pozytywny aspekt wejścia wirtualnych operatorów typu Heyah, był znaczny spadek cen na połączenia. I to jest fakt niezaprzeczlny.
Bullshit
Poza tym nie sądze żeby mój siemens c35i obsługiwał MMSy i gprsu też nie mam więc leje na to ciepłym porannym moczem :8:

Jacina
08-11-05, 21:15
To wolny kraj, każdy może lać ciepłym porannym moczem na co chce. Ale to nie zmienia faktu, że wirtualni operatorzy są o kant dupy rozbić.

Simmek
08-11-05, 22:05
To wolny kraj, każdy może lać ciepłym porannym moczem na co chce. Ale to nie zmienia faktu, że wirtualni operatorzy są o kant dupy rozbić.

Na karty pre paid? Mysle ze heyah jest dobra do normalnego uzywania telefonu, wystaczy strona netowa...

sztetke
08-11-05, 22:14
a w simplusie da sie doalowac telefon przez neta ? (jakis przelew czy cos w tym typie) ,nie znam sie.

kamikadze
09-11-05, 15:18
No jasne wkońcu teraz wszystko sie da musisz tylko wejść na odpowiednią stronkę wpisać swój numer telefonu i płacisz przelewem, jeśli masz jakiekolwiek konto w banku internetowym to tam też powinna być taka opcja

Jacina
09-11-05, 16:33
A Simplusa można doładować nawet w bankomacie.

wieśniak
09-11-05, 16:49
Hehe, ciekawe co powiesz jak ci karta padnie, jak skończy Ci się limit na karcie i nie doładujesz jej bez pomocy netu, bądź innej karty heyah, pozatym spróbuj się dodzwonić do biura obsługi, niech ci wyślą ustawienia MMS, bądź cokolwiek innego. Heyah, to najgorsze możliwe do wyboru gówno. No może drugie od końca, zaraz po SamiSwoi...

Jedyny pozytywny aspekt wejścia wirtualnych operatorów typu Heyah, był znaczny spadek cen na połączenia. I to jest fakt niezaprzeczlny.


Dziwne,ja mam hejah prawie od początku i nie miałem w/w kłopotów
-jak limit na karcie się skończyl to tylko raz miałem kłopot z doładowaniem na ok 50 ktore doladowywałem.
-z dodzwonieniem to nie wiem bo nie dzwoniłem
-z ustawieniami tez nie ma kłopotu,wchodzisz na stronke do samoobslugi i masz.

Kiedyś wkurzające było to jak na 10 dni przed końcem wazności karty zanim cie połączyło jakaś baba nawijala przez pół minuty ale już tego nie ma.

Nie komentuje czy jest lepsza od innych bo innych na karte w ostatnim czasie nie miałem a co do abonamentu to kiedyś miałem ere i też bylem zadowolony

Jacina
09-11-05, 22:27
Wieśniak ja nie mówię z własnego doświadczenia, tylko z doświadczenia z ludźmi którzy używają. Moja praca to komórki, simlocki, karty, akcesoria... Z Heyah jest najwięcej problemów, nie wiem, może dlatego, że dużo tego gówna mimo wszystko się sprzedaje. Ja odradzam ludziom.

wieśniak
10-11-05, 07:52
Napisz lepiej czy można ściagnąc simmlocka z sonny ericssona t-300 za pomocą kodów bez kabla podobnie jak z większości nokii czy simmensow :)