PDA

Zobacz pełną wersję : karykatura proroka



sztetke
05-02-06, 21:26
tak czytam i syf sie straszny zrobi,a glupia rzeczpospolita przedrukowala to w ramach protestu,dlaczego nie publikowali tych gowien nieznalskiej jak ja pozwali za obraze uczuc religijnych.

Nazwisko
05-02-06, 21:42
Jak rozwala jakiegos naszego chłopaka w Iraku to powinni podziekowac naczelnemu RZ, powinni teraz posłac ciula tam w delegacje .
Pozatym tez mnie wkurwia jak ktos obraza moje uczucia religijne...

sztetke
05-02-06, 21:44
ja nie mam uczuc religijnych ,ale potrafie zrozumec ,ze inni maja i nie powinno sie jaj robic takich,choc w sumie sam "swoja" religie lubie obrazac,a w szczegolnosci kaplanow

wieśniak
05-02-06, 21:54
Rz wg.ich redaktora chciala byc solidarna z innymi europejskimi gaetami tylko zastanawiam sie po co? Ja odnosze wrazenie ze nie o solidarność jej chodziło a o reklame własnej "dupy",nie potrzebna prowokacja.
Tak jak napisal nazwa ,jak gdzies w swiecie albo nawet u nas jakis zdesperowany arab podłoży bombe albo kogos zasztyletuje to dopiero jeden gryzipiórek z drugim pomyśli co zrobił tak jak pomyslał szef gazety duńskiej który stwierdził ze gdyby wtedy wiedział do czego to doprowadzi nigdy by tych karykatur nie zamiescił.
A swoją drogą to ci arabi mają nieźle w deklach naje_bane,przez taką blachostke robic takie zadymy.

STERN
05-02-06, 22:50
muzułmanie maja racje w tej sprawie

tibor69
05-02-06, 22:59
Rz chciało sprzedać więcej egzemplaży.

Goerres
06-02-06, 01:05
ja nie mam uczuc religijnych ,ale potrafie zrozumec ,ze inni maja i nie powinno sie jaj robic takich,choc w sumie sam "swoja" religie lubie obrazac,a w szczegolnosci kaplanow
nigdy tego nie pisalem, ale popieram cie sztetke :). (choc obraza "uczuc" religijnych to moja profesja)

sztetke
06-02-06, 08:10
nastepna ciekawostka
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3149042.html

hy,szkoda,ze 2 milicjantow z policji religijnej nie poszla i nie zkonfiskowala sobotniego nakladu rzeczpospolitej

k0573k
06-02-06, 08:25
niektorym to sie nudzi ja pierdole

Vito Andolini
06-02-06, 08:56
a nasze gazety hucza tylko o jednym , ze wczoraj w Turcji 16 letni fanatyk religijny zastrzelil ksiedza podczas modlitwy , jeszcze jak uciekal z kosciola to krzyczal : allah jest wielki . czuje ze sie szykuje jakas zadyma ...

k0573k
06-02-06, 09:00
a nasze gazety hucza tylko o jednym , ze wczoraj w Turcji 16 letni fanatyk religijny zastrzelil ksiedza podczas modlitwy , jeszcze jak uciekal z kosciola to krzyczal : allah jest wielki . czuje ze sie szykuje jakas zadyma ... bedzie rozpierducha jak chu,,j

[ Dodano: 06-02-2006, 09:00 ]
a jk by rabina jakiegos zabil to by sie zydowska ameryka wt5racila :D

juSta
06-02-06, 13:35
ech co za idioci, jakby nie wiedzieli, co się działo po wydrukowaniu karykatury w duńskiej gazecie, faktycznie
czuje ze sie szykuje jakas zadyma ...

switas
06-02-06, 13:53
ktos maw ogole fotki tych karykatur ?

Nazwisko
06-02-06, 15:25
ktos maw ogole fotki tych karykatur ?
eno switas co ty chcesz zeby nam araja sprzatneli???

switas
06-02-06, 16:29
heh, link choc jakis na PW zeby nie bylo ze na DoFo wisza zdjecia ...

sztetke
06-02-06, 18:08
tu masz kilka ,a moze nawet wszystkie
http://nowaeuropa.pl/mahomet/

switas
06-02-06, 19:04
thx

tibor69
06-02-06, 21:57
W sumie czegoś gorszego spodziewałem się po tych obrazkach. W "Nie" i "Fakty i mity" ostrzejsze są nt. polskiego kleru.

SaiykoPat
06-02-06, 22:27
problem jest w tym ze oni mentalnie zatrzymali sie w jakims XV w.

Selena
07-02-06, 13:36
W sumie czegoś gorszego spodziewałem się po tych obrazkach. W "Nie" i "Fakty i mity" ostrzejsze są nt. polskiego kleru.

Nie watpliwe iz sa moze gorsze,ale to Polacy sami osmieszaja swoja religie.

I nie ma tu nic do rzeczy jak napisal SaiykoPat kiedy kto sie zatrzymal mentalnie. Chodzi tutaj o arogancje i brak szacunku Dunczykow do innych nacji i religii. Jestem pewna,ze gdyby muzulmanie wydrukowali takie obrazki z Jezusem tez by to wstrzasnelo swiatem.

wieśniak
07-02-06, 13:44
Jestem pewna,ze gdyby muzulmanie wydrukowali takie obrazki z Jezusem tez by to wstrzasnelo swiatem.

Za pewne tak by się stało ale wątpie abyśmy my jako katolicy protestowali w ten sam sposób jak muzułmanie.Istnieją przeciez bardziej cywilizowane metody protestu nie te obecne.

juSta
07-02-06, 13:53
my jako katolicy protestowali w ten sam sposób moherowe berety pewnie by wpadły w czarną rozpacz

SaiykoPat
07-02-06, 13:54
Nie watpliwe iz sa moze gorsze,ale to Polacy sami osmieszaja swoja religie. oni w duzej wiekszosci sa ateistami, wiec nie obrazaja swojej religii tylko czyjas
I nie ma tu nic do rzeczy jak napisal SaiykoPat kiedy kto sie zatrzymal mentalnie. ma to do rzeczy ze w "cywilizowanym" swiecie jaki wszyscy znamy niekara sie smiercia bluzniercow, no moze w Polsce wsadzamy ich do wiezienia

Shandor
07-02-06, 18:49
miałam dzisiaj przyjemność rozmawiać z Tatarem, wiózł nas taksówką na prześluchanie, bardzo sympatyczny pan, rozmawialiśmy na temat tych obrazków. On powiedział, że nie powinno tak się tego nagłaśniać, że jego znajomi (zaznaczam, że jest ostro praktykujący) też tak uważają. Nie ma z czego robić afery, przeczekać... a poza tym opowiadał mi, że przyjechał do nich nauczyciel religii, ale postanowili pozbyć się go, bo wkładał ich dzieciom do głowy jakieś głupoty, że oni nie tolerują wykładni religii wg arabów, a ten gość tam studiował... powiedział, że on, jego rodzina, bliscy - wyznają niby tą samą religię co tam na wschodzie, ale inaczej ją wykładają... wogóle bardzo ciekawie mówił, tylko dzisiaj nie mam ochoty na opowieści.

sztetke
07-02-06, 19:20
a ten nauczyciel to polski muzulmanin byl ,czy jakis z arabii ?
w ogole jacy sa ci nasi muzulamnie,naprawde nie pija alkoholu ?

Shandor
07-02-06, 19:24
nauczyciel był polakiem ale tam pojechał na studia, nie podobało się naszej gminie Tatarów to jak dzieci nauczał... i go pogonili :) cyli to dobrzy ludzie są...

a jeśli chodzi o alkohol, to ten pan czasami pije, ale nie nadużywa, mówi, że mu alkohol nie służy :)

moja kierowniczka ma koleżankę Tatarkę, czasami przynosi nam coś smacznego, mają zajebistą kuchnię, mieszkam na terenie gdzie jest wielu Tatarów, żaden mi jeszcze krzywdy nie zrobił, a od kiedy pracuję w Sądzie (prawie osiem lat) ani jeden nie miał u nas sprawy... więc chyba to porządne jednostki, nie mamy też tutaj alkoholików, narkomanów, itp tatarów...

ełe piotruś
09-02-06, 07:14
tak czytam i syf sie straszny zrobi,a glupia rzeczpospolita przedrukowala to w ramach protestu,dlaczego nie publikowali tych gowien nieznalskiej jak ja pozwali za obraze uczuc religijnych.


a te geje sie plują o to już blisko 5 dni choler no, koran zabranioa robic se jaj z machometa ale równiez uczy miłosci i wybaczenia. a gdzie ono jest? jak islamisci palą i rzucają w ambasady szitem? te debile wierza w to co im jest wygodnie

Papla
14-02-06, 12:20
O kụrwa, az rzygac sie chce czytajac wypociny zgrai infantylnych patalachow i swietojebliwych dziewic. Kiedy wy wreszcie przestaniecie myslec kategoriami z tego popieprzonego zascianka polska zwanego, i otworzycie w koncu te zaplesniale slepka pokryte pajeczyna ignorancji i zaczniecie widziec to, co oczywiste.

Az mnie skreca jak czytam teksty dyzurnego kretyna dofo i jego genialne "jak gdzies w swiecie albo nawet u nas jakis zdesperowany arab podłoży bombe albo kogos zasztyletuje to dopiero jeden gryzipiórek z drugim pomyśli co zrobił" - do kụrwy nedzy, niedorozwiniety pitolu, w imieniu allaha bomby wybuchaja codziennie, tak samo jak wybuchaly przed i tak samo jak beda wybuchaly po wydrukowaniu paru obrazkow. I chụja ma znaczenie co zrobi polska prasa, a przeprosiny jednego marciniaka kụtasa z drugim nie zmienia decyzji nastepnego oszoloma, ktory z okrzykiem "allahu akhbar" bedzie wyciagal zawleczke granatu w autobusie do telawiwu.

Oczywiscie, jak mozna obrazac cudze uczucia religijne.. jaaaasne. Nikt kụrwa nie pomysli ze nazwanie ojca rydzyka chụjem w maybachu, jankowskiego gdanskim pedalem moze obrazic uczucia jakiegos moherowego beretu. Rownie dobrze jak nikt kurwa nie pomysli ze gdy rydzyk pierdoli na antenie a jankowski na plebanii to uczucia kobiety po aborcji tez moga byc urazone. Jedyna roznica polega na tym, ze nawet wam do lba nie przyjdzie zeby wziasc kije i siekiery i podpalac siedzibe gazety wyborczej czy radiostacji, pobic na ulicy chinskiego kucharza czy ruskiego. A to tylko dlatego, ze instynktownie (w koncu o w pelni swiadome zachowanie was nie posadzam) nie jestescie na tyle pojebani i rozumiecie dystans miedzy tym co jest do zaakceptowania a co nie. A to tylko dlatego, ze nikt nie wpajal wam od dziecka nienawisci do wszystkiego i wszystkich ktorzy nie wyznaja jedynej slusznej wiary w jedynego allaha i mahometa ktory jest jego prorokiem. Nigdy nie slyszeliscie ze "oni" to nie ludzie lecz zwierzeta, ktore gdy odmowia przejscia na religie milosci i pokoju, jedynego islamu, nalezy zabic bez litosci.

Szczegolnie wzruszajace sa teksty nastepnej nawiedzonej, ktora choc nie wie, to jednak bez najmniejszego zawachania (i zastanowienia) twierdzi "Jestem pewna,ze gdyby muzulmanie wydrukowali takie obrazki z Jezusem tez by to wstrzasnelo swiatem." Och
kobieto, jak ty malo wiesz, a jeszcze mniej rozumiesz. Mieszkasz moze na "zachodzie" ale i tak sie niczego nie nauczylas.

Nic dziwnego, ze tuz po nawiedzonej znowu dyzurny kretyn musi cos pierdolnac w rodzaju "Za pewne tak by się stało ale wątpie abyśmy my jako katolicy protestowali w ten sam sposób jak muzułmanie" - chuja bysmy protestowali. Zaden polityk, zadna gazeta, zadna telewizja i zadne radio nie poruszy sprawy "antychrzescijanskich" i "antyzydowskich" karykatur, a to tylko dlatego, ze NAS to nie rusza, oraz dlatego ze takie sprawy sa codziennoscia u jebanych arabow, jeden rysunek wiecej, jedna bombka wiecej, jeden zarzniety amerykanin wiecej.. co za roznica.

Masz, specjalnie dla ciebie pare rysuneczkow. Szczegolnie podoba mi sie ten ze swietej pamieci Karolem W. ktory przez ostatnie dwadziescia lat operowal pod pseudonimem "papiez" aka "JP2". Och, juz widze szczere oburzenie i nienawisc ... w stosunku do arabow ktorzy rysowali i drukowali te "paszkwile".. alez skad, pierwsza mysl ktora przyszla ci do glowy to "ale skụrwysyn z tego papli", co tylko ilustruje sposob myslenia zasciankowego polaczka


I nawet nie wiecie ze to, przeciwko czemu protestujecie to demokracja, wolnosc slowa, wolnosc wyrazania opinii. Moze zrozumiecie, a moze nie, ze gowno mnie obchodza rysunki, czy to za, czy tez przeciw, moge sie z nimi zgadzac, moge sie z nimi nie zgadzac, ale na pewno popre prawo kazdego do tego, zeby wyrazic swoja opinie. A tego te kurwy islamskie nie potrafia, a polaczyny im wtoruja w swym oburzeniu jakto mozna cos takiego..itd itp. Czy jak wam pluja w twarz to tez wycieracia i mowicie ze deszczyk pada?

No ale skad wy to macie wiedziec, co to jest wolnosc i demokracja, wszak to sa przeciez pojecia obce w rzeczypospolitej numer ...ktory to juz numer wam kaczor wykrecil?.

Przeciez te "karykatury" (kurwa, to sa bardzo, bardzo niewinne obrazki) niby obrazaja uczucia religijne tych wspanialych muzelmanow, tych honorowych wojownikow mahometa, ktorzy w imie pokoju i milosci podrzynaja gardla niewiernym.

Gdzie do chuja jest napisane ze nie mozna uwidaczniac podobizny tego chụja mahometa ktory rznal swoja szescioletnia zone Aishe? To jest nastepny kurewsko zaklamany wymysl pierdolonych arabow, bo obrazow mahometa jest od cholery i ciut ciut. Szczegolnie fajne sa te, gdzie po kolana broczy w krwi zabitych "niewiernych". A jak bedziecie dalej tak bredzic jak bredzicie, to niedlugo sami bedziecie do nich dolaczycie.

Allah akhbar i chụj mu w brudna owlosiona smierdzaca dụpe.

PS. przynajmniej kilka osob wie.

14-02-06, 12:25
Co oni chcą od tych karykatur przeciez nie są takie złe nawet uśmiechnąć się można przy co niektórych karykaturach i o co tyle krzyku niewiem......

Vito Andolini
14-02-06, 12:27
powinienes przemawiac z ambony ..... :32:

Papla , czy ty jeszcze nie wiesz ze to tylko kwestia dni? karykatury byly tylko pretekstem , zobaczysz juz nie dlugo , beda mordowac nas bez pretekstu . na chwile obecnej sytuacji nie da sie pogodzic Islamu i Jezusa , wojna to tylko kwestia czasu
takie jest moje zdanie .

14-02-06, 12:30
powinienes przemawiac z ambony ..... :32:

Papla , czy ty jeszcze nie wiesz ze to tylko kwestia dni? karykatury byly tylko pretekstem , zobaczysz juz nie dlugo , beda mordowac nas bez pretekstu . na chwile obecnej sytuacji nie da sie pogodzic Islamu i Jezusa , wojna to tylko kwestia czasu
takie jest moje zdanie .


To fajnie wróce do woja i postrzelam sobie oraz skope kilku muzełmanów tak jak żołnieże Brytyjscy ale bedzie zabawa :D:D:D:D:D nareszcie coś się będzie działo wtym porypanym kraju........... :yaho:

No i ładna pensyjka bedzie co miesiąc + za stopień na okok około 4tyś zł :D

Vito Andolini
14-02-06, 12:38
To fajnie wruce do woja i postrzelam sobie oraz skope kilku muzełmanów tak jak żołnieże Brytyjscy ale bedzie zabawa nareszcie coś się będzie działo wtym porypanym kraju...........

No i ładna pensyjka bedzie co miesiąc + za stopień na okok około 4tyś zł

jak wybuchnie wojna , wiesz co sie bedzie dzialo ? caly swiat muzulmanski wyruszy na nas , pikus
z 2 strony mamy jebnietych chinczykow a to juz nie pikus...

1. jest nas za duzo na swiecie , potrzebna exterminacja
2. albo oni nas albo my ich
http://www.chairforce.com/easy-chair/funny-photos/hires/maxim-vs-arab.jpg

ełe piotruś
14-02-06, 13:17
powinienes przemawiac z ambony ..... :32:

Papla , czy ty jeszcze nie wiesz ze to tylko kwestia dni? karykatury byly tylko pretekstem , zobaczysz juz nie dlugo , beda mordowac nas bez pretekstu . na chwile obecnej sytuacji nie da sie pogodzic Islamu i Jezusa , wojna to tylko kwestia czasu
takie jest moje zdanie .

no i racja pretekst sie im trafił bardzo dobry, ale wiadomo nie od dziś ze w głowach mają nasrane i zabijają bez pretekstu niby w imie wiary.

wieśniak
14-02-06, 14:22
Nic dziwnego, ze tuz po nawiedzonej znowu dyzurny kretyn musi cos pierdolnac w rodzaju "Za pewne tak by się stało ale wątpie abyśmy my jako katolicy protestowali w ten sam sposób jak muzułmanie" - ptaka bysmy protestowali. Zaden polityk, zadna gazeta, zadna telewizja i zadne radio nie poruszy sprawy "antychrzescijanskich" i "antyzydowskich" karykatur, a to tylko dlatego, ze NAS to nie rusza, oraz dlatego ze takie sprawy sa codziennoscia u jebanych arabow, jeden rysunek wiecej, jedna bombka wiecej, jeden zarzniety amerykanin wiecej.. co za roznica.

Z obrzydzeniem ale jednak przeczytałem te wypociny.
Napletek a czy mówią ci cos reakcje polaków na publikacje Machiny która przedstawila zniekształcony portret Matki Boski ? Pewnie nie a wiec ci powiem ze reakcja byla natychmiastowa i bardzo głosna,nawet reklamodawcy z tej lewicowej prasy natychmiast wycofali swoje reklamy wiec nie pierd_ol ze nie byłoby zadnej reakcji,chyba ze miałes na myśli przydupasów Urbana.


Co do reszty artykułu ponownie pokazałeś swoje zacofanie i kompleksy jakie posiadasz,lecz się łajzo. :91:

tibor69
20-02-06, 13:17
Nic dziwnego, ze tuz po nawiedzonej znowu dyzurny kretyn musi cos pierdolnac w rodzaju "Za pewne tak by się stało ale wątpie abyśmy my jako katolicy protestowali w ten sam sposób jak muzułmanie" - ptaka bysmy protestowali. Zaden polityk, zadna gazeta, zadna telewizja i zadne radio nie poruszy sprawy "antychrzescijanskich" i "antyzydowskich" karykatur, a to tylko dlatego, ze NAS to nie rusza, oraz dlatego ze takie sprawy sa codziennoscia u jebanych arabow, jeden rysunek wiecej, jedna bombka wiecej, jeden zarzniety amerykanin wiecej.. co za roznica.

Z obrzydzeniem ale jednak przeczytałem te wypociny.
Napletek a czy mówią ci cos reakcje polaków na publikacje Machiny która przedstawila zniekształcony portret Matki Boski ? Pewnie nie a wiec ci powiem ze reakcja byla natychmiastowa i bardzo głosna,nawet reklamodawcy z tej lewicowej prasy natychmiast wycofali swoje reklamy wiec nie pierd_ol ze nie byłoby zadnej reakcji,chyba ze miałes na myśli przydupasów Urbana.


Co do reszty artykułu ponownie pokazałeś swoje zacofanie i kompleksy jakie posiadasz,lecz się łajzo. :91:

Z tego co pamiętam to chyba nikt się nie wysadził w powietrze z powodu tej okładki ani nie namawiał do podżynania gardeł czytelnikom Machiny.
Swoją drogą czytam te tematy o islamie itp i mi się łezka kręci w oku. Przypominam sobie, jak jeszcze na NKT broniłem muzułmanów i obruszałem się na nazywanie ich brudasami itp. Od tej pory jednak trochę mi się patrzenie na ten problem zmieniło. W dalszym ciągu jestem daleki od generalizowania i wrzucania wszystkich wyznawców Allaha do jednego worka. Zaczynam jednak dostrzegać, że konflikt cywilizacji coraz bardziej się zaostrza. Zapewne większość muzułmanów to pokojowo nastawieni i tolerancyjni ludzie. Nie zmiena to jednak faktu, że wciąż są miliony zacofanych i pogrążonych w ciemnocie ludzi (wśród wyznawców każdej religi). A ludzie tacy są bardzo podayni na manipulację i ślepi na racjonalne argumenty. Pic polega na tym, że w cywilizacji zachodniej trzyma ich w ryzach prawo (nie doszukiwałbym się wyższości moralnej) a w krajach islamskich często prawo jest podrzędne względem prawa religijnego. Jak się już takich fanatyków uaktywni (czego przykładem może być ta sztucznie wywołana "afera" z podobiznami) to do konfliktu na większą skalę prosta droga. Wystarczy żeby gdzieś w Europie/USA/Australii policja/wojsko odpowiednio krwawo stłumiła wybryki protestujących i reszta sama się potoczy. Nastąpią coraz ostrzejsze akty odwetu i spirala się nakręci. Jak emocje sięgną zenitu, to nikogo nie będzie interesowało jak bardzo radykalny i wrogo nastawiony jest wyznawca danej religii. Będzie tylko podział "My i Oni" i nic pośredniego.

wieśniak
20-02-06, 14:32
Z tego co pamiętam to chyba nikt się nie wysadził w powietrze z powodu tej okładki ani nie namawiał do podżynania gardeł czytelnikom Machiny.

Przeciez o tym napisałem ze MY (polscy katolicy) wybieramy inne formy protestu,a towarzysz papla sie przypieprzył ze MY (nie on) wogóle byśmy nie protestowali,natomiast w rzeczywistości (nie napleta) reakcja NAS ( katolików) na takie bluźnierstwa jest natychmiastowa,oczywiście w spoób cywilizowany ,nie zawsze przez napleta zrozumiały.

Papla
21-02-06, 00:58
Z tego co pamiętam to chyba nikt się nie wysadził w powietrze z powodu tej okładki ani nie namawiał do podżynania gardeł czytelnikom Machiny.
Swoją drogą czytam te tematy o islamie itp i mi się łezka kręci w oku. Przypominam sobie, jak jeszcze na NKT broniłem muzułmanów i obruszałem się na nazywanie ich brudasami itp. Od tej pory jednak trochę mi się patrzenie na ten problem zmieniło. W dalszym ciągu jestem daleki od generalizowania i wrzucania wszystkich wyznawców Allaha do jednego worka. Zaczynam jednak dostrzegać, że konflikt cywilizacji coraz bardziej się zaostrza. Zapewne większość muzułmanów to pokojowo nastawieni i tolerancyjni ludzie. Nie zmiena to jednak faktu, że wciąż są miliony zacofanych i pogrążonych w ciemnocie ludzi (wśród wyznawców każdej religi). A ludzie tacy są bardzo podayni na manipulację i ślepi na racjonalne argumenty. Pic polega na tym, że w cywilizacji zachodniej trzyma ich w ryzach prawo (nie doszukiwałbym się wyższości moralnej) a w krajach islamskich często prawo jest podrzędne względem prawa religijnego. Jak się już takich fanatyków uaktywni (czego przykładem może być ta sztucznie wywołana "afera" z podobiznami) to do konfliktu na większą skalę prosta droga. Wystarczy żeby gdzieś w Europie/USA/Australii policja/wojsko odpowiednio krwawo stłumiła wybryki protestujących i reszta sama się potoczy. Nastąpią coraz ostrzejsze akty odwetu i spirala się nakręci. Jak emocje sięgną zenitu, to nikogo nie będzie interesowało jak bardzo radykalny i wrogo nastawiony jest wyznawca danej religii. Będzie tylko podział "My i Oni" i nic pośredniego.

Dodalbym takze, ze te "bluzniercze" obrazki zostaly wydrukowane pare miesiecy temu, a "prostesty" rozpoczely sie dosc niedawno. Rowniez trzeba zaznaczyc, ze poza kilkoma jednostkami, praktycznie 100 procent tych, co protestuja i sa gotowi podrzynac gardla niewiernym, nigdy nie widzialo nawet jednego z tych obrazkow (chyba nie musze wyjasniac dlaczego, choc moze dla dyzurnego kretyna trzeba bedzie zrobic wyjatek), wiec zachowuja sie dokladnie tak, jak tepy motloch ktory chce rozroby za wszelka cene.
Gdyby protesty byly o np. dwie wojny w iraku, bombardowanie afganistanu czy o uwolnienie saddama hussajna, moglbym to zrozumiec, ale okazuje sie ze te sprawy nie sa dla wyznawcow proroka az takie wazne, skoro najbardziej przeciwko wojnie ameryki z irakiem protestuja.... biali amerykanie, zas kraje islamskie maja to gleboko w dupie. Najbogatsze kraje arabskie nie tylko nie protestuja, alez wprost popieraja dzialania ameryki, bowiem zdaja sobie sprawe, ze fundamentalistyczny islam zagraza rowniez im.
Ci, co znaja choc troche historie np. iranu moga zauwazyc co stalo sie z tym krajem po obaleniu szacha i nastaniu czasu ajatollahow. Rzady mullow i imamow nie przyniosly nic poza wieloletnia wojna z irakiem i zrujnowaniem kraju.
Islam w jego najbardziej ortodoksyjnej postaci wyklucza istnienie jakichkolwiek innych religii, i dlatego kraje takie jak buddyjska tajlandia czy poludniowe filipiny maja tzw. "partyzantke" muzelmanska, zas armia muzelmanskiej indonezji eksterminuje (lub eksterminowala) nie-muzlemanskie enklawy wschodniego timoru i aceh.
Ale oczywiscie w zasciankowej polsce o takich rzeczach sie nie mowi.

efis
21-02-06, 10:16
Słyszałem kiedyś taką wypowiedź: islam jest o 600 lat młodszą religią od chrześcijaństwa i jest w tej chwili na tym samym etapie rozwoju, na jakim było chrześcijaństwo w okresie średniowiecza (ciemnota, wojny o wiarę i fanatyzm).
Być może islam musi przejśc tą drogą, szkoda tylko, że nie korzysta z doświadczeń historii innych religii.

SaiykoPat
21-02-06, 12:08
Być może islam musi przejśc tą drogą, szkoda tylko, że nie korzysta z doświadczeń historii innych religii. bardzo szkoda wlasnie by byli na etapie wojen krzyzowych :)

Karla
26-02-06, 22:25
Podajecie racjonalne argumenty probujac ujac bardzo nieracjonalny problem... wrecz wyssany z palca- "wojna o grzeczniusie obrazki".

Tak jak Papla napisal- wydruk we wrzesniu a rozroby dopiero niedawno. W 7 dni swiat islamista wypowiadal sie twierdzac, ze swiat arabski przez ten czas przygotowywal sie do natarcia, do buntow.

Przeciez nie mozemy udawac, ze islamisci nie istnieja... a jak mozna sie z nimi dogadac?! Dobrze to opisuje rysunek z podanej przez was strony. Redakcja dunskiego dziennika- dziennikarz mowi, ze nie moga wydrukowac obrazkow, bo beda nas w zamian za to mordowac... Nie wyobrazam sobie jak mozna wyjsc z tej sytuacji.

Jakies pomysly?

Józefina
26-02-06, 23:37
Ja nigdy nie zrozumiem mentalnosci tych fanatykow. Tak samo jak ci fanatycy nie zrozumieja precietnego europejczyka. Chociaz sie bardzo staram nie moge pojac ich udawanej histerii. Oni lubia robic wokol siebie zamieszanie, ktorego ja NIE ROZUMIEM.


Gdybym byla katoliczka i zobaczyla w gazecie karykature Jezusa to bym olala...bo wiara to kwestia duchowa, osobista, nie na pokaz. W duchu bym pomyslala a to c*** , ale nie wyszlabym na ulice, nie zaczelabym palic flag, mordowac napotkanych ludzi. Przeciez Ci islamisci to w wiekszosci jakies dzikusy, ktorzy gdyby nie kasa z ropy byliby niczym. Jak to mowi moj tata "wpieprzali by piasek z pustyni"

70m3k
27-02-06, 19:38
Tak jak Papla napisal- wydruk we wrzesniu a rozroby dopiero niedawno. W 7 dni swiat islamista wypowiadal sie twierdzac, ze swiat arabski przez ten czas przygotowywal sie do natarcia, do buntow.

po prostu do nich wszystko dochodzi wolniej... wlasnie wchodzi u nich rock z lat '80... :)))

k0573k
28-02-06, 18:34
po prostu do nich wszystko dochodzi wolniej... wlasnie wchodzi u nich rock z lat '80... jajce jak berety nie? eeehehe :)))

kamikadze
28-02-06, 21:29
Przeciez Ci islamisci to w wiekszosci jakies dzikusy

Skrajnie nibezpieczne dzikusy, maja swoje znaczenie na świecie i to znaczne. Arabowie są coraz mocniejsi i dają w dupe izraelowi zwłaszcza że ceny ropy cały czas rosną.

SaiykoPat
10-05-06, 20:42
http://img114.imageshack.us/img114/8610/705264iw.gif (http://imageshack.us)

portia
10-05-06, 21:38
Ja proponuję wytrzymać jeszcze jakieś 30 lat. W tym czasie rozkręci się pure energy. Przyczynią się do tego rządy państw, ponieważ zapasy ropy skończą się za 40 lat. A kiedy będziemy mieli inne żródła energi pozycja nafciarzy spadnie na ryj (także tych ze wschodu).
Najprawdopodobniej dojdzie do zamieszek i wojenek, ale wtedy nikt już nie będzie się cackał w obawie przed zakręceniem kurka. Zobaczymy pokaz najnowszych technologii wojskowych i przygotujemy planetę na nadejście nowego gatunku dominującego. Z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku czwórkami pójdziemy do nieba.

[ Dodano: 11-05-2006, 10:16 ]
Długo nie trzeba było czekać - bliski koniec naftowych szantażystów?
http://neowin.net/index.php?act=view&id=33143
Teraz te ciołki z pustyni będązależni od nas :86:

switas
11-05-06, 10:48
tylko na to czekam !!!

Vito Andolini
11-05-06, 10:53
Teraz te ciołki z pustyni będązależni od nas
i co to da?

switas
11-05-06, 11:15
Wodór, jeden ze składników wody, jest bowiem świetnym paliwem tanim, wydajnym i ekologicznie czystym. W procesie spalania wodoru nie powstaje dwutlenek węgla (substancja nader szkodliwa dla środowiska naturalnego) lecz woda. Przy tym jest ona na tyle czysta, że podczas salonów producenci samochodów wodorowych nie boją się jej pić i częstować odważniejszych dziennikarzy oraz widzów. O wadze problemu niech świadczy chociażby fakt, że gdyby tylko co 10 niemiecki samochód napędzany był właśnie w taki sposób, to w ciągu roku emisja szkodliwego dwutlenku węgla do powietrza spadłaby o 17 mln ton! Pierwszym pojazdem wodorowym budowanym na małą skalę było BMW 750hl, które po ubiegłorocznych targach we Frankfurcie zastąpione zostanie modelem 745h (skrót h pochodzi właśnie od chemicznego symbolu wodoru). BMW 745h zostało zbudowane na bazie standardowej limuzyny serii 7, pod której maską pracuje 8-cylindrowy, 4,4-litrowy motor bardzo podobny do seryjnych jednostek napędowych. Wodorowy silnik może również być zasilany benzyną i przy 184 KM mocy rozpędzać samochód do 215 km/h. Cylindryczny zbiornik na wodór umieszczony w bagażniku pozwala na przejechanie ponad 300 km, co w połączeniu z ponad 650 km na tradycyjnej benzynie daje około 1000 km zasięgu bez konieczności kolejnego tankowania. Dane te podaję na zasadzie ciekawostki, bo na razie samochody na wodór są trudno dostępne i drogie, a w Polsce nie ma żadnej stacji benzynowej, gdzie można by napełnić zbiornik tym wodnym produktem.

[ Dodano: 11-05-2006, 11:19 ]
http://www.polonijka.com/audi_a2.jpg
Audi A2. Dane techniczne tego cacka to: prędkośc 100km/h osiąga w ciągu 10 sekund, dysponuje mocą 150 KM, maksymalną prędkością 175 km/h i potrafi przejechać bez tankowania 220 km. Napęd wykorzystuje procesy elektrochemiczne polegające na zamianie wodoru i tlenu w parę wodną.
http://www.polonijka.com/sequel_gm.JPG
Samochód General Motors (prezentowany w Detroit) o nazwie Sequel, który osiąga prędkość maksymalną 100 km/h w ciągu 10 sekund. Jego zasięg jest bardzo duży, bo pozwala na przejechanie 500 km bez tankowania.
http://www.polonijka.com/automa12.jpg
Honda FCX , która dysponuje mocą 80 KM, maksymalną prędkością 150 km/h, zasięgiem 355 km. Paliwo dla tego samochodu to wodór w postaci sprężonego gazu.

portia
11-05-06, 11:19
wodór to tylko jedna z możliwości, a jest tego o wiele więcej - po prostu nafciarze nie chcą przełomu energetycznego, ale niezależnie od tego zbliża się on coraz bliżej

switas
11-05-06, 11:20
http://www.polonijka.com/automa11.jpg
Prezentawany na wystawie w Paryżu Peugeot Quark, który wykorzystuje wodór do produkcji energii elektrycznej, ta zaś przesyłana jest do akumulatorów, skąd pobierają ją cztery silniki elektryczne. Są one umieszczone przy każdym kole tego dziwnego pojazdu. Zasięg Peugeot wynosi tylko 100 km. Maksymalna prędkość 110 km/h. Quark zaprojektowany jest na dwie osoby.

SaiykoPat
11-05-06, 11:38
i z tego co pamietam wytworzenie wodoru jest poki co nieoplacalne na taka skale :32:

Vito Andolini
14-05-06, 10:07
http://up.c-ar.net/06/05/be4c.jpg

Polska Polska!
14-05-06, 11:33
No przykto sie stalo, ale muzulmani za ostro zareagowali imho :89: