PDA

Zobacz pełną wersję : To właśnie "jego" mroczny swiat ...



switas
04-02-06, 21:44
Stronka BLOG, nawet nawet

http://adolf1600.blog.onet.pl/

Karla
04-02-06, 21:51
TRoszke poczytalam... Szpital jest intrygujacy... jakze mroczne musi byc zycie tej dziewczyny... te zdjecia pelne krwi, wszedzie zyletki... fascynacja bilbia szatana i demonami jest wyrazna...

A poradnik jak rozpoznac opetanego... jeden z uzytkownikow jest wg mnie mocno podejrzany :)

switas
04-02-06, 21:58
ktory ?

Karla
04-02-06, 22:07
- żyje w pogardzie dla uznanych powszechnie norm zachowania społecznego
- bluźni
- okazuje oblicze straszne i przerażająco zmienione
- zachowuje się w sposób gwałtowny i nie kontrolowany

:28:

sztetke
04-02-06, 22:15
to reklama polsilvera jest,bo mi to kerio blokuje.

SaiykoPat
04-02-06, 23:03
uwielbiam taka mroczna mlodziez http://www.bbc.co.uk/norfolk/kids/images/goths_shadow_mercy_150.jpg :84:

Shandor
04-02-06, 23:29
fajne ma fotki, swego czasu zaglądalam na podobny blog, fajnie dziewczyna pisała o swoim życiu, w podobnym klimacie, ale ciekawiej... i miała fajną muzykę, pisała dużo o śmierci, troszkę przypominała mnie jak byłam w jej wieku. Chciałam jej troszkę pomóc, pokazać, że życie jednak ma jakiś tam sens i że nie warto... ale nagle przestały pojawiać się nowe wpisy a potem blog zniknął... myślę, że już jej nie ma :((

ełe piotruś
05-02-06, 10:04
fotki sa super choć troche przytłaczające i mocno mroczne jednak nie barkuje im wymowy

STERN
05-02-06, 10:40
# czuje się zmęczona życiem;
# zachowuje się w sposób gwałtowny i nie kontrolowany;
# porusza się jak zwierzę i wydaje zwierzęce odgłosy.

hmm czyzbym byl opętany? :smutny:

[ Dodano: 05-02-2006, 10:43 ]

Zachciało mi sie podciąc żyły. bez zastanowienia wziełam żyletke i pociągnełam ją sobie prosto przy nadgarstach. Krwe płyneła mocno a w moich oczach pojawiały sie setki, czarnych kuleczek. Własnie wtedy upadłam na zimna podłogę. Nie wiem ile leżałam... wiem tylko jedno... załamałam sie bo nademną stal lekarz!!!!!!NIE!!!!! ja chciałam przecież umrzeć!!!!!!!! sorka ale moje notki czasem nie wchodzą od razu i moze dlatego nie zawsze pokazują sie na czas. Tak pozatym dziękuje wam za wszyski komentarze i odwiedziny... pokój waszym duszom

pierdoleenie...klientka pewnie zesrala sie ze strachu ze umrze, choc i tak pewnie to jest bajka

tibor69
05-02-06, 23:23
Zdjęcia są ok (w końcu sama ich nie robiła). Pisze za to beznadziejnie :/. Jakoś bez stylu i kupa błędów.
A wogóle wnerwiają mnie takie panny. Miałem przyjaciółkę kiedyś taką. Ciągle się cięła i prawie anoreksję miała. Też takie bzdety pisała. Jakoś nigdy nie umiała dobrze się załatwić. Zresztą, jak chcesz wykitować przez podcięcie żył to tniesz wzdłuż a nie w poprzek. Ale co tam, dużo krwi to może ktoś uwagę zwróci i się nią zajmie skoro sama nie potrafi się za siebie wziąć.

P-A-R-A-L
06-02-06, 08:23
zajebiste fotki

ktos kto zalozyl tego Bloga ma niezlego swira na punkcie samobojstwa

Vito Andolini
06-02-06, 08:36
Szpital , uwielbiam takie historie , chcialbym poznac ta panne , chyba do niej napisze ....

k0573k
06-02-06, 10:28
czy to jakis szatanowiec ?/ :28:

juSta
06-02-06, 13:32
ten chłopak potrzebuje chyba pomocy jakiegoś psychologa ;p


UWAGA! WKRUTCE I NNE NARAŹIE NIE MAM WENY ;( nauczyciel polskiego też by się przydał...


takie to to udawane wg mnie

Miekki
06-02-06, 16:47
Troszeczkę chore

Morpheus
06-02-06, 18:16
Ja pierdziele, ale blog...aż ciary przechodziły czasami... Te fotki, sposób pisania. W ogóle tamat bloga...masakra. O cięciu żyletką akurat mam pewne pojęcie- znam osobę, która to robiła...ciężko takiemu człowiekowi cokolwiek wytłumaczyć.

Enemigo
06-02-06, 18:32
Smieszy mnie to, a nie zdumiewa :)))

k0573k
06-02-06, 19:25
chce zwrocic na siebie uwage jaj ja

STERN
06-02-06, 19:34
METALOWA SZMATA, ZAPRYSZCZONA BRUDASKA, KTOREJ BRAKUJE PO PROSTU QTASA :96:

tibor69
06-02-06, 21:59
Trochę Sternio uogólniasz ale na 90% tak właśnie jest :)

Morpheus
06-02-06, 22:20
Ej, panowie...ale przeciez to jest blog nalezący do chłopaka! hehepod obrazkiem po lewej stronie pisze wszystko :)

tibor69
06-02-06, 22:29
To co stern cytował było pisane w rodzaju żeńskim :|. No i jakoś z przyzwyczajenia założyłem że to panna :96:

SaiykoPat
06-02-06, 22:31
ale przeciez to jest blog nalezący do chłopaka tym gorzej nawet z niego fajna gotka niewyrosnie :(

STERN
06-02-06, 23:30
Trochę Sternio uogólniasz ale na 90% tak właśnie jest :)

czemu zdrobniasz moją ksywkę, czy to oznaka braku szacunku?

nie mowie ze wszystkie metalówy czy punkówy są brzydkie, ale sam przyznasz ze miss-ek to w tych srodowiskach nie znajdziesz. takie są fakty.

SaiykoPat
07-02-06, 00:59
nie mowie ze wszystkie metalówy czy punkówy są brzydkie, ale sam przyznasz ze miss-ek to w tych srodowiskach nie znajdziesz. takie są fakty. pierdolisz stern, to tak jakbys powiedzial ze wszyscy murzyni rapuja i sa zajebisci w kosza

tibor69
07-02-06, 01:55
Trochę Sternio uogólniasz ale na 90% tak właśnie jest :)

czemu zdrobniasz moją ksywkę, czy to oznaka braku szacunku?

nie mowie ze wszystkie metalówy czy punkówy są brzydkie, ale sam przyznasz ze miss-ek to w tych srodowiskach nie znajdziesz. takie są fakty.
Nie jest to oznaką braku szacunku.

A co do metalówek i panczurów to żeś chyba mało w życiu widział. Sam znam parę bardzo ładnych. Plus jest jeszcze taki, że za zwyczaj mają trochę więcej w głowie niż wypindrzone panny z remizy.

STERN
07-02-06, 05:42
Duzo widziałem...:) I mysle ze mam racje :) Przeciez nie powiedzialem ze WSZYSTKIE takie są

k0573k
07-02-06, 17:38
zadko ostatnio widuje fajne metalowy znam pare ale bylo minelo a ten koles jest ostro posrany

yardin
07-02-06, 19:02
Tibor stern wszystko wie i wszystko widzial nie musimy sie sprzeczac... kurwa smieszy mnie to co on pisze tzn ze tylko laski z baletow sa zajebiste?? widzialem duzo fajnych metalowych dziewczyn z zaajebista figura i pieknymi rysami twarzy lecz ich ubior nie okazyje tego piekna bo.... nie nosza np bluzek z dekoltem... jednak widzialem wiele zajebistych... stern a moze u Ciebie na wioscee jest tylko remiza i nie ma zadnego punka ani metala? sorry ale kurwa czasem nie moge tego czytac co Ty panie wszech wiedzacy widziales....

Shandor
07-02-06, 19:10
ja kiedyś byłam "metalówą" i miałam ładną pupę :((: a z większością lasek z remizy to nie ma nawet o czym porozmawiać, bo w kółko o jednym pieprzą... albo o samochodzie kolegi albo o promocjach na szmateksach... głupawe są i tyle (nie wszystkie, ale większość...) aha i nie czytają książek!

STERN
08-02-06, 07:03
Tibor stern wszystko wie i wszystko widzial nie musimy sie sprzeczac... kurcze smieszy mnie to co on pisze tzn ze tylko laski z baletow sa zajebiste?? widzialem duzo fajnych metalowych dziewczyn z zaajebista figura i pieknymi rysami twarzy lecz ich ubior nie okazyje tego piekna bo.... nie nosza np bluzek z dekoltem... jednak widzialem wiele zajebistych... stern a moze u Ciebie na wioscee jest tylko remiza i nie ma zadnego punka ani metala? sorry ale kurcze czasem nie moge tego czytac co Ty panie wszech wiedzacy widziales....

puknij sie w tą głupią głowe. duzo widzialem poniewaz chodzilem na ROZNE imprezy i ROZNE koncerty. I wcale nie powiedzialem ze laski z baletów sa najlepsze, choć na pewno najlepiej wygladają. Sorry ale wole sie bzykać z pachnąćą, modnie ubraną i opaloną panną niż śmierdzącą z nogami opuchnietymi przez glany czarownicą.

nie mieszkam na wiosce debilu.

Shandor
08-02-06, 08:25
Tibor stern wszystko wie i wszystko widzial nie musimy sie sprzeczac... kurcze smieszy mnie to co on pisze tzn ze tylko laski z baletow sa zajebiste?? widzialem duzo fajnych metalowych dziewczyn z zaajebista figura i pieknymi rysami twarzy lecz ich ubior nie okazyje tego piekna bo.... nie nosza np bluzek z dekoltem... jednak widzialem wiele zajebistych... stern a moze u Ciebie na wioscee jest tylko remiza i nie ma zadnego punka ani metala? sorry ale kurcze czasem nie moge tego czytac co Ty panie wszech wiedzacy widziales....

puknij sie w tą głupią głowe. duzo widzialem poniewaz chodzilem na ROZNE imprezy i ROZNE koncerty. I wcale nie powiedzialem ze laski z baletów sa najlepsze, choć na pewno najlepiej wygladają. Sorry ale wole sie bzykać z pachnąćą, modnie ubraną i opaloną panną niż śmierdzącą ??? z nogami opuchnietymi przez glany czarownicą.

nie mieszkam na wiosce debilu.

własnie, te laski o których mówisz są tylko do bzykania :118: :118: :118:
a jeśli chodzi o te "śmierdzenie" - ciekawe skąd masz takie doświadczenia? ja też jestem opalona, pachnąca, chociaż może nie modnie ubrana - bo nie chodzę w różach - i NIE ŚMIERDZĘ!!! :93:

yardin
08-02-06, 12:14
stern to myslisz ze jesli kobieta nalezy do takiej subkultury tzn ze smierdzi?no chlopak prosze Cie , nie jestem ani nie bylem punkiem ani metalem ale wiem jakie sa tamte kobiety. przede wszystkim sa inteligentne a nie jak blachary z balów... ale podzielam twoje zdanie ze jesli bym mial wybrac kobiete na sex to taka blachare... bez zobowiazan...

STERN
08-02-06, 12:53
ojejku znow lapiecie mnie za słówka. NIE !!! Nie musi smierdziec, to bylo tak dla wzmocnienia efektu ale kazdy wie o co chodzi...Smierdzi w znaczeniu ze czesto jest mniej zadbana, nie ma pachnacych lsniacych wlosów, gorzej sie maluje, nie spedza tyle czasu nad pacykowaniem sie.

shandor - róż wcale nie jest modny :6:

k0573k
08-02-06, 16:01
ja kiedyś byłam "metalówą" i miałam ładną pupę masz jakas pamiatkowa fotke pupy?? :plis:

[ Dodano: 08-02-2006, 16:05 ]
stern lubisz pustaki?? :118: hehehe :D:D tych ewentualnie normalnych dziewczyn to juz nie tolerujesz ?? tych nnych od wszystkich tez nie :118:

kamikadze
09-02-06, 19:44
Wow zbyt dużo black metalu zrobilo mu niezlą papke z mózgu ale większość ludzi uważa to za trendy i jazzy metali jest coraz więcej a skejci umierają :32: