PDA

Zobacz pełną wersję : Najdziwniejsze sny ... :)



JotKa
04-02-06, 12:02
Jakie sa wasze najdziwniejsze sny? :)
Mój jeden który będe długo pamiętać to taki że rozmawiałam z Jezusem przez telefon...Albo że mój mężczyzna całował się z Britney Spears przez monitor... :124:

Karla
04-02-06, 12:03
Smyku nie wiedzialam, ze masz takie upodobania :)

arcz
04-02-06, 12:04
bułka na talerzu , talerz na stole , stół na ziemi w pokoju bez wyjścia , na suficie jedna szafka. a tak pozatym to nie mam snów albo ich nie pamiętam. ten co tam napisałem wyżej to sprzed 2 lat chyba

juSta
04-02-06, 12:15
oj dużo miałam takich snów, śnił mi się kilka razy potwór którego nic nie mogło zabić, byłam goniona przez wilki, śnił mi się ksiądz który zabawiał się wibratorem :111:

SsMyQ
04-02-06, 12:24
ostatnio ,cholernie skomplikowany sen,moze dlatego ze bylem chory i dllatego

jestem z JotKą gdzies na wsi przy jakimś duzym domu i nagle ona znika,a ja słyze jak dzwoni telefon,zaczynam go szukać im bardziej zblizam sie do opuszczonego małego troche strasznego domku tym bardziej go słychać ,wpadam do domku przez jedne drzwi mały przedpokój zdezelowany wpadam przez 2 drzwi do małego pokoiku z jednym oknem ,pokój jest strasznie zaniedbany,brudny i wogóle (opuszczony) wygladam przez okno i widze znajomych gdzieś w dole (a nie właziłem na piętro) nie słysze już telefonu,zaczynam wybiegac z pokoju uderzając zogą w drzwi ale za jednymi są drugie ,za drugimi ,trzecie za trzecimi czwarte i tak bez końca i cos mi mówi ze wpadłem w pułapkę i nagle słyszę przeraźliwy śmiech i głos ""zostaniesz osądzony tu" i z przerazenia sie obudziem.

najbardziem mnie przeraziła ilosc tych drzwi wchodząc 2 wychodząc nie było wyjscia by la cała masa drzwi...

Simmek
04-02-06, 13:18
no i wiem kto to JotKa :)

Mam czesem koszmary, jak mnie boli glowa... ale sa bardzo osobiste inie powiem

Shandor
04-02-06, 13:56
ssmyku, ja z tymi drzwiami też tak miałam kilka razy... jedne za drugimi a do tego ktoś mnie goni... a ja nie dam rady biec...

SsMyQ
04-02-06, 15:05
ssmyku, ja z tymi drzwiami też tak miałam kilka razy... jedne za drugimi a do tego ktoś mnie goni... a ja nie dam rady biec...mnie na szczescie nikt nie gonił ,ale pierwszy raz miałem taki sen o takim zabarwieniu ,przeraził mnie głos który znam ,podświadomie go znam i te odrapane brudne ,zapuszczone ściany i czarne drzwi...

JotKa
04-02-06, 15:25
Ciesze sie mam coś takiego, że jak sni misie coś złego albo się czegos w tym śnie boje, topotrafie sie wybudzić, posiedziec chwilke i zasypiam myslać o czymś miłym...

araj
04-02-06, 15:33
jak byłem mały pamietam,ze poszedłem do toalety odlać sie...i to qrwa mi sie sniło :96:

pepek
04-02-06, 15:41
mi sie snilo wczoraj ze wywoza mnie w pociagu z zydami gdzies i musialem uciekac przez okno :D dobre smiechy byly :106:

70m3k
05-02-06, 02:33
najdziwniejszy sen jaki mialem to jak mialem moze 7 lat, był dwuczęściowy :10: jednej nocy mialem part 1, a drugiej dalszą część...

wychodze przed dom, patrze w niego, a tam ufo. znalazlem sie w samochodzie z mamą i siostrą, jedzieeeemy gdzies, uciekamy, mijamy jakiś wiatrak, na pole zboża spada mały meteoryt, wjeżdzamy na jakies blokowisko, i koniec.

part 2, następnej nocy::
wysiadamy z samochodu, wchodzimy do klatki schodowej, chowany sie tam przed ufokami, pytam sie o cos mamy a ona mnie ucisza... :10:

Karla
05-02-06, 02:45
Ciesze sie mam coś takiego, że jak sni misie coś złego albo się czegos w tym śnie boje, topotrafie sie wybudzić, posiedziec chwilke i zasypiam myslać o czymś miłym...

Mam to samo... czuje, ze kontroluje moje sny... mysle w nich... jak mi sie cos nie podoba to pobudka i juz...

JotKa
05-02-06, 12:13
No a czasem jak tak duzo duuuzooo mysle o czyms przyjemnym przed snem to przeważnie mi sie to śni :)

k0573k
05-02-06, 12:16
mi sie smillo ze mnie kiedys gonily marchewki z zebami a ja nie moglem uciec
i raz ze jestem terrorysta i zepchnolem autobus z wysokosci pelny anglikow i potem sam skoczylem i przy zetknieciu z ziemia sie obudzilem

STERN
05-02-06, 12:17
Heh najlepiej wspominam zmazy nocne, czyli bardzo intensywne sny erotyczne podczas dojrzewania :)

k0573k
05-02-06, 12:49
Heh najlepiej wspominam zmazy nocne, czyli bardzo intensywne sny erotyczne podczas dojrzewaniaale to mialy byc dziene sny a nie takie co przezywa kazdy nastolatek

juSta
05-02-06, 16:29
No a czasem jak tak duzo duuuzooo mysle o czyms przyjemnym przed snem to przeważnie mi sie to śnimi też się zdarza :)

przypomniał mi się jeszcze sen, w ktorym uciekałam od jakiegoś psychola, który do mnie strzelał :96:

JotKa
05-02-06, 16:39
A ja kiedys uciekłam przed Johnem Travolta :)

k0573k
05-02-06, 17:10
Johnem Travolta jako dziewczyna nie powinnas chyba przed takim przystojniakiem uciekac

Velvet
05-02-06, 22:22
mi sie juz sniło jak mnie jakis umazaniec rozwala kałasznikowem z 5m ... smierc jest wspanialym uczuciem :28:
rodzilam juz w snie i tochle nie bylo gut niet niet...ale ciaza byla przyjemna...zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci :)
a czesto mi sie sni ze spadam spadam i spadam ale sie budze pozniej oblana potem :124:
albo ze biegne i strasznie ciezkie nogi mam

JotKa
06-02-06, 00:52
Johnem Travolta jako dziewczyna nie powinnas chyba przed takim przystojniakiem uciekac
Jaki tam przystojniak... on miał złe zamiary względem mnie... Muisałam uciekać :)

k0573k
06-02-06, 09:48
Jaki tam przystojniak... on miał złe zamiary względem mnie... Muisałam uciekać no wiesz travolta ty sami co mu sie dziwic ze mial "złe" zamiary wzgledem ciebie :D:D ale johny jest nawet przystojny widac ze podoba sie kobietom

JotKa
06-02-06, 12:21
Jak dla mnie taki średni....

k0573k
06-02-06, 12:22
Jak dla mnie taki średni.... a jaki jestki fajny w twoim mniemaniu??

juSta
06-02-06, 13:14
mi dziś się śniło, że w bloku obok wybuchł pożar w mieszkaniu, przyjechał wóz strażacki [który wcale nie wyglądał jak wóz strażacki], na początku wydawało mi się że kierowca był facetem, a później się okazało że był kobietą [szkoda, bo był przystojny :((: ]
a jak dziś jechałam na uczelnię, to jechały 2 wozy strażackie na sygnale :111:

k0573k
06-02-06, 13:28
mi sie snilo ze okradlem opuszczona silownie i zrobilem wlasna w piwnicy och co za pikny sen

JotKa
06-02-06, 15:05
mi dziś się śniło, że w bloku obok wybuchł pożar w mieszkaniu, przyjechał wóz strażacki [który wcale nie wyglądał jak wóz strażacki], na początku wydawało mi się że kierowca był facetem, a później się okazało że był kobietą [szkoda, bo był przystojny :((: ]
a jak dziś jechałam na uczelnię, to jechały 2 wozy strażackie na sygnale :111:
Też tak bardzo często mam że coś mi sie wysni a później coś podobnego sie dzieje... Tak jak wczoraj sniła mi sie koleżanka której nie widziałam kupe czasu...a Dzisiaj zwonek do drzwi, otwieram a tam koleżanka ze snu... :)

k0573k
06-02-06, 16:31
Też tak bardzo często mam że coś mi sie wysni a później coś podobnego sie dzieje... Tak jak wczoraj sniła mi sie koleżanka której nie widziałam kupe czasu...a Dzisiaj zwonek do drzwi, otwieram a tam koleżanka ze snu... jak ci sie bede snil daj znac jak zginolem w twoim snie

Shandor
06-02-06, 18:23
dzisiaj miałam niesamowity sen, wiem już co czuje człowiek po strzale w głowę...
i wiecie co? to było nawet przyjemne i nic nie bolało, tylko nie zdążyłam powiedzieć ani jednego słowa, takie nagłe omdlenie i lekkość a potem ciemność... taki totalny odlot, tylko, że sekundowy. A wogóle to był sen bez sensu, bo sniło mi się, że siedzę na jakimś przystanku, nagle podchodzi do mnie jakiś gość i bez słowa przystawia mi broń do skroni i z usmiechem na ustach strzela...

k0573k
06-02-06, 19:39
dostalas wyrok za swoje porady prawne

JotKa
06-02-06, 20:08
dzisiaj miałam niesamowity sen, wiem już co czuje człowiek po strzale w głowę...
i wiecie co? to było nawet przyjemne i nic nie bolało, tylko nie zdążyłam powiedzieć ani jednego słowa, takie nagłe omdlenie i lekkość a potem ciemność... taki totalny odlot, tylko, że sekundowy. A wogóle to był sen bez sensu, bo sniło mi się, że siedzę na jakimś przystanku, nagle podchodzi do mnie jakiś gość i bez słowa przystawia mi broń do skroni i z usmiechem na ustach strzela...
Mnie tez sie kiedyś sniło że umierałam i to nie raz... Ale najbardziej odczułam jak w śnie ukąsił mnie wąż..tak mnie bolało że aż sie obudziłam i jeszcze czułam...Dziwne... :)

k0573k
08-02-06, 07:47
Mnie tez sie kiedyś sniło że umierałam i to nie raz... Ale najbardziej odczułam jak w śnie ukąsił mnie wąż..tak mnie bolało że aż sie obudziłam i jeszcze czułam...Dziwne... ja raz narazie umarlem we snie

K-A-S-I-A
09-02-06, 14:55
Mnie sie śniło, że należę do kółka różańcowego, które było prowadzone przez księdza z "Plebanii" :(

sabinka
09-02-06, 15:12
moja wlasna smierc tez mi sie nie raz snila :)
ale dzisiaj mialam np dziwny sen - snilo mi sie ze ktos pozamykal mnie i moich znajomych w jakims wielkim starym domu, kazdego zamknal w osobnym pokoju i musielismy z niego uciekac.... i tylko mi sie udalo i jednemu koledze a reszta zginela... brr :124:

araj
09-02-06, 17:43
moja wlasna smierc tez mi sie nie raz snila :)
ale dzisiaj mialam np dziwny sen - snilo mi sie ze ktos pozamykal mnie i moich znajomych w jakims wielkim starym domu, kazdego zamknal w osobnym pokoju i musielismy z niego uciekac.... i tylko mi sie udalo i jednemu koledze a reszta zginela... brr :124:saw 2 :)

sabinka
09-02-06, 18:51
saw 2 :)

nie ogladalam jeszcze 2 :D
ale skoro juz mi sie przysnil scenariusz to po co :D:D:D

ełe piotruś
10-02-06, 13:10
mój najdziwniejszy sen to jest jak sie budze rano z ręką w nocniku :124:

K-A-S-I-A
10-02-06, 21:47
mój najdziwniejszy sen to jest jak sie budze rano z ręką w nocniku :124:

Czy z ręką w majtkach? :)

STALÓWKA
11-02-06, 14:15
A MI DZIŚ SIĘ ŚNIŁO ŻE SPRZĄTAM U MOJEJ BABCI I BYŁ STRASZNY SYF BLE!

k0573k
11-02-06, 14:35
a mi sie snilo ze chodze z kolezanka z klasyz ta ktorej jest fotka w galeri mojej dziwny sen

one blood
12-02-06, 04:06
a mi sie snilo kiedyś ze jestem lalką barbi i chodze korytarzami ktore sa cale z mięsa a gdzie niegdze widac wielkie kola z dziurkami takie wielkie maszynki do mielenia miesa...

ełe piotruś
12-02-06, 14:47
mój najdziwniejszy sen to jest jak sie budze rano z ręką w nocniku :124:

Czy z ręką w majtkach? :)

no w majtkach masz racje ciekawe co robie ?

Enemigo
12-02-06, 23:40
Bylem w jakims kurorcie nad morzem mialem przy sobie duzo kasy, nie pamietam ile ale to byla cala moja kasa jaka mialem na pobyt, hotel byl duzy ale byl dosyc nedzny w srodku, mialem pokoj u gory (pokoje strasznie male) wchodze na swoje pietroi widze kilku murzynow jak z amerykanskiego getta, chyba staraja sie wlamywac pokoj obok, wchodze do swojego pokoju i widze ze czarnuch leje do kibla w moim pokoju
a moj portfel gdzie byla kasa jest wybebeszony, podchodze do czarnucha chce mu za**** i sie go pytam wczesniej co ty tu k**** robisz?? a on: leje do kibla nie widzisz?? ja wtedy: aha... (taka zwiecha) we snie trwalo to dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo i wzialem butelke od piwa szklana i roz******* mu ja na glowie i zaczalem butowac


strasznie realny sen :)

Goerres
13-02-06, 18:18
Bylem w jakims kurorcie nad morzem mialem przy sobie duzo kasy, nie pamietam ile ale to byla cala moja kasa jaka mialem na pobyt, hotel byl duzy ale byl dosyc nedzny w srodku, mialem pokoj u gory (pokoje strasznie male) wchodze na swoje pietroi widze kilku murzynow jak z amerykanskiego getta, chyba staraja sie wlamywac pokoj obok, wchodze do swojego pokoju i widze ze czarnuch leje do kibla w moim pokoju
a moj portfel gdzie byla kasa jest wybebeszony, podchodze do czarnucha chce mu za**** i sie go pytam wczesniej co ty tu k**** robisz?? a on: leje do kibla nie widzisz?? ja wtedy: aha... (taka zwiecha) we snie trwalo to dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo i wzialem butelke od piwa szklana i roz******* mu ja na glowie i zaczalem butowac


strasznie realny sen :)
rasista :65:

JotKa
15-02-06, 12:14
A mnie sie dzisiaj sniło ze latałam helikopterem i sie bardzo bałam i modlilam sie zebym sie nie rozbiła :)

k0573k
16-02-06, 08:27
a mi sie znowu snila ta kolezanka to sie robi coraz dziwniejsze

sabinka
16-02-06, 09:46
a mi sie snilo ze moj zolwik zdechl :((:
(bo jest chory :( )

juSta
16-02-06, 12:08
mi się śniło, bodajże 2 dni temu, że poznałam faceta cholernie podobnego do ryana goslinga :P
http://img.photobucket.com/albums/v42/starswirl/livejournal/meme/ryan-gosling-04.jpg
http://www.geocities.com/TelevisionCity/Set/4570/ryan02-blackandwhite.jpg

:cmok:

JotKa
16-02-06, 18:10
Ja to mam zawsze przedziwne sny...Dzisiaj mi się sniło że mój kolega lezał na ziemi i nie mógł sie podnieśc a ja akurat przechodziłam i dał mi czarodziejską różdżkę żebym wymówiła jakies zaklęcie zeby mógł się znów ruszać...Nie wiem skąd to sie bierze...

70m3k
16-02-06, 18:42
Ja to mam zawsze przedziwne sny...Dzisiaj mi się sniło że mój kolega lezał na ziemi i nie mógł sie podnieśc a ja akurat przechodziłam i dał mi czarodziejską różdżkę żebym wymówiła jakies zaklęcie zeby mógł się znów ruszać...Nie wiem skąd to sie bierze...

hehehe, bylo takie zaklecie w harrym potterze :D tylko zapomnialem jak sie nazywa :D

[ Dodano: 16-02-2006, 17:42 ]
aaa, drętwota :D

JotKa
17-02-06, 07:23
A ja Harego jeszcze nie obejzalam zadnej części... :) Chyba czas najwyższy:)

sabinka
17-02-06, 15:47
a mi sie dzisiaj snilo ze za mna i za moim chlopakiem biegaly jakies mutanty ze strzykawkami i chcieli je nam wbic zebysmy sie w cos tam zmienili... i w koncu jemu wbili i sie zamienil w jakis posag z kamienia a ja plakalam :((: :111:


(a to wszystko pewnie przez to ze bylam z zolwiem u weterynarza wczoraj i mu robili zastrzyki w lapki z takich wielkich strzykawek bo jest bardzo chory i sie przejelam :/ )

akaeld
17-02-06, 21:08
Wchodze przez duze, solidne drzwi do pustego kosciola. Ide powoli do oltarza, slychac tylko stukot moich butow. Kosciol wyglada na jakas katedre, czy jak to sie tam nazywa(bazylika?) w kazdym badz razie, duzy jest, bardzo duzy. Po lewej i prawej stronie sa lawki, takie z oparciami na kolana etc. zatrzymuje sie gdzies tak w polowie, panuje polmrok , czuje chlod .. Spogladam w lewo i widze jakiegos starszego faceta , wyglada na okolo 50 lat. Koles postawny, dobrze zbudowany, tak jakby jego wiek nie odznaczyl na nim swojego pietna. Idzie pomiedzy lawkami , ma czarne okulary, ubrany jest w czarne ubrania, na smyczy prowadzi psa , ktory idzie po lawce. Pies jest caly bialy, rasy.. wyglada tak jak 'pies morderca' ;) taki ktory hodowany jest do walk . Wychodza naprzeciw mnie , po czym zaczynaja sie do mnie zblizac, ja ciagle stoje nieruchomo .. W momencie kiedy dzieli nas odleglosc nie wieksza niz metr, omijaja mnie i ida w kierunku drzwi, otwieraja je i wychodza, ogladam sie za nimi. Kiedy zamykaja za soba drzwi , znow patrze na oltarz i w tym momencie czuje strach ;) //nie, nie polalem sie jeszcze ;]

Snilo mi sie to juz kilka razy. Jestem antychrystem ? ;]

DZIADZIA
17-02-06, 22:18
NIe pamiętam snów, ale często ma chyba koszmary :96:

JotKa
01-03-06, 11:27
Do mnie we śnie zadzwoniła pewna Pani i oznajmiła mi że jestem w ciąży i zaraz będę rodzić ... :124:

mineczka
02-03-06, 12:35
Tylko się nie śmiejcie-śniło mi się że jestem kochanką Zbigniewa Zobro leciałam z nim samolotem,i musiałam się ukrywać pod stolikiem (ale nie wiem dlaczego)

efis
02-03-06, 13:13
Miałem dzisiaj we śnie wypadek samochodowy. Z bocznej ulicy wyjechała mi ciężarówka, a ja chciałem w tą uliczkę wjechać i musiałem odbić w lewo, a wtedy od tyłu poturbowała mnie inna ciężarówka

JotKa
07-03-06, 17:12
Bolało?

k0573k
07-03-06, 22:13
ja paliem bake we snie dzisiaj

efis
08-03-06, 15:30
Bolało?
Nie. Najgorsze jest to wrażenie "powolnego ruchu" - tak jakby wszystko było w zwolnionym tempie.
Czy w snach też macie podobne odczucia. Np biegniecie - nie można przyspieszyć, tak jak przy małej grawitacji, np jak na księżycu.

JotKa
08-03-06, 17:46
efis, dokładnie mam tak samo. A najgorzej jak przed kims uciekam i biegne żeby sie gdzies ukryć, ale jakoś ciągle stoje w miejscu...

Ale ja jak sobie coś zrobie we śnie to mnie to boli, odczuwam wszystko. Ale ciesze sie tez ze moge sen kontrolowac, jak np spadam z jakiegos wiezowca, to sie szybko obudze, albo wytłum,acze sobie ze mi si eto sni i to znika...ale bywa tez tak że jak mam jakiś okropny koszmar to ciężko jest sie wybudzić...Kiedys jak mi sie duchy sniły to sie bałam zasypiac później...

efis
08-03-06, 17:53
albo wytłum,acze sobie ze mi si eto sni i to znika...ale bywa tez tak że jak mam jakiś okropny koszmar to ciężko jest sie wybudzić
całkiem podobnie. Zdarzało mi się, że we śnie - wiem, że to się śni i zmuszam sie do przebudzenia. Po przebudzeniu myślę o czymś innym, aby nie było kontynuacji tego snu. Miałem raz, czy dwa przypadek, że śnił mi się sen we śnie -wybudzam sie, myślę, że to rzeczywistość, a to nadal sen (niby w realu). Niekiedy to bywa mile, ale niekiedy nie.

JotKa
08-03-06, 18:06
No wlasnie, albo wybudzisz sie bo nie chcesz zeby Ci sie to snilo, starasz sie myslec o czyms innym, ale gdy zasypiasz sni Ci sie to dalej ...

efis
08-03-06, 18:11
Wszyscy mają chyba podobnie, tylko wielu nie pamięta swoich snów. Mam w rodzinie kuzyna, który twierdzi, ,ze nigdy w życiu nic mu sie nie śniło. Pewnie się myli - po prosu nie pamięta snów.

JotKa
08-03-06, 19:29
Mój tata własnie tak ma...twierdzi że jemu sie nigdy nic nie śni,a jak coś mu sieprzysni to bardzo rzadko, a ja uwielbiam snic bo zawsze mam takie dziwne sny że ło i bardzo rzadko ich nie pamietam...Dzisiaj np snił misie matrix że gdzies biegałam z Neo i czegoś szukalismy :)

efis
08-03-06, 19:48
sen o matrix'ie (sen o śnie - w przenośni) - dobre

DZIADZIA
08-03-06, 22:10
ja śnie zę chodze po marsie, i tam jest małe przyciąganie i tak sie unosze

ełe piotruś
09-03-06, 16:15
na marsie jest duze przyciaganie:D

whatever
10-03-06, 01:00
jak sobie wyjalem dolna szczenke, to sie cieszylem po przebudzeniu, ze to byl tylko sen. lubie swoje zeby

JotKa
10-03-06, 10:27
Qrde a ja dzisiaj w śnie uciekałam z lwem przed jakimś myśliwym który chciał nas zabic...Nienawidze tego strachu we snie

efis
10-03-06, 16:15
na marsie jest duze przyciaganie
na marsie jest około 1/3 przyciagania ziemskiego

Flame3
11-03-06, 01:29
śniło mi się że sie obudziłem:
pojechałem spać do babci, i śniło mi się że sie budze w domu, wogóle wstaje coś zaczynam robić, i nagle sie budze u babci, i wtedy sie uszczypnąłem pierwszy raz w życiu żeby wiedzieć że to już napewno real :D byłem szczęśliwy :)

[ Dodano: 11-03-2006, 00:36 ]
miewam tez czasami sny że latam, ale one są bardzo miłe i przyjemne, sam kontroluje jak latam, najczęściej pomiędzy dachami domów :]

whatever
11-03-06, 02:17
miewam tez czasami sny że latam
ja juz 100 razy latalem

[ Dodano: 11-03-2006, 01:19 ]
lepiej mi to szlo nawet od niego http://gougoule.com/bonus/levitation.php :)

sabinka
11-03-06, 07:00
a wiecie ze podobno jak dzieciakom w okresie dojrzewania spi sie, ze spadaja z gory i tak leca leca leca to wtedy rosna? :D

JotKa
11-03-06, 10:51
hehe, że w czasie snu rosną to wiem, ale że wczasie spadania we snie to nie wiedziałam... :10:

Shandor
11-03-06, 18:34
kolejny sen kiedy czuję jak umieram... dzisiaj wykrwawiłam się na smierć, powoli i spokojnie... to też nie boli :)

co to może znaczyć, że tak często we śnie umieram? i to nie śmiercią naturalną tylko zawsze ktoś mnie napada...

JotKa
12-03-06, 11:59
Ponoć sny śnią się na odwrót... Shandor, uważaj bo jeszcze Ty kogoś w porywach nerwów napadniesz i będzie...

Shandor
12-03-06, 15:49
skoro tyle razy mnie zabijali to znaczy, ze zostanę seryjnym mordercą? :10:

Tibor będzie zadowolony...

araj
12-03-06, 15:55
skoro tyle razy mnie zabijali to znaczy, ze zostanę seryjnym mordercą?mi sie wydaje,ze predzej matka Teresa i bedziesz swieta

Shandor
12-03-06, 15:59
ja święta? hahahaha Mariusz to herezje jakieś!!! :)))

mineczka
12-03-06, 16:02
gdzieś słyszałam że jak we śnie nie żyjesz to znaczy że będziesz miała dłuuugie życie

Shandor
12-03-06, 16:07
skoro umieram tyle razy to może dowód na moją nieśmiertelność? :124:

mineczka
12-03-06, 16:49
skoro umieram tyle razy to może dowód na moją nieśmiertelność?
jeżeli tak jest to ja Ci współczuję tak długo żyć - przecież ty się zanudzisz na śmierć

Clericgrammaton
12-03-06, 19:07
kaczki przejeły władze :32: ...najgorsze, ze ten sen caly czas trwa :10: to jest koszmar a nie sen...

whatever
13-03-06, 06:52
jeżeli tak jest to ja Ci współczuję tak długo żyć - przecież ty się zanudzisz na śmierć
tyle jest rzeczy do zrobienia, tyle miejsc do zwiedzenia, tyle ludzi do poznania.. jak mozna znudzic sie zyciem? :)

mineczka
13-03-06, 10:21
jakbyś miał tak dłuuuuugo żyć to w koncu kiedyś by się to znudziło,pracować też by trzabyło no i zarabiać w miarę zeby na podróże mieć

JotKa
13-03-06, 17:25
to zalezy jakby to nasze zycie wygladało za 50 lat bo jabym miała zyci długo, a w wieku juz 80 lat byłabym schorowaną babcia to nie wiem czy chciało by mi sie tak długo życ. A jak bym sie zatrzymała na wieku powiedzmy 20-30 ( ewentualnie więcej) lat to mysle że by sie nie znudziło :) wrecz przeciwnie, miałabym więcej czaus na wszystko :)

mineczka
14-03-06, 14:24
A jak bym sie zatrzymała na wieku powiedzmy 20-30 ( ewentualnie więcej) lat to mysle że by sie nie znudziło

Tak , to ja też bym chciała tak długo żyć(szkoda że tak nie jest -wciąż mieć 20 lub 30 latek-żyć nie umierać)

JotKa
14-03-06, 14:35
no dokładnie bo zycie w wieku 80 lat hmm...no zaciekawe to by nie było ...

whatever
14-03-06, 19:10
ja sie zatrzymałem na 23 roku życia

JotKa
23-03-06, 21:40
Musze sie podzielic z Wami moim chorym snem...Snila mi sie rklama serialu 'na wspólnej' (zapowiedź nastepnego odcinka) mówi żę Pani Maria zabiła Zanete, a dokładnie obciela jej głowe tasakiem jak urodziła dziecko i dała to niemowle Kindze i wmówiła jej ze to jej bobasek żeby juz tak nie cierpiała...Ranoniewiediałam czy misie tosniloczy naprawde i sobie tak pomyślałam...co oni zagłupi scenariusz wymyslili do takiej spokojnej telenoweli...

sabinka
24-03-06, 20:09
hahahahahaahahaha Jotka :104:
:118: :118: :118: :118: :118:

mineczka
25-03-06, 01:14
Musze sie podzielic z Wami moim chorym snem...Snila mi sie rklama serialu 'na wspólnej' (zapowiedź nastepnego odcinka) mówi żę Pani Maria zabiła Zanete, a dokładnie obciela jej głowe tasakiem jak urodziła dziecko i dała to niemowle Kindze i wmówiła jej ze to jej bobasek żeby juz tak nie cierpiała...Ranoniewiediałam czy misie tosniloczy naprawde i sobie tak pomyślałam...co oni zagłupi scenariusz wymyslili do takiej spokojnej telenoweli...

widziałam tylko kilka odcinków tego serialu i nie wiem o co w nim chodzi ale tak się uśmiałam z Twojego snu że aż się popłakałam ze śmiechu :)))

whatever
25-03-06, 18:40
maniacy serjalowi hehehehehe



ja mialem dzisiaj wypasiony sen, juz mi troche zniknal z pamieci, ale byl fajny :)

JotKa
26-03-06, 01:20
Ja to mam zawsze dziwne sny dlatego uwielbiam śnic....Tylko się zastanawiam, skąd takie rzeczy się wgłowie biorą... :124:

stern
15-07-07, 14:27
często śni mi sie ze jestem na jakimś wierzowcu uczepiony iglicy i bardzo wieje, albo ze spadam z duzej wysokosci.

Miekki
15-07-07, 15:09
podobno spadanie i latanie to objawy problemów z krążeniem

whatever
15-07-07, 23:56
o w morde :)


ja mam dziwne jazdy jak sie klade przemeczony. dzis ledwo chodze po dlugiej nocy. w takie noce jak dzisiaj wiem, ze beede sie budzil. mam tez takie uczucie, ze sie budze, ale jestem sparalizowany doslownie i nie moge sie ruszac - brak wladzy nad cialem, niby spie, ale umysl sie budzi. dopiero jak sie mocno skupie to jestem w stanie sie ruszyc po kilku minutach, potem zmieniam pozycje i spie dalej. zajebiscie dziwne uczucie. czasem az straszne

sabinka
16-07-07, 00:06
to ja sie przyznam ze PRAWIE codziennie mam cos takiego juz w momencie jakby zasypiania, wiecie... jak jeszcze swiadomosc jest tego co sie dzieje ale juz powoli takie blogie uczucie... :) i wlasnie w tym momencie zwykle mam taki obraz ze z czegos spadam, nie z wysoka, z krzesla np i moje cialo tak reaguje jakbym spadala, tzn najczesciej tak noga machne :zgnite: takie to dziwne, ale nie mam na to wplywu :)
i wtedy zawsze kiedys ktos spi obok mnie to sie tak zrywa troche i : co jest?! :D:D:D

dziwne w sumie, nie wiem jak to zinterpretowac :124:

6 biegowy
16-07-07, 00:09
to ja sie przyznam ze PRAWIE codziennie mam cos takiego juz w momencie jakby zasypiania, wiecie... jak jeszcze swiadomosc jest tego co sie dzieje ale juz powoli takie blogie uczucie... :) i wlasnie w tym momencie zwykle mam taki obraz ze z czegos spadam, nie z wysoka, z krzesla np i moje cialo tak reaguje jakbym spadala, tzn najczesciej tak noga machne :zgnite: takie to dziwne, ale nie mam na to wplywu :)
i wtedy zawsze kiedys ktos spi obok mnie to sie tak zrywa troche i : co jest?! :D:D:D

dziwne w sumie, nie wiem jak to zinterpretowac :124:

wiem o czym mowisz,impulsywny skurcz miesni,bezwolny,tez tak mam czasami,sam sie wtedy budze na sekunde.

whatever
16-07-07, 00:10
tez tak nieraz mam. ze tak mi sie "machnie", ale nie w trakcie zasypiania, tylko jak jestem zmeczony i gdzies siedze. zawsze sie po tym rozbudzam hehe


/edit
oho kolejny. widzisz sabinka jednak jestes normalna :P

sabinka
16-07-07, 00:12
no wlasnie, a mi sie wydaje ze wlasnie po tym zasypiam juz :)
tylko takie skurcze miesni tez miewam, ale one chyba sa mniej intensywne, bo to to naprawde mocne jest :zgnite:
i takie dziwne ze wtedy widze obraz ze z czegos spadam, cholera, ciekawe :)

whatever
16-07-07, 00:16
facetowi kiedys zeby wybijesz w nocy haha.

tez mi sie wydaje wtedy, ze z czegos spadam, czy sie przewracam itp.

sabinka
16-07-07, 00:18
hehe, dziwne takie cos :)

whatever
16-07-07, 00:21
moze jednak mamy downa albo cos hehe

sabinka
16-07-07, 00:26
hmm poczekaj, niech pomysle...........

nie! :zgnite:

whatever
16-07-07, 00:29
diagnozy nie mozesz wystawiac sama. musi to zrobic lekarz specjalista :)

6 biegowy
16-07-07, 00:30
diagnozy nie mozesz wystawiac sama. musi to zrobic lekarz specjalista :)

tak masz Downa,Sabinka nie !

whatever
16-07-07, 00:32
tak masz Downa,Sabinka nie !

a ty masz downa z przerzutka oraz wodoglowie

6 biegowy
16-07-07, 00:33
a ty masz downa z przerzutka oraz wodoglowie

cicho downie !

whatever
16-07-07, 00:37
mozesz sobie popisac z kims innym i nie wnerwiac mnie?

Karla
16-07-07, 01:02
Juz sie zaczynalam o siebie martwic... a widze, ze wiekszosc osob z forum tak ma. Moze to jakis efekt uboczny? :)

Mi czasem znika schodek spod nogi i efekt jest taki sam... budze sie przestraszona (machajac noga)

Goerres
16-07-07, 01:18
czesto mam tak, ze jade winda i nagle cos sie pierdoli i spadam :)

6 biegowy
16-07-07, 03:54
Kto z was ma sny o swojej smierci ?
Widzicie swoje cialo ?

Porzadny
16-07-07, 14:01
Nie pamietam kiedy ostatnio cos mi sie snilo. Chyba za szybko spie.

Miekki
16-07-07, 22:09
Juz sie zaczynalam o siebie martwic... a widze, ze wiekszosc osob z forum tak ma. Moze to jakis efekt uboczny? :)

Mi czasem znika schodek spod nogi i efekt jest taki sam... budze sie przestraszona (machajac noga)

też tak mam :D
chore to :):)

mineczka
16-07-07, 22:10
Mi się śniło jakiś czas temu że U boat przyprowadził swoją koleżankę z pracy do domu a gdy szedł ją odprowadzić całował się z nią ,a gdy to zobaczyłam to wyrzuciłam komputer przez okno i wszystkie jego ubrania ,rano gdy się obudziłam strasznie mnie ręce bolały od noszenia :)

Kamich
16-07-07, 23:45
w skrocie - dzisiaj mialem sen ze uciekalem przed kims przez cala warszawe jakos w nocy i najciekawsze ze to byl sen w ktorym mozna ruszac glowa reka noga itd :)

i np w jednej chwili przebiegalem przez jakas galerie sklepow, i patrzac w witryny widzialem siebie i nawet sie do siebie usmiechnalem hehehe :D

potem spotkalem paru kumpli i swoja byla wychowawczynie ktora zaczela sie na mnie drzec ze niepotrzebnie cos zrobilem (bylem zdziwiony w tym snie bo zawsze mnie lubila) a potem przyszla moja byla i kiedy juz podchodzila do mnie kumple obudzili mnie domofonem ech

z tymi impulsywnymi ruchami itd to tak, czasem mam wrazenie jakbym lezal na jakiejs platformie ktora powoli systematycznie obraca sie na wszystkie strony a ja nie moge sie zlapac, i wtedy lapia mnie drgawki :D

ze snami gdzie widze wlasne cialo tez hehe

obudzenie sie z bolem czegos, lub uczucie ze trzymalo sie cos (do dowcipnisow ktorzy napisza ze to pewnie bol po dlugim trzymaniu reki w majtach - buhahaha...), lub zmeczenie po dlugim bieganiu i np strach tez :)

albo sny w ktorych dostaje smsa i nie moge go przeczytac bo rozmywa mi sie obraz :)

ale najlepsze sa sny erotyczne nie ma co :) wielu z was sie chyba ze mna zgodzi nie?

she
23-07-07, 23:36
mi się śnią sny banalne, ide spotkać się z koleżanką czy coś.. wiadomo, życie, ale w każdym śnie boję się jechać windą i zawsze ona się zacina, jedzie za wysoko/spada etc, ew zawozi mnie w totalnie dziwne miejsce albo jak zaczyna jechać w górę to wbija mnie w podłogę a kiedy hamuje to też bardzo gwałtownie i dynamicznie :> nie było jeszcze snu w którym bym się nie bala windy.
Tak samo jak śni mi się także podobnie banalna fabuła ale np. że jednak idę po schodach i co? schody nie są do końca wybudowane i np. brakuje w nich 5 stopni i jest przepaść a ja się boję, że spadnę - to absurdalne bo wind się normalnie nie boję, schodów i klatek schodowych też nie, nawet nie miałam lęku wysokości czy choćby jakiś urazów z dziecinstwa ;) dziwne, prawda? :>

sabinka
23-07-07, 23:55
a ja sie bardzo boje wind i tez mi sie snia takie rzeczy z nimi :) masakra :96:
co wiecej, w sobote wieczorem u mnie w bloku zabraklo pradu na jakies 30 min i 2 osoby ktore jechaly do mnie winda wlasnie sie zablokowaly miedzy pietrami :) jak ktos sie nie boi i wie ze nie ma pradu i zaraz wlacza to luzik, ale ja bym tam umarla :)
zreszta tak sie boje wind, ze kilka razy jak ktos mnie zmusil zebym wsiadla albo np ktos mi tekscil czyms w stylu "no przestan, nie wiadziesz do glupiej windy? bla bla bla" to zemdlalam jadac w windzie, to absurdalne, ale lek nie do pokonania :)

no i jeszcze mi sie te cholery snia !! :zgnite:
tez zwykle spadam na dol albo wylatuje do gory tak ze sufit prawie przebijam :)

araj
24-07-07, 00:00
mi się śnią sny banalne, ide spotkać się z koleżanką czy coś.. wiadomo, życie, ale w każdym śnie boję się jechać windą i zawsze ona się zacina, jedzie za wysoko/spada etc, ew zawozi mnie w totalnie dziwne miejsce albo jak zaczyna jechać w górę to wbija mnie w podłogę a kiedy hamuje to też bardzo gwałtownie i dynamicznie :> nie było jeszcze snu w którym bym się nie bala windy.
Tak samo jak śni mi się także podobnie banalna fabuła ale np. że jednak idę po schodach i co? schody nie są do końca wybudowane i np. brakuje w nich 5 stopni i jest przepaść a ja się boję, że spadnę - to absurdalne bo wind się normalnie nie boję, schodów i klatek schodowych też nie, nawet nie miałam lęku wysokości czy choćby jakiś urazów z dziecinstwa ;) dziwne, prawda? :>
wg mnie to podswiadomośc , cien personalny -lęk przezywany podczas snu

whatever
24-07-07, 00:05
a ja sie bardzo boje wind i tez mi sie snia takie rzeczy z nimi :) masakra :96:
co wiecej, w sobote wieczorem u mnie w bloku zabraklo pradu na jakies 30 min i 2 osoby ktore jechaly do mnie winda wlasnie sie zablokowaly miedzy pietrami :) jak ktos sie nie boi i wie ze nie ma pradu i zaraz wlacza to luzik, ale ja bym tam umarla :)
zreszta tak sie boje wind, ze kilka razy jak ktos mnie zmusil zebym wsiadla albo np ktos mi tekscil czyms w stylu "no przestan, nie wiadziesz do glupiej windy? bla bla bla" to zemdlalam jadac w windzie, to absurdalne, ale lek nie do pokonania :)

no i jeszcze mi sie te cholery snia !! :zgnite:
tez zwykle spadam na dol albo wylatuje do gory tak ze sufit prawie przebijam :)

stwierdzam klaustrofobie





Mi się śniło jakiś czas temu że U boat przyprowadził swoją koleżankę z pracy do domu a gdy szedł ją odprowadzić całował się z nią ,a gdy to zobaczyłam to wyrzuciłam komputer przez okno i wszystkie jego ubrania ,rano gdy się obudziłam strasznie mnie ręce bolały od noszenia :)

Tak, tak. jasne, ze to był sen :)

sabinka
24-07-07, 00:08
zle stwierdzasz, nie mam klaustrofobii :)

whatever
24-07-07, 00:10
zamknij sie w trumnie na kwadrans, to sie przekonamy :P

jak sie nazywa lek przed jazda w windzie? myslalem, ze to ma zwiazek z ciasna przestrzenia a nie z samym faktem, ze sie jedzie. czy to jednak lek wysokosci? :)

sabinka
24-07-07, 00:13
moge sie zamknac na lozku w solarium takim mikroskopijnym i nic mi nie jest, w moich mikroskopijnych pomieszczeniach w mieszkaniu typu toaleta tez nie mam zadnego leku, wiec to nie klaustrofobia :)
leku wysokosci tez nie mam, bo strachu nie czuje kiedy gdzies wysoko jezdze, w tym roku nawet mam zamiar na bungee skoczyc :zgnite:

to jakis dziwny lek przed tym ze winda stanie miedzy pietrami i juz nie ruszy albo ze sie zerwie, nie wiem, to jakies chore i dziwne, moze w dziecinstwie sobie cos takiego wmowilam, nie wiem i nie moge sobie tego wyjasnic :)
aha! to napisze cos jeszcze dziwniejszego: nie boje sie windy takiej calej oszklonej np w centrach handlowych ze sie zerwie, tylko takiej z waska prostokatna szybka gdzie widac jak przelatuja pietra :) wiec to nie lek przed sama jazda :p

she
24-07-07, 00:25
wg mnie to podswiadomośc , cien personalny -lęk przezywany podczas snu

możliwe, ale ogólnie rzecz biorąc dziwne jest, że boje się w swoich snach czegoś co na żywo jest dla mnie codziennością i nie wzbudza zadnych emocji a juz napewno nie lęk. w sumie zastanawia mnie co ten motyw windy i niedokończonych schodów bez kilku stopni może znaczyć ;-) bo pojawia się niemal w każdym śnie.

she
24-07-07, 00:29
widze, że nie tylko mi się śnią windy których się boję :zgnite:

whatever
24-07-07, 00:56
nie slyszalem o katastrofie windy, ale wiele osob sie boi jazdy winda. na discovery byl program o windach i sa one bezpieczne, bo maja specjalne blokady, ktore zadzialaja nawet jak sie zerwie lina :zgnite:


a she ty za duzo bajek i filmow ogladasz, bo to takie typowe z tymi brakujacymi stopniami :)

she
24-07-07, 01:10
whatever, no własnie nie oglądam, od chyba juz pol roku nie mam TV w domu, a wczesniej tez nie ogladalam poza wiadomosciami. :124:
złośliwcu :zgnite:

whatever
24-07-07, 01:31
czyli nigdy nie widzialas filmu w tv, tylko wiadomosci? o kurde :)

she
24-07-07, 12:29
czyli nigdy nie widzialas filmu w tv, tylko wiadomosci? o kurde :)

no mało ;-) bo moj ojciec oblegał dzien i noc telewizor i oglądał Pola Bitwy i Komisje śledcze oraz obrady ;p a teraz nie mam w ogóle telewizji :-)
no, kiedyś oglądałam nałogowo animal planet :)

sabinka
24-07-07, 13:34
she...... wspolczuje Ci troche :)

she
24-07-07, 13:37
she...... wspolczuje Ci troche :)
nO :) ale w sumie ja nie lubie pgladac tv ;>

sabinka
24-07-07, 14:30
no jak nie masz to nie lubisz :zgnite:

she
24-07-07, 14:36
no jak nie masz to nie lubisz :zgnite:

jak miałam to tez nie lubiłam :>

Goerres
26-07-07, 21:00
mi się śnią sny banalne, ide spotkać się z koleżanką czy coś.. wiadomo, życie, ale w każdym śnie boję się jechać windą i zawsze ona się zacina, jedzie za wysoko/spada etc, ew zawozi mnie w totalnie dziwne miejsce albo jak zaczyna jechać w górę to wbija mnie w podłogę a kiedy hamuje to też bardzo gwałtownie i dynamicznie :> nie było jeszcze snu w którym bym się nie bala windy.
Tak samo jak śni mi się także podobnie banalna fabuła ale np. że jednak idę po schodach i co? schody nie są do końca wybudowane i np. brakuje w nich 5 stopni i jest przepaść a ja się boję, że spadnę - to absurdalne bo wind się normalnie nie boję, schodów i klatek schodowych też nie, nawet nie miałam lęku wysokości czy choćby jakiś urazów z dziecinstwa ;) dziwne, prawda? :>

skad to znam :)

6 biegowy
26-07-07, 21:23
Dla tych co maja problemy z winda
http://www.youtube.com/watch?v=DME-GRGU5yo

she
27-07-07, 00:33
hehe, w sumie to dziwne, że wszystkim śni się winda :>


/bó, nie mam głośników.

Enemigo
30-07-07, 22:35
Dzisiaj snil mi sie sad ostateczny - to bedzie naprawde pojebana sprawa uwierzcie mi :zgnite:

araj
30-07-07, 22:49
Dzisiaj snil mi sie sad ostateczny - to bedzie naprawde pojebana sprawa uwierzcie mi :zgnite:

to może oznaczac ban :)

wenus
30-07-07, 22:56
Dzisiaj snil mi sie sad ostateczny - to bedzie naprawde pojebana sprawa uwierzcie mi :zgnite:

notorycznie sni mi sie koniec swiata - zaglada nuklearna , powodz i takie tam , ale juz przywyklam :)

araj
30-07-07, 23:00
notorycznie sni mi sie koniec swiata - zaglada nuklearna , powodz i takie tam , ale juz przywyklam :)

to tez moze oznaczac ban

maciekmrc
01-08-07, 03:14
możliwe, ale ogólnie rzecz biorąc dziwne jest, że boje się w swoich snach czegoś co na żywo jest dla mnie codziennością i nie wzbudza zadnych emocji a juz napewno nie lęk. w sumie zastanawia mnie co ten motyw windy i niedokończonych schodów bez kilku stopni może znaczyć ;-) bo pojawia się niemal w każdym śnie.

to tylko luzne stymulacje umyslu, sama sobie reszte dopowiadasz chociaz nad tym nie panujesz.. poczytaj o Lucid dreaming

katsiu
01-08-07, 11:48
ja od dluzszego czasu mam sny takie ktore zapamietuje, najczesciej cos glupiego ;) raz tylko po tym jak dziadek umarl to mi sie przysnil i jak to powiedzial "uwazaj, z gory wszystko widac" a tak to hm... rozne rzeczy, czyjes pogrzeby, moja smierc, wypadki, cos zwiazanego z rodzina... sporo tego :p

JaMajka
26-09-07, 18:53
A mnie sie dzisiaj śnił jakiś teledysk w którym śpiewała Marylin Monroe, miała ze 40lat długie proste blond włosy, z grzywką. W moim śnie ona wcale nie umarła tylko została wokalistką. Teledysk był czarno-biało-granatowy, piosenka nazywała się "the magical" (nie ma takiej wymyśliłam ja i do tej pory chodzi mi melodia po głowie ale nie umiałabym powtórzyć), była takim ładnym natchnionym spokojnym pop-gotykiem (ciekawe..) i napewno było na teledysku unoszenie się stopami nad plażą o poranku i coś co dobrze zapamiętałam- wodopój z którego piły drewniane koniki (takie zabawkowe, na jakich jeździ lajkonik)...

to chyba juz nie ma nic wspólnego z banem... araj?:96:

sabinka
26-09-07, 20:03
a mi sie dzisiaj snilo ze mialam kosci takie z gumy i nie moglam normalnie chodzic, a musialam dotrzec na jakis przystanek, przejsc cale osiedle... i strasznie sie meczylam, bo nie moglam zrobic nawet kroku. masakra :10:

6 biegowy
26-09-07, 20:46
Macie czasami sny ze opuszczaja was sily ?
Doslownie zwiotczenie albo paraliz ?

sabinka
26-09-07, 20:51
noo o to wlasnie mi chodzilo w tym co opisalam :)

6 biegowy
26-09-07, 20:56
noo o to wlasnie mi chodzilo w tym co opisalam :)

przepraszam ze nie zrozumialem,zajebiscie nieprzyjemne uczucie.

sabinka
26-09-07, 20:58
nie przepraszaj :)
to prawda, sen byl okropny, robilam cudem krok i padalam na ziemie, pamietam tez ze juz jak dochodzilam do tego przystanku to autobus mi uciekl bo bylam metr doslownie od niego i nie potrafilam sie podniesc zeby do niego wsiasc.
ciekawe co to oznacza, pewnie nic dobrego ;)

6 biegowy
26-09-07, 21:00
nie przepraszaj :)
to prawda, sen byl okropny, robilam cudem krok i padalam na ziemie, pamietam tez ze juz jak dochodzilam do tego przystanku to autobus mi uciekl bo bylam metr doslownie od niego i nie potrafilam sie podniesc zeby do niego wsiasc.
ciekawe co to oznacza, pewnie nic dobrego ;)

Ciekawe,poszukam w senniku :)

sztetke
26-09-07, 21:12
dziwne sny mial moj znajomek;zawsze byl rycerzem,albo dowodca czolgu i ratowal jakies dupy z pozaru albo wiezy.my bylismy zaloga,albo jego giermakami.
dodac trzeba ,ze chlopak mial na osiedlu troche przesrane,bo byl blondynem przesadnym,wieczne zakatarzonym i sepleniacym troche,a dzieci okrutne sa.

JaMajka
26-09-07, 22:01
Macie czasami sny ze opuszczaja was sily ?
Doslownie zwiotczenie albo paraliz ?

Mi się czasami śni, że chcę krzyczeć ale mam ściśnięte gardło i nie mogę, albo że nie mogę oddychać... to tyle na temat moich sennych niemocy
a co do śnienia o zwiotczeniach to nieee.... wolę śnić o przyjemniejszych rzeczach:)

Ambrozja
17-04-08, 20:17
Gdzie między piekłem a niebem granica ??
Dlaczego diabeł czasem się śni i szepse złowieszczo : "zabieram Twoje szczęśliwe dni..."
http://img171.imageshack.us/img171/4529/fantasy21wv2mc1.jpg