PDA

Zobacz pełną wersję : GOERESS



DZIADZIA
03-02-06, 13:50
Mam do ciebie pytanie. Chciałbym zrozumieć twoje poglądy.

W czym jest gorszy ktoś kogo starzy byli Żydami więc i on jest Żydem? Przecież każdy złowiek jest taki sam z załozenia, inne jest tylko wychowanie i mentalnosć [ew. choroba psychiczna]. Za co ich tak nienawidzisz? Czy nie uważasdz że przemoc może wzbódzić tylko kolejną przemoc i eksterminacja jakichś gróp etnicznych nie prowadzi do nieczego dobrego?

Goerres
03-02-06, 14:06
nie wiem, moze jestem za stary na tego typu dyskusje, a moze zwyczajnie mi sie nie chce :(. Takie pisanie uwazam za strate czasu i bezcelowe. Ale na pocieszenie, czytaj bacznie moje komentarze, moze kiedys, w jakims temacie...

DZIADZIA
03-02-06, 14:07
O. a mi się wydaje że brak ci argumentów? NApisz ze 2 -3 zdania na poparcie swoich poglądów, prosze cie o to. Przecież to zaden wysiłek.

Goerres
03-02-06, 14:21
czuje sie jakbym mial sie przed czyms tlumaczyc :). Ze tak napisze, zbyt dlugo w "tym" siedze, co by nie miec argumentow i nie wiedziec w co wierze, czy robie.

DZIADZIA
03-02-06, 14:46
nie tlumaczyć ale WYtłumaczyć mi, bo nie rozumiem.

Simmek
03-02-06, 14:53
Zyd jest zyd, i ja tez nie lubie "ich" jako narodu, szczegolnie ze sa z zalozenia pazerni, egoizm jest ich podstawowa cecha, znam kilku i to sie dokladnie sprawdza, szczegolnie gdy zaczynaja pracowac tzn, otwieraja swoje firmy, bary... wykorzystanie na maksa pracownikow....

Na prawde szkoda pisac...

DZIADZIA
03-02-06, 14:55
ale nie jako ogółu - mieszkasz w bloku - i masz tam żyda, czarnego, japońca. Żyją oni jak ty a różnią się tym ze mają inną skórę czy są obrzezani [:loser:] ew.jeszcze religia. Czy to są powody do tego zeby ich tępić czy zabić?

Simmek
03-02-06, 15:01
ale nie jako ogółu - mieszkasz w bloku - i masz tam żyda, czarnego, japońca. Żyją oni jak ty a różnią się tym ze mają inną skórę czy są obrzezani [:loser:] ew.jeszcze religia. Czy to są powody do tego zeby ich tępić czy zabić?

Zydzi, w Polsce nie mieszkaja w blokach...
Tepic nie ale niechby wyjechali, przez nich "cierpi" wiele osob pracujac np. po 12 godzin za 800 zl, bez ubezpieczenia, bo chuj musi byc konkurencyjny

Jestem do nich uprzedzony, i nic tego nie zmieni...

Goerres
03-02-06, 15:02
ostatnio zauwazylem wspolna ceche dla semitow (czyli zydow, arabow, co oznacza ze antysemityzm nie jest tylko nazwa zarezerwowana dla zydow...) :). Wystarczy mala krytyka w ich kierunku itp., to od razu robi sie wielka afera (dla przykladu patrz - karykatury mahometa) :)

sztetke
03-02-06, 16:27
Zyd jest zyd, i ja tez nie lubie "ich" jako narodu, szczegolnie ze sa z zalozenia pazerni, egoizm jest ich podstawowa cecha, znam kilku i to sie dokladnie sprawdza, szczegolnie gdy zaczynaja pracowac tzn, otwieraja swoje firmy, bary... wykorzystanie na maksa pracownikow....

Na prawde szkoda pisac...
haha,to ja mam takie zdanie o polakach,pracowalem u zyda i nie bylo zle,moi znajomi pracowali w izraelu i nikt nimi nie oral,nie ma to jak polski kato-pracodaweca,12 godz. w tym 4 za friko,no i jeszcze paciorek przed i po pracy.
to nie sa jaja,taki sadownik jest u nas,trza sie modlic przed praca :loser:

STERN
03-02-06, 17:12
:89: zydzi jedzą dzieci :89:

Tak mowila mi taka pani w moherowym berecie

Simmek
03-02-06, 17:33
haha,to ja mam takie zdanie o polakach,pracowalem u zyda i nie bylo zle,moi znajomi pracowali w izraelu i nikt nimi nie oral,nie ma to jak polski kato-pracodaweca,12 godz. w tym 4 za friko,no i jeszcze paciorek przed i po pracy.
to nie sa jaja,taki sadownik jest u nas,trza sie modlic przed praca :loser:

To nie jest tak, ze wszyscy bez wyjatku...

Nie wiem sztetke, czy piszesz o tych samych co ja zydach, bogobojnych tradycjonalistach, co 18 letnie dzieci na sile do synagogi woza, i zamykaja w pokojach po szkole, a do szkoly i ze szkoly kierowca wozi...

Tak wyglada zyd, inni to juz normalni ludzie, czesto bardziej polscy niz ja, tacy sa spoko, ale oni nawet o sobie nie mowia ze sa zydami, i takiego kumpla nawet mam i gosc jest oki.

Vito Andolini
04-02-06, 09:04
nie wazna narodowosc , wazny jest czlowiek , a wasze poglady sa tylko z punktu widzenia wlasnej osoby , kraju i mentalnosci lokalnej .
proponuje zobaczyc troche swiata , wiecej optymizmu w ludzi i obiektywnie spojrzec na historie . doputy nie zrozumiecie problemu rasizmu dopuki bedziecie myslec jak Polak .
ps. zydzi to samo mowia o nas :32:

k0573k
04-02-06, 09:37
ja tez nie przepadam za zydami jak bedziesz chcial dziadzia argumety to sie zglos wysle ci na pw

Vito Andolini
04-02-06, 09:40
a ja bym z przyjemnoscia uslyszal tutaj
dalej kostek okresl sie i ustosunkuj do swoich pogladow

k0573k
04-02-06, 09:47
a ja bym z przyjemnoscia uslyszal tutaj
dalej kostek okresl sie i ustosunkuj do swoich pogladowoka
a wiec zydzi maja tendencje do przejmowania gospodarki opanowuja zad banki itd jesli chodzi o ich interesy to np jesli zauzmy polak ma sklep miedzy 2 zydami to oni beda tak obnizac ceny az sklep polaka oglosi bankructwo poprostu wpieprzaja sie we wszystko wszedzie ichpelno

sztetke
04-02-06, 09:59
oka
a wiec zydzi maja tendencje do przejmowania gospodarki opanowuja zad banki itd jesli chodzi o ich interesy to np jesli zauzmy polak ma sklep miedzy 2 zydami to oni beda tak obnizac ceny az sklep polaka oglosi bankructwo poprostu wpieprzaja sie we wszystko wszedzie ichpelno
uhahaaa,dawno sie tak nie bawilem dobrze,z kad tys to wyciagnal takie rewelacje ?,zapomniales dodasc ,ze dzieci chszescijanskie lapia,wsadzaja do beczki nabitej od srodka gwozdziami i z gorki trurlaJA,a JAK UTOCZA CALA KREW,TO MACE Z TEGo robia :loser:.

Vito Andolini
04-02-06, 10:02
a wiec zydzi maja tendencje do przejmowania gospodarki
czyli sa inteligentni i maja smykalke do biznesu? zazdroscisz im polskiej biedy ?
jaka gospodarke na swiecie przejeli zydzi? fakty? nie sluchaj tego co mowia koledzy ytlko poucz sie historii . Zydzi nie przejmuja gospodarki , tylko maja wplyw na jej rozwoj w kraju w ktorym zyja


opanowuja zad banki itd
i pewnie wysylaja siano przelewami do bankow synagog na wzgorzach Golan ... :)))
przez tysiac lat zyli w polsce a wiec wiekszosc tzw.Slowian ma semickie korzenie


jesli chodzi o ich interesy to np jesli zauzmy polak ma sklep miedzy 2 zydami to oni beda tak obnizac ceny az sklep polaka oglosi bankructwo
w biznesie rozne manewry sa dozwolone , a to samo moga zrobic polacy , a wogole to sie dzieje na calym swiecie


poprostu wpieprzaja sie we wszystko wszedzie ichpelno
nigdzie sie nie wpieprzaja , maja Izrael i tam zyja

http://imaginaryboys.altervista.org/italiano/nazismo/immagini_big/immagini_big3/ebrei_due.jpg
cos jeszcze chcialbys mi powiedziec?

tibor69
04-02-06, 10:02
Moim zdaniem, takie generalizowanie to jest ostry debilizm. Widzieliście/słyszeliście o kilku żydkach biznesmeno - ciemiężycielach i wyrabiacie sobie opinię o całej nacji. Szczerze mówiąc nie znam żadnego żyda. Znam za to setki polaków i duża część z nich to są ostre kutasy i wyzyskiwacze. I tak na dobrą sprawę to wolałbym mieć za ministrów i prezydenta żydów, oni przynajmniej umieją liczyć i pilnować swego interesu. Simmek piszesz że znasz paru chujków i sporo takich normalnych. Tych negatywnie postrzeganych nazywasz żydami a tych wporządku - nieżydami (i oni sami siebie). Problem w tym, że tych chciwych buraków jest bardzo mało ale są najbardziej widoczni i to oni urabiają stygmat żyda dusigrosza. Reasumując: ngdy nie powiem "żydzi to chuje", prędzej "ale z tego żyda kutas" :)
A co do tematu równości z urodzenia to tak czarno biało tego nie widzę. Ludzie nie rodzą się równi chociażby z racji mieszanki genowej. Do tego dochodzi jeszcze pozycja rodziców, płeć, predyspozycje rasowe (biali nie we wszystkim są lepsi, po prostu w wielu aspektach nie są totalnie do dupy), socjalizacja, wykształcenie. Jak weźmiesz taką grupkę 100 osób to bez problemu możesz wyznaczyć setki kategorii podziału i rozróżniania. To tyle jeśli chodzi o równość wśród ludzi. Kwestia równości praw zależy tylko od umowy społecznej.

Kostek rozpieprzył mnie twój post. GOERESS przynajmniej umie inteligentnie argumenty przedstawić i ma wiedzę historyczną. Tylko zapomniałeś napisać o robieniu macy z krwi niemowląt :118:

Sentyment - z doświadczenia wiem, że przytaczanie holocaustu i zdjęć z obozów nie wnosi niczego do dyskusji :)

Karla
04-02-06, 10:25
Nienawidze takiego stereotypowego postrzegania rzeczywistosci... juz dawno zauwazylam, ze Kostek ma do tego ogromne predyspozycje.

Żyd=zlodziej, cwaniaczek itd itp

A przeciez to normalni ludzie... o przepraszam nie tak do konca. W przeciwienstwie do wiekszosci narodow potrafia kultywowac tradycje, dbaja o wyksztalcenie, oczytanie.

Jak dla mnie sa nieszczesliwym narodem rozrzuconym po calym swiecie... narodem ktory przezyl tysiaclecia zaborow.

A N D E R S
04-02-06, 14:42
kostek a mi wydaje sie ze widzew to zydzi ale moze sie myle :)

SaiykoPat
04-02-06, 14:43
kostek a mi wydaje sie ze widzew to zydzi ale moze sie myle :) :lol:

Simmek
04-02-06, 14:47
Moim zdaniem, takie generalizowanie to jest ostry debilizm.

Tak jest to debiliz, tak samo jak stwierdzenie "lekarz sluchaja dobrej muzyki"
Ale tak jest i tego ja juz na benk nie zmienie, wczoraj pilem z "zydem" tym oki, ale ta mniejszosc wyrabia opinie...

DZIADZIA
04-02-06, 14:54
ostatnio zauwazylem wspolna ceche dla semitow (czyli zydow, arabow, co oznacza ze antysemityzm nie jest tylko nazwa zarezerwowana dla zydow...) :). Wystarczy mala krytyka w ich kierunku itp., to od razu robi sie wielka afera (dla przykladu patrz - karykatury mahometa) :)tu podobnie jest z czarnymi, oni też odrazu piuerdolą o rsizmie

k0573k
04-02-06, 15:07
maja Izrael to niech tam spierdalaja

[ Dodano: 04-02-2006, 15:09 ]

kostek a mi wydaje sie ze widzew to zydzi ale moze sie myle napewno sie mylisz

Simmek
04-02-06, 15:32
kostek a mi wydaje sie ze widzew to zydzi ale moze sie myle :)


Masz racje cala Lodz to zydzi...

k0573k
04-02-06, 15:37
Masz racje cala Lodz to zydzi... teo nie puszzce juz obojetnie jak nie znasz sprawy icho podobny cwelu to sie zamknij zydowski nielegalny imigrancie jak lubisz lubisz podkorwiac ludzi to spierdalaj odbudowyawac nkt jebana cioto chuj ci na imie itchujo podoby szmatlawcu

Simmek
04-02-06, 15:51
Masz racje cala Lodz to zydzi... teo nie puszzce juz obojetnie jak nie znasz sprawy icho podobny cwelu to sie zamknij zydowski nielegalny imigrancie jak lubisz lubisz podkorwiac ludzi to pobiegaj sobie odbudowyawac nkt jebana cioto pitol ci na imie itchujo podoby szmatlawcu

idz do ksiedza to ci pomoze, ogladalez ziemie obiecana? jesli ie to spierdalaj siurku o demonach co s napisac...

tibor69
04-02-06, 16:10
tu podobnie jest z czarnymi, oni też odrazu piuerdolą o rsizmieZupełnie jak Polacy na Białorusi.

Karla
04-02-06, 16:19
Nie wiem jak was ale mnie Kosteczek po prostu wkorza... wylamalabym mu wszystkie kosteczki :114:

sztetke
04-02-06, 17:38
teo nie puszzce juz obojetnie....
buhahaa,ty kostek to jakis pieniacz jestes,nie bede cie denerwowal,bo to zadna frajda,to tak jak walka z bykiem na arenie,czerwona plachta i juz goni za nia :114: .
musisz sie bardziej wyluzowac.

Goerres
04-02-06, 19:16
:admin:

Nazwisko
04-02-06, 22:17
:admin:

ok to moze wymien kto jest naszym wrogiem, i co nalezy z tym wrogiem uczynic?]

Goerres
04-02-06, 22:51
:admin:

ok to moze wymien kto jest naszym wrogiem, i co nalezy z tym wrogiem uczynic?]
zdecydowanie : wirusy, bakterie, grzyby.

maciekmrc
04-02-06, 23:07
no i co tu ktos kurwa zmieni ? :D

Nazwisko
04-02-06, 23:14
:admin:

ok to moze wymien kto jest naszym wrogiem, i co nalezy z tym wrogiem uczynic?]
zdecydowanie : wirusy, bakterie, grzyby.

Dla mnie ludzie którzy pragna przemocy,ale sa słabi wiec szukaja dla siebie usprawiedliwienia....

Goerres
04-02-06, 23:15
:admin:

ok to moze wymien kto jest naszym wrogiem, i co nalezy z tym wrogiem uczynic?]
zdecydowanie : wirusy, bakterie, grzyby.

Dla mnie ludzie którzy pragna przemocy,ale sa słabi wiec szukaja dla siebie usprawiedliwienia....
ludzie ktorzy stronia od przemocy, tez sa slabi. wiec gdzie podziali sie silni ?

Nazwisko
04-02-06, 23:21
Silni sa ci którzy potrafia oprzec sie przmocy... np. wiezniowie oswiecimia którzy przezyli...

Goerres
04-02-06, 23:30
Silni sa ci którzy potrafia oprzec sie przmocy... np. wiezniowie oswiecimia którzy przezyli...
to my znamy jakies inne pojecia sily.

Nazwisko
04-02-06, 23:39
Silni sa ci którzy potrafia oprzec sie przmocy... np. wiezniowie oswiecimia którzy przezyli...
to my znamy jakies inne pojecia sily.

ok to napisz mi jak ty pojmujesz siłe

Vito Andolini
05-02-06, 09:25
a tak podsumowujac
[shadow=black:94b2da5054]JEDNA RASA LUDZKA RASA[/shadow:94b2da5054]

wspolczesna nauka ukazuje ze cala ludzkosc ma geny pochodzace od zaledwie czterech kobiet , a wiec wszyscy jestesmy dziecmi NOE-go[mial 3 synow z ktorych kazdy mial zone ]

k0573k
05-02-06, 10:54
musisz sie bardziej wyluzowac. jak by jechnal na mnie to bym to zalal ale jewchanie po łdz mnie wpienia nie ukrywam jak jezdzicie pomnie to poprostu pierdole ale jazda ktora obraza moje otoczenie sory ale to troche lipka :)

[ Dodano: 05-02-2006, 10:56 ]

Nie wiem jak was ale mnie Kosteczek po prostu wkorza... wylamalabym mu wszystkie kosteczki zapraszam do ldz karla bo my may najlepsze pogotowie jak mnie polamiesz to juz nie wruce :) :) :) :D:D:D

DZIADZIA
05-02-06, 11:45
no i co tu ktos kurcze zmieni ? :Dmiałaś nie wracać

[ Dodano: 05-02-2006, 11:46 ]



Silni sa ci którzy potrafia oprzec sie przmocy... np. wiezniowie oswiecimia którzy przezyli...
to my znamy jakies inne pojecia sily.

ok to napisz mi jak ty pojmujesz siłeno jakto? siła to w pięciu skinów naje.bać jednemy żydkowi - to jest prawdziwa siła

:loser:

Goerres
05-02-06, 12:18
a tak podsumowujac
[shadow=black:a94c068dc5]JEDNA RASA LUDZKA RASA[/shadow:a94c068dc5]

wspolczesna nauka ukazuje ze cala ludzkosc ma geny pochodzace od zaledwie czterech kobiet , a wiec wszyscy jestesmy dziecmi NOE-go[mial 3 synow z ktorych kazdy mial zone ]
ach ta amerykanizacja teorii ewolucji, co ? wspolczesna nauka ukazuje ZNACZĄCE roznice miedzy rasami (nie wiem czy wiesz, ale juz takie glupie leki robi sie dla czarnych i bialych, rasizm, co ?), poza tym jaka znow ku.rwa ludzka rasa, skoro czlowiek to gatunek, dopiero pozniej dzielacy sie na rasy (jak zaczniesz mi pisac tak jak nemo007 w historycznych o jakis gatunkach opartych na weglu, czy opartych na krzemie to sie zalamie).
Pochodzenie od NOE-go, sluchaj ty dalej amerykanow i ich pojaltanskich ideologii, zreszta, co tu tlumaczyc komus, kto wierzy ze bog stworzyl swiat w 7 dni, a kobiete z zebra adama by mu sluzyla.

STERN
05-02-06, 12:21
ach ta amerykanizacja teorii ewolucji, co ? wspolczesna nauka ukazuje ZNACZĄCE roznice miedzy rasami (nie wiem czy wiesz, ale juz takie glupie leki robi sie dla czarnych i bialych, rasizm, co ?), poza tym jaka znow ku.rwa ludzka rasa, skoro czlowiek to gatunek, dopiero pozniej dzielacy sie na rasy (jak zaczniesz mi pisac tak jak nemo007 w historycznych o jakis gatunkach opartych na weglu, czy opartych na krzemie to sie zalamie).
Pochodzenie od NOE-go, sluchaj ty dalej amerykanow i ich pojaltanskich ideologii, zreszta, co tu tlumaczyc komus, kto wierzy ze bog stworzyl swiat w 7 dni, a kobiete z zebra adama by mu sluzyla.

:83:

Vito Andolini
13-02-06, 11:11
poza tym jaka znow ku.rwa ludzka rasa, skoro czlowiek to gatunek, dopiero pozniej dzielacy sie na rasy
dokladie ukmujac , chodzilo mi o nasz gatunek , o protoplastow bynajmniej


zreszta, co tu tlumaczyc komus, kto wierzy ze bog stworzyl swiat w 7 dni, a kobiete z zebra adama by mu sluzyla.
poczytaj biblie , jest przelicznik okolo 1000 lat dla nas rowna sie jeden dzien dla Boga


(jak zaczniesz mi pisac tak jak nemo007 w historycznych o jakis gatunkach opartych na weglu, czy opartych na krzemie to sie zalamie).
mie zalamuj sie :32:


ps. lubisz takie zabawy ? (http://www.flurl.com/uploaded/African_Execution_61609.html)

SsMyQ
13-02-06, 11:26
ps. lubisz takie zabawy ?

Łoooo..... :111:

whatever
13-02-06, 12:37
kostek a mi wydaje sie ze widzew to zydzi ale moze sie myle :)


Masz racje cala Lodz to zydzi...
Jak dyskutujesz z innymi, to mnie w to nie mieszaj

DZIADZIA
19-02-06, 21:06
coś dla antysemitów, gorres tak to ma wyglądać?
http://img139.imageshack.us/img139/7091/massgravebergenbelsenmay19456z.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=massgravebergenbelsenmay19456z.jpg)