PDA

Zobacz pełną wersję : czekamy...czy działamy???



araj
03-02-06, 11:05
czekamy na styl sfitgsm czy robimy ten(wszystkie bajery)

Vito Andolini
03-02-06, 11:10
mozna jeszcze troche poczekac sfitgsm jest dobry :yaho:

SaiykoPat
03-02-06, 12:27
czekamy na styl sfitgsm czy robimy ten(wszystkie bajery) co masz na mysli mowiac bajery :124:

araj
03-02-06, 12:36
odswiezanie shoutboxa,przycisk usmieszków obok shutboxa,może liste wróce,no i nowości popróbujemy wstawić j sklep,punkty reputacji,i jeszcze sie zobaczy...ale to tylko wtedy,jak sie zdecydujemy na konkretny styl-----zaznaczam,że styl mozna zmienić jak sie chce praktycznie(kolorystyka np), tak w tym jak i w sfitgsm bede dążył do ograniczenia do minimum jpg i gifów-tzn,że nie bedzie np. przycisków album,szukaj,faq,portal i inne,tylko beda napisy klikalne,co daje szybsze generowanie strony

SaiykoPat
03-02-06, 12:44
ciekawilo mnie czy macie zamiar porwac sie na budowe wlasnego stylu tj. kolorystyka styl przyciskow, moze wlasne menu, edycja stopki i takie tam

araj
03-02-06, 12:46
ciekawilo mnie czy macie zamiar porwac sie na budowe wlasnego stylu tj. kolorystyka styl przyciskow, moze wlasne menu, edycja stopki i takie tamdlatego napisałem,że mozna go zmienić całkowicie, moge wstawić inne ikonki, kolory...ale po co, ma byc przejzyscie,schludnie,bez zbednych bajerów i przede wszystkim szybko

SaiykoPat
03-02-06, 12:48
ciekawilo mnie czy macie zamiar porwac sie na budowe wlasnego stylu tj. kolorystyka styl przyciskow, moze wlasne menu, edycja stopki i takie tamdlatego napisałem,że mozna go zmienić całkowicie, moge wstawić inne ikonki, kolory...ale po co, ma byc przejzyscie,schludnie,bez zbednych bajerów i przede wszystkim szybko wiem ze mozna, i ostatnio zastanawialem sie ile czasowo to zajmuje (gdzies na forum przemo widzialem ogloszenie kolesia ktory w jeden dzien sie wyrabia)

araj
03-02-06, 12:54
chcesz sie pobawić ? popróbowac kolory? moge dac ci login i haslo na ftp,gdzie jest testowe forum takie jak nasze z tym samym stylem

DZIADZIA
03-02-06, 13:26
rób ten jest dobry

k0573k
03-02-06, 13:31
ten jest fajniejszy wiec po co czekac?

araj
03-02-06, 14:23
chyba tym sie zajmiemy

juSta
03-02-06, 14:31
ten w sumie nie jest taki zły :)

Miekki
03-02-06, 14:48
ganz egal :)
pokombinować z buttonami, kolorkami i będzie ok :)

SaiykoPat
03-02-06, 15:46
chcesz sie pobawić ? popróbowac kolory? moge dac ci login i haslo na ftp,gdzie jest testowe forum takie jak nasze z tym samym stylem mam gdzie testowac :) a jak mi cos fajnego wyjdzie to sie pochwale