PDA

Zobacz pełną wersję : Kobe Bryant



Adamitsu
29-01-06, 16:40
Kobe Bryant zdobył 81 punktów, prowadząc Los Angeles Lakers do "domowego" zwycięstwa nad Toronto Raptors 122:104.


Lider "Jeziorowców" przebywał na parkiecie niespełna 42 minuty. Po dwóch kwartach miał na koncie 26 punktów, a Lakers przegrywali 49:63. Zdobył jednak 27 punktów w trzeciej oraz 28 punktów w czwartej kwarcie i odwrócił losy meczu. W całym spotkaniu rzucał ze skutecznością 60,8 procent - trafił 28 z 46 rzutów z gry.

W końcowych 24 minutach gry Bryant zdobył 14 punktów więcej niż cała drużyna Raptors. Zabrakło mu czterech punktów by wyrównać rekord Wilta Chamberlaina w ilości punktów w jednej połowie spotkania.

Liczby Kobe Bryanta w historycznym meczu:

punkty - 81

zbiórki - 6

asysty - 2

przechwyty - 3

blok - 1

minuty - 41:56

rzuty z gry - 28 z 46 (54,2 procent)

rzuty za trzy punkty - 7 z 13 (53,8 procent)

rzuty osobiste - 18 z 20 (90 procent)

punkty do przerwy - 26

punkty w drugiej połowie - 55

KOBE w akcji http://broadband.nba.com/cc/playa.php?content=video&url=http://boss.streamos.com/wmedia/nba/nbacom/nbatv/bryant_k_81_060122.asx&video=blank
najpierw reklama (13sek.) a potem wszystkie trafienia

MaT
29-01-06, 17:06
Widziałem ten mecz i to co on tam robił to jest nie do opisania. Trafiał z każdej pozycji, był nie do zatrzymania. To był jego dzień i tym co zrobił dowiódł tego, że jest jednym z najlepszych jacy grali w lidze NBA.

Rekord w zdobyczy punktowej należy oczywiście do Wilta Chamberlaina, który wynosi 100 punktów w jednym meczu!!! :) :)))

......jeden gościu rzuca więcej niż cała nasza reprezentacja :84:

Adamitsu
29-01-06, 17:16
Widziałem ten mecz
gdzie go można było obejrzeć?

Już w tym sezonie rzucił 63 (albo coś koło tego), ale trener nie wpuścił go na ostatnią kwartę gdyż nie grał zespołowo, tym razem asystenci trenera nie pozwolili Jacksonowi ściągnąc Kobiego bo wiedzieli, że zrobi dobry wynik

MaT
29-01-06, 20:22
gdzie go można było obejrzeć?

Na kanale ABC, nie wiem czy też nie był transmitowany na Canal + SPORT