PDA

Zobacz pełną wersję : czy mieszanie marynarki z jeansami



k0573k
26-01-06, 20:46
jest fajne czyli dobze postrfzegane albo czy kladzeanie koszulki bawelnianej pod marynarke zamiast koszuli co o tym myslicie

one blood
26-01-06, 20:53
to zalezy...
jesli koszulka jest gladka ewentualnie z nadrukiem a marynarka w stylu sportowym to jest ok, mysle ze marynarka od garnituru slubnego np. nie pasuje z t shirtem,smiesznie by to wygladalo, dzinsy takze ,tak samo do luznej marynarki np ze sztruksu.

k0573k
26-01-06, 20:58
a marynarka w stylu sportowym to jest ok,
a jaka maraynarke charakteryzujesz jako spotrowa bo jak dla mnie to zajebiscie wyglada czarna marynarka z czarna koszulka albo z jeansami ale wtedy juz zakladam koszule i raz tez widzialem marynarke z bluza z kapturem rozpinan pomieszana tez zajebiscie wygladala

Karla
26-01-06, 21:01
O wlasnie... kooocham marynarki ze sztruksu... jak byly weekendowe obnizki w Galerii Centrum takie cuda mozna bylo nabyc za okolo 150 zl... zamiast 300

k0573k
26-01-06, 21:12
O wlasnie... kooocham marynarki ze sztruksu... jak byly weekendowe obnizki w Galerii Centrum takie cuda mozna bylo nabyc za okolo 150 zl... zamiast 300
u nas tego typu artykolow chyba nie bylo w galerii szkoda :((

one blood
26-01-06, 21:16
jest jeszcze marynarka wojenna ale ona najlepiej wyglada nago..

natomiast marynarka sportowa to marynarka np na trzy guziki, z innego materialu jest zazwyczaj niz ta "garniturowa", i ją wlasniemozna nosic na bluze z kapturem, ostatnio to jest dzezi, wlasnie...

Karla
26-01-06, 21:17
O ile pamietam to Autograf je robil... musialy byc!!

k0573k
26-01-06, 21:29
ostatnio to jest dzezi, wlasnie...

to czas cos takiego skompletowac

O ile pamietam to Autograf je robil... musialy byc!!
dobra przejde sie i zlookam

Karla
26-01-06, 21:41
Byly w tym wypadku znaczy czas przeszly... to bylo przed swietami :( O ile mi wiadomo to wyprzedaze juz sie skonczyly

k0573k
26-01-06, 21:48
lipaa i tak musze jakis gajer jeszcze zakupic no jaksa luzna marynarke zeby zamieszac z bluzza z kapturem :cool: :cool:

70m3k
26-01-06, 21:49
a jaka maraynarke charakteryzujesz jako spotrowa
ta co ja ją mam jest chyba sportowa, pokaze Ci ja.

k0573k
26-01-06, 22:08
ta co ja ją mam jest chyba sportowa, pokaze Ci ja.
a co nie porzebujesz tej twojej?? jak cos to wiesz

DZIADZIA
26-01-06, 22:50
Wg. mnie z cvzarnymi JEansami jeszce ujdzie, chociaz dzinie troche. Ale z niebieskimi to porażka i zenada :11:

70m3k
26-01-06, 23:07
ta co ja ją mam jest chyba sportowa, pokaze Ci ja.
a co nie porzebujesz tej twojej?? jak cos to wiesz

mowie ze pokaze, a nie dam :D

Simmek
27-01-06, 00:28
Wg. mnie z cvzarnymi JEansami jeszce ujdzie, chociaz dzinie troche. Ale z niebieskimi to porażka i zenada :11:

E tam:
a/ czarna koszula, szary krawat, czarne dzinsy, szara marynarka
b/ szre dzinsy, szara koszyla czarna marynarka
c/ szare dzinsy, biala koszula, szara marynarka /koniecznie kamizelka :)/ - najbardziel wyjsciowo :)

a niebieskie to tylko i wylacznie razem z bialym T-shirtem i czarna marynarka na lajtowe spotkania

tylko kurwa marynarka ma byc marynarka a nie jakies gowno za 300 zl

DZIADZIA
27-01-06, 00:32
Simmek - ja nie widze różnicy między marynarkami za 200 zł a za 2000 czy 20000 :) No metka inna ;)

Simmek
27-01-06, 01:17
Simmek - ja nie widze różnicy między marynarkami za 200 zł a za 2000 czy 20000 :) No metka inna ;)

No nie bardzo o to szlo, ale ja zauwazylem juz lata temu, ze kazdy co jakis czas kupuje marynarke /garnitur/ i na jakims spedzie wszyscy wygladaja tak samo, w tym sezonie trzy gusiki, za pare lat dwa rzedy guzikow, etc/

Ja widze roznice bardzo znaczne :) u mnie w miescie mozna sobie uszyc na miare :) nawet koszule...

sabinka
27-01-06, 01:47
jest fajne czyli dobze postrfzegane albo czy kladzeanie koszulki bawelnianej pod marynarke zamiast koszuli co o tym myslicie

bawelniana koszulka pod marynare to nie wiem, chyba ze - jak juz ktos napisal - czarna :)
a marynarka i jeansy to juz calkiem ok :D nawet lepiej niz spodnie w kant :) tylko musza byc takie normalne jeasny a nie jakies mega joŁ joŁ :D

Simmek
27-01-06, 01:55
jest fajne czyli dobze postrfzegane albo czy kladzeanie koszulki bawelnianej pod marynarke zamiast koszuli co o tym myslicie

bawelniana koszulka pod marynare to nie wiem, chyba ze - jak juz ktos napisal - czarna :)
a marynarka i jeansy to juz calkiem ok :D nawet lepiej niz spodnie w kant :) tylko musza byc takie normalne jeasny a nie jakies mega joŁ joŁ :D

raz mialem spodnie w kant na sobie, jak szedlam do komuni, awersja pozostala do dzis :)

Na wesely na wsi raz widzialem mistrza co przyszedl w garniturze i adidasach...

k0573k
27-01-06, 10:25
Na wesely na wsi raz widzialem mistrza co przyszedl w garniturze i adidasach...
taka byla ktoras kolekcja arcadiusa bardzo fajna zreszta ale szerokie materialowe spodnie spotrowe buty koszua zapietqa na pre guzikow i marynarka i wszystko dopoasowane kolorystycznie :7:

DZIADZIA
27-01-06, 10:31
Gorzej że ja widziałemkolesia co sie gibał po mieście w marynarce i dresach, vczas matur to był :11:

k0573k
27-01-06, 10:42
u mnie tak przychodzil na egzamion gimnazjalny dressy i biala koszula z dlugim rekawem i wielepodobnych kombinacji

Simmek
27-01-06, 11:05
Na wesely na wsi raz widzialem mistrza co przyszedl w garniturze i adidasach...
taka byla ktoras kolekcja arcadiusa bardzo fajna zreszta ale szerokie materialowe spodnie spotrowe buty koszua zapietqa na pre guzikow i marynarka i wszystko dopoasowane kolorystycznie :7:

arcadius smierdzi, a osoby ktore sie tak ubieraja wygladaja zalosnie...

DZIADZIA
27-01-06, 11:07
Żałośnie i pedalsko. A Arkadiusz to niewypał, pono ma butik w Wawie ale nikt nic nie kupuje :loser:

k0573k
27-01-06, 11:19
arcadius smierdzi, a osoby ktore sie tak ubieraja wygladaja zalosnie...
mowisz zeby mi dogryzc czy naprawde tak uwazasz

tibor69
27-01-06, 12:54
Odpowiem jak na socjologa przystało. To zależy :)
Np do marynarki sportowej można wszystko założyć. Z drugiej strony zależy też od postury. Miałem takiego wykładowcę. Zakładał marynarkę od gajera, koszulę, krawacik i do tego niebieskie dżinsy takie wąziutkie. Dziwnie to wyglądało bo góra taka masywna (grubas był) a nóżki takie kruciutkie i cienkie jak patyki. Z kolei inny zakłada np marynarkę, jakiś tam sweterek i spodnie do tego luźne, z bliżej nieokreślonego materiału, miejscami jakby łatane i postarzane (ale widać że z produkcji takie). Ten prezentuje się w tym nieźle a te spodnie to pewnie droższe niż reszta jego ciuchów razem wzięta.

sabinka
27-01-06, 13:15
pono ma butik w Wawie ale nikt nic nie kupuje
:loser: :loser: :loser:
dlatego pewnie sie wyniosl z Polski bo nikt go nie docenia :loser:

Lisu
27-01-06, 13:59
dlatego pewnie sie wyniosl z Polski bo nikt go nie docenia
wyniosl sie z polski bo kacza grypa panuje

Simmek
27-01-06, 18:43
arcadius smierdzi, a osoby ktore sie tak ubieraja wygladaja zalosnie...
mowisz zeby mi dogryzc czy naprawde tak uwazasz

A co jest w jego kolekcjach ciekawego?,

Mojego kuzyna zona jak z USA przyjedzie to wlasnie tak wyglada, zastanawiam sie czy gary w knajpie myje tak samo ubrana...

k0573k
27-01-06, 21:28
czepiasz sie ta sa pozycje dla idywidualistow ktorzy widza swiat jakim go nigdy nie dostrzezesz

Simmek
27-01-06, 23:40
czepiasz sie ta sa pozycje dla idywidualistow ktorzy widza swiat jakim go nigdy nie dostrzezesz

No na pewno, ja nie zrobie z siebie idioty...

k0573k
28-01-06, 00:09
No na pewno, ja nie zrobie z siebie idioty... wciaz zamykasz swoje poglady

Simmek
28-01-06, 00:25
No na pewno, ja nie zrobie z siebie idioty... wciaz zamykasz swoje poglady

Ta kilku "pedalow" w jakims Paryzu czy gdzies powiedzialo ze ladnie, i tak kurwa ma byc bo oni sie znaja na MODZIE, a ja mam swoje zdanie i uwazam ze robia z siebie idiotow...

To ty bardziej sie ograniczasz sluchajac ze to "wielki kreator"

tibor69
28-01-06, 01:07
Pokazy tego kolesia są bardzo ciekawe i fajnie się je ogląda (szczególnie ten z zakonnicami :> ). Ale dla mnie to jest to samo co teatr. Nie wyobrażam sobie zakładania takich ciuchów na codzień. k0573k ty byś to założył na wycieczkę do monopola?

k0573k
28-01-06, 23:08
k0573k ty byś to założył na wycieczkę do monopola? wiesz ja sam kreuje swoj styl wiec jeli bym wpadl na cos takiego to bym sie tak ubieral nie mowie tu o wszystkich kolekcjach arkadiusa ale trzeba mu przyznac ze potrafi niezle kombinowac mowie tu o wqczesniej wymienionym przez niego pomysle jak narazie ubieram sie w miare normalanie aco bedze dalej czas pokaze

Enemigo
28-03-06, 17:03
Nie lubie kompromisow - marynarka do dzinsow? Dla mnie niewypal :/ Ja bym sie tak nie ubral :/ (no ewentualnie do ciemnych tj czarnych)
Jak elegancko to elegancko, jak na sportowo to na sportowo, ale coraz czesciej widuje bezguscia chodzace w jakis marynarkach z naszywkami, tudziez bluzami z kapturem i adidasami do marynarek :124: i to nie tylko dzieciarnia sie tak ubiera :114:
ale kazdy lubi co innego :119:

kamikadze
08-04-06, 08:49
Nienawidze spodni od garniaka więc ostatnio zakładam tylko marynarke

k0573k
11-04-06, 17:47
Nienawidze spodni od garniaka więc ostatnio zakładam tylko marynarke i paradujesz potem bez spodni w majtach??

STALÓWKA
11-04-06, 18:32
Nienawidze spodni od garniaka więc ostatnio zakładam tylko marynarke

Powiem szczerze, że teraz jest masa różnych krojów spodni wraz z marynarką warto się przejść po dobrych sklepach i uderzyć się raz na jakiś czas po kieszeni... :)

zaro
21-10-19, 13:59
Doradzicie jakiś sklep, w którym mogę kupić elegancką marynarkę?

Azar
21-10-19, 15:04
Zobacz sobie marynarki tutaj
https://sklep.dastan.pl/

W sklepie mają dobre ceny na marynarki, poza tym jakościowo jest naprawdę super. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na długość marynarki, która powinna kończyć się w miejscu gdzie kończą się pośladki, a zaczynają uda. Marynarka na wyprostowanym mężczyźnie, mającym ręce ułożone wzdłuż tułowia, powinna kończyć się w połowie jego dłoni. Nie patrz sie na rozmiar ale polecam wziąć w rękę centrymetr oraz dobrze zorientować się jakie masz wymiary, jedynie wtedy będziesz w stanie dobrze dobrać rozmiar.

Jakby była potrzeba wymiany to w sklepie nie ma z nią problemów.

123Koszulki
28-09-20, 13:35
A może marynarka, a pod nią np: koszulka fullprint (https://www.123koszulki.pl/), z jakimś fajnym nadrukiem :D

monia990
16-10-20, 12:09
Powiem Wam szczerze, że mój mąż nie raz w taki sposób łączył swoje stylizacje i super to wyglądało, jeśli odpowiednio dobierze się kolor marynarki do odcienia jeansu. Chociaż powiem Wam szczerze, że teraz troszkę się pozmieniało, ponieważ najczęściej łączy się teraz spodnie w kratę męskie (http://giacomo.pl/spodnie.html) i marynarki. Polecam sprawdzić taką wersję, ponieważ jest to jednocześnie opcja elegancka, ale nie bardzo klasyczna, bo takie klasyczne rozwiązania nie wszystkim się podobają. Sprawdźcie sobie spodnie, o których mówię i stylizujcie je, jak chcecie.

mczay
16-10-20, 19:29
W Polsce jest co raz więcej modnych mężczyzn, co bardzo mnie cieszy. Wielu z nich na co dzień nosi się elegancko, łącząc eleganckie elementy z luźniejszymi. Oczywiście - można znaleźć marynarkę, która z jeansami będzie prezentować się świetnie. Oczywiście nie każda marynarka sprawdzi się w takim zestawieniu. Warto więc mieć wiedzę na ten temat, aby nie wyglądać śmiesznie. Na stronie: https://elubaczow.com/2019/12/10/jaka-wybrac-marynarke-casualowa/ jest artykuł, który powinien Ci pomóc w tym wyborze. Myślę, że dzięki niemu wybierzesz właściwie, więc naprawdę warto zapoznać się z nim.

hush
31-10-20, 22:18
Powiem tak... - to wszystko zależy od okoliczności. No, są dni kiedy możemy się tak luźniej ubrać, a są kiedy musimy dobrze, schludnie wyglądać. Przede wszystkim jak już chcemy tak w ogóle ubrać garnitur, to moim zdaniem najlepiej postawić nie na coś gotowego, lecz wykonanego na miarę. Wtedy będziecie mieć pewność, że wszystko idealnie do pasuje. Jak chodzi o szycie na miarę w Poznaniu (https://www.tailorcrafts.pl/szycienamiare.html) to tutaj najlepiej udać się do Tailor Crafts.

Arkadiusz1
01-01-21, 13:21
To już zależy tylko od Was i od Waszego gustu. Jeśli znacie się na temacie i chcecie stworzyć taką stylizację, to dlaczego nie? Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o dzianiny, to na pewno warto brać je z takich miejsc jak https://drukcyfrowynadzianinie.pl/dzianina-petelkowa Czuję, że to mogłoby być dla Was idealnym rozwiązaniem, dlatego też koniecznie już teraz tam zajrzyjcie.