PDA

Zobacz pełną wersję : Że musze jezdzic po ziolo przez pol miasta



k0573k
17-01-06, 19:22
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

Enemigo
17-01-06, 19:26
Pier-dol dilera - kutas Cie nabiera :cool:

k0573k
17-01-06, 19:29
no wlasnie nie nabiera bo go juz troche znam co nie zmienia faktu ze po ziolko mam 1/2h tramwajem bo nie biore u nie sprawdzonych dilerow boczesto maja slaba trawe

Enemigo
17-01-06, 19:34
Jaka jest wielkosc otwierajaca i za ile Ci sprzedaje?

k0573k
17-01-06, 19:48
mam sztuke po 25 jest tam 6 kul u dilera ktory nie handluje bylo 7 zawsze jedna byla z mialu bonusowa polowke mam po 15 idalej juz wiadomo

Enemigo
17-01-06, 19:52
Ile musisz kupic zeby miec kurs preferencyjny?

Standardowo 10?

stuff
17-01-06, 19:54
kostek nie za mlody jestes na narkotyki?

Enemigo
17-01-06, 20:01
Pamietajcie chlopaki:

" Bo miekkie narkotyki, sa tylko pomocne, bo potem wchodzisz w rzeczy ostre :cool: "

Ja juz nic nie pale i nie biore :)

Karla
17-01-06, 20:07
Jestescie zalosni z tymi narkotykami... a bierzcie sobie jak wam sie podoba, ale przestancie do cholery o tym pisac... bo naprawde nie ma sie czym chwalic

stuff
17-01-06, 20:08
Jestescie zalosni z tymi narkotykami... a bierzcie sobie jak wam sie podoba, ale przestancie do cholery o tym pisac... bo naprawde nie ma sie czym chwalic
bralas kiedys?

Enemigo
17-01-06, 20:20
Jestescie zalosni z tymi narkotykami... a bierzcie sobie jak wam sie podoba, ale przestancie do cholery o tym pisac... bo naprawde nie ma sie czym chwalic

Nie wiem czym sie spinasz niech sobie pisza :7:

Karla
17-01-06, 20:27
Nie spinam sie :) Tylko wypowiedzi Stuffa prawie w 100% dotycza cpania, trawy, lekkich narkotykow itd... to jest meczace... no ale mamy wolnosc slowa... poddaje sie

Nie nigdy nie bralam Stuff :)

araj
17-01-06, 20:30
no i widze,ze musze moje aniołki puscic do akcji......aniołki, kopcie w jaja(bójcie sie ćpuny :)))

sztetke
17-01-06, 20:36
ej no,nigdy nie mieliscie problemu ,zse wasz ulubiony trunek czy pozywienie jest w jakiejs odlaglosci ?,ja po chleb jezdze 50 km-nie zartuje,kupuje 5 i mam na tydzien.

70m3k
17-01-06, 20:38
Buahahaha, Kostek, juz narzekałeś na ten temat na wychowaniu do życia w rodzinie :)

Enemigo
17-01-06, 20:42
Buahahaha, Kostek, juz narzekałeś na ten temat na wychowaniu do życia w rodzinie :)

A potem da temat: "Dziewczyna nie dostala okresu juz 7 msc i troche przytyla" :7:

stuff
17-01-06, 20:50
Nie spinam sie :) Tylko wypowiedzi Stuffa prawie w 100% dotycza cpania, trawy, lekkich narkotykow itd... to jest meczace... no ale mamy wolnosc slowa... poddaje sie

Nie nigdy nie bralam Stuff :)
bzdura.
Przejrzyj wszytskie posty i zobacz sobie czy w kazdym pisze o trawie,narkotyka itp. :6:
http://www.dobreforum.pl/search.php?search_author=stuff
Moze w 20-25% postach jest temat o dragach.
Nie zakladam zadnych tematow o paleniu na tym forum a jedynie dopisuje sie w tematach zalozonych przez innych userow.
Mamy wolnosc slowa i bede sobie pisal o czym mi sie podoba. :4:
Araj i ty przeciwko mnie? :(

araj
17-01-06, 20:52
Araj i ty przeciwko mnie?
A GDZIE JA TAK NAPISAŁEM??????????no chyba,ze jestes cpun :)(
bójcie sie ćpuny

stuff
17-01-06, 20:54
uwazasz palaczy marihuany za cpunow tak zrozumialem twoja wypowiedz jak karla mnie zaatakowala.

araj
17-01-06, 20:56
ja tylko napisałem :
aniołki, kopcie w jaja(bójcie sie ćpuny :)

k0573k
17-01-06, 20:59
"Buahahaha, Kostek, juz narzekałeś na ten temat na wychowaniu do życia w rodzinie"
wybacz ale sobie nie przypominam

"kostek nie za mlody jestes na narkotyki?"
a ty kiedy zajarales po raz pierwszy??
"Standardowo 10?"
tak
"Ja juz nic nie pale i nie biore"
dobry zart chyba ze nie sciemniasz i stales sie prawym czlowiekiem
karla"Jestescie zalosni z tymi narkotykami... a bierzcie sobie jak wam sie podoba, ale przestancie do cholery o tym pisac... bo naprawde nie ma sie czym chwalic"
a wiec co ci w tym przeszkadza my palimy ty nie jak nie rozumiesz to kiedys zapal z nami albo ze swoimi znajomymi


Enemigo"A potem da temat: "Dziewczyna nie dostala okresu juz 7 msc i troche przytyla"
no wlasnie o co z tym chodzi bo wlasnie mialem zalozyc taki temaat na ogólnym a nie dostala od 6 msc :D:D:D:D:D:D:D:D

Karla
17-01-06, 21:09
Wcale nie zaatakowalam... ty jeszcze nie wiesz jak wyglada atak aniolka :)

stuff
17-01-06, 21:09
pierwszy raz zajaralem w 8 klasie podstawowki pozniej mialem przerwe dluuuga i zaczolem palic juz normalnie jak mialem 19 lat

[ Dodano: 17-01-2006, 21:11 ]
cos mi sie temat rozjechal

Karla
17-01-06, 21:12
Nie tylko tobie...Araj ostatnio forum niezle sie psuje :( Na shoutboxie widze czasami taaakie dziwolagi, posty maja rozszczepienie osobowosci... co sie dzieje??!!

k0573k
17-01-06, 21:15
aha czyli bylem szybszy ale czy to zle to i tak byl nie unikniony wybor w moim zyciu

Shandor
17-01-06, 21:19
k0573k sorry, ale przez twoje cytaty temat się rozjechał :) nie gniewasz się że troszkę niamieszałam? sens ten sam pozostał :25:

k0573k
17-01-06, 21:32
yyyy ten sam tak wlasnie tak a ty kiedys jaralas ?? :92:

sabinka
17-01-06, 21:55
no wlasnie o co z tym chodzi bo wlasnie mialem zalozyc taki temaat na ogólnym a nie dostala od 6 msc :D:D:D::DD:

ojj..... :)

k0573k
18-01-06, 09:20
ojj..... 1
hehehe no co mam prawo nie wiedziec moze ty m,i sainko przedlozysz ten watek :D:D:D:D:D ciekaw ile ososb z calego forum jaralo przyznjcie sie :plis:

sabinka
18-01-06, 09:22
hehehe no co mam prawo nie wiedziec moze ty m,i sainko przedlozysz ten watek:D:D:D:D

mam Ci powiedziec co to znaczy jak Twoja dziewczyna nie dostala okresu od 6mc? :D :19:

k0573k
18-01-06, 09:23
mam Ci powiedziec co to znaczy jak Twoja dziewczyna nie dostala okresu od 6mc?
nono wlasnie tak a wiec ?? :92:

sabinka
18-01-06, 09:24
nono wlasnie tak a wiec ??

hmm... mysle ze...moze.... jest przeziebiona? :50:

k0573k
18-01-06, 09:27
a dzieki musze jej powiedzic zeby wciagnela tabaki troche to jej przejdzie na pewno thx 4 sabinka

sabinka
18-01-06, 09:28
spoko spoko nie ma sprawy :D :25: :25: :25:

B-A-T-O-N
18-01-06, 09:54
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

ja musiałem z Górnej jeździć pod stadion widzewa po groszki a po zioło na retkinie

Simmek
18-01-06, 09:54
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

Ale z ciebie ciota zeby trawe kupowac u dilera...

k0573k
18-01-06, 10:06
ja musiałem z Górnej jeździć pod stadion widzewa po groszki a po zioło na retkinie
widze tez czlowiek z gornej a dokladnie z kad bo ja z chojen

Ale z ciebie ciota zeby trawe kupowac u dilera...

a ty z kad bierzesz ?? sam chodujesz ?? jak tak to nie dostajesz nigdy pelnej mocy swietego krzewu

B-A-T-O-N
18-01-06, 10:12
ja z Paderewskiego (krańcówka 57 i galeria bolsa :) )

sztetke
18-01-06, 10:12
jak tak to nie dostajesz nigdy pelnej mocy swietego krzewu


moze i nie,ale moze za to palic sobie w skrecie ,a nie jakiejs osyfionej fifce.

B-A-T-O-N
18-01-06, 10:15
spojżcie na mój awator :)

k0573k
18-01-06, 10:23
heh i czy od dilera czy nie i tak moge palic skrety co za roznica a z fifki jest jak jest zajebana ostro to jak sie opqali potem taka czarna ladna to az milo

Simmek
18-01-06, 10:25
a ty z kad bierzesz ?? sam chodujesz ?? jak tak to nie dostajesz nigdy pelnej mocy swietego krzewu

kurwa, 16 letni ekspert sie znalazl, 14 lat doswiadczeni co roku lepsze, gdybys mial takich znajomych, co dzien bys mial jaranie dla wesolego autobusu...

[ Dodano: 2006-01-18, 10:29 ]


jak tak to nie dostajesz nigdy pelnej mocy swietego krzewu


moze i nie,ale moze za to palic sobie w skrecie ,a nie jakiejs osyfionej fifce.

Tak mi sie przypomnialo, bedac w wielkim miescie:

- Ma pani fifki?
- Mam po 20 groszy?
- Po ile?
- Po 20 gr
- Poprosze wszystkie
- Ale po co panu tyle?
- Do palenia
- To az tyle trzeba?

[ Dodano: 2006-01-18, 10:30 ]

heh i czy od dilera czy nie i tak moge palic skrety co za roznica a z fifki jest jak jest zajebana ostro to jak sie opqali potem taka czarna ladna to az milo


Jednak jestes glupi jak but. Ta smola jest tak bardzo szkodliwa ze szkoda twojego mozgu...

k0573k
18-01-06, 10:51
Jednak jestes glupi jak but. Ta smola jest tak bardzo szkodliwa ze szkoda twojego mozgu...
hehe moze jest szkodliwa ale jakie efekty daje a co do eksperta z kad wiesz
paliles ze mna ?? :92:

Simmek
18-01-06, 11:05
Jednak jestes glupi jak but. Ta smola jest tak bardzo szkodliwa ze szkoda twojego mozgu...
hehe moze jest szkodliwa ale jakie efekty daje a co do eksperta z kad wiesz paliles ze mna ?? :92:


Nigdy nie palilem z dziecmi i nie bede palil, ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?

Masz pelne predyspozycje, zostania narkomanem
wjezdzajacym w kanal.

I znow bedzie ze konopie uzalezniaja...

Moze wysle ci opakowanie po prawdziwej trawie
i jak jedynie poniuchasz to bedziesz umieral...

Enemigo
18-01-06, 13:53
Ale pierdolisz Simmek w tym momencie :)

stuff
18-01-06, 13:55
simmek mowi prawde w tak mlodym wieku najpierw bedzie palil trawe podlewana muchozolami i innymi scierwami a pozniej z ciekawosci sprobuje amfetaminy i tak sie zacznie....

Enemigo
18-01-06, 13:58
simmek mowi prawde w tak mlodym wieku najpierw bedzie palil trawe podlewana muchozolami i innymi scierwami a pozniej z ciekawosci sprobuje amfetaminy i tak sie zacznie....

Nie wiedizalem za bardzo co chcial powiedziec :10:

Simmek
18-01-06, 14:06
Ale pierdolisz Simmek w tym momencie :)

Ech, Enemigo mnie wkurwia 16 co to kurwa niewiadomo co zabufal, a potem ktos z niego ryje na szerokosc ust jak go w konia zrobil,

Ja gowno wiem o trawie choc juz pewnie cale zycie goscia bufam.

Ale to ze to co wyrosnie moze nie jest na 1 baha i spadasz, ale zaden syf od pseudodilera nigdy nie jest lepszy na dluzsza mete,
A jesli ktos przez cale lato zapierdala 15 kilosow rowerem w jedna strone, to musi wiedziec ze robi cos dobrego...

[ Dodano: 2006-01-18, 14:08 ]


simmek mowi prawde w tak mlodym wieku najpierw bedzie palil trawe podlewana muchozolami i innymi scierwami a pozniej z ciekawosci sprobuje amfetaminy i tak sie zacznie....

Nie wiedizalem za bardzo co chcial powiedziec :10:


Nie sprecyzowane podejscie do zycia i odreagowanie niepowodzen zyciowych palac i pijac w wieku 16 lat nie prowadzi do niczego dobrego....

Enemigo
18-01-06, 14:10
W sumie to racja...

A N D E R S
18-01-06, 18:18
smieszą mnie ludzie którzy sie chwala co to oni nie pala i czego to oni nie brali :loser: i do tego jeszcze w necie :loser:

sztetke
18-01-06, 18:35
smieszą mnie ludzie którzy sie chwala co to oni nie pala i czego to oni nie brali :loser: i do tego jeszcze w necie :loser:
to tak samo jak ci co sobie opowiadaja po dysco ile to wypili i jak rzygali,ten sam przedzial glabow.
ale niektorzy maja waski krag zainteresowan,zabawni sa jeszcze "samochodziarze".

Simmek
18-01-06, 18:38
smieszą mnie ludzie którzy sie chwala co to oni nie pala i czego to oni nie brali :loser: i do tego jeszcze w necie :loser:
to tak samo jak ci co sobie opowiadaja po dysco ile to wypili i jak rzygali,ten sam przedzial glabow.
ale niektorzy maja waski krag zainteresowan,zabawni sa jeszcze "samochodziarze".


Popelniles karygodny blad:

Zapomniales o tych co opowiadaja jakie i ile pannien zarywali na ostatniej disko...

SaiykoPat
19-01-06, 11:45
jako moderator komputerowego dzialu powinienes stworzyc nowa jakosc : od teraz bedziemy sobie opowiadac jakiego kompa zlozylismy i z czego to on sie nie skladal :)

Simmek
19-01-06, 11:57
jako moderator komputerowego dzialu powinienes stworzyc nowa jakosc : od teraz bedziemy sobie opowiadac jakiego kompa zlozylismy i z czego to on sie nie skladal :)

to zadna sztuka, moze lepiej na jak najslabszym kompie zainstalowalem win 2000 i ile mi zeszlo :)

SaiykoPat
19-01-06, 12:05
w zyciu nie instalowalem 2000 :(

70m3k
19-01-06, 13:51
ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?
wierz mi, ze sporo razy palil, mielismy razem zielone 3 miechy, a on i tak jarał w chuj razy przed i po tych 3 miechach :p

Simmek
19-01-06, 14:36
ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?
wierz mi, ze sporo razy palil, mielismy razem zielone 3 miechy, a on i tak jarał w pitol razy przed i po tych 3 miechach :p

ta pzrzez trzy miesiace w sobote przed disko po 2 bachy, kurwa to ja prawie nie pale... jednak, co tam raz do roku na wigilie...

70m3k
19-01-06, 14:50
ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?
wierz mi, ze sporo razy palil, mielismy razem zielone 3 miechy, a on i tak jarał w pitol razy przed i po tych 3 miechach :p

ta pzrzez trzy miesiace w sobote przed disko po 2 bachy, kurcze to ja prawie nie pale... jednak, co tam raz do roku na wigilie...
3 miesiące CODZIENNIE... i szla minimum kula na łeb, zazwyczaj wiecej.

Simmek
19-01-06, 14:56
ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?
wierz mi, ze sporo razy palil, mielismy razem zielone 3 miechy, a on i tak jarał w pitol razy przed i po tych 3 miechach :p

ta pzrzez trzy miesiace w sobote przed disko po 2 bachy, kurcze to ja prawie nie pale... jednak, co tam raz do roku na wigilie...
3 miesiące CODZIENNIE... i szla minimum kula na łeb, zazwyczaj wiecej.

i co to znaczy? znam ludz ktorzy nie przestaja palic, jak wstana lufa, po sniadaniu lufa, na obiad lufa i tak caly dzien... i nie rusz nic za co mieli by zaplacic, bo jest gowno faszeowane chemia,

whatever
19-01-06, 16:38
ja z Paderewskiego (krańcówka 57 i galeria bolsa :) )

jakies 3 przystanki ode mnie



kostek skad brac ziolo na chojnach? hehe

70m3k
19-01-06, 16:45
ile razy zapaliles
w swym krutkim zywocie ?
wierz mi, ze sporo razy palil, mielismy razem zielone 3 miechy, a on i tak jarał w pitol razy przed i po tych 3 miechach :p

ta pzrzez trzy miesiace w sobote przed disko po 2 bachy, kurcze to ja prawie nie pale... jednak, co tam raz do roku na wigilie...
3 miesiące CODZIENNIE... i szla minimum kula na łeb, zazwyczaj wiecej.

i co to znaczy? znam ludz ktorzy nie przestaja palic, jak wstana lufa, po sniadaniu lufa, na obiad lufa i tak caly dzien... i nie rusz nic za co mieli by zaplacic, bo jest gowno faszeowane chemia,
mowie tylko ze Kostek palil wiecej niz Ci sie zdaje.

k0573k
19-01-06, 18:38
[quote:81b7895110="whatever"]kostek skad brac ziolo na chojnach? hehe[/quote:81b7895110]
ja bralem od kolesia z rzgowskiej a jesli mieszkasz na starych chojnach czyli obszary stawow jana i krancowki 5 6 15 tam jest duzo dilerow zreszta na mlodych chojnach tez popytaj kumpli to bedziesz mial do kogos wjazd na banka

[ Dodano: 19-01-2006, 18:42 ]
a co do ciebie simmek to skoro uwazasz ze wiesz lepiej ode mnie i ze palisz wiecej i ze twoi kumpl to juz w ogole ameryka w konserwach to sie mnie nie pytaj o takie zeczy :92:

whatever
19-01-06, 18:46
kostek skad brac ziolo na chojnach? hehe
ja bralem od kolesia z rzgowskiej a jesli mieszkasz na starych chojnach czyli obszary stawow jana i krancowki 5 6 15 tam jest duzo dilerow zreszta na mlodych chojnach tez popytaj kumpli to bedziesz mial do kogos wjazd na banka

[ Dodano: 19-01-2006, 18:42 ]
a co do ciebie simmek to skoro uwazasz ze wiesz lepiej ode mnie i ze palisz wiecej i ze twoi kumpl to juz w ogole ameryka w konserwach to sie mnie nie pytaj o takie zeczy :92:
w sumie zartowalem... mam mlodszego brata :)
zreszta nie znam prawie nikogo z chojen bo jestem tu od 2 lat i wszystkich kumpli mam gdzie indziej :)

Simmek
19-01-06, 18:59
...
a co do ciebie simmek to skoro uwazasz ze wiesz lepiej ode mnie i ze palisz wiecej i ze twoi kumpl to juz w ogole ameryka w konserwach to sie mnie nie pytaj o takie zeczy :92:

ta lubie jak ktos nie zwraca uwagi /lub nie moze zrozumiec/ co sie do niego pisze...

k0573k
19-01-06, 19:01
nie znam prawie nikogo z chojen bo jestem tu od 2 lat i wszystkich
uwiez ze wystarczy jedna ososba z osiedla w wieku 15-20 lat aby cos ci zalatwic

[ Dodano: 19-01-2006, 19:04 ]

ta lubie jak ktos nie zwraca uwagi /lub nie moze zrozumiec/ co sie do niego pisze...[/quote:cf080f5ed6]
a wiec oswiec mnie simmek

[ Dodano: 19-01-2006, 19:05 ]
[quote=stuff]sprobuje amfetaminy
juz sprobowalem i co zaraz zaczne leciec po kanalach bede heleniazem tak?? naprawde czasami was ciezko zczaic to zalezy ode mnie ja sie nigdy nie znize do strzykawki bo to juz jest najgorszy syf ano jeszcze ucieczka w narkotyki od poblemow no qrcze tak zapewne bede tak robil ludzie zachowujecie sie jak uzedsay ktore nigdy nic nie braly a uwazaja ze wiedza wszystko o dragach i potrafia tylko szufladkowac ludzi i przedstawiac ich czarna wizje przyszlosci a i jeszce uwazac ze nie mamy szerokich zainteresowan a zkad wy qrwa tyle weicie o tych ludziach ??

Simmek
19-01-06, 19:11
a wiec oswiec mnie simmek

Takich wielkich palaczy jak ty co maja 16 lat widzialem w swoim zyciu juz wielu, i jesli ktos musi kupowac trawe, i na jakims zasranym forum, pisac ze ma z tym problemy, to jest niekumaty, i bedzie cale zycie skazany wyrzuty sumienia ze placi, a jesli juz placi to zaplaci za wszystko co mu sprawi przyjemnosc.

Sorki, ale ja mam 32 lata, i musisz uwierzyc ze wiecej widzialem...

sztetke
19-01-06, 19:38
nigdy nie kupilem i chyba nie kupie zadnych srodkow wyskokowych (tych co nie ma w sklepie),to takie jakies chujowate lazic do kogos i placic mu za to,wyklucac sie o fifki i inne duperele.

k0573k
19-01-06, 19:39
jak bys dokladnie przeczytal mojego posta to bys wiedzial ze mnie szufladkujesz czyli zachowujesz jak sie uzedas ktory nic nie bral nie sadze ze tak jest ale powiedz z kad wiesz tyle o ludziach co daje ci podstawy zeby tak mnie oceniac nie pisz ze wiele juz widzaiales napisz co widziales jesli mam skorzystac na tej lekcji i cie zrozumiec

Simmek
20-01-06, 00:34
jak bys dokladnie przeczytal mojego posta to bys wiedzial ze mnie szufladkujesz czyli zachowujesz jak sie uzedas ktory nic nie bral nie sadze ze tak jest ale powiedz z kad wiesz tyle o ludziach co daje ci podstawy zeby tak mnie oceniac nie pisz ze wiele juz widzaiales napisz co widziales jesli mam skorzystac na tej lekcji i cie zrozumiec

Np. dlatego, ze 14 letnia corka moich znajomych kturzy przed chwila wyszli odemnie, wie to do czego ty jak na razie niestety niedorosles?

Masz zupelna racje szufladkuje cie, nalezysz do malych dzieciaczkow, co nie wiedza co chca...

k0573k
20-01-06, 08:05
nadal nie odpowiedziales na moje pytanie powiedz codaje ci podstawy tak twierdzisz akurat z ta niewiedza to tez sie mylisz jako hedonista oczekuja od zycia jednego przyjemnosci za wszelka cenea jako cynik sie z toba nie zgadzam

Simmek
20-01-06, 09:52
nadal nie odpowiedziales na moje pytanie powiedz codaje ci podstawy tak twierdzisz akurat z ta niewiedza to tez sie mylisz jako hedonista oczekuja od zycia jednego przyjemnosci za wszelka cenea jako cynik sie z toba nie zgadzam


Zalozenie tego wlasnie tematu /ach jak mam przejebane, tak daleko mam do dilera, a ja przecierz musze juz non stop bufac, najlepiej przez trzy miesiace non stop/, na tym forum, kupowanie trawy u dilera...

A to + 16 lat w twoim podpisie, i jeszcze podobno ministrantem jestes :10: stary popelniasz grzech ciezki, do mszy sluzyc nie powinienes bez spowiedzi,

I to wszystko pozwala mi przypuszczac j.w

k0573k
20-01-06, 10:13
Zalozenie tego wlasnie tematu /ach jak mam przejebane, tak daleko mam do dilera, a ja przecierz musze juz non stop bufac, najlepiej przez trzy miesiace non stop/, na tym forum, kupowanie trawy u dilera...

A to + 16 lat w twoim podpisie, i jeszcze podobno ministrantem jestes 1 stary popelniasz grzech ciezki, do mszy sluzyc nie powinienes bez spowiedzi,

I to wszystko pozwala mi przypuszczac j.w
aha konkret nie musze jarac codziennie dla twojeje wiadomosci a ty myslisz ze jestem jedym palacym ministrantem czy co a jesli chodzi o sluzbe to moge nawet z ciezkimi grzechami tylko komuni nie moge przyjmowac i pateny trzymac jest napisane w wprowadzenu do kanonu rzymskiego jak nie wiezysz to sprawdz a to ze mam 16 lat nie znaczy ze bede totalnym cpunem w przyszlosci a co do reliji jeszce to nie jest ci dane mnie sadzic bo to ja wybralem ta droge a sam nie jestes lepszy "widzisz drzage w oku brata a w swoim belki nie dostrzegasz"

Simmek
20-01-06, 10:52
Zalozenie tego wlasnie tematu /ach jak mam przejebane, tak daleko mam do dilera, a ja przecierz musze juz non stop bufac, najlepiej przez trzy miesiace non stop/, na tym forum, kupowanie trawy u dilera...

A to + 16 lat w twoim podpisie, i jeszcze podobno ministrantem jestes 1 stary popelniasz grzech ciezki, do mszy sluzyc nie powinienes bez spowiedzi,

I to wszystko pozwala mi przypuszczac j.w
aha konkret nie musze jarac codziennie dla twojeje wiadomosci a ty myslisz ze jestem jedym palacym ministrantem czy co a jesli chodzi o sluzbe to moge nawet z ciezkimi grzechami tylko komuni nie moge przyjmowac i pateny trzymac jest napisane w wprowadzenu do kanonu rzymskiego jak nie wiezysz to sprawdz a to ze mam 16 lat nie znaczy ze bede totalnym cpunem w przyszlosci a co do reliji jeszce to nie jest ci dane mnie sadzic bo to ja wybralem ta droge a sam nie jestes lepszy "widzisz drzage w oku brata a w swoim belki nie dostrzegasz"

Alez napisalem ze jestes jedynie "potencjalnym" kanalarzem, a jesli w twej malej gluwce udalo sie polaczyc, dbanie o swoje zdrowie z opalanie smolistej lufy, to jedynie swiadczy o tym ze nie wszystkie aspekty brales pod uwage. Po prostu jestes dla mnie pustym 16 o niesprecyzowanym podejsciu do zycia /dorastasz?/

Nierozumiem w czym mam byc lepszy? Roznica pomiedzy nami jest za duza aby mozna nas bylo porownac...
Na pewno jestem starszy i wiele wiecej widzialem... ale ty przecierz jestes wszechwiedzacy...

k0573k
20-01-06, 11:13
Alez napisalem ze jestes jedynie "potencjalnym" kanalarzem, a jesli w twej malej gluwce udalo sie polaczyc, dbanie o swoje zdrowie z opalanie smolistej lufy, to jedynie swiadczy o tym ze nie wszystkie aspekty brales pod uwage. Po prostu jestes dla mnie pustym 16 o niesprecyzowanym podejsciu do zycia /dorastasz?/

Nierozumiem w czym mam byc lepszy? Roznica pomiedzy nami jest za duza aby mozna nas bylo porownac...
Na pewno jestem starszy i wiele wiecej widzialem... ale ty przecierz jestes wszechwiedzacy...
co nie zmienia faktu ze nie mowisz co widziales ciagle tylko widzialem wiele a jestem pustym 16 swietnie zobaczysz nie dlugo stane sie recydywista pozbawionym wartosci moralnych roznica jest za duza no konkret a ja myslalem ze kazdy czlowiek jest rowny moze jeszcze jakies genialne teorie ..

Simmek
20-01-06, 11:28
Alez napisalem ze jestes jedynie "potencjalnym" kanalarzem, a jesli w twej malej gluwce udalo sie polaczyc, dbanie o swoje zdrowie z opalanie smolistej lufy, to jedynie swiadczy o tym ze nie wszystkie aspekty brales pod uwage. Po prostu jestes dla mnie pustym 16 o niesprecyzowanym podejsciu do zycia /dorastasz?/

Nierozumiem w czym mam byc lepszy? Roznica pomiedzy nami jest za duza aby mozna nas bylo porownac...
Na pewno jestem starszy i wiele wiecej widzialem... ale ty przecierz jestes wszechwiedzacy...
co nie zmienia faktu ze nie mowisz co widziales ciagle tylko widzialem wiele a jestem pustym 16 swietnie zobaczysz nie dlugo stane sie recydywista pozbawionym wartosci moralnych roznica jest za duza no konkret a ja myslalem ze kazdy czlowiek jest rowny moze jeszcze jakies genialne teorie ..

10 z 10 osob palacych w wieku 16 lat i zachowujacych sie wlasnie tak jak ty zostalo po kilku latach:
a) totalnymi lumpami /sporzywaja wszystko co jest przysfajalne/ maja szmalownych starych,
b) lub "zamiataja ulce" czekajac aby w weekend zablysnac przez dwa dni w knajpie.

Co do zostania recydywista to jest przed taba troszke dluzsza droga...

No niestety ludzie nigdy nie sa rowni, moze jest to okrutne lecz prawdziwe, zawsze jakas swinka bedzie chciala sie wybic i zablysnac jaka to ona nie jest...

k0573k
20-01-06, 11:38
oj czlowieku nie ma sensu ciagle przedstawiac ci swoich racji bo ty zaszewiesz lepiej a teraz zaslaniasz sie statystykami i wciaz nie mowisz o doswiadczeniach wlasnych i robisz z iebie rowniejszeg ludzia o wiekszych prwach a nie chce mi sie z toba klucic juz bo jestes uparty tak ze az mi brak przykladow

Simmek
20-01-06, 11:54
oj czlowieku nie ma sensu ciagle przedstawiac ci swoich racji bo ty zaszewiesz lepiej a teraz zaslaniasz sie statystykami i wciaz nie mowisz o doswiadczeniach wlasnych i robisz z iebie rowniejszeg ludzia o wiekszych prwach a nie chce mi sie z toba klucic juz bo jestes uparty tak ze az mi brak przykladow

To nie sa statystyki zadne takie sa moje spostrzezenia, odnosnie nieodpowiedzialnych 16 latkow, ktorzy niestety nie sa przykladem "dobrych ludzi".

Ta twoja racja to pewnie jedynie to ze zablysnolem bo mam daleko do dilera i to jest wiadomosc na dla calego swiata, ja Kostek pale trawe.
W czym jestem uparty? Chyba w tym ze nie trawie ludzi glupich :10:

k0573k
20-01-06, 12:00
w dziale co cie wkurza pisze sie co cie wkurza dla twojej info a to mnie wlasnie wkurza ze mam daleko do dilera i byly tam juz glupsze tamety niekoniecznie moje a ty sie zwyczajnie czepiasz nie znajac mnie i robisz ze mnie czlowieka nieodpowiedzialnego tylko Bóg moze nas sadzic

70m3k
20-01-06, 12:27
tylko Bóg moze nas sadzic


wybacz, ale... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

k0573k
20-01-06, 12:33
wybacze jak dzisiaj bedzie jakis lepszy % :cool: :k0573k: :k0573k: :k0573k:

Simmek
20-01-06, 12:48
w dziale co cie wkurza pisze sie co cie wkurza dla twojej info a to mnie wlasnie wkurza ze mam daleko do dilera i byly tam juz glupsze tamety niekoniecznie moje a ty sie zwyczajnie czepiasz nie znajac mnie i robisz ze mnie czlowieka nieodpowiedzialnego tylko Bóg moze nas sadzic

A ja gdy przeczytalem ten temat, wyrobilem sobie o tobie zdanie, i na tej podstawie stwierdzilem j.w.

Jestes nieodpowiedzialny jak cholera, bo byle dobry gliniarz to przeczyta i juz wie gdzie jezdzisz do dilera, bla, ha, ha... i kurwa do wiezienia ci kiedys wysle trawe, aby cie wkurwic

I nie badz kolejna cipa ktora zycie miesza z forum...

k0573k
20-01-06, 12:56
ze jak zycie mieszam z forum sory ale nie na forum lubie siedziecale rzecywistosc jest ciekawsza aha srodmiescie to jest troche duze wiec to musialby byc glina co czyta w myslach elo

70m3k
20-01-06, 13:21
wybacze jak dzisiaj bedzie jakis lepszy % :cool: :k0573k: :k0573k: :k0573k:

dzisiaj piwko, Olga nie chciala wódy :D

Simmek
20-01-06, 13:37
ze jak zycie mieszam z forum sory ale nie na forum lubie siedziecale rzecywistosc jest ciekawsza aha srodmiescie to jest troche duze wiec to musialby byc glina co czyta w myslach elo
ta a Ty jestes w necie anonimowy...

k0573k
21-01-06, 13:58
z toba naprtawde trudno rozmawiac
ja juz sie nie kluce poprostu zakonzmy ta dyskusje ktora do niczego nie prowadzi elo :92:

Simmek
21-01-06, 14:05
z toba naprtawde trudno rozmawiac
ja juz sie nie kluce poprostu zakonzmy ta dyskusje ktora do niczego nie prowadzi elo :92:

No nie ja nie mialem zamiaru z Toba dyskutowac, po prostu stwierdzilem ze jestes glupiutkim 16 latkiem...

k0573k
21-01-06, 14:08
twoja stwerdzenia jakze inteligentne nie dowodza zebys byl mondrzejszy :8:

Simmek
21-01-06, 15:07
twoja stwerdzenia jakze inteligentne nie dowodza zebys byl mondrzejszy :8:

No pewnie jednak jestem madrzejszy.

juSta
21-01-06, 15:20
k0573k ty się lepiej za naukę weź

k0573k
21-01-06, 20:53
k0573k ty się lepiej za naukę weź

ta juz biegne nie ma sensu wedlug simmka bede helaniazem i totalnym zulem :k0573k:

70m3k
21-01-06, 22:11
ja nic nie mowie Kostek, robisz bledy bo masz tą dysortografie, ale to naprawde czasem wk.ur.wia :/

k0573k
21-01-06, 22:18
no wiem ale ja czerp przyjemnosc z wqrwiqniqa ludzi ne pamietasz :PP

70m3k
22-01-06, 03:27
no wiem ale ja czerp przyjemnosc z wqrwiqniqa ludzi ne pamietasz :PP

dość tego kvrwa:D

http://rapidshare.de/files/11541602/kostek....MP3.html

macie tutaj próbke tego, czego ja wysłuchiwałem pewnego dnia przez 5 godzin :11:
ten co pierdoli głupoty (na trzeźwo) to Kostek :o:

k0573k
22-01-06, 09:52
za to sobie pogadamy na melanzu we wtorek zobaczymy jaki bedziesz mial humorek :k0573k: :k0573k:

70m3k
22-01-06, 10:13
za to sobie pogadamy na melanzu we wtorek zobaczymy jaki bedziesz mial humorek :k0573k: :k0573k:
:( :( o kurva... jeśli bedzie u mnie --> dostajesz kick + ban @ moj pokoj.

k0573k
22-01-06, 10:16
yy we wtorek to jest melanz u kasi :PP zaponiales :k0573k:

70m3k
22-01-06, 10:30
yyy.... dobra, ważne zeby sie najebać :D

[ Dodano: 22-01-2006, 10:30 ]
:20: :20: :20: :20:

k0573k
22-01-06, 10:32
a tam dupa ty jak zwykle bedziesz probowal ktoras wymacac a teraz sie :k0573k: wykrecasz

70m3k
22-01-06, 10:33
no proste :D trzeba korzystać póki jestem młody, piekny i lachony walą do mnie drzwiami i oknami :D :D :D

k0573k
22-01-06, 10:55
piekny i lachony walą do mnie drzwiami i oknami
o ile pamieam to jedyne okna ktorymi wala do ciebie lachony to od gg ale pamietaj pustaki to ciezki kawalek chleba wiec wiesz jak ci podesle age to wiesz bedziesz mial duzo duzo wiadomosci na gg i wtedy ona do ciebie bedzie walic dzrwiami i czym popadnie :D:D:D:D:D

70m3k
22-01-06, 11:08
piekny i lachony walą do mnie drzwiami i oknami
o ile pamieam to jedyne okna ktorymi wala do ciebie lachony to od gg ale pamietaj pustaki to ciezki kawalek chleba wiec wiesz jak ci podesle age to wiesz bedziesz mial duzo duzo wiadomosci na gg i wtedy ona do ciebie bedzie walic dzrwiami i czym popadnie :D:D:D:D:D
a co z tą z Boya Żeleńskiego? bo mi sie nie chce dojezdzać, przyda mi sie laska tutaj, na ośce...

k0573k
22-01-06, 11:28
hm nie wiem jak bedzie jakis melanz u ciebie to sie ja wezmie i tyle co ty na to??

70m3k
22-01-06, 11:33
weź jej jakos podrzuc moj numer, ja obcych do domu nie wpuszczam, zwlaszcza jak jestem pijany :D

k0573k
22-01-06, 12:17
dob5ra dobra sie zobaczy

Simmek
22-01-06, 12:25
spamerzy spierdalac na gg

stuff
22-01-06, 14:36
ja wczoraj dzwonilem do wszystkich co maja stuffik ale niestety niedostepny abonent u kazdego :(
bylo to ok 00:00 w nocy o 00:30 sie poddalem i do domu pojechalem nikt nic nie mial:(

k0573k
22-01-06, 14:58
biedaku zes nie spalil zycze powodzenia na przyszlosc

6 biegowy
24-09-07, 22:39
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

ty Kostek metamorfoze chyba przeszedles,od palacza az do NOP-owca,ciekawe.

k0573k
25-09-07, 07:57
duzo sie zmienilo

Riczi Pejzarz
25-09-07, 14:55
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

A w Tele-Pizzy nie mają ?

Goerres
11-08-08, 21:17
A dzieje sie tak bo diler mieszkajacy blisko ma korek w biznesie na jakies 3 miechy lub na zawsze

no i jak, odetkalo mu sie cos ?

Enemigo
11-08-08, 21:25
Ja slyszalem ze ten dil po wyjsciu z pudla mial korek w dupie

Enemigo
11-08-08, 21:26
Jestescie zalosni z tymi narkotykami... a bierzcie sobie jak wam sie podoba, ale przestancie do cholery o tym pisac... bo naprawde nie ma sie czym chwalic

Za to zajebiscie bylo sie chwalic ze sie facetowi nie robi loda :)

whatever
13-08-08, 13:36
Wszystkie tak mowia, bo to przeciez strasznie ponizajace

Porzadny
17-11-08, 22:55
Za to zajebiscie bylo sie chwalic ze sie facetowi nie robi loda :)
to karla nie robi loda?
to obciach :)

Enemigo
18-11-08, 07:31
Skoro w wieku 18 czy tam 17 lat zarzadzala hotelem na Majorce, to pewnie teraz juz zarzadza cala siecia na swiecie, a moze nawet we wszechswiecie :)

stern
18-11-08, 14:11
to karla nie robi loda?
to obciach :)

Ano nie robi ponoć. Dziwne to, moze ma jakies traumatyczne przezycia, moze jej pierwszy chlopak nie dbal za bardzo o chigienie :(

Karla nie ma czasu na forum, ponieważ w biznesie robi a w wielkim świecie żyje.