PDA

Zobacz pełną wersję : jak mam odblokować funkcje fotek na forum dyskusyjnym?



Flame3
15-01-06, 15:26
niedawno założyłem swoje forum dyskusyjne, na bazie phpBB-2.0.19, nie wiem czy to dobre czy nie, założyłem serwer na members.co.uk. i wszysko działa, tylko że nie wiem jak odblokować możliwość wrzucania fotek na forum :( ? może jakieś inne forum zaistalować? pomóżcie! :)

SaiykoPat
15-01-06, 16:52
chodzi ci o znaczniki
[img] w postach? to masz do tego opcje w PA ale nie pamietam w ktorym miejscu

Miekki
15-01-06, 19:07
Araj przyleci ze Sztokholmu, to Ci pomoże pewno :D

STERN
21-01-06, 23:23
Radze zmienic serwer :) Lycos to smiec.

Co do wrzucania fotek zalezy o co ci chodzi. Jesli ci chodzi o wrzucanie za pomoca adresfotki to nie ma problemu ale jak chcesz wrzucac bezpośrednio z dysku to musisz zainstalowac modyfikacje od tego. Lycos jest darmowym serwerem i ma spore ograniczenia.

Jesli sie nie znasz na jezyku php i nie chce ci sie modyfikowac forum po swojemu to zawsze mozesz skorzystać z gotowca czyli "przemo" (tak jak na df). Ale przemo ma bardzo duzo modów, strasznie obciaza serwer, muli sie troche, wiec konto na lycosie od razu odpada.

Ta wersja co masz to jest czyste phpbb (niezmodyfikowane), szybkie, stabilne, na zwykle forum mysle ze wystarczy.

Moja rada - jesli chcesz pozostac na lycosie korzystaj z czystego phpbb (2.0.19) a do wklejania fotek z xxx
- jesli chcesz miec troche bajerów zmien serwer na platny (sa tanie niektore) no i albo naucz sie modyfikowac sam albo zainstaluj przema.