PDA

Zobacz pełną wersję : U W A G A !!!!!!!!!



araj
13-01-06, 19:22
JUZ NA DNIACH BEDZIE DOSTEPNA NAJNOWSZA WERSJA FORUM, BEDE AKTUALIZOWAł NASZE DOFO DO TEJ WERSJI I W ZWIąZKU Z TYM BęDZIE PRZERWA, NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEDE TO ROBIł W PIATEK WIECZOREM(JAK BEDZIE W NASTEPNYM TYGODNIU)...I TERAZ WAZNA RZECZ-PIERWSZE KILKA DNI PO AKTUALIZACJI FORUM BEDZIE "CZYSTE" TZN, BEDZIE STYL PODSTAWOWY SUBSILVER, SHOUTBOX BEDZIE NA DOLE, NIE BEDZIE LISTY PRZEBOJóW,NIE BEDZIE LOGA ITD...NATURALNIE NIC SIE NIE ZMIENI(MAM NADZIEJE :)) Z UżYTKOWNIKAMI, ICH POSTAMI, PROFILAMI, FORUM NIE STRACI ZADNYCH POSTóW,KATEGORII,DZIAłóW....W MIARE CZASU BEDE INSTALOWAł TE MODYFIKACJE, KTóRE JUZ MAMY.Z TEGO CO WIEM TO WIEKSZIOść Z NICH JEST W NOWEJ WERSJI...ZOBACZYMY

temat nieaktualny

juSta
13-01-06, 19:28
omg, to koszmar będzie, już się przyzwyczaiłam do tego wyglądu, ale na bank dasz radę araj ;)

araj
13-01-06, 19:33
OCZYWISCIE WYGLąD PóźN IEJ BEDZIE JAK NASZ OBECNY, STYL SFITGSM, ALE WIERZCIE MI, BEDZIE DUZO NOWYCH BAJERKóW I NAJWAZNIEJSZE-NOWA WERSJA MA GENEROWAC STRONE SZYBCIEJ

Shandor
13-01-06, 19:44
pożyjemy - zobaczymy, ale napewno przeżyjemy te zmiany :)

araj
13-01-06, 19:54
spokojnie...jestem tylko załamany tym,ze bede musiał znowu tyle pracy włożyc , to sie tak zdaje, ale kazda popierdułka to kilkadziesiat minut(do kilku godzin dla mnie-jak sie zacznie cos pieprzyc to nawet ,jak kiedys siedziałem od 10 wieczorem do 5 rano)....ale warto , jak sie ma takich userów :cool:

SaiykoPat
13-01-06, 21:44
a co dodatkowo wrzucasz oprocz tego co jest w przemo?

ełe piotruś
14-01-06, 07:46
araj pliss zrób tak zeby wszystko było ok:D

Vito Andolini
14-01-06, 09:49
no i czekamy na moda dodajacego punktybadz jakas wersje sklepu :)

Karla
14-01-06, 11:33
Ja nie chce sklepu!! Bo beda mi znowu kradli punkciki :)

ełe piotruś
15-01-06, 15:46
ja chetnie bym sklep widział.

B-A-T-O-N
16-01-06, 20:24
i reputacje zamiast pomógł bo negatywów nie można dawać :(

Simmek
16-01-06, 21:47
a ja chce wrotki :(

araj
16-01-06, 22:03
a po co ci wrotki???/żebys sie zabił pijany :10:

Simmek
16-01-06, 22:05
a po co ci wrotki???/żebys sie zabił pijany :10:


kobieta przez kochanke mnie chce rzucac :) i musz sie czyms zajac :)

araj
16-01-06, 22:10
a po co ci wrotki???/żebys sie zabił pijany :10:


kobieta przez kochanke mnie chce rzucac :) i musz sie czyms zajac :)a masz swoje babiarstwo, kasanowo

araj
16-01-06, 22:10
tylko pukanie ci w kapucynie

Simmek
17-01-06, 00:07
tylko pukanie ci w kapucynie


moze wrotki mi to wybija z glowy :10:

SaiykoPat
17-01-06, 00:50
tylko pukanie ci w kapucynie


moze wrotki mi to wybija z glowy :10: jak sie porzadnie wywrocisz to moze wybija

Simmek
17-01-06, 00:52
tylko pukanie ci w kapucynie


moze wrotki mi to wybija z glowy :10: jak sie porzadnie wywrocisz to moze wybija

To jednak musze troche wypic, bo niezle jezdze...

SaiykoPat
17-01-06, 00:55
tylko pukanie ci w kapucynie


moze wrotki mi to wybija z glowy :10: jak sie porzadnie wywrocisz to moze wybija

To jednak musze troche wypic, bo niezle jezdze... to zakrawa na samokaleczenie

Simmek
17-01-06, 09:33
Moge sie jeszcze powiesic, ach te baby...

SaiykoPat
17-01-06, 10:04
to baby moga powiesic..........pranie :7:

Simmek
17-01-06, 10:18
To zostanmy przy samookaleczeniu moze...


BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/

SaiykoPat
17-01-06, 10:24
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Simmek
17-01-06, 10:27
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Dobrze ze nie ze mna ;) ja sie tak nie bawie...

SaiykoPat
17-01-06, 10:36
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Dobrze ze nie ze mna ;) ja sie tak nie bawie... taki pewny jestes, mozetrafiles na tak zreczna manipulatorke ze nawet niewiesz ze sterowany jestes, taki matrix

Simmek
17-01-06, 10:43
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Dobrze ze nie ze mna ;) ja sie tak nie bawie... taki pewny jestes, mozetrafiles na tak zreczna manipulatorke ze nawet niewiesz ze sterowany jestes, taki matrix


Od teraz bede prawdziwym facetem:
bede bil kobiety, i wykorzystywal je na maxa...

SaiykoPat
17-01-06, 10:44
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Dobrze ze nie ze mna ;) ja sie tak nie bawie... taki pewny jestes, mozetrafiles na tak zreczna manipulatorke ze nawet niewiesz ze sterowany jestes, taki matrix


Od teraz bede prawdziwym facetem:
bede bil kobiety, i wykorzystywal je na maxa... a jestes pewny ze tego pomyslu z biciem nie podsunela ci jakas znajoma masochistka? to tez moze byc manipulacja twojej osoby :)

Simmek
17-01-06, 10:51
BTW: kobiety sa glupie /moze nie wszystkie/
nie sa, wystarczy popatrzec co robia z facetami :((

Dobrze ze nie ze mna ;) ja sie tak nie bawie... taki pewny jestes, mozetrafiles na tak zreczna manipulatorke ze nawet niewiesz ze sterowany jestes, taki matrix


Od teraz bede prawdziwym facetem:
bede bil kobiety, i wykorzystywal je na maxa... a jestes pewny ze tego pomyslu z biciem nie podsunela ci jakas znajoma masochistka? to tez moze byc manipulacja twojej osoby :)


no kurwa o tym nie pomyslalem, ale tak pewnie jest, chyba bede sie zadawal jedynie z chlopcami :( /ale popijemy i na dziwki wyskoczymy/

SaiykoPat
17-01-06, 10:59
twoi znajomi to moga byc agenci podsunieci ci przez te wszystkie złe kobiety w celu zmylenia twojej czujnosci i odwrocenia uwagi

Simmek
17-01-06, 11:06
twoi znajomi to moga byc agenci podsunieci ci przez te wszystkie złe kobiety w celu zmylenia twojej czujnosci i odwrocenia uwagi

o kurwa to nie pozostaje mi juz nic innego tylko zapic sie na swmierc w samotnosci :(


Dzieki ze mi wyjasniles ta zagmatwana sytuacje :)

SaiykoPat
17-01-06, 11:18
twoi znajomi to moga byc agenci podsunieci ci przez te wszystkie złe kobiety w celu zmylenia twojej czujnosci i odwrocenia uwagi

o kurcze to nie pozostaje mi juz nic innego tylko zapic sie na swmierc w samotnosci :(


Dzieki ze mi wyjasniles ta zagmatwana sytuacje :)
nie no najlepszym wyjscie jest zabarykadowanie sie w domu i w razie jakiegokolwiek pukania do drzwi udajesz ze cie niema jakby nieuwierzyli (Oni nigdy niewierza) musisz krzyczec : "odkrecilem gaz i wysadze wszystko w powietrze!! wiem wszystko o waszym tajnym spisku!! odczepcie sie !! " :) :) :)

araj
17-01-06, 11:21
hmmm...i temat wazny mam rozwalony :(

SaiykoPat
17-01-06, 11:22
hmmm...i temat wazny mam rozwalony :( przepraszam wujku :(

Simmek
17-01-06, 11:23
hmmm...i temat wazny mam rozwalony :(


A o czym byl temat :10:

SaiykoPat
17-01-06, 11:24
temat brzmial uwaga!! chcialem cie ostrzec o ich spisku

k0573k
17-01-06, 19:12
chcialem cie ostrzec
a innych to juz nie ?? :(

70m3k
17-01-06, 23:41
chcialem cie ostrzec
a innych to juz nie ?? :(
my już wiemy :32:

SaiykoPat
18-01-06, 01:42
chcialem cie ostrzec
a innych to juz nie ?? :( boje sie rozmawiac z innymi moga nalezec do spisku :((

k0573k
18-01-06, 10:09
my już wiemy
no wiesz ale wtedy mozna poznac nowe warianty walki

boje sie rozmawiac z innymi moga nalezec do spisku
e tam no co ty ale masz racje lepiej byc przezornym

Vito Andolini
18-01-06, 14:13
boje sie rozmawiac z innymi moga nalezec do spisku
a skad wiesz , ze siedzac tak gleboko i tak dlugo w tym spisku nie zapomniales ze w nim siedzisz?

SaiykoPat
18-01-06, 14:20
boje sie rozmawiac z innymi moga nalezec do spisku
a skad wiesz , ze siedzac tak gleboko i tak dlugo w tym spisku nie zapomniales ze w nim siedzisz? wiedza na temat spisku jest czescia spisku, bez tego sam spisek moglby okazac sie jakims spiskiem

araj
18-01-06, 17:01
w nowej wersji kazdy ma miec w profilu specjalne pole do wysyłania zaproszeń na dofo innym


[i]Zaproszone osoby

Zaproszone osoby to system uzyskiwania punktów przez użytkownikow za ilość osób którym polecili forum i osoby te zarejestrowały się na forum. Aby aktywować system, utwórz dodatkowe pole w (Użytkownicy > Pola w profilu) o nazwie: adv_person skonfiguruj go odpowiednio według potrzeb. Po aktywacji każdy użytkownik w widoku swojego profilu będzie widział link, który może wysłać znajomym. Gdy osoba zaproszona wejdzie na forum, będzie je przeglądać i zarejestruje się, osobie polecającej zostanie dodana jedna osoba zaproszona.
Poniżej znajduje się lista osób wraz z osobami zaproszonymi. Jeżeli polecający ma więcej na liczniku osób zaproszonych niż wskazuje na to lista, oznacza to, że osoby zaproszone zostały usunięte z forum. Dodatkowo zaproszone osoby z takimi samymi adresami IP są zliczani jako jedna osoba, oraz osoby zarejestrowane w odstępie mniejszym niż ustawiony, od tej samej osoby polecającej, również w celu zapobiegnięcia nadużyciom.[/i]

k0573k
20-01-06, 12:37
ano to 70m3k musi sie pzrzyznac ze go przekonalem podcas sylwestra

araj
20-01-06, 17:17
od momentu jek wejdzie 1.12.0 avatary co niektórzy bedą musieli zmniejszyć

juSta
20-01-06, 18:13
od momentu jek wejdzie 1.12.0 avatary co niektórzy bedą musieli zmniejszyć
me too? :(

STERN
22-01-06, 14:11
araj a czemu po porstu nie mozesz zrobic zmian w kodzie w niektorych plikach a reszte nadpisać? Tak by bylo tak jak jest

bedziesz co miesiąc na nowo wgrywal liste przebojów i styl ?

araj
22-01-06, 14:20
araj a czemu po porstu nie mozesz zrobic zmian w kodzie w niektorych plikach a reszte nadpisać? Tak by bylo tak jak jest

bedziesz co miesiąc na nowo wgrywal liste przebojów i styl ?moge, ale większość modów, które mam sa w 1.12, a ja moge mieć małe błędy, dlatego teraz chce wystartowac od zera(tylko z userami i postami), bede spokojnie i poprawnie wgrywał najpotrzebniejsze mody(teraz wiem jak i co)...spoko, jak sie upre to w 1 weekend zrobimy porzadeczek :) i bedzie jak teraz, tylko lepiej

k0573k
22-01-06, 18:19
bedzie jak teraz, tylko lepiej
hehehehe oj araj nie mzesz zostawic jak jest

Dark Tidus
22-01-06, 18:31
nie martw sie, bedzie lepiej

k0573k
22-01-06, 19:30
nie martw sie, bedzie lepiej
wiesz ja jestem w mocher crew wszystko co nowe jest zle hail rydzyk

STERN
22-01-06, 19:52
bedzie jak teraz, tylko lepiej
hehehehe oj araj nie mzesz zostawic jak jest

a co chcesz sie wlamać :6: araj wie co robi, bez aktualizacji forum za jakiś czas byloby dziurawe jak ser szwajcarski. To raz a dwa forum bedzie szybsze i z bardziej odbajerzone.

araj
24-01-06, 20:49
Dzisiaj już jest gotowa, ale jeszcze trzeba napisac instrukcje (post) aktualizacji. Poza tym niech sie tutaj testuje do jutra. jesli nic jutro nie wyniknie to jutro będzie.....chodzi o wersje 1.12.0 forum :cool:

SaiykoPat
24-01-06, 22:56
a kiedy robisz update?