PDA

Zobacz pełną wersję : ARAJ

araj
11-01-06, 22:19
CHARAKTERYSTYKA POSTACI

Simmek
12-01-06, 09:17
A co napisze :)
Taki starszy pan ktury, pewnie jest bardzo fajny, ale nie rozumie ze nie wszyscy musza zyc tak jak on...

STERN
12-01-06, 09:30
Araj jest mily dla wszystkich, kiedys myslalem ze to wynika z falszu ale zle myslalem. To po prostu dobry czlowiek, luzak, czasem napinaczus, nie da sobie w kasze dmuchać. Niekiedy odzywa sie w nim wladcza zyłka, ale uznaje kompromisy, Jest otwarty i zrownowazony.
Sprawia wrazenie faceta, ktory jak to mowi Iczi - postrzelał w zyciu troche goli.
Zauwazylem tez ze szybko zapomina kłótnie i nie chowa w sobie urazy.

Prawda jest taka ze za innym uzytkownikiem z nkt tak duzo ludzi by nie poszlo na df.

Jesli chodzi o wady to czasem jest uparty, czasem cos kreci, udaje ze nieslyszy lub ma narcystyczne klimaty - ale wszystko raczej w granicach normy i do wytrzymania.

Vito Andolini
12-01-06, 11:51
duzy chlopiec , ktory na stare lata stworzyl sobie forum aby sie poczuc mlodziej .
dla mnie postac pozytywna , czasami nonszalancki , nader czesto za skromny i za cichy . niekiedy ine da sie stac z boku i tylko patrzec

ełe piotruś
12-01-06, 12:04
dla mnie spoko koleś, pozwala na wiele, nie robi problemów, jest wyluzowany, lubie ga

A N D E R S
12-01-06, 13:03
spoko mozna z nim pogadac o wszytskim, pomocny, ma poczucie humoru facet :)

juSta
12-01-06, 13:18
krótko- dowcipny :)

tibor69
12-01-06, 13:36
Mam nadzieję że uda mi się niezgrzybieć tak jak jemu :) Trochę jak mój chrzestny (tyle że pewnie na Tymińskiego nie głosował)

stuff
12-01-06, 13:36
Araj jest w porzadku, jego forum bardzo szybko sie rozwija.Ma duza charyzme bo mnostwo ludzi poszlo za nim na jego forum.

Karla
12-01-06, 14:49
Dobry ojciec... dba o swoja rodzine... troche len, ale za to o niewyczerpywalnych zasobach cierpliwosci...

DZIADZIA
12-01-06, 15:38
spoko koleś chociaż jak simmek napisal czasami ie rozumie ze nie wszyscy musza zyc tak jak on...

pozatym luźny, i ma cmykałke do robuenia forumów D:

sabinka
12-01-06, 16:39
hmm wujek araj :)
zapytasz - odpowie. poprosisz - pomoze :)

Shandor
12-01-06, 18:12
jak Tibor zauwazył, ja rownież odnalazłam w nim Wojtka, mojego wujka, jest bardzo podobny w sposobie bycia, otwartości na innych ludzi, nie stara się na siłę dorosnąć do swego wieku, powiem tylko tyle, że Małgosia miała wielkie szczęscie, i że nie mam pojęcia gdzie mozna znaleźć takiego faceta :(

k0573k
13-01-06, 08:39
zapytasz - odpowie. poprosisz - pomoze
wlasnie tak caly wujek araj sprawil ze przybylem na dofo postac pozytywna

maciekmrc
14-01-06, 00:01
mysli ze ma smieszne zarty, ponadto wprowadzil bezsensowna cenzure (masakra)

ale lubie go :P

(dzis zjechalem wszyskich)

Miekki
14-01-06, 08:13
kolo grzanek

Małgorzata
09-02-06, 19:04
to ja wam napisze jaki jest Araj ,
jest leń , cały dzien siedziałby przed komputerem popijając piwo :106:
Ciagle pali te smierdzące papierosy :32:
Ale dlaczego jest taki kochany : jest opiekuńczy , silny , męski ,
, potrafi dogadać sie z każdym , dusza towarzystwa, w pracy :złota rączka
hmmm wracam ,
uparciuch ale nie do końca .
nie cierpi chodzic na spacery czy na zakupy ,
kocha ludzi i kotki

glia
10-02-06, 20:31
a piesków nie kocha????? bieeeeedny Remik :)

wenus
12-02-06, 15:06
Araj(Mariusz)-niesamowity,bezkonfliktowy(czyt.nie kloci sie,nie czepia) facet z wysokim ilorazem inteligencji(zjawisko zanikajace wsrod ludzi).Wszedzie znajdzie sobie miejsce i przyjaciol bo jego nie mozna nielubic.Nawet ci, co maja odmienne zdania,maja je z czystej niewiedzy jaki naprawde jest Araj.To PRAWDZIWY przyjaciel i dobry czlowiek(nastepne zanikajace zjawisko :((: )Gdybym miala go do kogokolwiek porownac,to tylko do Hariera(czyt.mojego kochanego meza),choc moze nie jest akurat zlata raczka,ale na wielu rzeczach tez sie zna :)

Selena
12-02-06, 20:07
Tak,Araja jest nie sposob nielubiec.Jest swietnym facetem.Szczegolnie cenie sobie w nim tolerancje i otwartosc na swiat i ludzi.

one blood
13-02-06, 23:28
Araj jest męski, a przy tym taki delikatny i wrazliwy i uczuciowy.
trudno mu obojetnie patrzec na krzywde innych-zawsze stanie w obronie kogos atakowanego
jest dojrzalym czlowiekiem i gotowym do poswiecen zeby innym bylo dobrze
roztrzygnie kazdy spor
zalagodzi kazdy konflikt
jest szlachetny i odpowiedzialny
po prostu dobry

juSta
16-02-06, 20:33
i jest przede wszystkim cierpliwy, żaden admin na dłuższą metę by z nami tyle nie wytrzymał :)

Papla
24-02-06, 11:40
oklaski. podziw za determinacje i prace. nikt nie wierzyl, a wszyscy sie przekonali. uparty.. ciagle pisze ch przez samo h

Shandor
06-05-06, 10:02
aha! najlepszy przyjaciel, najleszpy ojciec, najlepszy mąż, najlepszy Admin na świecie! mogłabym mu cukrować 24 h na dobę, ale jestem za leniwa...

JaMajka
22-10-07, 19:23
A tak chciałam... ale juz wszystko napisali:10:
Ale i tak jeszcze ode mnie trochę:)
Jest osobą, która jest bardzo życzliwa i ciepła, honorowy jest jak mało kto, w sensie bardzo pozytywnym. Prawdziwy gentelman i do tego naprawdę weteran- jak dla mnie jak patrze ile on się stara żeby DoFo było DoFo;) Musi być dobrym kumplem, i nie jest konfliktowy w ogóle chyba, żadko kiedy wyraża się negatywnie na czyjkolwiek temat. Typ IDEALNEGO ADMINA:) :) :) :)
A propo- lubi dyskutować z babkami, chyba wszystkie go uwielbiają:oko2: