PDA

Zobacz pełną wersję : KATSIU



araj
11-01-06, 22:17
CHARAKTERYSTYKA POSTACI

Simmek
12-01-06, 09:22
Taki misio, jak moj najlepszy kumpel w wieku 18 lat, naiwne podejscie do zycia, i dobrodusznosc, beda z niego ludzie...

ełe piotruś
12-01-06, 12:06
nie jest zły, uczynny, uczciwy, nic dodac nic ująć.

juSta
12-01-06, 13:24
może i młody, ale wypić potrafi :P
chyba mimo wszystko wrażliwy, dla damy swego serca zrobiłby wszystko :):)

DZIADZIA
12-01-06, 15:51
spoko koleś bo kuzyn ;) lajtowy zawsze, ładnie się z nim pije, tylko coś nie ma szczęscia do 'dam serca' bedzie dobrze, a pozatym pijemy w te sobote :D

sabinka
12-01-06, 16:36
noo kats.... co ja moge o nim powiedziec :)
fajnie sie z nim gada na gg tylko czasami za bardzo sie wczuwa w problem i za bardzo kombinuje ( z dziewczynami ) :D
a tej jego mocnej glowy to tylko pozazdroscic :D (kats watroba Ci wysiadzie! :) )
aha - na zywo jest tak samo sympatyczny ;)

ełe piotruś
12-01-06, 16:38
sabinka a wiesz ze razze man gadałas przez koma katsia? w te wakacje:D


at katsia powiem jeszcze ze ostatnio przychamował z piciem i już nie jeździ xantią po pijaku 140.

Shandor
12-01-06, 18:12
potrafi ując za serce, wzbudza litość i zaufanie, ogólnie nieszkodliwy, ma prawdziwe problemy nastolatka...

ełe piotruś
12-01-06, 20:18
no ma, zastanawiam sie tylko dlaczego ja takich problemów nigdy nie miałem.

Miekki
14-01-06, 13:14
no ma, zastanawiam sie tylko dlaczego ja takich problemów nigdy nie miałem.
Ty jeszcze nie dorosłeś do tego ...

Vito Andolini
15-01-06, 11:13
wiochmen :10:
czasami mam wrazenie ze jest mlodszym ucielesnieniem Simmka ..
nie ma szacunku dla czyis przekonan a chyba zwlaszcza brak mu szacunku dla kobiet...

DZIADZIA
15-01-06, 12:45
wiochmen :10:
czasami mam wrazenie ze jest mlodszym ucielesnieniem Simmka ..
nie ma szacunku dla czyis przekonan a chyba zwlaszcza brak mu szacunku dla kobiet...to chyba go 'troche' nie znasz

sabinka
15-01-06, 12:56
jemu brak szacunku do kobiet? to byla duza bzdura akurat.... ;)

Karla
15-01-06, 12:57
Wlasnie... Katsiu jest kochany!! tylko jest go na forum bardzo malo... a szkoda

juSta
15-01-06, 12:58
a chyba zwlaszcza brak mu szacunku dla kobiet...
z tym się akurat nie zgodzę

Enemigo
15-01-06, 13:52
wiochmen :10:
czasami mam wrazenie ze jest mlodszym ucielesnieniem Simmka ..
nie ma szacunku dla czyis przekonan a chyba zwlaszcza brak mu szacunku dla kobiet...

Chyba go z kims pomyliles :10:

Shandor
15-01-06, 14:11
to jakieś oszczerstwa! jestem przeciwko! kategorycznie żądam zdementowania tych bluźnierstw!!! :32:

Vito Andolini
16-01-06, 09:08
napisalem tak bo pamietam kilka spiec z kobietami na NKT i je wtedy zwyzywal..
fakt ze go nieznam i prawie nic o nim nie wiem , ale niestety takie odnosze wrazenie

Shandor
16-01-06, 17:47
Katsiu wyzywał kobiety? :o:

pierwszy raz to słyszę :) chyba, że draksoonkę, to co innego - to nie była kobieta :)

juSta
16-01-06, 20:32
to co innego - to nie była kobieta
poza tym ona miała na pieńku ze wszystkimi... :)

sabinka
16-01-06, 21:13
chyba, że draksoonkę, to co innego - to nie była kobieta:)

do tej pory sie zastanawiam co to bylo :10:

A N D E R S
17-01-06, 00:08
spoko gosc mimo ze od bugaji :) od dawna na forum wszyscy go tu lubia rwie laski na gg :)

Enemigo
17-01-06, 19:55
W porzo chlopak, na NKT bardzo mnie wkurzal wydawal mi sie strasznie infantylny, ale potem wiele razy pozytywnie mnie zaskoczyl i chlopak ostro daje rade, mimo swojego mlodego wieku. Beda z niego ludzie za pare lat - a ja znam sie na ludziach :) Poza tym ostro hustlerzy - tez kiedys taki bylem :92:

Józefina
15-02-06, 14:33
Gdybym nie wiedziala ile ma lat, dalabym mu z 10 lat wiecej, nie dlatego ze tak staro wyglada ;) tylko dlatego ze jest madrzejszy od niejednego dwudziesto -paro latka. Jest dojrzaly, wrazliwy. Ma problemy z dziewczynami, ale to normalne w jego wieku, codziennie wbijam mu do glowy ze ma sie nie przejmowac.
Ma anielska cierpliwosc, jak to kiedys sam stwierdzil , zazdrosci swoim przyszlym dzieciom takiego ojca :)

Mam na niego dobry wplyw, bo obiecal mi ze nie bedzie wiecej chlal. Mowi ze nie chleje...ala ja jaka jest prawda ..hmm...moze jego kuzyni mi powiedza :)

Reasumujac, super chlopak, fajny kumpel, mozna z nim przyslowiowe konie krasc :)

Mam nadzieje ze nigdy nie zatraci swojego uroku, zakocha sie i bedzie szczesliwy. Bo kobieta z ktora zdecyduje sie byc bedzie wielka szczesciara

DZIADZIA
15-02-06, 16:33
Gdybym nie wiedziala ile ma lat, dalabym mu z 10 lat wiecej, nie dlatego ze tak staro wyglada ;) tylko dlatego ze jest madrzejszy od niejednego dwudziesto -paro latka. Jest dojrzaly, wrazliwy. Ma problemy z dziewczynami, ale to normalne w jego wieku, codziennie wbijam mu do glowy ze ma sie nie przejmowac.
Ma anielska cierpliwosc, jak to kiedys sam stwierdzil , zazdrosci swoim przyszlym dzieciom takiego ojca :)

Mam na niego dobry wplyw, bo obiecal mi ze nie bedzie wiecej chlal. Mowi ze nie chleje...ala ja jaka jest prawda ..hmm...moze jego kuzyni mi powiedza :)

Reasumujac, super chlopak, fajny kumpel, mozna z nim przyslowiowe konie krasc :)

Mam nadzieje ze nigdy nie zatraci swojego uroku, zakocha sie i bedzie szczesliwy. Bo kobieta z ktora zdecyduje sie byc bedzie wielka szczesciaraChlać nie chleje, pije teraz jak każdy, czyli w normie :D

ełe piotruś
15-02-06, 17:32
normalnie plus troche wiecej :28:

Morpheus
15-02-06, 21:50
Ja Katsia najbardziej z czasów NKT pamiętam, wtedy niezłe kino leciało hehe. Ogólnie jest normalnym gościem, który (jak sądzę) nie wbyłby Ci przysłowiowego noża w plecy. Dobrze, ze jest taka osoba na forum :).
Pozdro Katsiu ;)

k0573k
16-02-06, 07:23
katsiu yyy slbo kojaze z nkt tu tez zadko go widze ale czytajac powyzsze opinie mysle ze spoko