PDA

Zobacz pełną wersję : INDIANKA



araj
11-01-06, 22:13
CHARAKTERYSTYKA POSTACI

Karla
12-01-06, 18:07
Indianke znam bardzo malo... lecz tyklo od pozytywnej strony (mam nadzieje, ze nigdy tej drugiej nie odkryje).Kocha i broni swojego prawa do tego... nie pozwoli by ktos zarzucal jej cos co nie jest prawda...

Mam wrazenie, ze teskni za bratem... wielokrotnie pisala, ze w dziecinstwie zawsze ja bronil. Czyzby to aluzja do tego, ze znowu tego potrzebuje?

Shandor
12-01-06, 18:17
Indianka - piękna dziewczyna o pieknych kręconych włosach, wyobrażałam ją sobie wogóle inaczej...osoba wrażliwa, ale twardo stapająca po ziemi, uczuciowa ale potrafiąca się zdystansować, miła - chociaż nie wiem czy zawsze ;)

tibor69
13-01-06, 01:00
Sprawia pozytywne wrażenie. Tylko tyle moge powiedzieć bo bardzo mało pisze :(

juSta
14-01-06, 14:50
ja ją też nie za dużo znam, ale mogę stwierdzić jedno- na pewno jest przemiłą osobą chociaż nie da sobie w kaszę dmuchać :)

Małgorzata
09-02-06, 18:57
ja mam uproszczone zadanie , bo to moja szwagierka :)
Kobieta elegancka , inteligentna , miła ,
zawsze usmiechnieta
otwarta na problemy innych .
tez uparta i silna , wie czego chce .
zawsze mozna na nia liczyć .

ełe piotruś
16-02-06, 15:59
mało pisze wiec sie nie wychyla wiec nie robi dymów i nie kłóci sie z nikim, chyba jest wporzo

wenus
16-02-06, 16:42
to ja tu przynajmniej moge co nieco napisac :)
Indianka to kobietka z charakterem(jak przystalo na siostre Araja)
Jest bardzo atrakcyjna i ma nogi do samej........szyi :) (no moze przesadzilam ale tylko troszke)
Jest swietna jako kumpela,niezastapiona jako przyjaciolka i chyba nie ma wad :10: (co o tym myslisz Araj?)
Ewuniu KOCHAM CIE i wroc juz bo mi sie strasznie nudzi :plis:

arcz
17-02-06, 00:27
jam jest szczyl , w dodatku pijany ale powiedzieć że indianka to bardzo atrakcyjna kobieta w swym wieku chyba nikt mi nie zabroni co ? :) :28:

mineczka
01-07-06, 10:23
Wesoła i bardzo przyjemna osóbka :104:

[ Dodano: 20-07-2006, 22:16 ]
I bardzo miły głosik ma :)