PDA

Zobacz pełną wersję : 6 BIEGOWY



araj
11-01-06, 23:08
CHARAKTERYSTYKA POSTACI

stuff
12-01-06, 00:14
poprosty debil nic dodac nic ujac

Simmek
12-01-06, 10:15
Cwaniak i taki typowy polaczek w ameryce, co chce bardzo ukryc lecz niestety nie wychodzi mu to...

ełe piotruś
12-01-06, 13:05
wkurza ludzi, mysli ze jest nie do przeskoczenia- myli sie człopaczek jednak. nie lubie go jak cholera.

juSta
12-01-06, 14:26
lepiej nie być jego wrogiem ;)
uparty
jeśli ktoś z nim zadrze, to nie ma odwrotu
silna osobowość :]

DZIADZIA
12-01-06, 16:41
myśli ze jest fajny ale jest tępy jak obuch siekiery, zbyt pewny siebie, ktoś sie kiedyś na niego wkurzy i pozałuje. żałosny typek do którego nie dociera że ktoś inny ma racje a nie on [wszystkie jego konflikty tu i na NKT]

kamikadze
12-01-06, 17:13
Typowy kozak lubi lan$ i wywyższanie sie, cholernie uparty kiedyś ktoś mu porządnie sklepie maske o ile już tego nie zrobił.

sabinka
12-01-06, 17:33
a ja powiem tylko tyle ze kiedys wydawal mi sie inny :]

ełe piotruś
12-01-06, 17:39
to tylko złudzenie sabinko. od poczatku jak przyszedł nankt ( pamietam jak dzis ) robił syf i odszczekiwał wszystkim.

Shandor
12-01-06, 19:09
lubiłam go, po części rozumiałam, nie pochwalałam jego wszystkich zachowań ale do czasu aż ostatnio przeczytałam pewien tekst na boxie na NKT, teraz mam nowe zdanie na jego temat "Robert, już chyba ciebie nie lubię" :( powiedziałabym, że był moim zawodem 2005 roku...

Vito Andolini
13-01-06, 09:55
wszystko co chcialbym powiedziec na jego temat zostalo juz napisane , negatywna postac , chyba nie spotkalem na NKT wiekszej kur****** :)

pepek
14-01-06, 01:20
hehe w sumie chcialem napisac to co rebeliant :p koles po prostu nie potrafi sie pogodzic z tym ze nie ma racji ,zawsze stara sie wymusic swoja racje ,czesto tym ze nazuca swoja wole i jak ktos sie nie zgodzi to siada na niego jak jakis wrzut :| Dziwny kolo ma czeste zmiany nastroju

Miekki
14-01-06, 10:53
synonim skurwiela pospolitego
nienawidzę kurwiszcza

Karla
30-01-06, 01:11
Mi ciagle wydaje sie inny.. nie rozumiem tych jego najazdow na Krzyska, wzajemnego wyzywania... odwrocenia sie plecami do uzytkownikow DoFo...

Bardzo skryty, chyba ciezko pracowal na to co ma... nie da sobie w kasze dmuchac... niestety to w wiekszosci przypadkow slowa... zbedne!!

nie podoba mi sie jak piszecie o jego mamie...

SsMyQ
30-01-06, 11:25
człowiek cholernie uparty,zapatrzony w swoja Idealnosc ,nie uznający jakich kolwiek krytyk pod kątem swojej osoby.
osoba bez honoru i wytartego czola,wszytko odbija sie za niechybnie nieudane dziecinstwo badz (ewentualnie) osobnik niezamozny ktory w usa dorobil sie czegos i zgrywa wazniaka ze stalową maska zamiast uczuć i twarzy.

reasumując :typ patologicznie zadufany i przekonany o wysokiej wartosci swoich czynow i słów,tzw.Wsza na dupie usa.

Vito Andolini
31-01-06, 09:40
moze mial ciezkie dziecinstwo , krzywdzili go w zyciu zli ludzie , a on probuje na necie sie zrewanzowac i odkuc :95: :114:
kawal dziada z niego , i mysle ze duzo z tego co opowiadal o sobie to sciema....

Memento Mori
06-02-06, 20:44
DUMNY PELNA GEBA Burak

sint
18-02-06, 12:52
moim zdaniem przede wszystkim dumny i zarozumialy. Poza tym bardzo narcystyczny. Traktujacy innych niemal jak jego niewolnikow. Ale nie po to pisze aby mu "dojebac" bo nie daje mi satysfakcji kopanie lezacego. Pisze tutaj po to bo chcialbym poznac na jego temat zdanie araja. A to dlatego ze araj przez bardzo dlugo czas byl jego kumplem jako sm a pozniej jako admin na nkt. Ja ich odbieralem prawie jak braci. Moze to byl blad? nie wiem ale tak ich odbieralem. Araj byl chyba jedyna osoba z ktorej zdaniem liczyl sie 6b. Dlatego jestem ciekaw co on sobie mysli na temat 6b. Oczywiscie nie musisz araj odp :)

Papla
24-02-06, 12:24
A ja go lubie. Ma inna perspektywe myslenia niz niektorzy, co prowadzi czasami do niepotrzebnych klotni. Lubi uswiadamiac pozerom ze sa niczym wiecej niz pozeram, co tym ostatnim raczej jest nie w smak. Nie jest idealny, bo idealow nie ma, ale za to da sie lubic. Wie wiecej niz niektorym sie zdaje.

DZIADZIA
24-02-06, 20:42
A ja go lubie. Ma inna perspektywe myslenia niz niektorzy, co prowadzi czasami do niepotrzebnych klotni. Lubi uswiadamiac pozerom ze sa niczym wiecej niz pozeram, co tym ostatnim raczej jest nie w smak. Nie jest idealny, bo idealow nie ma, ale za to da sie lubic. Wie wiecej niz niektorym sie zdaje.oiwszem bo ma dałna :loser: [dałni, bez obrazy!]

Papla
26-02-06, 01:30
i znowu jakas ρoρierdolona kurwа wywalila posta.... ktory brzmial o ile sie nie myle "dziadzia, w tym temacie wyrazamy opinie a nie dyskutujemy z innymi"

DZIADZIA
26-02-06, 11:46
i znowu jakas ρoρierdolona kurwа wywalila posta.... ktory brzmial o ile sie nie myle "dziadzia, w tym temacie wyrazamy opinie a nie dyskutujemy z innymi"ja odpisałem wtedy "przecież powyżej wyrażam moją opinię"

Papla
26-02-06, 16:01
co oznacza ze znowu jakas ρoρierdolona kurwа wywalila 2 posty

DZIADZIA
08-03-06, 22:00
6 b - poprostu kurw@

Papla
09-03-06, 06:17
dlatego ze np. ciebie nie lubi.. czy ogolnie?

DZIADZIA
09-03-06, 09:17
dlatego ze np. ciebie nie lubi.. czy ogolnie?Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie

ełe piotruś
09-03-06, 19:42
co oznacza ze znowu jakas ρoρierdolona kurwа wywalila 2 posty


2 to sporo? :cmok:

k0573k
09-03-06, 20:44
wiem ze lubie brutalne filmiki w czym mamy podobny gust a po za tym to go nie znam czasami mu odwalalo co pamietam jakos tak przez mgle bo malo siedzialem na nkt a tu tez go malo kojaze

Papla
10-03-06, 01:12
Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie

Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?

DZIADZIA
10-03-06, 20:49
Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie

Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?
hehehe araj to taka polska pordóbka Sherlocka, on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust... Wszyscy uważają zę to Sterm ja uważam ze to ta podszmata 6g, bo on z całej ekipy dziwek zrobił na mnie nejgorsze wrazenie

araj
10-03-06, 21:37
on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust czy uwazasz mnie za debila?

DZIADZIA
10-03-06, 21:41
on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust czy uwazasz mnie za debila?Hm... nie raczej nie, uważam że jesteś zbyt łatwowierny i nie poznajesz sie na ludziach, przynajmniej tu na Necie... no i ze jesteś słabym Sherlockiem :D

Papla
11-03-06, 10:38
Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie

Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?
hehehe araj to taka polska pordóbka Sherlocka, on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust... Wszyscy uważają zę to Sterm ja uważam ze to ta podszmata 6g, bo on z całej ekipy dziwek zrobił na mnie nejgorsze wrazenie

podszmata to byl zawsze przydomek sternia, o ile pamietam
to jakie wrazenie zrobil na tobie 6b nie ma raczej nic wspolnego z tym kto pisal bzdury na forum 6b, biorac pod uwage ze 6b nie mogl zobaczyc oryginalnych tekstow z dofo
logika nie jest taka trudna do nauczenia, szczegolnie ze wiekszosc spoleczenstwa wyczuwa logike instynktownie

DZIADZIA
11-03-06, 12:28
Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie

Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?
hehehe araj to taka polska pordóbka Sherlocka, on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust... Wszyscy uważają zę to Sterm ja uważam ze to ta podszmata 6g, bo on z całej ekipy dziwek zrobił na mnie nejgorsze wrazenie

podszmata to byl zawsze przydomek sternia, o ile pamietam
to jakie wrazenie zrobil na tobie 6b nie ma raczej nic wspolnego z tym kto pisal bzdury na forum 6b, biorac pod uwage ze 6b nie mogl zobaczyc oryginalnych tekstow z dofo
logika nie jest taka trudna do nauczenia, szczegolnie ze wiekszosc spoleczenstwa wyczuwa logike instynktowniea co oślepł? słyszałeś o kafejkach albo znajomych z innym ip?

Papla
13-03-06, 10:15
DZIADZIA, ty myslisz polskimi kategoriami...

w normalnym swiecie internet jest czyms takim jak lodowka czy telewizor i tak zwane internetowe kafejki nie sa... powiedzmy... popularne.

poza tym, Robert jest na tyle inteligentny, ze naprawde nie musialby sie wloczyc po tych kafejkach czy znajomych, zeby knuc spiski majace na celu ujajenie dziadzi.

DZIADZIA
13-03-06, 18:17
Paplo, chciało mu się siedzieć kiedyś pół dnia, i post po poście wywalać moje wpisy na NKT, skasował pojedynczo tysiąc. Chciało mu się psuć mi tam reputacje i z 80,000 pkt zostało mi na minusie, tyle mi dał. więc ja po nim sie wiele spodziewam

Papla
14-03-06, 05:12
hahaha.. Dziadzia.. wystarczylo wejsc na panel, wpisac dziadzia, zobacz posty, wywal posty - nie zajmuje to zbyt duzo czasu:)
Z reputacja, punktami itd to samo, wpisz liczbe, zapisz.
:)))

Simmek
14-03-06, 10:45
Panie Papla, nie rozumiem, obronca tego jednego ucisnionego?, nawet jesli jego zachowanie na forum bylo napinka, to niestety zaosna, i niestety niekturzy uzytkownicy nie chca poznac Roberta /dzieki jego zachowaniu./ ani poprzez skype, gg, czy nawet w realnym swiecie, a opinie wystawiamy mu na podstawie tego co robil na forum...

DZIADZIA
14-03-06, 15:28
hahaha.. Dziadzia.. wystarczylo wejsc na panel, wpisac dziadzia, zobacz posty, wywal posty - nie zajmuje to zbyt duzo czasu:)
Z reputacja, punktami itd to samo, wpisz liczbe, zapisz.
:)))NO NIE MÓW
ALE ON POST PO POŚCIA KASOWAŁ, BO ZNIKAŁY PO 1 PRZEZ PÓŁ DNIA Jarzysz?

SWIST
06-07-06, 00:20
Spoko koleś :) bez niego to forum by było po prostu nudne. Dajcie mu Admina niech posty usuwa :loser:
:93:

k0573k
15-07-06, 13:17
nie dopuszczas innego zdania niz swoje jako slusznego
nie zbytnio go lubie
jest zabardzo impulsywny

mineczka
07-10-06, 11:48
Jest osobą- o bardzo słabej psychice i niskiej samoocenie,pozbawioną humoru,każdą krytykę co do swojej osoby traktuje jako osobisty policzek,jest osobą władczą,nie potrafiącą przyznać się do błędu,nie tolerującą odmiennego zdania u innych osób.Uwielbia prowokować,a gdy prowokacja nie przynosi zamierzonych skutków dostaje zaćmienia umysłu i zachowuje się dziecinnie:)
Chciałam dodać że czasami ma przebłyski normalności i można z nim normalnie porozmawiać:)

Simmek
07-10-06, 12:29
Nikt nie lubi Roberta... :(

Shandor
07-10-06, 12:30
ja go trochę lubię :zgnite:

Miekki
07-10-06, 12:34
ja też :zgnite:

Papla
07-10-06, 16:50
wielkie dzieki.... simmek nazwal mnie nikim

stern
07-10-06, 17:32
a mnie tam on ani ziebi ani grzeje, juz praktycznie malo co zwracam na niego uwage...wkurwia czasem swoja obsesja antyarabska spamujac tym forum. Czasem podoba mi sie jego poczucie humoru, ale to tylko czasem :)

Enemigo
07-10-06, 18:11
Co by tu nie gadac - jeden z lepszych zadymiarzo/napinaczy na dofo

Wielu doglebnie zbesztal i to od kiedy pamietam

mineczka
07-10-06, 23:28
czy fakt ze regularnie udzielam donacji charytatywnych zmieni wasze zdanie na moj temat bo jestem szczerze wzruszony tym co o mnie napisaliscie,dziekuje wam przyjeciele,przyjaciolki,rodacy.
Z przejecia i wzruszenia dostalem czkawki :)
HWDCUDOFO
:loser:
Tyle już jesteś na dofo i nie wiesz że w swoim portrecie się nie wypowiada?
Nie mów że aż tak bardzo ci psycha padła że postanowiłeś złamać regulamin:zgnite:

mineczka
08-10-06, 00:08
Moze powinnas SM zostac ?

Nie dziękuję:) Byłam moderatorem ale takich błędów nie popełniałam:p

DZIADZIA
08-10-06, 00:09
http://dobreforum.pl/showthread.php?t=3131

araj
08-10-06, 00:10
dokładnie,musze ci dac osta 6b...w temacie o sobie nie wolno pisać....zostajesz ukarany ostem lub dajesz mi 5000 dofesów :),które rozdziele jak janosik

mineczka
08-10-06, 00:27
dokładnie,musze ci dac osta 6b...w temacie o sobie nie wolno pisać....zostajesz ukarany ostem lub dajesz mi 5000 dofesów :),które rozdziele jak janosik

Araj albo mi dajesz te 5000 i siedzę cicho albo osta-powołuję się na regulamin-
http://dobreforum.pl/showthread.php?t=3131:D

Simmek
08-10-06, 02:31
wielkie dzieki.... simmek nazwal mnie nikim

to jest chwyt ponizej pasa...

Papla
08-10-06, 05:30
a teraz nazwal mnie chujem.. :(

Simmek
08-10-06, 05:32
a teraz nazwal mnie chujem.. :(

cos chyba nie posiadasz humoru dzis... :mad:

Papla
08-10-06, 16:23
no nie... nie dosc ze nikt, chuj, to jeszcze nawet poczucia humoru nie mam

litosci

mineczka
08-10-06, 21:59
Dodam jeszcze że jest mściwy i nie odróżnia internetu od życia realnego :)
Gdy jeszcze coś zauważe to na pewno napiszę:)

Papla
11-10-06, 17:12
trzeba byc chyba bardzo naiwnym (co czasami nie jest takie zle w zyciu) zeby cos takiego napisac, nie mowiac juz o uwierzeniu w to co sie napisalo.
wydaje mi sie ze wiekszosc dofoludkow cierpi wlasnie na przypadlosc, gdzie traktuje osobowosc forumowa jako cos rzeczywistego i ma trudnosci z separacja tych osobowosci

DZIADZIA
11-10-06, 17:15
trzeba byc chyba bardzo naiwnym (co czasami nie jest takie zle w zyciu) zeby cos takiego napisac, nie mowiac juz o uwierzeniu w to co sie napisalo.
wydaje mi sie ze wiekszosc dofoludkow cierpi wlasnie na przypadlosc, gdzie traktuje osobowosc forumowa jako cos rzeczywistego i ma trudnosci z separacja tych osobowosci

tu sie zgodze, np ełe nie spamuje w normalnym życiu. :)

SsMyQ
06-01-07, 01:24
w forumowym blasku wsród facetów błyszczacy...
antyHomoseksualista .... :10:

ja tam wole kobiety :)

Simmek
06-01-07, 15:46
trzeba byc chyba bardzo naiwnym (co czasami nie jest takie zle w zyciu) zeby cos takiego napisac, nie mowiac juz o uwierzeniu w to co sie napisalo.
wydaje mi sie ze wiekszosc dofoludkow cierpi wlasnie na przypadlosc, gdzie traktuje osobowosc forumowa jako cos rzeczywistego i ma trudnosci z separacja tych osobowosci

Aha, czyli to co piszesz to bajki dla potluczonych, w realu jestes inny?

Jak bysmy sie nie starali to jednak jakies tam odzwierciedlenie rzeczywistosci oddajemy na forum...

SsMyQ
06-01-07, 22:09
ale inteligencją wrodzoną, nie błyszczy .... :(

ełe piotruś
06-01-07, 22:33
koleś ma wachania emocjonalne, raz jest luźny inym razem się przywala do wszystkiego:D

Miekki
06-01-07, 22:34
nie jest taki zły jakiego zgrywa :D

DZIADZIA
06-01-07, 22:39
Mógłby nie uczestniczyć w tych chujatych 'dyskusjach'. ale to nie tylko jego sie tyczy

Velvet
08-01-07, 23:09
bynajmniej mnie jeszcze jakos nie zraził na tym forum a to znaczy ze glupiutki nie jest

bind
08-01-07, 23:13
spoko gość, ma o czym pisać i to robi

Macko007
17-01-07, 19:04
jest pojebany , wszystko co pisze w jakimś stopniu mniejszym czy większym nawiązuje do jedynej żeczy jaką sie naprawde interesuje - nianawiści do innych kultur, co jest oznaka prostoty i ksenofobii.
Wielki patriota a wyjechał do Anglii <śmiech>

stuff
17-01-07, 19:09
jest pojebany , wszystko co pisze w jakimś stopniu mniejszym czy większym nawiązuje do jedynej żeczy jaką sie naprawde interesuje - nianawiści do innych kultur, co jest oznaka prostoty i ksenofobii.
Wielki patriota a wyjechał do Anglii <śmiech>

do usa

she
14-06-07, 20:02
Przeważnie budzi skrajne emocje. Postać niewątpliwie barwna i kontrowersyjna. Ma ukształtowane poglądy. Trochę inteligentniejszy od innych dofowych krzykaczy-rasistów i bardziej od nich kulturalny.
Niestety, bywa złośliwy, nietolerancyjny, myśli, że jest najmądrzejszy, zarozumiały, postrzega świat w barwach biało czarnych. zadufany w sobie i narcystyczny - uważa, że tylko jego zdanie jest słuszne i nie szanuje zdania innych osób, nie szanuje ludzi o innych poglądach gdyż uważa siebie za nieomylnego, polaczek w wielkim świecie który wyjechał za chlebem a teraz uważa się za Bog wie kogo. Jest cyniczny. Nie mile obchodzi się z ludźmi którzy się z nim nie zgadzają, często docina w sposób bardzo prowincjonalny i świadczący o prostocie. Wypomina innym userom to co doskonale go opisuje: zaściankowość, to, że ciągle siedzą na dofo i wiele innych.

JaMajka
09-09-07, 17:43
Ahhh.... z tego co tu piszecie (przeczytałam opinie, post po poście) 6 biegowy jest idealnym kandydatem dla mnie (czyt. Ogłoszenia) :) bardzo mi się chłop podoba:)))
btw. 6 biegowy... kiedy uznasz, że już na tyle się znamy, że mogę Cię zdrabniać do "6b" nie naruszając przy tym Twojej godności osobistej??? :47:

JaMajka
09-09-07, 18:08
hummm... to w takim razie przeczytałam chyba nie ten portret psychologiczny...:(

mineczka
09-09-07, 22:22
ta jamajajka brzmi doslownie jak u-boat.
:loser:
Obyś tylko w lozku u-boata nie dostrzegł:96:- sugeruję że masz jakieś schizy
Powiem ci w sekrecie -zmien lekarza:chill:

araj
09-09-07, 23:30
....
Na podstawie odpowiedzi userów w Pokoju prawdy i na podstawie wpisów na DoFo spróbujcie stworzyc portret psychologiczny danej osoby, piszcie co myślicie o tej osobie,postarajcie sie zebrac najwazniejsze wady i zalety i sklepcie to w jedna całość...zasada jest taka,ze osoba, o której jest temat nie ma prawa w nim pisać, nie wolno tez komentowac innych wpisów i plis...nie uzywajcie hamskich i prostackich zdan

OSOBY BęDą DOłąCZANE PRZEZ ADMINóW(Z POKOJU PRAWDY)

JaMajka
22-10-07, 19:57
No cóż, po 2miesiącach nie zmieniłam o nim zdania ani troche, tylko mogę dodać pare innych rzeczy od siebie na temat 6b:oko:
Po pierwsze jest bystry i nie denerwuje mętnymi tekstami. Charakterek to on ma... oj ma:oko2: Jest facetem, który lubi być traktowany "elitarnie", dobiera sobie bardzo starannie znajomych, ale widać że jak kogoś do tej grupy dołączy to się tego trzyma, co się tyczy także grupy ludzi za którymi nie przepada. Fajnie, że budzi skrajne emocje, sam traktuje ludzi moim zdaniem też skrajnie- albo bardzo lubi, albo bardzo nie lubi- na reszte nie zwraca uwagi(nie pokazuje przynajmniej). Często szuka zadymy, ale chyba po to żeby rozruszać trochę towarzystwo, mnie to na przykład nie przeszkadza, oczywiście do pewnych granic(granicą jest używanie tych samych wulgaryzmów, w stosunku do tych samych osób, w kilku tematach naraz- ale tak ma kilka osób od czasu do czasu;)). Poza tym od pierwszej chwili tutaj, spodobały mi się jego riposty, są ogólnie na poziomie i można z nim podyskutować, tylko fajnie jak trzyma poziom i nie daje się prowokować do tych monotonnych dialogów (tematy wszystkim znane). Nie ma ekshibicjonistycznych zachowań, bardzo chroni swoją prywatność, jest nieufny(przyznaję 6b jak cholera), ogólnie daje się poznać w pewnym zakresie tylko nic bardziej osobistego, ale potrafi sie otworzyć i ma zapewne pare ciekawych rzeczy o sobie do powiedzenia, ale tylko w stosunku do niektórych osób.
"Wilczek" mi cholernie pasuje:))) spoko poprostu lubie wilki, maja fajna naturę:oko:

Jedna z tych osób która jest tu "filarem", takie mam wrażenie.

oto wg JaMajki wirtualny portret psychologiczny na chwilę obecną.

6 biegowy
02-01-10, 04:19
"...Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji..."

6 biegowy
06-12-16, 05:45
jest pojebany , wszystko co pisze w jakimś stopniu mniejszym czy większym nawiązuje do jedynej żeczy jaką sie naprawde interesuje - nianawiści do innych kultur, co jest oznaka prostoty i ksenofobii.
Wielki patriota a wyjechał do Anglii <śmiech>

Do USA ty czarnuchu z czworakow, Anglii juz nie ma bo stracila swoja tozsamosc liberalny pastuchu.

Raratakas87
27-07-21, 14:24
Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli nie wiecie jak rozliczyć pit online, to warto wejść na https://www.e-pity.pl/pit-online/ i dowiedzieć się jak to się robi.