PDA

Zobacz pełną wersję : STERN



araj
11-01-06, 23:07
CHARAKTERYSTYKA POSTACI

Simmek
12-01-06, 10:32
Powaznie niepowazna osobowosc, ktora czasem sie gubi...

Vito Andolini
12-01-06, 12:14
byloby ok gdyby dal sie poznac , zamiescil foto , jakis nr,telefonu z przyjemnoscia bym zobaczyl jak wyglada w realu mafiozo rap lover :)

tibor69
12-01-06, 14:35
Dobry chłopak. Zgrywa twardziela ale przeprowadza bebcie przez ulicę :)

stuff
12-01-06, 14:41
jak wpadlem na nkt to nie wiedzialem dlaczego wszyscy na niego najezdzali bo wydawal mi sie wporzo gosciem.
Do dzisiaj ma u mnie respeckt za swoja niechcec do amerykanow. :18:

sabinka
12-01-06, 17:40
hehe Stern jest smieszny :D moze byc moim starszym bratem :) da sie z nim pogadac, chociaz na nkt na poczatku myslalam ze jest jakis taki.... dziwny :)

Shandor
12-01-06, 19:07
dziwak wszechczasów, tak naprawdę to nikt nie wie kim jest i jaki jest naprawdę, nie powinno go być w tym dziale, bo codziennie musiałabym zmieniać swój post :7: ostatnio przeszedł dziwną metamorfozę, może wygrał program "łabędziem być" ? i go troszkę przerobili? nie mam pojęcia, daje się lubić do bliższym poznaniu, ale tylko do czasu, aż znowu mu coś odwali...

araj
12-01-06, 19:18
hustawka nastrojów ....juz na nkt znalazłem z nim wspólny język, mimo,że był okrzykniety pedofilem...oczywiscie zawsze dla mnie to była bzdura, zabolało mnie ostatnio kilka jego wypowiedzi na mój temat, ale mysle,ze teraz wszystko jest jasne, facet typu gangsta, niesamowite teksty od których nieraz sie długo brechałem,traktuje net jak ja-jako zabawe, lubi swirowac i gadac głupoty, a to wszystko dla napinki, zeby było weselej,zeby cos sie działo, kto tego jeszcze nie zrozumiał, ten ma problem,ogólnie luzak, jak dla mnie w porzadku, napiłbym sie z nim wódki

juSta
12-01-06, 19:51
tak do końca chyba nikt go nie zna, można z nim pożartować, można pokłócić się, ma swoje poglądy i jest im wierny

Enemigo
12-01-06, 20:12
Dokladnie Sterna ciezko sklasyfikowac bo czesto zachowuje sie inaczej :)
Wydjae mi sie ze bluzga wszystich jak odstawia szlugi :)


Na NKT odwalalem z nim Sajgon :) Te jazdy ciagnace sie miesiacami, te tony dobrych tekstow :) Az sie lezka w oku kreci, paradoksalnie zaczalem go znosic jak wszyscy nowi zaczeli go jechac bo my go jechalismy
Podobalo mi sie tez to, ze nigdy nie odpierdalal w czasie naszych jazd numerow typu: zaspamowanie NKT postami typu "Enemigo jest gupi", bo zawsze bluzgalismy sie w 1 temacie :)

Hardkorowo bylo, a to przez post: "Czy podgladacie swoja siostre pod prysznicem " :30:

A N D E R S
15-01-06, 01:24
spoko lubie go pomimo ze z Lublina, mozna z nim pogadac o laskach, muzyce i o wielu wielu innych rzeczach ogólnie jak dla mnie jedna z ulubionych osób na df :)

[ Dodano: 2006-01-15, 00:25 ]
a i zawsze czytam to co napisze...zawsze :)

ełe piotruś
23-01-06, 12:16
troche dziwny ale lubie gościa czuje klimat:D nie wadzi nikomu ale potrafi sie wkurwić i wtedy jest przejebane:D ale to to lux da sie gadać:p

Vito Andolini
23-01-06, 12:36
a tak z grubej rury.
stern jest zalosnym ludzikiem ktory probuje zablyszczesc tu na forum ,z mizernym skutkiem, uwaza sie za fajnego kolesia a jest tylko chorym dzieciakiem z wyobraznia
dlaczego sternius sie boi konfrontacji? moze dlatego ze to jedna wielka sciema te jego kolorowe mafioze zycie [w realu pokraka i niezdara.. tak sternie taki jestes]
koles mi spamuje skrzynke i wyzywa od cweli , jak to o nim swiadczy?
pewnie go koled<y bija i sie chlopak dowartosciowuje na necie
jak dla mnie , to jakas substancja niegodna na dluzsza uwage ...

Shandor
23-01-06, 15:50
a tak z grubej rury.
stern jest zalosnym ludzikiem ktory probuje zablyszczesc tu na forum ,z mizernym skutkiem, uwaza sie za fajnego kolesia a jest tylko chorym dzieciakiem z wyobraznia
dlaczego sternius sie boi konfrontacji? moze dlatego ze to jedna wielka sciema te jego kolorowe mafioze zycie [w realu pokraka i niezdara.. tak sternie taki jestes]
koles mi spamuje skrzynke i wyzywa od cweli , jak to o nim swiadczy?
pewnie go koled<y bija i sie chlopak dowartosciowuje na necie
jak dla mnie , to jakas substancja niegodna na dluzsza uwage ...

musisz to przetrwać, przeczekać trzeba Ci...
też tak kiedyś miałam ze sternem, że mi skrzynkę spamował wyzwiskami... :(

arcz
26-01-06, 13:02
internet jest dla niego odskocznią od zycia w którym sobie nie radzi, traktuje sieć strasznie poważnie za przykład można chociaż podać jego kłamstwo odnośnie tego kto pierwszy komu dał ostrzeżenia...ogólnie burak bez zycia, pan nikt, stolec i krzyż na droge.

70m3k
26-01-06, 13:34
Nigdy go nie jechałem bo nigdy nic mi nie zrobil, zawsze uwazalem że był spoko i do tej pory tak uwazam.

DZIADZIA
26-01-06, 14:30
JEst spoko chyba że dla kogoś nie chce byś spoko, tak jak teraz dla arcza. Dziwny ale wyluzowany, jak nie świruje to ma normalne poglądy [a czasem jazdy jak temat o papieżu na nkt ;) ]

Papla
24-02-06, 12:17
jako detox na nkt wystartowal z dosc niskiego poziomu, a potem poszlo jak z gorki. staral sie prowokowac, ale przekroczyl wszelkie granice przyzwoitosci. pod wplywem innch pozuje na niemieckiego twardziela, lecz i to mu sie raczej nie udaje.

w konkursie na szmate, zajal drugie miejsce i otrzymal w nagrode plastikowy kubel. kolejno probowal wlazic w dupe paru osobom na nkt, odrzucony (przez wszystkich, tak dziewczyny jak i chlopakow) przechodzil do frontalnego ataku. bez cienia honoru i dumy probowal na pw tworzyc koalicje z osobami ktore pubicznie obrazal.
dla mnie jest zerem i raczej zerem pozostanie.

SsMyQ
09-05-06, 12:46
Mimo wszystkiego co pokazuje na forum ,bardzo Sympatyczny Koleżka , czesto gadamy na PW i gg .
Ma chwilowe odchyły od pionu ,tłumaczone zbyt zestresowanym życiem / wymuszenia ,haracze itd./ ... czesciej normalny niż odwrotnie ,Kochający przyrode i świeze kwiaty oraz rosół na stole :)

Bardziej pozytywna niż negatywna postać...
:99: :99:

Vito Andolini
17-05-06, 14:21
probujac jechac kilku osobom[min. mi] czeka na reakcje , na kontrofensywe , i afery . a tutaj >NIC < sternio napina bo szuka odwzajemnienia , ale trzeba byc na poziomie mysle , aby sie nie dac sprowokowac i odpuscic .
i w tym momencie porusze jedna kwestie
Sternio
Internet nie jest anonimowy
jak bym sie uparl [a stac mnie na to] wytoczylbym ci proces o obraze , o znieslawienie
ale szkoda mi czasu , pieniedzy i zdrowia na takich leszczy

Polska Polska!
17-05-06, 18:47
a tak z grubej rury.
stern jest zalosnym ludzikiem ktory probuje zablyszczesc tu na forum ,z mizernym skutkiem, uwaza sie za fajnego kolesia a jest tylko chorym dzieciakiem z wyobraznia
dlaczego sternius sie boi konfrontacji? moze dlatego ze to jedna wielka sciema te jego kolorowe mafioze zycie [w realu pokraka i niezdara.. tak sternie taki jestes]
koles mi spamuje skrzynke i wyzywa od cweli , jak to o nim swiadczy?
pewnie go koled<y bija i sie chlopak dowartosciowuje na necie
jak dla mnie , to jakas substancja niegodna na dluzsza uwage ...

Etam, Stern robi trzode i tak ma być. Sentyment pownienes sie od niego troszke nauczyc - nie traktowac tego neta tak serio. Zbrechtaj cos, pospamuj (ale z umierem), zwyzywaj kogoś :28: (w tym to jestes przodownikiem chyba :113: )
IMO STERN jest ok :104:

yardin
05-10-06, 17:33
ogolnie nie znam go osobiscie i szczerze mowiac nie chcialbym go poznac, nie lubie tego typu ludzi... Lansuje sie juz sam nie wiem na kogo-gangstera, rapera, lovera,twardziela etc. Ogolnie chce byc taki jak chlopcy z amerykanskich filmow. Jego przechwalanie sie tez jest smieszne... Podobno krowa, ktora duzo MUczy malo mleka daje.... ogolnie jest smieciem!

Shandor
09-01-07, 08:44
Stern nie ma nigdy dość, nigdy się nie poddaje... czuwa nad nami jak "anioł" stróż, tylko, że ja w dupie mam takiego anioła...

Papla
09-01-07, 15:04
gosc nie zaslugujacy na dwie strony na dofo

jesli bind = stern = byebye

smoke
03-08-07, 19:48
:gores: volksdeutsch :gores:

riko98
22-08-07, 17:09
:chill: :chill:
gosc nie zaslugujacy na dwie strony na dofo

jesli bind = stern = byebye

odp do Papla powtarzasz sie z linkami

colasz
24-08-07, 13:58
mnie na poczatku nawyzywal od pedalow.. ale ja sie latwo nie obrazam..:) patrz wiersz "pedaly":) pozniej po jakims moim poscie przepraszal.. w porzadku.. nie lubie przepraszania ale jesli ktos umie sie przyznac do bledu to juz cos..