PDA

Zobacz pełną wersję : JEDNA ZASADA !!!!!



araj
11-01-06, 22:06
Na podstawie odpowiedzi userów w Pokoju prawdy i na podstawie wpisów na DoFo spróbujcie stworzyc portret psychologiczny danej osoby, piszcie co myślicie o tej osobie,postarajcie sie zebrac najwazniejsze wady i zalety i sklepcie to w jedna całość...zasada jest taka,ze osoba, o której jest temat nie ma prawa w nim pisać, nie wolno tez komentowac innych wpisów i plis...nie uzywajcie hamskich i prostackich zdan

OSOBY BęDą DOłąCZANE PRZEZ ADMINóW(Z POKOJU PRAWDY)

araj
12-01-06, 19:31
za złamanie zasad-ostrzezenie :o:

sztetke
12-01-06, 19:49
HY,TO JA MAM 2 :11: ,ALE JA TO W STRASZNYM STANIE JESTEM EMOCJONALNYM

inde
16-01-06, 20:08
dlaczego mnie niema? :((

switas
30-01-06, 11:34
slepy czy mnie pamiec zawodzi :D

[ Dodano: 15-05-2006, 18:04 ]
podwojnie slepy, ciacho Ty musisz wszystko widziec :D

Hitman
23-11-06, 15:17
Remanent zrobiony:

Jotka ma pokoj prawdy ale nie ma Portretu psychologicznego ostatnio byla na dofo w styczniu.
bamberos ma ta sama sytuacje tyle ze on nie odpowiedzial na zadne zadane pytanie.
itchy, rebeliant, ireczek22 maja portrety psychologiczne ale brak pokoju prawdy dla nich.


Pozostali sa na bierzaco.

Araj decyduj co z tymi przypadkami zrobic.

araj
23-11-06, 17:13
Remanent zrobiony:

Jotka ma pokoj prawdy ale nie ma Portretu psychologicznego ostatnio byla na dofo w styczniu.
bamberos ma ta sama sytuacje tyle ze on nie odpowiedzial na zadne zadane pytanie.
itchy, rebeliant, ireczek22 maja portrety psychologiczne ale brak pokoju prawdy dla nich.


Pozostali sa na bierzaco.

Araj decyduj co z tymi przypadkami zrobic.
ty tu rzadzisz,sam decyduj :)

SaiykoPat
23-11-06, 17:44
do piekla z nimi :)

uzupelnij tych ktorzy odpowiadali na pytania a nie maja portretu, same portrety zamknij i jezeli sa to aktywni userzy zaloz w pokoju prawdy
ichtego zostaw tak jak jest