PDA

Zobacz pełną wersję : subkultura?



DZIADZIA
11-01-06, 17:47
HIP HOPOWCY nazywają siebie samych KULTURĄ [beka jak ch.uj ;)], podobnie inni z dziedzin muzyki. Skaterzy nazywają siebie subkulturą..a MY, grający?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Ja uważam się przedewszystkim za gracza, jednak żyjemy co nie da się ukryć w podziemiach ( andergrand). w jednym ze swoich felietonów niejaki QOORA z Neo+ [badziew]próbował nakłonić nas do wyjścia i pokazania się na ulicy. Po mału to robimy, turnieje, zawody itd.

Jednak moje zdanie Brzmi NIE!!! nie jesteśmy subkulturą, nie można przeciez porównywac nas do skinów, punków lub innych ... Jesteśmy przedewszystkim ludzmi o wspólnej pasji-graniu, i wszystkim co z tym związane hhe na myśl przyszła mi myśl...z tego wynika że np. filateliści, numizmatycy, wędkarze to też niby subkultura Shocked nie nie, to nie tak:)

Jeżeli się nie mylę subkultura do zbiór osób mających takie same poglądy, ideologie, jednak to forum jest znakomitym przykładem że tak nie jest, każdy ma swoje zdanie (często inne)...i każdy ma swoje hobby. I tylko to właśnie hobby nas jednoczy Very Happy Jednak tak jak pisałem wcześniej do SUBKULTURY duuużo nam brakuje, i bardzo dobrze...

Jednak może macie swoje zdanie na ten typowo undergrandowy temat, jeśli tak to dzielcie się nim z nami.

:92:

ełe piotruś
11-01-06, 18:34
masz takie posty długie ze potrzebuje dnia aby je odczytac o szit:(


my grający to nie subkultura nazywająca sie eee tak sie nazywają. jestesmy gracze i tyle, nie piszemy na murach sprejem tagów, nie ubieramy sie głupawo, nie wykrzykujemy durncyh haseł.

kamikadze
14-01-06, 13:38
Neo+ to chuj nie magazyn ich artykuły to totalne pierdolenie więc gracze nie są subkulturą bo granie to tylko forma rozrywki, oczywiście są różni "hardkorowcy" którzy nic nie robią oprócz grania heh miałem takiego kumpla który wreszcze od tego dostał padaki :26:

ełe piotruś
15-01-06, 15:44
twój kumpel musiałbyc japonczykiem oni tak mają.

maciekmrc
15-01-06, 22:11
HIP HOPOWCY nazywają siebie samych KULTURĄ [beka jak ch.uj ;)], podobnie inni z dziedzin muzyki. Skaterzy nazywają siebie subkulturą..a MY, grający?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Ja uważam się przedewszystkim za gracza, jednak żyjemy co nie da się ukryć w podziemiach ( andergrand). w jednym ze swoich felietonów niejaki QOORA z Neo+ [badziew]próbował nakłonić nas do wyjścia i pokazania się na ulicy. Po mału to robimy, turnieje, zawody itd.

Jednak moje zdanie Brzmi NIE!!! nie jesteśmy subkulturą, nie można przeciez porównywac nas do skinów, punków lub innych ... Jesteśmy przedewszystkim ludzmi o wspólnej pasji-graniu, i wszystkim co z tym związane hhe na myśl przyszła mi myśl...z tego wynika że np. filateliści, numizmatycy, wędkarze to też niby subkultura Shocked nie nie, to nie tak:)

Jeżeli się nie mylę subkultura do zbiór osób mających takie same poglądy, ideologie, jednak to forum jest znakomitym przykładem że tak nie jest, każdy ma swoje zdanie (często inne)...i każdy ma swoje hobby. I tylko to właśnie hobby nas jednoczy Very Happy Jednak tak jak pisałem wcześniej do SUBKULTURY duuużo nam brakuje, i bardzo dobrze...

Jednak może macie swoje zdanie na ten typowo undergrandowy temat, jeśli tak to dzielcie się nim z nami.

:92:

a moze zwykli zalosnicy bez zycia w realu i kolegow korzy probuja sie podbudowac psychicznie grajac w gry? wy cokowiek mowicie o podziemu? jestes mega zalosny cwelu rumunski

tibor69
16-01-06, 00:48
Nie jest to subkulturą. Słuchajcie fachowca :k0573k:

ełe piotruś
16-01-06, 17:02
HIP HOPOWCY nazywają siebie samych KULTURĄ [beka jak ch.uj ;)], podobnie inni z dziedzin muzyki. Skaterzy nazywają siebie subkulturą..a MY, grający?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Ja uważam się przedewszystkim za gracza, jednak żyjemy co nie da się ukryć w podziemiach ( andergrand). w jednym ze swoich felietonów niejaki QOORA z Neo+ [badziew]próbował nakłonić nas do wyjścia i pokazania się na ulicy. Po mału to robimy, turnieje, zawody itd.

Jednak moje zdanie Brzmi NIE!!! nie jesteśmy subkulturą, nie można przeciez porównywac nas do skinów, punków lub innych ... Jesteśmy przedewszystkim ludzmi o wspólnej pasji-graniu, i wszystkim co z tym związane hhe na myśl przyszła mi myśl...z tego wynika że np. filateliści, numizmatycy, wędkarze to też niby subkultura Shocked nie nie, to nie tak:)

Jeżeli się nie mylę subkultura do zbiór osób mających takie same poglądy, ideologie, jednak to forum jest znakomitym przykładem że tak nie jest, każdy ma swoje zdanie (często inne)...i każdy ma swoje hobby. I tylko to właśnie hobby nas jednoczy Very Happy Jednak tak jak pisałem wcześniej do SUBKULTURY duuużo nam brakuje, i bardzo dobrze...

Jednak może macie swoje zdanie na ten typowo undergrandowy temat, jeśli tak to dzielcie się nim z nami.

:92:

a moze zwykli zalosnicy bez zycia w realu i kolegow korzy probuja sie podbudowac psychicznie grajac w gry? wy cokowiek mowicie o podziemu? jestes mega zalosny cwelu rumunski


ty dziecko z żerania załóż filcy i na pole marsz.

maciekmrc
16-01-06, 19:32
ty dziecko z żerania załóż filcy i na pole marsz.


ja nie jestem z zerania glupi buraku a ty skad jestes wiesniaku wogole, ta twoja wies nazwe ma , jestes skonczonym idiota ZROZUM TO W KONCU

[ Dodano: 16-01-2006, 20:41 ]
dziadzia cwelu mi ostrzezenia za ten ema dajesz, chuuj ci w dupe pedale zjebany.

ełe piotruś
17-01-06, 09:42
mama ci pozwala tak brzydko mówić?

maciekmrc
17-01-06, 12:35
cwełe załosniku umyj włoski i ryjek podreperuj bo nic poza misiem uszatkiem nie wyrwiesz :) :7:

ełe piotruś
17-01-06, 13:38
cwełe załosniku umyj włoski i ryjek podreperuj bo nic poza misiem uszatkiem nie wyrwiesz :) :7:


liż jajka

sztetke
17-01-06, 13:52
to jest subkultura,ubiertaja sie w piramidy i "agidasy" z bazaru z napisem nicke,do tego koszula polo w tecze .to juz sie dzieje :92:
arkadius jest szefem.

ełe piotruś
17-01-06, 16:06
co ty mówisz:D gracze w nicach?

maciekmrc
17-01-06, 20:23
cwełe załosniku umyj włoski i ryjek podreperuj bo nic poza misiem uszatkiem nie wyrwiesz :) :7:


liż jajka

kretyn :)

Dark Tidus
18-01-06, 09:47
pisze z komorki, elo

ełe piotruś
18-01-06, 13:48
tidus elo pisz moze co.

DZIADZIA
18-01-06, 15:00
przed matmą wbił na foruma z komórki ;)

kamikadze
18-01-06, 15:21
Co za lan$ :cool:

ełe piotruś
18-01-06, 16:46
przed matmą wbił na foruma z komórki ;)

bo arczWiduZ jest troche elo:d

Dark Tidus
18-01-06, 20:49
jest elo, google odpalam na sprawdzianiku i jadeeee

<sciagnolem tez fotki z fantazji przed matma :7: >

maciekmrc
19-01-06, 01:18
spamery jeebane nie dostaja od dziadzi ostrzezen chociaz pisza mega pietdoly co za kurwaa pojebane forum


bo to ty prowokujesz

jak pojebane to nara, przynajmniej z tego działu

70m3k
19-01-06, 02:08
spamery jeebane nie dostaja od dziadzi ostrzezen chociaz pisza mega pietdoly co za kurwaa dziwne forum
bardzo cie to boli?

ełe piotruś
19-01-06, 13:25
chyba go boli za mocno bo płacze.

maciekmrc
20-01-06, 21:26
bo dziadzia pierdolisz od rzeczy mowisz ze mi ostrzezenie za spam wstawiles a tu twoje chlopaki cwiartaki gadaja jakies bzdury o tym waszym marnym zyciu towarzyskiego smiecia i nic im sie nie dzieje

skończ już

Dark Tidus
20-01-06, 21:40
gadamy miedzy soba i jakos nikomu to nie przeszkadza a tu jakis przypal wbija i wyzywa, czepia sie do wszystkiego, wrzuca zdjecia na ktorych wyglada jak z czeskiej bajki i mysli ze jak powie ze ma 18 lat to swieci...

daj już mu spokoj, bo on sam nie skończy ;/

ełe piotruś
21-01-06, 12:19
rozejm!

k0573k
23-01-06, 19:23
gracze to subkultura czytalem kiedys o nich jakis na tekst na subkultury.pl tam byla jakas charakterystyka czy cos :7:

ełe piotruś
23-01-06, 19:27
mozesz linka dac to sie przekonamy co o nas piszą.

k0573k
23-01-06, 20:45
nie wiem czy ta stronka jeszcze istnieje poszukaj jak cos na wlasna reke

ełe piotruś
23-01-06, 20:58
na bank nie chce mi sie ja wole jak ktos za mnie to robi :13: :13:

70m3k
24-01-06, 03:05
Subkultura graczy komputerowych

Zabawa w przemoc, dzięki sieci komputerowej, osiąga poziom masowej rozrywki. DZI: Pierwsze zdanie i już sie slabo zrobiło :6: Jej rozwojowi sprzyja subkultura graczy komputerowych, którzy w tym celu wykorzystują nowoczesne programy komputerowe. Osoby te spotykają się w różnego rodzaju klubach, salonach gier, internetowych kawiarenkach, po to, aby zetknąć się z tym, co ich łączy: cybernetycznym światem, rodzajem sztucznego raju – dla wtajemniczonych.

Wiele badań wskazuje na to, że subkultura graczy potwierdza związek między rodzajem oglądanych treści, a ich wpływem na proces uczenia się określonych zachowań. Dzieci spędzające wiele godzin przed komputerem, bardziej skłonne są, w porównaniu z innymi, do demonstrowania zachowań agresywnych, częściej bywają nieufne, drażliwe, podejrzliwe."Dzieci" :loser: i głupota jak ch.uj

Interaktywny charakter gier komputerowych pełni ważną rolę w procesie socjalizacji. Zachodzi on m.in. poprzez mechanizm identyfikacji polegający na wcielaniu się we właściwości osobowe ekranowego bohatera. W wyniku modelowania następuje uczenie się agresji, która często warunkuje ostateczny efekt – bycie zwycięzcą.
Taaa zwłaszcza w tetrisie
Gry komputerowe stymulują także potrzebę bycia agresywnym w domu, szkole, w grupie rówieśniczej. Niektóre z nich zawierające treści satanistyczne (np. “Diablo”, “Doom” czy “Quake”), mogą prowadzić do swoistego samooczyszczenia (katharsis) z problemów otaczającej rzeczywistości. Gry znieczulają moralnie, szczególnie dzieci o obniżonej sprawności intelektualnej. Kur.wa jak w TVNie :loser:

Rozkwitowi subkultury graczy komputerowych w okresie transformacji ustrojowej, towarzyszył kryzys tradycyjnych funkcji rodziny i szkoły. Istniejąca na ten temat literatura naukowa wskazuje na genezę i uwarunkowania tego rodzaju zachowań, którym m.in. sprzyja:

• poszerzanie się sfery ubóstwa polskich rodzin, co ma wpływ na występujące w ich obrębie dysfunkcje oraz bezrobocie wśród młodzieży. jeden wielki LOL ;)

W powyższym kontekście – wychowawcze i opiekuńcze funkcje szkoły i rodziny, w dużym stopniu przejmowane są przez media (głównie “wizualne”), gdzie potęga telewizji jako swoistego instrumentu socjalizacji – wydaje się być niepodważalna. To, iż telewizja w gruncie rzeczy szkodzi a nie pomaga w wychowywaniu, dowodzą badania Pawła Kossowskiego3 na temat wpływu telewizyjnych reklam na dzieci.


http://www.remedium-psychologia.pl/subk.htm



]Widać zę ktoś nie mial pojęcia o czym pisze ;)[/color]

ełe piotruś
24-01-06, 19:28
zawsze ci co pisza jebią smuty jeden po drugim bez pojecia o temacie

DZIADZIA
24-01-06, 19:33
zawsze ci co pisza jebią smuty jeden po drugim bez pojecia o temacietaka jest smutna prawda

ełe piotruś
24-01-06, 19:36
ale zawsze my gracze mozemy ich jebac ponieważ chroni nas kodeks chuck norrisa!