PDA

Zobacz pełną wersję : aborcja



Vito Andolini
10-01-06, 12:37
zawsze bylem i bede przeciw aborcji
a ten film jest tego przykladem :11:

http://www.flurl.com/uploaded/Sick_Abortion_Compilationuploaded_by_SNUFF_JUNKIE_ 33324.html

tibor69
10-01-06, 13:37
Hehehe a poród widziałeś? :)

sabinka
10-01-06, 15:23
i znowu mi nie dziala?!
wszystko z tej stronki mi nie dziala :((

Velvet
10-01-06, 15:40
nam na religii ksiadz zapuscil filma z aborcja zeby nas ,,przestrzec,, :11:

Karla
10-01-06, 15:44
Widze, ze wszystkich tak krzywdza... koledzy siedzacy na poczatku pozniej zaczeli sie przesiadac do dalszych rzedow!!

Naprawde robi ogromne wrazenie... precz z aborcja!!

Jest tyle skutecznych metod antykoncepcji, ze trzeba byc glupim by wpasc... a jak juz sie zdarzy to na pewno bede chciala wychowac dzidziusia... tym bardziej, ze od dawna lekarz mi mowi, ze mam mala szanse na zostanie matka

tibor69
10-01-06, 15:48
Czyli negatywny stosunek do aborcji opieracie na podstawie nieprzyjemnych doznań wizualnych z nią związanych?

Karla
10-01-06, 15:50
Nie zrozumiales...

mlodym ludziom wydaje sie, ze aborcja jest sposobem na pozbycie sie "problemu"... dopiero gdy dorastamy, lub zobaczymy taki film zaczynamy pojmowac, ze tym "problemem" jest czlowiek! Ktos kto ma prawo zyc... tak jak nam dano taka mozliwosc, szanse...

tibor69
10-01-06, 16:18
Prosze bardzo Sabinko.
http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=08U6XZI0XNVB2CML6ARU2UAJU
:(

STERN
10-01-06, 16:25
moja mama mnie chciala usunąć bo lekarz powiedzial ze dziecko ma zbyt duzy mózg, ale po chwili sie zreflektowala ze moze byc duzo $$ z tego :D I tak sobie zyje :18:










Joke!

sabinka
10-01-06, 17:16
Czyli negatywny stosunek do aborcji opieracie na podstawie nieprzyjemnych doznań wizualnych z nią związanych?

no wlasnie ja tez nie rozumiem albo do mnie to nie dociera. Pokazanie mi pokrojonego plodu jakos nie wzbudza we mnie mysli "nigdy nie zrobie aborcji" bo i bez tego filmu wiedzialabym co robie i co sie dzieje podczas aborcji.
jesli chcialabym ja zrobic to i tak bym zrobila bez wzgledu na to jak to wyglada. a jesli nie chcialabym bo bylabym na "nie" to nie zrobilabym tez bez obejrzenia tego filmu.
nie wiem dla mnie to tak samo dziwne jakby np pokazywanie jak ktos kogos sztyletuje mialoby zapobiec podobnym zabojstwom :11:



Prosze bardzo Sabinko.

dziekuje ;)

ełe piotruś
13-01-06, 17:56
cóż ginekologów to nie ruszy.

Goerres
14-01-06, 13:55
moja mama mnie chciala usunąć bo lekarz powiedzial ze dziecko ma zbyt duzy mózg, ale po chwili sie zreflektowala ze moze byc duzo $$ z tego :D I tak sobie zyje :18:

Joke!
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=562801 stern ?

Karla
14-01-06, 13:59
Ten to ma MOOOZG!!

Vito Andolini
15-01-06, 08:28
bardziej to on ma wodoglowie

SaiykoPat
16-01-06, 19:47
z wodoglowiem raczej sie nie dozywa takiego wieku

Vito Andolini
13-09-06, 09:17
cud narodzin (http://www.ronjones.org/Personal/Family/Twins/Movies/2003/BIRTH.wmv) ;)

a tu pokazane od przodu jak sie cipka rozszerza i baby wychodzi (http://youtube.com/watch?v=S6n4RGrow5I)

efis
13-09-06, 09:25
cud narodzin (http://www.ronjones.org/Personal/Family/Twins/Movies/2003/BIRTH.wmv) ;)


Prawda , że piękne

tibor69
13-09-06, 11:20
Straszne, powinni tego zakazać.

stern
13-09-06, 11:22
A te filmiki nie są czasem troche propagandowe? Z tego co wiem aborcje sie przeprowadza w dosc wczesnych stadiach ciazy, gdzie płód nie jest jeszcze uformowany...Moze to film z Chin jest??

Vito Andolini
13-09-06, 12:01
ja bym bardzo chcial na zywo zobaczyc takie male baby jak wychodzi glowka do przodu , kiedys na pewno zobacze ...

Stern ,
a jak twoje nastawienie do Aborcji?

Hitman
13-09-06, 12:15
Ja jako facet jestem przeciwko aborcji, ale to chyba nie ja powinienem o tym decydowac skoro nie ja rodze.Sa rozne sytuacje, ktore zmuszaja kobiety do takich ekstremalnych krokow.Ale wiem ze zalegalizowanie tego procederu powiekszy dosyc znacznie kieszenie lekarzy,ilosc usunietych ciaz i ilosc tragedii ludzi ktorzy sie na to skusza.Bo nie zawsze to jest dobre wyjscie.A kobiety w szoku nie majac wiele czasu na decyzje i majac latwosc dostepu do pozbycia sie klopotu, beda z tego korzystaly(a w nastepstwie zalowaly decyzji).
Brak legalizacji powoduje duze utrudnienie w usunieciu ciazy, ale jak ktos naprawde chce, to to zrobi czy mu na to pozwolimy czy tez nie.

stern
13-09-06, 12:18
ja bym bardzo chcial na zywo zobaczyc takie male baby jak wychodzi glowka do przodu , kiedys na pewno zobacze ...

Jak mozna sie podniecać widokiem porodu nie swojego dziecka? Przeciez to obrzydliwe a nie piękne. Sentyment to ja ci juz od razu mówie - nie zobaczysz.



Stern ,
a jak twoje nastawienie do Aborcji?

Jezus Maria - ten temat jest tak oklepany w necie ze rzygac sie chce. Ile mozna o tym rozmawiac? Temat nudny i mało kogo szokujacy/interesujący. Czy ty sentyment, tępa dynio zrozumiesz kiedys ze aborcja jest niezniszczalna i lepiej zeby to bylo wykonywane porządnie i sterylnie niz partacko i "w bramach"???

Juz mi sie rzygac chce na takich prorodzinnych durniów jak ty, co tak naprawde nie mają pojecia o swiecie, rodzinie itp.

Enemigo
13-09-06, 12:39
Ja jestem za aborcja (szczegolnie jak patrze na niektorych z forumowcow/forumowczyn - bez urazy)

SaiykoPat
13-09-06, 12:40
ze skutkiem wstecznym najlepiej :rolleyes:

Vito Andolini
13-09-06, 12:43
hehh konwersacja na poziomie , i na temat
Sternie zalozylbym sie ze widzialem zwiedzilem poznalem dotknalem wiecej niz 10 sternow

stern
13-09-06, 12:47
hehh konwersacja na poziomie , i na temat
Sternie zalozylbym sie ze widzialem zwiedzilem poznalem dotknalem wiecej niz 10 sternow

Jaki poziom tematu i jego zalozyciela taki poziom konwersacji :)

Enemigo
13-09-06, 12:48
Sternie zalozylbym sie ze widzialem zwiedzilem poznalem dotknalem wiecej niz 10 sternow

Gej? :10:

Vito Andolini
13-09-06, 12:58
Gej? :10:
nie robmy offtopu i nie zaczynajmy burd :(

Enemigo
13-09-06, 14:20
nie robmy offtopu i nie zaczynajmy burd :(

W sumie racja, ale troche mnie przerazilo to ze zwiedzales ponad 10 Sternow :96:

stern
13-09-06, 14:51
Jemu chodzilo chyba o to ze widzial wiecej niz 10 takich jak ja. Sentyment, to ze zabawiasz sie z panami, zwierzetami i szczurami to nie jest naprawde powód do szpanu.

Koniec